Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Līgumi ar viesu māju vai kādu restorānu

 
Reitings 73
Reģ: 30.06.2022
Sveikas!
Takā mums tuvojas kāzas un paredzēta vieta netaisa līgumu, gribam to uztaisīt no savas puses. Varbūt kādai ir līgums par šo tēmu un varētu man atsūtīt ka paraugu. Mīļš paldies
10.10.2024 12:06 |
 
Reitings 1399
Reģ: 03.11.2023
Viņi jums ņems pretī paštaisītu līgumu?
10.10.2024 12:27 |
 
Reitings 73
Reģ: 30.06.2022
Ir jau sarunāts, ka ņems. Bet tas nav tas ko prasu. Es paprasi vai kādam ir līgums, ko varu izmantot kā paraugu
10.10.2024 12:36 |
 
Reitings 1071
Reģ: 15.09.2023
Vai viņi parakstīs to līgumu? Šādi līguma paraugi ir atrodami google.
Varbūt nevajag tērēt laiku līguma sastādīšanā? Nu tas tāds mans personīgais viedoklis. Jo jebkura normāla iestāde pati piedāvā līgumu, ja līguma nav un atsakās tādu taisīt, es meklētu citu vietu. Tas jau tāds pirmais sarkanais karogs, ja nav pašiem sava standarta līguma, beigās var palikt bez naudas un vietas, parakstītais (pašizveidotais) līgums neko nedos. Gan jau arī nodokļus negrib maksāt un nemaksā, jo grāmatvedībai līgumi ir nepieciešami, kurus VID var pajautāt uzrādīt.
10.10.2024 12:37 |
 
Reitings 73
Reģ: 30.06.2022
Mashka Kakashka @ 10.10.2024 12:37
Vai viņi parakstīs to līgumu? Šādi līguma paraugi ir atrodami google.
Varbūt nevajag tērēt laiku līguma sastādīšanā? Nu tas tāds mans personīgais viedoklis. Jo jebkura normāla iestāde pati piedāvā līgumu, ja līguma nav un atsakās tādu taisīt, es meklētu citu vietu. Tas jau tāds pirmais sarkanais karogs, ja nav pašiem sava standarta līguma, beigās var palikt bez naudas un vietas, parakstītais (pašizveidotais) līgums neko nedos. Gan jau arī nodokļus negrib maksāt un nemaksā, jo grāmatvedībai līgumi ir nepieciešami, kurus VID var pajautāt uzrādīt.
paldies par ieteikumu, tik šoreiz nebūs tas variants.
Varbūt tad palīdziet atrast internetā līguma paraugu, jo meklēju, bet īsti neatradu tas kas man saistos?
10.10.2024 12:48 |
 
Reitings 1823
Reģ: 09.06.2024
Izskatās Jūs pašā starpā gribat tiesāties ar viņiem?🙈😂 Gribi salikt 1010 punktiņus ar prasībām no viņiem un pretī soda sankcijas. Nu tā lai teiksim iztērēto kāzu mielasta balles naudu atsistu no viņiem?🤔 Mans ieteikums Jums galvenais sev neuzņematies kaut ko par pienākumu, ne sasistu šķīvi ne salauztu krēslu, savādāk iebrauksiet vēl lielākā mīnusā😂
10.10.2024 13:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits