Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

brīvprātīga moku izbeigšana.

 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009

šis ir viens no tiem stāstiem, kur man kādreiz patika puis, bet mums nekas nebija, bet nu jau gadi iet, bet es arvien par viņu domāju.

nesen pēc vienas sitācijas sapratu, ja cilvēks mani ignorē vai skaidri paska, ka nekas nebūs, tad to pat tā nepārdzīvoju, pieņemu un eju tālāk, nav ši domāšana- a ja nu?

tad nu tā, ka tagad domāju, cik labi būtu ja arī šis puis par kuru jau trešo gadu domāju, varētu man atvieglot dzīvi un vienkārši pateitk, ak mums nekas nekad nebūs, jo kādā sarunā viņš izteicās, ka ne šobrīd, bet, ka es viānm ļoti patīku un tas mani zemapziņā neliek mieru, jo visu laiku it kā gaidu, kad tad būs tas īstais brīdis.

mēs kontaktējamies tad, kad es pajautāju kaut ko, bet arī ne vienmēr viņš atbild, vienīgi ja zvanu, bet man nav ko viņam jautāt. oficāli, laikam palikām draugu līmenī, bet nekad nekontaktējamies.

domāju vai es varētu viņam vienkārši aizrakstīt vēstuli, un palūgt, lai man pasaka konkrēti, lai sevi domās atbrīvoju. bet vai tas nebūtu pilnīgi stulbi, jo šobrīd esmam draugi un izliekamies, ak tās sarunas nav bijis.

kā jūs domājat, vai viņš man varētu atklāti atbildēt uz manu tādu vēstuli un ja kas pēc tam mums vajadzētu kontaktēties, mēs vēl būtu draugu līmenī?? :)

09.01.2011 14:16 |
 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009
Mīļā pasaule,
šī problēma tikpat sena cik pasaule. es zinu, kā tu jūties un vienīgais,ko vari darīt - pārkāpt sev un savām jūtām pāri un iet dzīvē tālāk...
09.01.2011 14:27 |
 
Reitings 551
Reģ: 21.12.2010
Puisim tu neesi svarīga, viņš tev pirmais nedod ziņu. Es tavā vietā vienkārši par to aizmirstu un viss, nevis mocītu sevi. Un tas jautājums no tavas puses būtu muļķīgs, vai nu sagaidītu "nē", vai arī to pašu ko toreiz, bet tikai tapēc, lai netiktu tik ļoti, viņaprāt, sāpināta!
09.01.2011 14:33 |
 
Reitings 156
Reģ: 29.01.2009
Zini, man gribas teikt pa rupjo - po*uj ar viņu. Ja viņam nevajag, nepazemo sevi, skrienot pakaļ. Vismaz mana pieredze rāda, ka šī ir reize, kad būt lepnai. [Es tāda diemžēl nebiju.]
09.01.2011 14:35 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
es zinu, ak problēma sena un vajag aizmirst, bet tur tā lieta, ak tas viegli nenotiek.
tāpēc jūtu, ak man vajag konkrētu Nē, lai tiktu uz priekšu un neko nenožēlotu, bet kā lai es tieku pie konkrēta nē?
šobrīd galvā ir nē un kustos uz priekšu, bet sirsniņā ik pa pusgadam uzzibsnī -a ja nu?
09.01.2011 14:35 |
 
Reitings 551
Reģ: 21.12.2010
bet kā tu nesaproti - tas "nē" jau ir tas, ka viņš par tevi neinteresējas! Nu ja puisim tu kaut mazliet patiktu, viņš dotu ziņu, gribētu satikties, mēģinātu komunicēt, bet pašlaik jau ja kaut kas notiek, tas ir pēc pašas iniciatīvas! Meģini aizmirst un dod vietu jaunām iespējām! :)
09.01.2011 14:39 |
 
Reitings 82
Reģ: 09.08.2009
man ir tieši tas pats!tikai uzturam kontaktus, viņš man izpalīdz,ja vajag utt :-)

vakar pēc pusgada netikšanās satikāmies, un zini? es sapratu, ka viņš tomēr ir tas cilvēks,kuru es mīlu,kuram esmu tik ļoti pieķērusies...viņš ir īstais (l)

tā kā - ej,satiecies ar viņu :) lai aizdod kko no savām mantām uz pāris dienām, pasaki,ka pazaudēji un lai izpalīdz!tici man - nostrādās :-) pie reizes ,ja aizrunāsieties, varēsiet izrunāt visu kas uz sirds :-)
09.01.2011 14:44 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Ir jārunā dzīvē, attiecības kārtot ar vēstuļu palīdzību ir galīgi garām. Ir jārunā!
09.01.2011 14:56 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
dzīvē izrunāties nav iespējams, neatrodamies tuvu un maninām dzīvesvietas pārāk bieži, lai varētu plānot apciemot.
tas arī bija viens no iemesliem, kāpēc viņš teica, ne tagad, jo tuvākos gadus neko nezinām.


bet tas ignor, ko dažas saka, ka ir nē, man tas nav 100% nē, amn tas ir ne tagad, negribas sāpināt utt. man vajag sjaidru nē, bet pēc ši uzrakstīšanas sapratu,ka iet un prasīt arī negribu- lepnums ir un pakaļ skriet vairs negribu.
lai arī cik priecīgs viņš neizklausītos, kad kāreiz pazvanīju, tomēr pats nekad nav pirmais ne atrakstījis ne zvanījis.

09.01.2011 15:08 |
 
Reitings 156
Reģ: 29.01.2009
Iespītējusies esi. Kamēr pati neaplauzīsies, ātrāk nesapratīsi.
09.01.2011 15:10 |
 
Reitings 156
Reģ: 29.01.2009
Iespītējusies esi. Kamēr pati neaplauzīsies, ātrāk nesapratīsi.
09.01.2011 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
:-) izskataas, ka puisis nevareeja sanjemties pateikt nee, taapeec pateica varbuut. ja vinjam tu patiki vairaak nekaa tikai drauga liimenii, vinjsh buutu paargaajis no vaaardiem pie darbiem, vai vismaz devis kkaadus maajienus. vinjsh nav prezidents, ka vinjam nepietiktu laika maitenei. vismaz iepaziit tevi vareeja meegjinaat. un ja Tu cilveekam kaut mazliet interesee un esi svariigs, vinjsh vienmeer atradiis laiku un veidu, lai sazinaatos.
manas domas.. :-)
09.01.2011 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
piedod, smidinjam teksta saakumaa nebija jaabuut. :-D
09.01.2011 15:17 |
 
Reitings 84
Reģ: 27.05.2010
Pa šiem gadiem tu dod iespēju arī citiem puišiem vai tikai nocietinies, jo domā, ka kādreiz.. kaut kad.. tas puisis izdomās, ka tomēr grib būt kopā ar tevi. Ja tas ir tā, tad aizmirsti par viņu un ielaid savā dzīvē citus vīriešus.
Bet ja tev ir tā, ka tev nav problēmas satikties ar citiem vīriešiem, iespējams kaut ko arī veidot, bet tikai ik pa laikam uzpeld tas, kurš tev iekritis sirsniņā, tad tas jau nav nekas slikts. Man arī ir bjis tā, ka viens vīrietis ir tāds īpašs, bet tajā pašā laikā varu arī ar citiem pilnvērtīgi komunicēt. :)
09.01.2011 16:33 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Saprotu tevi. :-| Bet nezinu, ko tavā vietā darītu. Laikam jau to, ko sirds kārotu. Ja jau 3 gadi pagājuši, bet nespēj palaist tā vienkārši vaļā, varbūt Tev tiešām vajag tādu kā ''sitienu'' no viņa, ka nebūs nekas. (t) Bet tas jau it kā, šķiet, ir skaidrs. Ja nevēlas kontaktēties ar tevi, ignorē utt. Nedaudz pazemosies atkal prasot- a ja nu tomēr? Bet varbūt tas ir Tev vienīgais veids kā saprast, ka viss, nekas nebūs. (t) Savādi, bet iespējams.
09.01.2011 16:44 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009
pasaule- tevi gadijuma nesauc ZANE???
10.01.2011 23:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits