Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pīpmaņi

 
10 gadi
Reitings 351
Reģ: 16.05.2014
Kā lai tiek galā ar pīpmaņiem, kuri smēķē pie loga un ne par kapeiku nevēlās saprast, ka viņi nav vienīgie karaļi, kas dzīvo šajā mājā un, ka jāciena ir citi iedzīvotāji?
Dzīvojam ģimene (nepīpmaņi) savā privātajā dzīvoklī. Blakus dzīvoklī dzīvo īrnieki pīpmaņi, kuri ik pa 30-40min pīpē. Protams tā smirdoņa gāžās iekšā manā dzīvojamajā platībā. Divi zemāk dzīvojošie kaimiņi arī pīpē, ar viņiem ir runāts un tur viss kārtībā, cilvēcīgi saprot un viņiem nav problēma pīpēt iet ārā, paldies viņiem! Bet šitie smerdeļi tēlo no sevis kaut kādus gaiļus, sūta d*rst, saka ja nepatīk, lai taisot savus logus ciet, viņiem traucējot smaka, kad kāds zivi gatavo... piedodiet atvainojiet ēdienu smaržas nav veselībai kaitīgas atšķirībā no cigarešu dūmiem. Man pašai ir astma un ir arī mazs bērns, kuram tā smirdoņa ir jāelpo. Un nevaru es vasaras laikā, kad tā jau dzīvoklī nav zemāk par 26-28° vēl logus turēt ciet. Vaitad man nav tiesības uz svaigi gaisu???
Zinu, ka likums atļauj pie loga pīpēt, bet aizliedz uz balkoniem un lodžijām, bet vai to nevar traktēt, piemēram par kaitniecību cilvēka veselībai? Ir video ieraksti par to kā pīpē, par to, kā cenšamies runāt, skaidrot, bet tie tik pasūta d*rst un aizver durvis.
Ir iesaistījies arī mājas pārvaldnieks, bet tiem viss vienalga, sēž kā tītari sūdu čupas galā. Īres līgumā viņiem ir punkts, ka nedrīkst dzīvoklī pīpēt. Kad mājas pārvaldnieks manas sūdzības nodeva dzīvokļa īpašniecei tad viņa piedraudēja, ka izmetīs viņus ārā, bet tas darbojās uz mēnesi tikai. Mēnesi kā mīlīši čāpoja ārā pīpēt, bet pēc tam atkal visam nikolaju uzlika.
Visi pīpmaņi, kuri neciena apkārt dzīvojošos un teiks aizver savus logus, paciet utt. Varat nemaz nerakstīt un neizteikties. Nesmēķējošam cilvēkam ir tiesības uz svaigu gaisu savā dzīvojamajā platībā!!!
25.07.2024 10:04 |
 
10 gadi
Reitings 351
Reģ: 16.05.2014
Sāku ar viņiem cīnīties pagājušā gada vasarā, kad ejot bērnam uz dārziņu pakaļ audzinātāja jautāja vai mēs vecāki smēķējam bērna klātbūtnē, bērnam drēbes ož pēc cigarešu dūmiem. Tā bija mums pirmā vasara šajā dzīves vietā. Es izmazgātās drēbes žāvēju uz balkona, kur acīmredzot drēbes savilkās ar to smaku. Sāku pievērst uzmanību, ka savelkās arī aizkari un gan bērna gan mūsu guļamistabas gultas veļa. Guļamistabas ir blakus viņu logiem.
Dārziņā bērnam ir stāstīts, ka viņam tāda veida smakas nav jāpacieš un vecākiem ir jāsaka, ka nepatīk, smird utt. Jo audzinātaja protams domā, ka mēs smēķējam bērna klātbūtnē. Bērns sajūtot to smaku savā istabā teica, ka viņš tur negulēs, tur smird utt. Arī naktī, kad viņi pīpē, tā smirdoņa cērtās degunā, bērns uzmostās un atkal sākās riņķa dancis, ka viņš te negulēs, smird.
25.07.2024 10:12 |
 
Reitings 937
Reģ: 13.12.2023
Es tevi saprotu, elpot cigarešu dūmus ir pretīgi. Un, ja vēl bērnam tas būtu jāelpo…man būtu sarkans gar acīm. Kāpēc pēc tam, kad atkal sāka pīpēt pie loga, vēlreiz neiesaisti īpašnieci, ja jau tas strādāja? Lai izmet uz ielas tos pretekļus. Nu nav tik grūti noiet lejā, ja tā kārojas uzpīpēt.
25.07.2024 10:54 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Iedomājies, tā ir tava privātā telpa, kurā vari darīt ko gribi, bet kāds, arī likums, ierobežo tevi pat uzkurīt. Diez kā būtu ja aizliegtu ar likumu tās zivis cept? 😀
Bet es saprotu, ja ir bērns tad būtu jāpielāgojas. Tomēr tādā žarā es tiešām iesaku turēt logus ciet un aizkarus arī, būs vēsāks telpā. 🙂
25.07.2024 11:06 |
 
Reitings 741
Reģ: 15.09.2023
Ja Jums neizdodas pašiem ar viņiem sarunāt, lai viņi nesmēķē pie atvērta loga, tad es ieteiktu nofilmēt kā viņi to dara un rakstīt iesniegumu policijai, parakstīt ar e-parakstu. Var arī zvanīt policijai un viņi atbrauks un veiks pārrunas ar pīpētājiem. Un saukt policiju tik ilgi, kamēr pašiem pīpmaņiem apniks smēķēt pie atvērta loga.
25.07.2024 11:09 |
 
Patīk
Reitings 685
Reģ: 11.04.2019
Mani kaitina, ka kaimiņu pīpmaņi smēķē uzreiz pie poģīša durvīm un dūmu smaka nāk iekšā pa logiem, bet ar tādiem nav iespējams vest sarunas. Pasūta piecas mājas tālāk.
Vienreiz nopirku trakoti smirdīgu mašīnas gaisa atsvaidzinātāju, kuru ne speciāli izmetu miskastē pie poģīša durvīm, jo negribēju iet uz lielajām miskastēm. Kamēr sētnieks nesavāca, tikmēr tur blakus smaržoja pēc smirdīgām puķītēm un visi pīpmaņi gāja smēķēt tālāk no mājas.
25.07.2024 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 351
Reģ: 16.05.2014
SarmaD manis pēc lai pīpē savā dzīvoklī kamēr kaut krīt gar zemi, bet organizē tik to tā, ka tā smirdoņa nenāk iekšā manā dzīvojamajā platībā. Tik pat labi es arī pa logiem tagad laidīšu kaut kādu asaru gāzi, ķipa mans logs, ko gribu to daru.
25.07.2024 11:45 |
 
10 gadi
Reitings 351
Reģ: 16.05.2014
Mashka ir jau nofilmēts viss, kā pīpē un kā d*rst mūs sūta. Arī pašvaldības policiju mājas pārvaldnieks pagājušo gadu sauca, bet atbilde bija, ka pie loga nevar aizliegt pīpēt, ja tas būtu uz balkona vai lodžijas tad varētu sodīt. Tad man tik neienāca prātā prasīt vai to nevar traktēt kā kaitniecību pret cilvēka veselību
25.07.2024 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 351
Reģ: 16.05.2014
Diabolus šogad īpašniecei vajagot jaunus svaigus video uz ko es pateicu, ka netaisos te tēlot kaut kādu spiegu detektīvu kaut ko vaktēt, karāties ar kameru pāri savam balkonam viņu logos iekšā. Mājas pārvaldnieks uzaicināja viņu atbraukt apsekot dzīvokli, teica, ka tur nevajag nekādus pierādījumus, tad dzīvoklis ir sasūcies līdz pēdējai vīlei ar to smirdoņu. Nekāda reakcija nesekoja un ieradies apskeot arī neviens neko nav
25.07.2024 11:51 |
 
10 gadi
Reitings 351
Reģ: 16.05.2014
Atvainojos, nevis dzīvokļa īpašniecei sūdzības nodotas, bet pārstāvei, kura nodarbojās ar dzīvokļu īres lietām. Dzīvoklis pieder mūsu deputāta, slavena ārsta sievai. Viņiem ir daudz īpašumu uz īri, ar to nodarbojoties pārstāve kaut kāda
25.07.2024 11:53 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Privātmāja ir brīnišķīgs risinājums. 🙂
25.07.2024 13:01 |
 
Patīk
Reitings 2750
Reģ: 08.05.2022
SarmaD @ 25.07.2024 13:01
Privātmāja ir brīnišķīgs risinājums. ?

Nu jā, speciāli pīpmaņu dēļ iegādāsies privātmāju. Vot kā autore par šo neiedomājās ātrāk. 💡💡💡
25.07.2024 13:11 |
 
Reitings 682
Reģ: 28.01.2023
Mums arī ik pa laikam kāds apkārt kaut kur smēķē, bet tas nav no mūsu kāpņu telpas bet gan no nākamās, smaka tāpat ir. Pa lielam ar šitajiem neko neizdarīsi,polija atbrauks, parāsies, uzliks sodu 30 eiro un balle beigta. Ieteiktu varbūt šo vairāk risināt ar dzīvokļa īpašnieci, ja jau līgumā noteikts, ka smēķēt aizliegts un viss dzīvoklis tur smird, varbūt var tur lauzt to līgumu, citus īrniekus ātri atradīs.
25.07.2024 13:40 |
 
Reitings 682
Reģ: 28.01.2023
Vispār daudzdzīvokļu māju problēmas ir bijušas un būs visu dzīvi un ar to ir jāsamierinās. Man piemēram laikam tik traki nekaitina cigarešu smaka, cik piemeram kad blakus dzīvokļiem ir nosucēji un tā smaka tiek izlaista ārā un tad manā dzīvoklī smird pēc zivīm, gaļām sautētām un vēl nezin kā, pēdējās dienas smird ļoti jo liekas ka kāds apkārt šmorē gadam😂
Tāpat daudzdzīvokłu dzīvokļus vienmēr būs kādi svētki , kad sanāk ciemiņi un arī var dzirdēt troksni no mūzikas, skaļas runāšanas, man augšā dzīvo traks bērns kurš nonstop skraida apkārt un bļauj un graujas, svētdiena 8 no rīta un sākas, blakus dzīvoklī ompene nenormāli skaļi skatās tv ka citreiz sit pāri manējam pat😂 taka neko tur nevar padarīt un uzskatu, ka ir jāsamierinās ar tām neertībām.
Runā ar dzīvokļa īpašnieci, sauc kaut vai policiju katru reizi, uzliks sodu bet nu viņi speciāli turpinās smēķēt taka jā, neapskaužami
25.07.2024 13:46 |
 
