Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kuģis par mobingu un agresiju…

 
Reitings 385
Reģ: 09.05.2022
Sveikas, vēlējos padiskutēt, vai man vienai tā šķiet. Pašlaik ir saasinājusies tēma par mobingu sabiedrībā, skatos TV šovu ģimene burkā un izdaru savus secinājumus, protams šovs, bet pat ne izrauts no konteksta izklausās briesmīgi. Vai jums nešķiet , ka Uģis Kuģis audzina savos bērnus Krišnas apziņu un “pareizo” dzīvi caur citu cilvēku pazemošanu. Piemēram “Tu taču labāk par krišnu lasīsi nevis šitos murgus spaidermenus , Betmenus kā tie citi briesmīgie vecāki ļauj saviem bērniem un bērni paliekot agresīvi” , savukārt man apkārt daudzi bērni ar visiem bērniem mājās spēlē futbolu priecājas utt nevis ar 9 zobeniem uzbrūk tēvam, kā tas bija vienā sērijā. Tāpat šodien ar vecāko iet pa ielu un aiziet runa par to ka citi kuri neievēro Krišnas apziņu nonāks uz zemākām planētām - kas tas tāds ? Māci kādēļ tavam bērnam to vajag nevis kā šis no mūsu bērnības - nemācīsies būsi sētnieks - tas jau arī nav pareizi- kādēļ jāmāca ka sētnieks ir slikta profesija, bez sētnieka mēs visi sūdis noslīksim. Tāpat šodien arī jaunākais uzvelk pulksteni uz rokas un kuģis saka jā Tu kā biznesmenis , biznesmeņi tik skatās pulkstenī, jo viņiem nekad laika nav , ir tikai nauda un smadzeņu nav. Vai šis teikums ir ok par citiem cilvēkiem - ja vēl kuģis pats dzīvotu askēzē totālā, bet pašam 150 apavu pāri dārgi , apple datori telefoni vairāku tūkstošu apmērā un noniecina cilvēkus kuri strādā un pelna naudu , nopietni ? Plus māca bērniem kā citus pazeminot uz citu fona justies ka viņi ir labāki cilvēki , jo citi iz bez smadzenēm un gribas noturības un ir zemāki jo neizvēlas krišnu.
08.10.2024 20:59 |
 
Reitings 77
Reģ: 18.09.2024
Daudz par viņiem nezinu, bet sanāca uzslēgt sēriju, kur Uģis tikās mežā ar vīrieti, kas agrāk bija krišnaīts, bet tad aizgāja no tā, jo bija jautājumi, uz kuriem kopiena negribēja atbildēt. Varēja saprast, ka viņš domā, ka tur nebija caurspīdīgi un patiesi. Viņš jautāja, vai Uģim beidzot neapnika tur. Gan jau, ka Uģim kaut kas atlec no tā vairāk, tādēļ neapnīk.
08.10.2024 21:36 |
 
Reitings 1808
Reģ: 09.06.2024
Yeahyeahyeahs @ 08.10.2024 21:36
Daudz par viņiem nezinu, bet sanāca uzslēgt sēriju, kur Uģis tikās mežā ar vīrieti, kas agrāk bija krišnaīts, bet tad aizgāja no tā, jo bija jautājumi, uz kuriem kopiena negribēja atbildēt. Varēja saprast, ka viņš domā, ka tur nebija caurspīdīgi un patiesi. Viņš jautāja, vai Uģim beidzot neapnika tur. Gan jau, ka Uģim kaut kas atlec no tā vairāk, tādēļ neapnīk.
Nu tak ja pareizi saprotu to visu kopienu pa daļai uztur Samantas bagātais vīrs krišna🙈 Uģis tak esot viņus iepazīstinājis. Man vispār par viņiem smiekli nāk sekss tikai bērnu radīšanai savādāk nedrīkst😳 Nez Samanta dzīvo celibātā joprojām
08.10.2024 21:52 |
 
Reitings 349
Reģ: 13.06.2024
Varat mani nomētāt ar akmeņiem, taču uzskatu, ka jebkura reliģija pa lielam ir viena milzīga smadzeņu skalošana un ka teju katrs, kurš piekopj kaut kādu reliģiju, uzskata, ka dzīvo "pareizo" dzīvi, kamēr visi apkārtējie ir grēcinieki. Un nav svarīgi vai tā ir kristietība, islāms, jehovieši vai krišnaīdi - manās acīs viņi visi ir vienādi, jo dzīvo savu dzīvi, lūkojoties uz pasauli caur savas reliģijas prizmu.
08.10.2024 21:58 |
 
Reitings 1051
Reģ: 15.09.2023
Dovana @ 08.10.2024 21:52
Nu tak ja pareizi saprotu to visu kopienu pa daļai uztur Samantas bagātais vīrs krišna? Uģis tak esot viņus iepazīstinājis. Man vispār par viņiem smiekli nāk sekss tikai bērnu radīšanai savādāk nedrīkst? Nez Samanta dzīvo celibātā joprojām

😁 Kas to lai zina. Varbūt arī Samantai sekss būs tikai, lai bērnu radītu. Ja pareizi izlasīju dzeltenajā presē, tad viņai un vīram sekss līdz kāzām nebija. 😁
08.10.2024 22:13 |
 
Reitings 1051
Reģ: 15.09.2023
Uģis Kuģis ir ļoti labi apguvis kā pelnīt naudu ar reliģiju, tas arī viss. Visi tie viņa kursiki ir totāla hui**. Sagrābies gudrus aforismus google un pasniedz to sievietēm "vientiesēm". Visrēcīgāk kad viņš prasa naudu par saviem kursikiem vai ko citu, čekus nedod, rēķinus neraksta, jo citiem viņam jādod nauda "enerģijas apmaiņai". 😁
Es neskatos šādus šovus, neredzu jēgu tiem tērēt laiku, bet esmu redzējusi fragmentus reklāmās. Man tur vienmēr izlec sižeti, kur viņiem tie bērni ir ļoti agresīvi, nikni, vicinās ar rokām un psiho. Kaut kā liekas neadekvāta uzmanība priekš krišnaītiem.
08.10.2024 22:17 |
 
Reitings 1808
Reģ: 09.06.2024
Mashka Kakashka @ 08.10.2024 22:13

? Kas to lai zina. Varbūt arī Samantai sekss būs tikai, lai bērnu radītu. Ja pareizi izlasīju dzeltenajā presē, tad viņai un vīram sekss līdz kāzām nebija. ?
Pareizi izlasīju es tur pat to izgrābu. Šis ir tas gadījums kad tiešām dēļ naudas precās.
08.10.2024 22:20 |
 
Reitings 1388
Reģ: 03.11.2023
Dovana @ 08.10.2024 21:52
Nu tak ja pareizi saprotu to visu kopienu pa daļai uztur Samantas bagātais vīrs krišna? Uģis tak esot viņus iepazīstinājis. Man vispār par viņiem smiekli nāk sekss tikai bērnu radīšanai savādāk nedrīkst? Nez Samanta dzīvo celibātā joprojām

uuuja, Krišnu centrs tak pastāv jau ļooooti ilgi
08.10.2024 22:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits