Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur pērkat savus ķermeņa, sejas kopšanas līdzekļus?

 
Reitings 101
Reģ: 09.08.2024
Kuros veikalos iegadājieties sev sejas krēmus un citus kopšanas līdzekļus?
Vai iegādātos, neizmēģinot testerus, neizpētot atsauksmes, pēc apraksta vien?
Kāda ir jūsu attieksme pret nedārgiem kosmētikas līdzekļiem no tādiem veikaliem kā Siberika, Multilukss, Global Medicus?
Manas intereses motivācija ir izskatīt visdažādakas sastāvvielas, kā man te ieteica, ka svarīgs ir sastāvs, nevis brends!
30.08.2024 19:58 |
 
10 gadi
Reitings 1326
Reģ: 29.01.2009
Myskin.lv institut esthederm un algotherm.
30.08.2024 21:11 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Iepērkos gan Siberikā, gan Multilukss, bet sekoju līdzi sastāviem, ir izveidojies jau savs topiņš. Tiesa, ar karu piedāvājums stipri izmaninījies.
Man gan patīk testēt visādas lietas, tāpēc iepērkos visos kosmētikas veikalos uz vietas, pasūtu no ārzemēm.
30.08.2024 22:08 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 29.10.2009
Labas lietas var atrast gan Drogās, gan Siberika, gan Multiluksa utt. Tāpat kā sliktas var atrast Douglas un aptieku produkcija. Ir jāskatās pēc sastāva un atsauksmēm. Bieži pirms iegādājos kādu produktu pačekoju youtube, lai rastos priekšstats par produktu, jo mūsdienās tik daudz iet pēc mārketinga. Apmēram, jo labāks mārketings, jo “labāks “ produkts. Nekas cita kā testēt neatliks, jo kas vienam der, citam galīgi var nederēt.
31.08.2024 00:10 |
 
Reitings 101
Reģ: 09.08.2024
Paldies par jūsu viedokli!
Vai nepazīstat kādu instagram kontu, kur izvērtē vietēji pieejamo kosmētiku? Piem., šad tad pie sudrabakaija ir par kopšanas līdzekliem, bet tas ir vairāk dzīvesstila blogs. Kosmetologi izvērtē tuvāk profesionālai kosmētikai. Bet vai ir kāds parasts lietotājs, kas tieši pieejamo šados veikalos kā Drogas un Multilukss aprakstītu?
31.08.2024 00:54 |
 
Reitings 101
Reģ: 09.08.2024
IceCream @ 30.08.2024 22:08
Iepērkos gan Siberikā, gan Multilukss, bet sekoju līdzi sastāviem, ir izveidojies jau savs topiņš. Tiesa, ar karu piedāvājums stipri izmaninījies.
Man gan patīk testēt visādas lietas, tāpēc iepērkos visos kosmētikas veikalos uz vietas, pasūtu no ārzemēm.

Pastāsti lūdzu, padalies ar savu topiņu 🙏🏻🤫
31.08.2024 00:56 |
 
Reitings 101
Reģ: 09.08.2024
ciparnīca @ 31.08.2024 00:10
Labas lietas var atrast gan Drogās, gan Siberika, gan Multiluksa utt. Tāpat kā sliktas var atrast Douglas un aptieku produkcija. Ir jāskatās pēc sastāva un atsauksmēm. Bieži pirms iegādājos kādu produktu pačekoju youtube, lai rastos priekšstats par produktu, jo mūsdienās tik daudz iet pēc mārketinga. Apmēram, jo labāks mārketings, jo “labāks “ produkts. Nekas cita kā testēt neatliks, jo kas vienam der, citam galīgi var nederēt.

Padalies lūdzu, kādi ir tie parametri, kuri ir svarīgi Tev. Saprotu, ka tas pats neder visiem pēc kārtas, bet es mēģinu saprast un iemācīties, kā citi, pieredzējošie produktu testēšanā un izvēles veikšanā, orientējās milzīgājā piedāvājumu klāstā.
31.08.2024 01:00 |
 
Reitings 101
Reģ: 09.08.2024
Kādi etapi bija jums, kad veidojās jūsu sejas ādas kopšanas rituāls?
Cik pakāpeniski paplašinājāt nepieciešamus līdzekļus, piem., sākumā attīrījāt un mitrinājāt, tad sākat arī izmantot barojošo krēmu; un tad uzzinājāt, ka vajag vēl peptīdus, skābes, vitamīnus, retinolu utt. līdz beigās atzīstat, ka jāveic arī atjaunojošas procedūras un injekcijas… kāds bija vecums šajos etapos?
Kam ir bērni, jo īpaš meitas - kā viņus iemācījāt rūpēties par sejas ādu?
🤓
Man vnk ļoti patīk apkopot info šādā veidā, varbūt pecāk izdot pamacošu materiālu par savlaicīgu ādas kopšanas uzsākšanu, pamatojoties uz to, ka daudzi neuzsāk laicīgi. Ak, ja vien varētu atgriezties 25 gados, kad āda sāka palikt dehidrēta!..
31.08.2024 01:11 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 29.10.2009
Liela daļa produktu, kam virsū rakstīts bio, paraben free , eko šmeko nemaz tādi nav. Tāpēc labāk papētīt sastāvu, ierakstīt kaut google sastāvu un paanalizēt. Kopš sāku pētīt sastāvu tā saprotu, ka masu produkcija ko tik bieži reklamē un spiež mums virsū ir pilnīgi sūdi. Un var atrast arī internetā kādus dabīgākus kopšanas līdzekļus. Es nevarèšu ieteikt konkrētus produktus, jo pati vēl “taustos” ir arī prpdukti ar labiem sastāviem , bet kas neder manai ādai utt. Es nezinu par Aptiekam, bet Douglasa var ieiet un paprasīt konkrètam produktam testeri mazà trauciņā iepildīt. Un tad var patestèt.
01.09.2024 20:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits