Bebermans @ 30.10.2024 13:45Kas vienam vardarbība - citam normāla sadzīve.
Bija pasaka par pricesi uz zirņa. Viens zirnis zem 10 pēļiem - vardarbība.
Emocionālā vardarbība, finanšu vardarbība... ko tik neizdomās lai varētu otru par varmāku saukt.
Paņem un aizej prom - šķiries, dzīvo citur - un visas vardarbības beigsies.
Nebūs ne emocionālās, ne finanšu... Ja jau viens atdeva otram savas kartes un atskaitās par čekiem - tā ir finanšu pratība nevis vardarbība.
vai var būt par verbālu vajāšanu, stalkošanu?
Džinga @ 30.10.2024 13:48
Ej taču tu ieskrieties. Ja vardarbība beigtos uzreiz ar šķiršanos, tad tādi tuvošanās aizliegumi nepastāvētu.
Kā jau te tikko teica - tas cilvēks, kam grib ieriebt jau nu noteikti ir vienkārši fantastisks. Nesaprotu, kas liek domāt, ka psihopātisku sieviešu īpatsvars ir lielāks kā vardarbīgu vīriešu.
Bebermans @ 30.10.2024 19:36
Pārsvarā jau par finanšu un emocionālo vardarbību runā tie kas nav šķīrušies un dzīvo kopā.
Tuvošanās aizliegums... ir muļķība. Kā es varu zināt kur ir otrs lai nejauši netuvotos?
Nu jā - var nesēdēt zem mājas logiem skumjām un pārmetošām acīm... Tāda uzvedība laikam skaitās emocionālā vardarbība.
Tāds pasākums kā tuvošanās aizliegums tiek noformēts lai otrs netiek pie saviem bērniem un neizstāsta tiem savējo skatu punktu.
Tuvošanās aizliegums šajā gadījumā ir nepārprotama vardarbības forma.
Pie kam tuvoties nedrīkstēs bet maksāt uzturlīdzekļus pienākums visticamāk būs.
Pēc tam varēs runāt par netuvošanās vardarbību - par to ka tēvs nemaz neinteresējas par bērniem. Kur vien skaties - vardarbība. Un vienmēr no vīrieša uz sievieti. Tikai pareizā vardarbības forma jānosauc.
Džinga @ 30.10.2024 19:42
Jā, ja draud ar piekaušanu vai bērnu nogalināšanu tad galvenais ir smuki smaidīt
Bebermans @ 30.10.2024 21:01
nu ja draud nogalināt - muļķīgi domāt ka tiesas noteiktais aizliegums tuvoties atturēs no nogalināšanas.
Parasti ir tā - viens piekopj emocionālo vardarbību, cits fizisko. Lai cilvēks draudētu nogalināt - jāmāk viņu līdz tādam stāvoklim novest. Bet nu sievietes tam trenējas un rūpīgi pārdomā kā līdz tādam stāvoklim var novest vīrieti un padaudz cenšas. Un izvēlas šādus alfas, kas spēj pieņemt šādus radikāluis lēmumus.
Bet parasti tie ir tikai tukši draudi.
Džinga @ 30.10.2024 21:06
labi, nu gan vari iet dirst :)
Bebermans @ 30.10.2024 21:11
Redz... ir tā... ja tevi draud nogalināt un tu domā ka tie nav tukši draudi...
Tad tev jānogalina pirmajai. un pa kluso.
Nevis jāvazājas pa tiesām.
Ja vīrietis pasaka ka nogalinās tevi un bērnus... tur jāmāk tādu situāciju realizēt. Pie kam šādā situācijā šis pēc tam nogalinās arī pats sevi. Tā ka kaut kāds tiesas aizliegums viņu nekādi neaizkavēs. Ja tas ir nopietni, tad nekas nestāsies viņam ceļā.
Cilvēks jauks, mierīgs. Pat lēnīgs savā ziņā. Patīkams saskarsmē. Ļoti grūti iedomāties kā sievas sitēju vai riebeklības draudošu. Bijusī ir draugu draugu lokā, arī esot patīkama sieviete, diez vai tāda, kas ar juristu ko perinās. Njā, mistika.SALOMEJA @ 29.10.2024 13:56Interesanti komentāri.
Vardarbība ir izplatīta visos sociālajos slāņos, jo īpaši emocionāla, ekonomiska vardarbība, dažādas slimīgas kontroles formas. Piemēram, pie vīrieša ir sievietes bankas karte un viņai pēc lūguma izsniedz skaidru naudu. Pēta čekus, liek pamatot izdevumus. Šo esmu redzējusi gan vidusslāņa, gan turīgās ģimenēs.
Aizliegums tuvoties var būt arī par nevēlamu saziņu, pazemošanu, ietekmēšanu, vajāšanu, draudiem. Nav obligāta fiziskā komponente.
Bieži forši un veiksmīgi cilvēki privātajās attiecībās ir varmākas. Un ja dabū tuvošanās aizliegumu, citiem stāsta, ka sievietei jurists samācījis muļķības un viņam grib ieriebt. Grib sariebt foršam, fantastiskam, mīlošam cilvēkam.
Pilgrim @ 30.10.2024 22:04Cilvēks jauks, mierīgs. Pat lēnīgs savā ziņā. Patīkams saskarsmē. Ļoti grūti iedomāties kā sievas sitēju vai riebeklības draudošu. Bijusī ir draugu draugu lokā, arī esot patīkama sieviete, diez vai tāda, kas ar juristu ko perinās. Njā, mistika.
Džinga @ 30.10.2024 22:13
Man liekas parasti tie trakākie gadījumi tieši ir tie, kas sabiedrībā uzvedas pilnīgi mierīgi. Ar kaut kādu harizmu pievelk un, kad otrs kārtīgi iekritis tad sāk dot vaļā.
Džinga @ 30.10.2024 22:13
Man liekas parasti tie trakākie gadījumi tieši ir tie, kas sabiedrībā uzvedas pilnīgi mierīgi. Ar kaut kādu harizmu pievelk un, kad otrs kārtīgi iekritis tad sāk dot vaļā.
Artūrs77 @ 30.10.2024 23:19
Pilgrim ir no tiem, kuri uzķerās un domāšanas kļūdu iespaidā, pirmkārt, melo sev noliedzot realitāti.
Ārējais iespaids jau saknē tiek izmantots kā fons aizsardzībai un nodrošinājums gadījumā, ja kāds kaut ko.. pateiks, izdarīs, atklās.