Reitings 682
Reģ: 28.01.2023
Nebūs tev šitie pīpētāji, ievāksies ballīšu karaļi/ daudz bērnu ģimene, vai kurla omīte kura skaļi skatās tv/radio, cilvēks ar suni kurš rej, students kas skaļi nodarbojas ar seksu vai vēl nezin kas.
Paveicas tiem kam ir labi un klusi kaimiņi. Es pie augšējā sīča esmu pieradusi jau, runāt ar nav jēgas tur neko nepadarīsi
25.07.2024 13:49 |
 
10 gadi
Reitings 351
Reģ: 16.05.2014
Man ir astma un man tādu cigarešu dūmu nonstop elpošana ir mirklis līdz lēkmei.
25.07.2024 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 351
Reģ: 16.05.2014
Cik korekti būtu ar īpašnieci sazināties man personīgi? Mājas pārvaldnieks man kontaktus nedos, bet valsts zemes dienestā uzzināju tieši kas ir īpašniece un vienīgi Facebookā varu viņai uzrakstīt.
Ja jau ir līgums noslēgts, kur ir punkts par smēķēšanas aizliegumu tak tad vajadzētu kaut kādus mērus pieņemt.
25.07.2024 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 351
Reģ: 16.05.2014
debestinaa nu mums te salīdzinoši adekvāti kaimiņi ir. Visi cilvēki kā cilvēki, varam runāt, sarunāties, saprast viens otru, bet te blakus kaut kādi divi dalb*jobi atvainojos, ar kuriem kā pret sienu. Viņi vispār ir diezgan neadekvāti, augšējā stāva kaimiņiene stāstīja, ka viņai esot uzklupts par to, ka kāpņu telpā logus taisot vaļā, neesot dota atļauja taisīt logus vaļā. Tad tajā komunālo lapā, kas nāk katru mēnesi, esot necienīgi uzrunāti par to, ka jāseko līdzi skaititāju termiņiem, saukšot beztabu par necienīgu uzrunas formu. Nu kaut kādi cirvji pamuļķi īsāk sakot
25.07.2024 13:59 |
 
Reitings 682
Reģ: 28.01.2023
Bea_ @ 25.07.2024 13:54
Cik korekti būtu ar īpašnieci sazināties man personīgi? Mājas pārvaldnieks man kontaktus nedos, bet valsts zemes dienestā uzzināju tieši kas ir īpašniece un vienīgi Facebookā varu viņai uzrakstīt.
Ja jau ir līgums noslēgts, kur ir punkts par smēķēšanas aizliegumu tak tad vajadzētu kaut kādus mērus pieņemt.
neko nezaudēsi. Paņem, uzraksti fb ka dzivo tada un tada adrese, ka liguma ir tads punkts ka smeket nedrikst, bet tagad jusu dzivoklis smird un pilniba ir savilcies ar cigarešu smaku. Ipašniece ja sakariga sieviete, uzreiz to lietu nobeigs un vel pieprasis lai sedz remontu.
Zaudet neko nevari.
25.07.2024 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 3134
Reģ: 29.01.2009
Bea_ @ 25.07.2024 13:54
Cik korekti būtu ar īpašnieci sazināties man personīgi? Mājas pārvaldnieks man kontaktus nedos, bet valsts zemes dienestā uzzināju tieši kas ir īpašniece un vienīgi Facebookā varu viņai uzrakstīt.
Ja jau ir līgums noslēgts, kur ir punkts par smēķēšanas aizliegumu tak tad vajadzētu kaut kādus mērus pieņemt.

Normāli. Es rakstītu, uzskaitot visu par astmu un bērnudārza audzinātājām.
Man pa diagonāli pīpmaņi. Uz tiem es vasarā pa laikam noaurojos no balkona, tad uz kādu laiku miers. Ironiski, ka paši iziet pīpēt, un sev gan aiztaisa visus logus, durvis ciet, lai viņiem smaka dzīvoklī neiet.
25.07.2024 14:10 |
 
Reitings 124
Reģ: 08.07.2015
kāda ir reāli zvanījusi policijai saistībā ar kaimiņu smēķēšanu uz balkona? kāda ir viņu reakcija/ attieksme pret to?
arī man šī problēma ir aktuāla, bet kaut kā līdz šim esmu atturējusies no zvanīšanas, domājot, ka tādi zvani tiek vienkārši "nolikti malā". problēma gan jau neciešamā līmenī ir izaugusi, un kā jau te rakstīja, vasarā tas ir vienkārši neizturami.
25.07.2024 14:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!