Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par balansu, iekšēju harmoniju

 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010

sveikas meitenes! sen neesmu šeit neko rakstījusi, jo esmu nodevusies mācībām, bet tagad sagribējās pastāstīt par savu sāpi. es vēlos uzzināt, kā lai panāk iekšēju harmoniju? mana dzīve ir viens vienīgs stress. mācības, sesija, draugi, puisis, vecāki. tas viss mani iekšēji sagrauj. gribētos kaut kādu mieru. varbūt varētu sākt apmeklēt jogas nodarbības. es gan neko daudz par to nezinu. varbūt ir kāda meitene, kas ir bijusi līdzīgā situācijā un kura varētu padalīties savā stāstā ar mani?

:-)

03.01.2011 21:06 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Noteikti tev varēs palīdzēt Emanuelle. Viņa vienmēr ir pozitīvisma un miera pilna. ;-)
03.01.2011 21:11 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
es nesaprotu... par ko tieši ir stress? man arī ir mācības, tūlīt būs sesija, ir draugs, darbs, draugi. bet man stresa nav. varbūt jāmaina sava attieksme, jāmācās mazāk uztraukties par lietām, kuras nevar ietekmēt, vairāk domāt par sevi un savu labsajūtu? katram var palīdzēt kas cits, varbūt tiešām izmēģini jogu, daudziem ir palīdzējusi iekšējās pasaules sakārtošanā.
man pēc kāda saspringtāka perioda (sesijas, piemēram), palīdz vides maiņa kaut uz 2 dienām - brauciens uz citu pilsētu, piemēram.
03.01.2011 21:12 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
pirms kādas stundas noskatījos Eat Pray Love, nu, gluži kā par Tevi :-) :-) Tur gan risinājums bija ceļojums, kurš noteikti nav kuram katram pa kabatai (man, piemēram, jau nu tiešām nav).

Es nezinu, kā ir ar jogas nodarbībām - gan jau, ka ir labas. Man pietiek ar jogas vingrinājumiem un labām grāmatām. :-)
03.01.2011 21:13 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
ehh, es arī jūtos kā vāvere ritenī :-| mācos, mācos, sesija :-( nemācos visādas ķibeles ar draugu, nav drauga ķibeles ar vecākiem, nav neviena apkārt pati sev spēju izkārtot kaut ko nepatīkamu . un tie eksāmeni mani dzen izmisumā!
un ja godīgi, tad man nenervozēt palīdz sekss :-D
03.01.2011 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es esmu līdzīgā situācijā.Stress ir man kā dabisks stāvoklis.Es esmu nepārtrauktā stresā par visu.Mazliet atslābinājos tagad,kad neesmu Rīgā.Bet jau nedēļas beigās atkal būšu un viss atgriezīsies ar uzviju.Jau tagad pamazām atgriežas,rakstot referātus...
Jogas un tadas lietas nav domātas man.
Es zinu,ka viss stress mani iekšēji grauj,bet es nezinu,ko darīt lietas labā.Pagaidām es vienkārši dzīvoju tā kā ir-kā novilkta stīga,stresā par visu.
Nav man harmonijas un es domāju,ka vēl ļoti,ļoti ilgi nebūs.Lai man būtu harmonija,man vajag mieru,man patīkamu vidi utt.
03.01.2011 21:15 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009
man jau šķiet, ka katrs cilvēks ļoti bieži problēmas sev rada pats, tā kā varbūt jāapdomā, vai daļēji no stresa Jums nav iespēja izvairīties, mazāk uztraucoties par nenozīmīgām lietām?
03.01.2011 21:17 |
 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010
chupse, heartkiller - man ir tieši tas pats.
atbraucot no rīgas uz mājām, lai atslābinātos no pilsētas dzīves, mani te sagaida vieni kašķi ar vecākiem. viņiem ir problēmas un tad visi te kašķīgi un es ar esmu kašķīga. draugam ar kkas nepatīk, tad mēs sākam kašķēties. aii.
lapsene - daļēji tev ir taisnība. arī es dažkārt uztraucos par to, ko teiks citi, bet ne vienmēr. tas tomēr rada tikai mazu daļiņu no tā lielā stresa.
03.01.2011 21:20 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Man arvien biežāk sāk šķist, ka stress ir mūsdienu ikdienas normāla sastāvdaļa, it īpaši mūsu pasaules daļā. Austrumos cilvēki dzīvo pavisam citādi (cik nu esmu redzējusi dažādās dokumentālajās filmās), viņi ir iemācījušies neuztraukties par sīkumiem, dzīvot saskaņā ar sevi un pieņemt lietas tādas, kādas tās ir, nevis mainīt kaut ko pēc sava prāta, tiekties pēc labākā, tur cilvēkiem ir citas vērtības, mums citas un man šķiet, ka ir tikai normāli, ka šodien mūsu ikdienu pavada stress, arī manu, lai arī bieži vien tas pārlieku nogurdina.
03.01.2011 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man visas lietas par ko uztraucos ir nozīmīgas.Nozīmīgas man.Citiem no malas varbū šķiet-kas tad tur.Sīkumi,par ko nevajag stresot.Man tās lietas ir svarīgas.piemēram,man ir nozīmīga mana izglītība un es gribu tikt budžetā pēc otrā semestra rotācijas.Līdz ar to es stresoju par visu,kas saistās ar mācībām,jo vnk kļūdas nav pieļaujamas!
Man ir svarīgas attiecības ar manu puisi,līdz ar to es stresoju par visu,kas ar tām saistās,jo negribu savā tizlumā kko sabojāt. utt utjp.
Es nestresoju par kkādām man nenozīmīgām lietām.Piemēram,par to,vai plauktiņā grāmatas saliktas alfabēta secībā.
Mans stress viss ir ar nozīmi.
03.01.2011 21:22 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Elisha - ne velti ir teikts, ka viņi pārņems ar laiku pasauli. Ne vien tāpēc, ka tur ir tik daudz cilvēku, bet arī tāpēc, ka viņi aizvada visu dzīvi mierā, saskaņā ar dabu utt.
03.01.2011 21:25 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Tā padomājot, īstenībā žēl, ka mums jāuztraucās par tālāku izglītības iegūšanu, lai tiktu budžetā, arī man pašai tas ir aktuāli, jo citādi ne mani vecāki, ne es pati nevarētu par mācībām samaksāt, arī kredītus šobrīd negribas uzņemties, tāpēc jāstreso vien tālāk. :D
03.01.2011 21:36 |
 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010
žēl, ka man nav daudz naudas. aizbrauktu uz Indiju un meklētu tur mieru un harmoniju. :)
03.01.2011 21:36 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Nemaz nevajag braukt uz Indiju..
Vienkārši ir jārod prieks sevī. Blakus ik dienas rūpēm,atrodi kaut ko tādu,kas tev sagādā prieku.
Vari atrast enerģētisko masieri,kurš tev izspaidīs visus punktus,un iztīrīs čakras (varu ieteikt,ja interesē [email protected]). Tas tev palīdzēs harmonizēt sevi. Protams pēc laika viss atgriežas atpakaļ,tāpēc ir jāmācās kopt un saudzēt sevi. Kopš man kāds ir palīdzējis un pastāstījis,kāpēc viss ir tik slikti kā man šķiet,es vairāk cenšos saprast,ka dzīvei ir jāļaujas un no katras situācijas jāsaskata pozitīvais.

Vēl varu pastāstīt par punktošanas un dungošanas metodi,kas aktivizē iekšējo enerģiju,līdz ar to tev ir vieglāk sadzīvot ar savu problēmu,un iespējams,ta var izust pavisam :-)
Bet šo īpaši negribu stāstīt,jo ļoti gari jāraksta :-D
03.01.2011 21:45 |
 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010
O`Hāra - ēpastiņš (l)
03.01.2011 21:52 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
O-Hāra - vēl viens @ ;-)
03.01.2011 21:57 |
 
Reitings 392
Reģ: 29.01.2009
No savas puses varu ieteikt,lasīt kādu grāmatu,kad brauc kādā sabiedriskajā,labāk jau romānu...Jo tas ļoti palīdz atslēgties no ikdienas.
Jo es kādu laiku atpakaļ arī biju stresā un grāmatas tā palīdz no tā visa uz kāda laika attiet... ;-)
Siltu iesaku. Ja nekur nebrauc,palasi pirms gulētiešanas... ;-)
03.01.2011 22:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cau!!!Es klat!!!Ka pa durvim ieksa ,ta ar kafijas kruzi pie kompisa...!!! (l)
Man ar to harmoniju ir ka ir...tapat jau ir gajis visadi,gan ar puisiem ,viriem ,berniem,radiem!!!Ko es esmu sapratusi no visa ta trakuma,ka jaskatas ,kas ir svarigakais ar ko jatiek gala...piemeram sesija...ja tas aiz muguras ,tad viens labs darbs jau izdarits!!!Es neteiktu ,ka es esmu nenormali organizeta,bet tomer sadalu dienu ta ,ka visiem tiek!!!Es noteikti necubinos visu laiku viram apkart,nekad neesmu to darijusi ari ar berniem-kas par daudz ,tas par skadi :-D !Nekad to neesmu darijusi,tapat ar mammu,brali-dzivojam loti maza dzivokliti -es vareju kadreiz "trieku dabut"...katram savas intereses, darisanas - dazadi draugi utt.Toreiz domaju ,kaut atrak tiktu prom -sava dzive!!!!Ta jau laikam visiem!!! :-O
Tagad saprotu,ka japrot atlicinat laiks ari TIKAI SEV-tie citi, nemiles tevi vairak,ja it ka darisi viniem labu,bet taja pasa laika iesi ,ka uzvilkta,nervoza... :-O !!!Es sapratu,ka ar mieru var panakt daudz vairak...man neskaitamas reizes ir gribejies manam viram sadot ar "slapju lupatu"-tajos momentos ,noskaitu lidz 100-izeju ara no majas...kad atnaku-viss liekas citas krasas!!!Megini noteikti sabalanset savu dienu-ta ,lai visiem mazliet tiek no tevis tas milums! (l)
03.01.2011 23:05 |
 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009
kad es mmekleju harmoniju visvieglak to atrodu viena pati staigajot pa veikaliem...
jox protams
man iekseja harmonijaj ir savas dzives sakartosana un merku realizacija,...kamer man ta nav,ari nav harmonijas...
tas ko tu nosauci,kaa stresu,tas mani netrauce gut harmoniju...
03.01.2011 23:09 |
 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009
un ja vel varetu atrast normallu dzivokla piedavajumu,butu pavisam laimiga :(
03.01.2011 23:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gribeju vel pieminet -tiesam taisniba par austrumu cilvekiem-vini ir loti mierigi-esmu loti daudz no viniem macijusies!Eiropas cilveki-seviski itali ir pilnigi neglabjami emocionali...!!!
Es ari esmu dzirdejusi par to slaveno punktesanu!Butu loti labi,ja mes tiesam varetu iemacities to mieru,kas ir piemeram japaniem,kiniesiem ,indiesiem!!!
Mani kaimini -kiniesi loti daudz laiku pavada svaiga gaisa-noteikti nevajag visu laiku "draugu juru" apkart!!!Kadreiz loti liela cilveku burzma ari dara cilveku loti nervozu!! |-) Mani loti nomierina "mans veikalins",kur kadreiz vienkarsi aizeju izstaigaties,paskatities kaut ko interesantu-pat neko nenoperkot, atnaku majas ,un liekas ,ka esmu bijusi izklaideties!! (l)
03.01.2011 23:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits