Kopdzīve

 
Reitings 135
Reģ: 08.01.2010

Tām kam ir džeki, sakiet kā ir jums. Agrāk kad biju dzivoju viena, tad gāju uz randiņu ar Viņu, citus vakarus ar draudzenēm pa klubiem, ar kursbiedrenēm pa kino, apcienoju puišus draugus (čomus). tagad ir tā, ka visur eju tikai ar savu vīrieti, uz kino, uz teātri, paēst, brīvdienās uz kalnu ar viņu. katru dienu šitā kopā man sāk "trūkt gaisa" jūtos izmesta no kādreizējas sabiedrības. Viņš negrib,lai esju ar draudzenēm uz kluebiem, un negrib lai manas draudzenes nāktu taisīt tusus mūsu mājās.

08.01.2011 03:15 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Dzīvojam kopā.Man gaisa netrūkst.Eju uz kino joprojām.Citreiz ar draudzenēm,citreiz ar mīļo,citreiz visi kopā.Ar teātri un izstādēm tas pats.Draudzenes nāk pie manis ciemos.Es aizeju pie viņām.Mums tādu problēmu nav.
Tāpat atpūšamies viens no otra,kad es esmu aizbraukusi uz mazpilsētu pie ģimenes,vai arī viņš ir darbā.Arī mācību iestāde mums nav viena un tā pati...
Man viss ir labā līdzsvarā: gan laiks sev,gan draudzenēm,gan mīļajam.
08.01.2011 15:24 |
 
10 gadi
Reitings 5156
Reģ: 29.01.2009
Dzīvojam kopā jau vairākus gadus un 95% gadījumu tusējam kopā, jo mums ir kopīgi draugi un vispār mans puisis ir mans labākais draugs, ar kuru jūtos ļoti labi un labprāt pavadītu ar viņu katru minūti. :) Un man "netrūkst gaisa", jo katru nedēļu ir kāds pasākums, kur satieku visus savus draugus un jautri pavadam laiku visi kopā :)
08.01.2011 15:42 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Pa dienu eju viena ar draudzenēm kaut kur, uz kino vai satikties viena ar otru. Vakaros tikai ar viņu kopā, un tad reizēm ņemu arī draudzeni līdz, jo tad čāļi iedzer, bet es varu padejot mierīgi, jo manējais dejo reti.
Dzīvojam kopā jau 2 gadus, bet man tas liekas tikai normāli, ka ejam kopā. Citi čaļi ar nesūdzas, jo bieži vien esmu vienīgā meitene, viņi arī tad ir mani čomi. Un galvenais, ka sava nauda nav jātērē, jo tad es tusēt varētu iet reizi pusgadā. :-)
08.01.2011 15:58 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es viņa vietā ar negribētu.
var jau tikties ar draudzenēm, bet vai uz klubu?? un kāpēc tusu jātaisa mājās? lai piedrazo un izārda visu, lai nākamajā dienā visu varētu vākt.

domāju tāpat kā tavs puisis.
08.01.2011 18:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)