Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krūšu veselība

 
Reitings 54
Reģ: 14.06.2019
Sveikas!
Vēlos parunāt par krūšu veselību un varbūt kāda ir gājusi šim cauri
Janvārī biju uz usg krūtīm,jo ginekologs nosūtīja,sāpīgas krūtis.Atrada fibroadenomu,cistu kreisajā krūtī.Labajā tikai nelielu cistu.Vērot pēc pusgada. Sacīts darīts,jūnijā biju otro reizi. Fibroadenoma tikai milimetru lielāka,cista tāpat. Labajā padusē reaktīvi limfmezgli. Pie ārsta aizdevos nodevu informāciju,uztaisīja kopijas un tā nu dzīvojos. Nākamo usg pēc gada.
Viss būtu skaidrs,bet septembrī sāku sajust to,ka man sācis krūšturis takā aizķerties aiz tās fibroadenomas,paceļot rokas prasās uzreiz sakārtoties tur,jo jūtami. Viņa atrodas pašā krūts apakšā saskarē ar ādu,ļoti tuvu jau pie ribām tāpēc sajūtu viņu arī tik vienkārši. Otrā lieta,uz kreiso sānu grūtāk nogulēt,velk un spiež visu krūti. Pa nakti esmu uzcēlusies,jo diskomforts,bet nevaru apgalvot,ka tieši tā firboadenoma tur sāpētu. Īsti neliekas,bet spiedoša ir. Šodien aizdevos pie ginekologa,uztaisīja prolaktīna analīzi. Bet tur viss perfekti. Līdz reizēm vēl ir 2 nedēļas.
Bet krūtis sāp tieši kā pirms reizēm oktobrī tā arī nekas nav atgājis pēc tām,gluži kā tas sākās septembrī. Es vienkārši gaidīju reizes,lai saprastu,ka pāriet vai nē un tikai tad pie ārsta.
Ja iepriekš tiešām sāpēja nedēļu pirms reizēm un pārgāja tūskas un pārējais pēc viņām,tad šis ir otrais mēnesis,kad tā nenotiek. Un man ja godīgi jau mati stāvus ceļas. Ārsts īsti neko neiesaka šobrīd,analizes,kuras ir ok,nākamo nedēļu pie viņa.
Varbūt šeit ir kāda kam ir kas līdzīgs bijis? Rādītāji normā,usg veikta jūnijā,bet tagad šitā un man ir pieriebies. Varbūt ir kas tāds ko var palietot,uz ko vērst uzmanību?
Paldies jau iepriekš!
23.10.2024 20:23 |
 
Reitings 909
Reģ: 31.01.2023
Mamogrāfija ir veikta?
23.10.2024 20:32 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.06.2019
Pilgrim @ 23.10.2024 20:32
Mamogrāfija ir veikta?
nav,man 28
23.10.2024 20:37 |
 
Reitings 1489
Reģ: 03.11.2023
LittleSun12 @ 23.10.2024 20:37
nav,man 28

Var jau veikt arī šajā vecumā, domāju, ka vari ārstam pajautāt, ja uztraucies
23.10.2024 20:45 |
 
Reitings 1073
Reģ: 22.07.2014
Varbūt vērts atkārtot USG, ja parādījušās sūdzības? Tālākus izmeklējumus pēc nepieciešamības.
23.10.2024 21:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits