Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grāmatvedības kursi

 
Reitings 110
Reģ: 19.05.2022
Vēlos atsvaidzināt grāmatvedības zināšanas,tāpēc meklēju kādus kursus vai grāmatas.Varbūt ir kādi ieteikumi?
Protams,ka kursu mājaslapās ir tikai labas atsauksmes
05.07.2024 08:57 |
 
Reitings 55
Reģ: 06.09.2015
Es šobrīd apmeklēju SIA BUTS kursus, pēc kuru pabeigšanas ir iespējams iegūt profesionālās kvalifikācijas apliecību profesijā „Uzskaites grāmatvedis”. Kursi notiek attālināti, ir jāmācās daudz arī ārpus nodarbību laikiem, jo tiek uzdoti mājasdarbi un regulāri ir jāpilda zināšanu testi. Pēc mācībām ir jāiziet kvalifikācijas prakse un beigās ir eksāmens. Nevaru salīdzināt kā ir citur, jo neesmu šada veida kursos gājusi un šī ir mana pirmā pieredze, bet kopumā esmu apmierināta, pasniedzēji un vadība ir ļoti pretimnākoša. Uz kursiem gāju bez priekšzināšanām grāmatvedībā.
Man ļoti patīk Lailas Kelmeres grāmata "Ievads grāmatvedībā jeb grāmatvedības pamati: teorija un uzdevumi" (atkārtots un papildināts 2. izdevums). Ļoti viegli un saprotami viss aprakstīts, ir piemēri, kā kas ir jākontē, kā jāveido dažādi pārskati, ir doti uzdevumi un to atrisinājumi. Tiešām iesaku! 🙂
05.07.2024 10:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits