Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trishas Bombshell projekts - atsauksmes?

 
Reitings 10618
Reģ: 30.12.2015
sveiki!
Vai kāds šeit ir piedalījies Trishas Bombshell projektā vai pircis viņas materiālus? Viņa šobrīd viņus tirgo par samazinātu cenu un tie ir pieejami vēl tikai vienu dienu, viņas instagramā viņai ir ļoti labi rezultāti, bet gribas dzirdēt arī no reāliem cilvēkiem, vai ir tā vērts? Paldies par atsauksmēm :)
09.07.2024 23:25 |
 
Reitings 220
Reģ: 13.07.2023
Es biju nopirkusi. Kā jau visur un ar visu, rezultāts ir tikai tad, ja ieguldi darbi. Ēdienkarte uz apmēram 1450 kkcal, vingrojumi 5 x nedēļa (spēka + kardio katrā reizē). Nekādas maģijas un noslēpums tur nav. Daudz olbaltumvielas, maz kalorijas. Rezultāti garantēti pat bez vingrošanas. Un paši vingrojumi aizņēma ap 2 stundām. Ļoti daudz un nogurdinoši vienā dienā. Plus, liekas diezgan oldskūl un aizņem papildus laiku, ka vingrojumi ir vienkārši Exceli un tad katru reizi ver no tabulas vaļā YouTube linku, lai noskatītos paraugu. Besī, ja fonā ir kāda mūzika, tad YouTube katru reizi pārtrūkst. Varēja ko modernāku šeit izdomāt. Grūti saņemties, ja zini, ka tagad 5dienas nedēļa 2 stundas vingrošu. Projekta meitenēm acīmredzot tie pupi, ir ļoti liela motivācija, kas notur uz mērķi. Tāpēc arī ir labi rezultāti. Kopumā iesaku, ja ir liela pašdisciplīna un galīgi nekādas saprašanas par fitnesu. Bet iztrūkst kāda skaidrojošā dala, lekcija par sporta inventāru
09.07.2024 23:48 |
 
Reitings 10618
Reģ: 30.12.2015
Lupinlups @ 09.07.2024 23:48
Es biju nopirkusi. Kā jau visur un ar visu, rezultāts ir tikai tad, ja ieguldi darbi. Ēdienkarte uz apmēram 1450 kkcal, vingrojumi 5 x nedēļa (spēka + kardio katrā reizē). Nekādas maģijas un noslēpums tur nav. Daudz olbaltumvielas, maz kalorijas. Rezultāti garantēti pat bez vingrošanas. Un paši vingrojumi aizņēma ap 2 stundām. Ļoti daudz un nogurdinoši vienā dienā. Plus, liekas diezgan oldskūl un aizņem papildus laiku, ka vingrojumi ir vienkārši Exceli un tad katru reizi ver no tabulas vaļā YouTube linku, lai noskatītos paraugu. Besī, ja fonā ir kāda mūzika, tad YouTube katru reizi pārtrūkst. Varēja ko modernāku šeit izdomāt. Grūti saņemties, ja zini, ka tagad 5dienas nedēļa 2 stundas vingrošu. Projekta meitenēm acīmredzot tie pupi, ir ļoti liela motivācija, kas notur uz mērķi. Tāpēc arī ir labi rezultāti. Kopumā iesaku, ja ir liela pašdisciplīna un galīgi nekādas saprašanas par fitnesu. Bet iztrūkst kāda skaidrojošā dala, lekcija par sporta inventāru
oi, piecas dienas nedēļā šķiet drusku par traku, tur nav kādu vieglāku alternatīvu tiem, kas nevar tik bieži sportot? man ir maiņu darbs un man piecas dienas nedēļā noteikti nesanāks iet uz sporta zāli, es eju trīs reizes, piecas reizes nekādi nesanāk iespiest :/ viņa tos vingrojumus arī kaut kā sadala pa dienām / muskuļu grupām vai katru dienu vnk savi vingrojumi visam ķermenim?
10.07.2024 00:43 |
 
Reitings 23
Reģ: 25.10.2023
Arī domāju par to. Meklēju kādu varbūt kas vēl velas nopirkt. Tad sanāktu lētāk. Negribas visu pa 50€ pirkt.
10.07.2024 07:38 |
 
Reitings 10618
Reģ: 30.12.2015
paceļu, aktuāls jautājums, šodien pēdējā diena, kad var nopirkt
10.07.2024 11:07 |
 
Reitings 5
Reģ: 09.01.2024
Sveikas!
Es nopirku, bet pagaidām vēl gaidu ēdienkarti. Es gan Home variantu izvēlējos, jo uz sporta zāli noteikti neiešu.
Varbūt ir kāda, kura gribētu kompāniju atskaitēm, lai motivācija noturas? Gribētu gan tādu, kura ir iesācēja un vecumā 35+, lai daudz maz līdzīgs stāsts. Man gan arī jānomet kādi 15kg...
10.07.2024 14:29 |
 
Reitings 23
Reģ: 25.10.2023
Onion @ 10.07.2024 14:29
Sveikas!
Es nopirku, bet pagaidām vēl gaidu ēdienkarti. Es gan Home variantu izvēlējos, jo uz sporta zāli noteikti neiešu.
Varbūt ir kāda, kura gribētu kompāniju atskaitēm, lai motivācija noturas? Gribētu gan tādu, kura ir iesācēja un vecumā 35+, lai daudz maz līdzīgs stāsts. Man gan arī jānomet kādi 15kg...

Es esmu ar mieru. Man tik 33gadi bet iesācēja esmu totāla. Un neko tādu neesmu darijusi. Bet vajag. Savādāk par traku iet.
10.07.2024 15:05 |
 
Reitings 10618
Reģ: 30.12.2015
Onion @ 10.07.2024 14:29
Sveikas!
Es nopirku, bet pagaidām vēl gaidu ēdienkarti. Es gan Home variantu izvēlējos, jo uz sporta zāli noteikti neiešu.
Varbūt ir kāda, kura gribētu kompāniju atskaitēm, lai motivācija noturas? Gribētu gan tādu, kura ir iesācēja un vecumā 35+, lai daudz maz līdzīgs stāsts. Man gan arī jānomet kādi 15kg...
ja jūs neizvēlējāties klāt arī gym variantu, tad jau ēdienkartes nebūs, viņa dod ēdienkarti tikai tiem, kas pērk pilno komplektu home + gym, vismaz cik es sapratu
10.07.2024 16:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!