Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezdarbnieki

 
10 gadi
Reitings 515
Reģ: 30.03.2013
Čau, meitenes!
Man ir radušies daži jautājumi par bezdarbniekiem,
1. Kā tajos var iestāties?
2. Vai ir jāiet atrādīties pēc kāda laika posma ar atskaiti kur esi sūtījusi CV?
3. Ko teikt par atrunām? 😂 Neesmu no cilvēkiem, kuriem viegli padodas melošana, tāpēc nezinu ko sacīt, ja man pajautā kāpēc šis darbs nepatīk, vai kāpēc neesi sūtījusi CV pietiekami utt.
Paldies 😘😘😘
09.09.2024 17:50 |
 
Reitings 72
Reģ: 30.08.2024
Nevajag melot. Suti attiecīgus CV ja gribi lai neņem darbā. Un ja uzaicinās uz pārrunām - pārrunās var jau dažādi uzvesties.
Un ja nu atrodi foršu darbu?
Var tā gadīties.
09.09.2024 18:05 |
 
Reitings 76
Reģ: 11.10.2021
Tagad esmu bezdarbniekos. Bezdarbnieku statusam un pabalstam pieteicos caur Latvija.lv. Jāiet apmēram vienreiz menesi, jāpilda dienasgrāmata, kuraa jāieraksta, kur esi sūtījis pieteikumu. Nav ko stresot, ja arī aizsūti un Tev piedāvā darbu nav jau uzreiz jāpiekrīt, neapmierināja samaksa un viss.
Melot nevajag, mana konsultante tāda forša, nespiež sūtīt cv. Baidīties vispār nav no kaaa 😀
09.09.2024 18:55 |
 
Reitings 804
Reģ: 15.09.2023
Rudzuzāle @ 09.09.2024 17:50
Čau, meitenes!
Man ir radušies daži jautājumi par bezdarbniekiem,
1. Kā tajos var iestāties?
2. Vai ir jāiet atrādīties pēc kāda laika posma ar atskaiti kur esi sūtījusi CV?
3. Ko teikt par atrunām? ? Neesmu no cilvēkiem, kuriem viegli padodas melošana, tāpēc nezinu ko sacīt, ja man pajautā kāpēc šis darbs nepatīk, vai kāpēc neesi sūtījusi CV pietiekami utt.
Paldies ???

1. Var iestāties caur http://www.latvija.lv . Nekur nav jāiet, jāiesniedz iesniegums par bezdarbnieka statusa piešķiršanu un iesniegums par bezdarbnieka pabalstu. Tas jādara uzreiz tajā dienā, kad vairs nestrādā, jo bezdarbnieka pabalstu aprēķina ar iesnieguma iesniegšanas dienu, nevis dienu, kad vairs nestrādā.
2. Jā, jāiet atrādīties. Konsultants atsūtīs datumu un laiku kad pie viņa jāierodas. Citam tas ir reizi divos mēnešos, citam var būt pat retāk. Atkarīgs no konsultantu noslodzes.
3. Bezdarba laikā galvenais ir sūtīt CV un izrādīt kaut niecīgāko interesei, ka meklē darbu. Jāaizpilda darba meklētāja dienasgrāmata, jāievieto daži uzņēmumi, kur esi sūtījusi savu CV, pierakstot klāt, ka atteikts, vai nav dota ziņa, utt.
10.09.2024 10:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits