Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ovulācija vairākas reizes mēnesī ???

 
Reitings 25
Reģ: 23.01.2024
Sveikas ,dāmas !
Bļin ,uz šo brīdi vispār savu organismu nesaprotu. Neko tamlīdzīgu neesmu novērojusi vēl.
Tātad ,dienas normālas ,cikls 28(ir bijis arī 29/30 dienas ,bet tas reti )
Tagad jau 3 dienu kavējas MR . Vēl nopriecājos ,vai tiešām būs bebis (pāris dienas pirms MR bija sakars bez izsargāšanās,kaut gan kāda iespêja ).
Grūtniecības tests -negatīvs .
Mājās stāvēja lieks ovulācijas tests ,nez kāpēc ,izdomāju uztaisīt . Pozitīvs . Koa ?
Un es vispār smadzenes aizgāja uz īso ,atvainojos dāmas ,varbūt kādai es likšos stulba ,bet jeibogu nesaprotu. Varbūt kāda spēs apgaismot.
Kā tas iespējams ,ka gaidāmo MR vietā man ir ovulācija ,ņemot vêrā faktu ,ka ovulācija jau ir bijusi(man parasti ir 5 dienas PĒC Mr) ?
Interesantākais -uz ovulāciju /dienām man ir izteiktas pazīmes ,nu tur muguru ļoti velk ,krūtis mega jūtīgas ,savādāki/vairāk izdalījumu. Tagad nekā.
Saprotu ,jūs neaiztāsiet ārstu ,bet varbût kādai reāli tā ir bijis un spēs apgaismot mani mazliet.
30.06.2024 12:06 |
 
Reitings 178
Reģ: 14.02.2022
Tiešam pareizi uztaisīji ovulācijas testu? Jo ovulācijas testam tas, ka ir divas strīpiņas nav kā grūtniecības testam, ka tas ir pozitīvs 😅
30.06.2024 12:20 |
 
Reitings 25
Reģ: 23.01.2024
sokoladeszemene @ 30.06.2024 12:20
Tiešam pareizi uztaisīji ovulācijas testu? Jo ovulācijas testam tas, ka ir divas strīpiņas nav kā grūtniecības testam, ka tas ir pozitīvs ?

Paldies.
Tak teicu ,ka esmu stulba :D
Taisīju pareizi ,bet vai es nolasīju pareizi testu ? Ne e. Tagad zinu ,ka OV pozitīvam testam der tikai un vienīgi divas ,košas strīpas ,nevis kā gr testam-pozitīvs arī ar blāvumu :D
Galvenais sacelt brēku ,bet paldies. Tagad zināšu . Pilnvērtīgi ievācu info.
Tagad vismaz skaidrs
30.06.2024 12:57 |
 
Reitings 1977
Reģ: 28.04.2019
Man ir bijusi ovulācija vairākas reizes
30.06.2024 13:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits