Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

trīsstūris

 
Reitings 4
Reģ: 06.12.2010

Sveikas, meitenes!

Brīdinu, te būs kārtējā attiecību tēma. Tātad- gara un noteikti izpelnīsies nosodījumu, bet es vienkārši esmu apjukusi :-/

Situācija ir tāda, ka man ir draugs aptuveni gadu. Pusgadu dzīvojam kopā. Mums ļoti labi saskan, nekašķējamies, neplēšamies, labi satiekam, viss kārtībā. Bet jau no paša sākumā šķiet, ka man nebija nekādas, tā saucamās, dzirksteles. Satikos ar viņu, jo gribēju labi pavadīt laiku ar lielisku cilvēku, kurš atbilda manam tā brīža ideālam. Tieši tādu draugu es sev vēlējos. Viņš ļoti ātri man pieķērās, un man patika ar viņu tikties, patika katrs randiņš. Man viss patika, pat dzīvošana kopā likās baigi foršā (pirms tam man nebija nekādas attiecību pieredzes, kur nu vēl kopā dzīvošana ar puisi). Tagad sākas problēmas. Joprojām satiekam ļoti labi, bet.. es neesmu pārliecināta par to, ko jūtu pret viņu. Nezinu, vai tā ir mīlestība. Bail, ka tikai pieķeršanās, pieradums. Zinu, ka gribu ar viņu veidot ģimeni, jo viņš ir lielisks cilvēks. Bet ne jau tagad. Man ir 21 gads. Pusaudzes gados neesmu iztrakojusies, neesmu skraidījusi uz randiņiem ar vairākiem pēc kārtas, neesmu izballējusies. Tagad man to gribas.

Protams, kā man parādās draugs, tā parādās vēl citi pielūdzēji. Šobrīd tā konkrēti ir tikai viens. Esmu pa kluso ar viņu tikusies (zinu, tas ir slikti, varat neatgādināt), taču nekas vairāk. Nespēju ļauties nekādiem skūpsties, nemaz nerunājot par pārējo. Bet gribētos. Visu laiku atsaku. Ne jau tāpēc, ka negribu, bet tāpēc, ka ir draugs! Negribu viņu sāpināt un nodarīt pāri. Taču, ja viņš zinātu, ko es daru, tad tas sāpētu viņam ļoti, ļoti. Es to apzinos. Bet tajā pašā laikā nespēju atteikties arī no tā otra, ar kuru nespēju iztēloties savu nākotni, bet, ar kuru gribas iztrakoties.

Nezinu, ko iesākt. Mokos neziņā un pārmetumos sev, ka meloju draugam. Jūtos slikti, kad, esot blakus viņam, domāju par to otru. Taču, esot kopā ar to otru, nespēju aizmirst, ka mājās gaida draugs.. kuru es iespējams nemaz nemīlu, taču no kura nespētu tik viegli atteikties :-(

Situācija ir tik stulba, ka vienkārši esmu apjukusi. Zinu, esmu pelnījusi skarbus vārdus, ka tā izturos. To visu apzinos, bet nezinu, ko darīt... (t)

07.01.2011 14:47 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
tavs teksts caur caurēm pauž to, ka tev trūkst dzīves pieredzes, pašai savas kļudas, iztrakošanās...
protams, gudri būtu teikt "nu novērtē taču savu draugu, tik lielisks cilvēks un gribi to visu pazaudēt dēļ ballītēm, neesi muļķe tiec tsm pāri un paliec kopā ar to lielisko draugu ar kuru redzi sev nākotni..."
....bet realitātē, manuprāt, ja šim kārdinājumam tiksi pāri un paliksi uzticīga, nāks citi.. un varbūt pēc gada, diviem lūzīsi un tad aizies trakais ballīšu periods, bet kas zin kas būs starp jums abiem pa šo laiku un tā tu riskē sāpināt draugu vēl vairāk..

es tavā vietā tomēr baudītu jaunību, randiņus utml itsevišķi ja pati uzsver, ka ir pieķeršnās, bet ne lielā mūža mīlestība dēļ kuras varbūt ir arī būtu vērts upurēt ballīšu periodu..
07.01.2011 15:00 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.01.2009
ej, skrien un trako! tās ir tavas tiesības un tas, ko tu vari atļuties, kamēr vēl neesi uzsākusi ģimenes dzīvi.
Piedod, bet izskatās, ka tu to čali nemīli. jo domā par citiem un pati saki, ka nav tās dzirkstelītes. ja nemīli līdz galam - tad dzīvo sev. Iztusējies, iztrakojies... tici man, savā mūžā nekad nenožēlosi.
Ja aizejot, pagriezīsies un sapratīsi, ka tomēr viņu mīli - tad nedomā sev pretī un dari, ko sirds liek. Tikai otreiz pēc tam tā iet prom nebūs smuki, respektīvi - neizlēmīgi.
Ja tomēr izvēlēsies baudīt dzīvi - emsu ar tevi. šīs lietas nenožēlo neviens no man pazīstamajiem cilvēkiem.. Šajā periodā sastapsi dikti daudz foršu čaļu.. un noteikti tad arī tev kāds tā pa riktīgo sirsniņā iekritīs :)
07.01.2011 15:03 |
 
Reitings 25
Reģ: 26.12.2010
Man ir līdzīgi. Varbūt uzrakstīsi savu epastu?!
07.01.2011 15:06 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
pēc tava rakstītā man šķiet, ka tev nevajag ne vienu, ne otru. tiec vaļā no abiem un sāc jaunu, skaistu dzīvi :)
07.01.2011 15:22 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
skjiries no drauga un satiecies ar savu jauno simpatiju bez sirdsapzinjas paarmetumiem. Tu tiesham vel esi ljti jauna un tev nav ko zaudet.
07.01.2011 15:29 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.12.2010
Paldies, jūs tikai apstiprinājāt to, ko pati uzskatīju par pareizu, bet jau doma vien, ka nāksies šķirties, liek raudāt. Laikam vairāk sāp pat tas, ka sāpināšu draugu, jo viņš tik daudz manā labā darījis, palīdzējis ar visu sirdi un dvēseli :-( Jūtos tā kā parādā, taču tā vietā sāpināšu viņu...
Kā lai saņemas tik nopietnam solim? +nāksies domāt, kur tagad dzīvot, papildus izdevumi utt. Būs grūti.
07.01.2011 15:47 |
 
Reitings 536
Reģ: 06.08.2010
1. aizej no abiem un izbaudi dzīvi;
2. Būs vēl tik daudz čāļu ar kuriem Tev liksies, o jā..šis īstais;
3. 21 nu galīgi nav tas īstais vecums, lai apzināti domātu par ģimeni- baudzīvi, jo tā ir īsa
07.01.2011 15:50 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.12.2010
Maiga Simpātija
[email protected]
07.01.2011 16:01 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
MāsaKrāsa

tu pilnīgi precīzi aprakstīji visu,visu, man pilnīgi likās ka es pati to rakstu :D

šobrīd esmu tieši tādā pašā situācijā. Es sevi nenosodu, man nav sirdsapziņas, nekas mani negrauž. Iespējams kādreiz noraušos par šo visu, bet tad arī raudāšu!
ja gribi parunāt, uzraksti [email protected] ;)
07.01.2011 16:09 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.09.2010
viss atkarīgs no tā, kāds cilvēks tu esi. vai tev galvenais ir stabila ģimenes dzīve, ilgstošas attiecības, pilnīga uzticēšanās vai arī iztrakošanās jaunībā, par ko tik ļoti sajūsminās mūsdienu sabiedrības jaunatne un ko "uzspiež" masu mediji, draugi un viss iespējamais. ja gribi trakot, iztrakojies. tikai neaizmirsti, ka dzirkstelītes un ilūzijas nav tas pats, kas mīlestība. mīlestība ir pavisam kas cits, un varu droši apgalvot, ka ir maz cilvēku, kas saprot un piedzīvo, kas ir ĪSTA, paliekoša, noturīga, cieņas pilna mīlestība.
un tiešām sakarīgu (sakarīgi arī ilgstošās attiecības, uzticami, stabili, nesavtīgi, gādīgi, nevis tikai jatri un romantiski randiņos) puišu ir maz.
07.01.2011 16:23 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.12.2010
Es zinu, ka gribu stabilu ģimeni kaut kad nākotnē. Un tieši ar šo cilvēku, ar kuru tagad esmu kopā. Bet..ja es pa šo gadu neesmu spējusi viņu iemīlēt un ja man mūsu attiecībās visu laiku kaut kā pietrūkst, tad nez vai doma par ģimeni ir tā labākā. Tajā pašā laikā saprotu, ka to sakarīgo puišu ir tiešām maz un negribas pēc tam smagi nožēlot, ka esmu viņu palaidusi vaļā tikai tāpēc, ka sagribējies patrakot (es pat neesmu nekāds ballīšu cilvēks, taču nezinu, kāds velns mani tagad parāvis).
Bija doma varbūt pašķirties uz kādu laiku un skatīties, kas notiks, bet, ja mēs pēc tam saietu atkal kopā, tad šķiet, ka viss vairs nebūs kā parasti. Pieļauju, ka viņa attieksme pret mani varētu mainīties... :-/
07.01.2011 16:31 |
 
Reitings 25
Reģ: 26.12.2010
Tev @
07.01.2011 16:34 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Domājams, ka šai situācijai vislabāk atbilst teiciens - Labāk nožēlot izdarīto, nekā neizdarīto :)
07.01.2011 16:47 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kapēc pēc 6 mēn pazīšanās ir jāsāk kopā dzīvot? tas tak ir rozā briļļu periods. nu loģiski, ka pēc tam būs problēmas divtik lielas...kaut vai tās pašas kopdzīves un izvākšanās dēļ.
07.01.2011 18:43 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es ar savu vīrieti sāku dzīvot kopā pēc kādu 2 mēnešu pazīšanās un randiņu perioda :D Jau vairāk kā 2 gadus dzīvojam laimīgi kopā. Man tagad 24. Man arī ir bijuši tādi kā šaubu periodi, visvairāk pašā sākumā, kad vēl nedzīvojām kopā - vispār negribējās zaudēt to neatkarību un vienpatību, pie kuras biju pieradusi. Es arī nekad neesmu tusējusies, staigājusi pa klubiem, bet man to neprasās arī tagad.
Mani vecāki apprecējās ļoti jauni un būtu dzīvojuši kopā vēl tagad... Es tikai priecājos, ka ar savu draugu iepazinos tik agri, jo iznāk, ka, ja likenis būs vēlīgs, kopā varēsim svinēt sudrabkāzas un zelta kāzas kā mani vecvecāki. Protams, vēl jāgaida līdz kāzām :D
Ar šo visu es gribēju teikt: ieklausies savās vēlmēs, tu pati labāk zini, kāds cilvēks esi. Var taču izklaidēties un trakot arī, esot attiecībās. Aizbrauc viena ceļojumā. Veido savu dzīvi arī ārpus attiecībām, nodarbojies ar hobijiem un pilnveido sevi. Attiecības nav visa tava dzīve.
07.01.2011 18:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits