Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik tuviem būt pieaugušā vecumā

 
Reitings 2
Reģ: 15.07.2024
Sveiki visiem!
Vēlējos dzirdēt viedokļus par tēmu - tuvība un saikne māsai ar brāļiem. Cik jūsuprāt skaitās tuva un "normāla" saikne pieaugušai sievietei (ap 26) ar saviem brāļiem (arī pieauguši, vecāki par viņu)
Vai vispār ir kāda robeža, kur māsu/brāļu attiecības var nebūt "normālas"? Vai ir iespēja, ka kādā brīdī šīs sievietes vīram var sākt traucēt viņas ciešā saikne ar brāli?
15.07.2024 20:32 |
 
Reitings 1197
Reģ: 03.11.2023
Nu pārgulēt ganjau nevajag :D
Šīs diskusijas vienmēr liek domāt, ka apakšā ir kaut kāda sāpe iz dzīves, saki vien uzreiz.
15.07.2024 20:56 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.07.2024
Šis nav stāsts par mani, vienkārši aizdomājos par šo tēmu, jo mazliet attālos radiniekos ir attiecības, ko iespējams nesaprotu.
Šī sieviete ir precējusies ar vīru un viņai ir divi brāļi. Un šķiet, ka viņa ar viņiem ir vēl tuvāka nekā ar savu vīru. Kā strīds ar vīru, tā pie viņiem skrien, krata sirdi un arī paliek pa nakti reizēm. ģimenes pasākumos arī 80% ap viņiem tik ņemās un šķiet, ka vīrs nemaz neeksistē. Grūti aprakstīt, bet šķiet tādā emocionālā līmenī kā salipuši.
Man pašam arī ir brāļi un māsas, attiecības labas, bet noteikti ne tādā līmenī.
15.07.2024 21:10 |
 
Reitings 676
Reģ: 07.09.2018
Nē, nu ja brālis ar māsu/brālis ar brāli/māsa ar māsu skūpstās uz lūpām, tad tas nav ok, manuprāt. 😄
Es domāju, ka ja tās attiecības tiešām ir anormāli ciešas, tad tas noteikti traucē partnerim, ja vien viņš nav stulbs.
15.07.2024 23:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4141
Reģ: 31.10.2010
Man ir pāris gadus vecāks brālis. Vismīļākais no visiem maniem radiem. Bijām tuvi bērnībā un joprojām. Gandrīz katru dienu sarakstāmies, bieži satiekamies, daudz pavadam laiku kopā. Ja būs kāda bēda, ļoti iespējams, ka brālim to izstāstīšu pirmajam. Manuprāt, pilnīgi normāla ģimenes mīlestība.
Ja vīrs sāktu burkšķēt šajā sakarā, drīzāk nomainītu vīru, nekā atteiktos no sirsnīgām attiecībām ar savu asinsradinieku.
15.07.2024 23:42 |
 
Reitings 641
Reģ: 28.01.2023
Vienīgais nenormālais, ko varētu uzskaitīt ir kaut kāda veida intīma rakstura attiecības un vēl iespējams ja brālis/māsa uzskata, ka viņa/viņas pienākums ir aizstāvēt savējo un iesaistās attiecībā starp pašu vīru un sievu. Šeit vairāk velk ka autors ir greizsirdīgs uz to , ka brāļiem un māsām var būt labas attiecības.
Protams īsti normāli nebūtu arī , ja māsa sāk izlemt brāļa vietā ar ko veidot attiecības un otrādi, respektīvi jebkāda tāda veida jaukšanās attiecībās arī nebūtu ok, izņemot tur atsevišķus gadījumus kā vardarbība brāļa/māsas ģimenē.
Visādi citādi ļoti apsveicami, ka brāļiem un māsām ir tuvaa un labas attiecības, jo tas ir normāli, viņi ir viena ģimene, dzīvojoši/auguši/ēduši un darījuši blēdības kopā un neviena tuvāka viņiem nav un nebūs. Tie ir cilvēki kurus mīlam bezgala un esam viņus jau pieņēmuši tādus, kādi viņi ir , viņi ir daļa no mums.
Nesaprotu kas autoram neliekas ok, bet jātiek galā ar saviem iekšejiem putniem un slēpto greizsirdību
16.07.2024 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 3072
Reģ: 29.01.2009
Vīram grūti, kad sievai tuvas attiecības ar brāļiem, nevar kā as**ole izpausties, var pa degunu atrauties.
Ja tā primitīvi skatās, tad viņam joprojām katra diena kā konkurence, nav skaidri izteikts, ka galvenais bara tēviņš. Un arī nevar greizsirdīgs būt, jo nav jau pamata.
Nezinu, man liekas, ka cilvēki vispār reti prot uzturēt jebkādas veselīgas attiecības, vienmēr kaut kādā virzienā iebrauc auzās. Vai nu par maz vai nu par daudz.
16.07.2024 21:24 |
 
Reitings 152
Reģ: 13.06.2024
Katru reizi pasmīnu, kad izlasu diskusiju no sērijas "tas jau nav par mani, tas ir par kādu citu". Protams, ka tas ir par Tevi. Pretējā gadījumā nevajadzētu līst citu cilvēku attiecībās un nevajadzētu par citu cilvēku attiecībām veidot diskusijas forumos. Vai, ja tomēr tas ir par kādu citu, tad pareizi arī saki, kad saki, ka nesaproti. Jo ne Tev, ne kādam citam nav jāsaprot tas, kas notiek citu pieaugušu cilvēku attiecībās. Ne vienmēr visur vajag iebāzt savu degunu.
Ja par tēmu, tad ļoti daudzas sievietes bieži vēršas pie savām draudzenēm tad, kad sanācis sastrīdēties ar vīru vai ja vienkārši gribas sirdi "izkratīt" un pa nakti palikt. Nesaprotu ar ko tieši vēršanās pie brāļiem ir atšķirīga no vēršanās pie draudzenēm, mammām vai citām uzticības personām. Savukārt par to, cik viņi ir salipuši kopā vai nav, lai domā viņi paši, nevis cilvēks no malas uz kuru pilnīgi nekas no tā visa neattiecas. Man personīgi nekas no aprakstītā nešķiet nekas nenormāls.
Respektīvi, vai nu pati esi viena no iesaistītajām personām vai nu kāda ieinteresēta persona, kura "met" acis uz to "nabaga" vīrieti, kuram "ļaunā" sieva nepievērš uzmanību. Katrā ziņā nezinu citu variantu kādēļ cilvēkam no malas būtu tā jālien citu attiecībās.
16.07.2024 23:45 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.12.2023
kristoo @ 15.07.2024 21:10
Šis nav stāsts par mani, vienkārši aizdomājos par šo tēmu, jo mazliet attālos radiniekos ir attiecības, ko iespējams nesaprotu.
Šī sieviete ir precējusies ar vīru un viņai ir divi brāļi. Un šķiet, ka viņa ar viņiem ir vēl tuvāka nekā ar savu vīru. Kā strīds ar vīru, tā pie viņiem skrien, krata sirdi un arī paliek pa nakti reizēm. ģimenes pasākumos arī 80% ap viņiem tik ņemās un šķiet, ka vīrs nemaz neeksistē. Grūti aprakstīt, bet šķiet tādā emocionālā līmenī kā salipuši.
Man pašam arī ir brāļi un māsas, attiecības labas, bet noteikti ne tādā līmenī.

“Attālos radiniekos”, kā tad 😂
Kāpēc nevar skaidri uzrakstīt - mana sieva man nepievērš uzmanību brāļu klātbūtnē un sūdzas viņiem par mani, un mani tas kaitina. Šis ir anonīms forums.
17.07.2024 12:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!