Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vietējie vai ārzemnieki?

 
Reitings 32
Reģ: 22.05.2024
Ar kolēģi pusdienas izveidojas diskusija, kurā viņš teica ka latviešu sievietes labprat izvēlās vīriešus no ārzemem nekā vietējos.
Pats arī zinu gadījumu kad mātes bijusī kolēģe uzskatīja ka latviešu vīrieši ir nožēlojami bomži un viņai vajag "eksotiskos". Lai gan tagad viņa ir 40+ vientuļā māte un vīriešu nīdeja jo redz grieķis viņai uztaisīja bērnu un pameta, arābiskās izcelsmes musulmanis viņu normāli piekāva, pēdējais turks ar ko kopā bija viņai apzaga dzīvokli un aizmuka. Bet nu tas tā.
Kādas ir jūsu, pašu sieviešu domas un viedokļi? Izvelaties vietējos latviešus, vai labāk priekšroka arzemniekiem un tumšādainajiem?
27.06.2024 10:18 |
 
Moderators
Reitings 3949
Reģ: 13.11.2016
1. Tas ir labi, ka ir izvēles iespējas.
2. Latvieši nav pat 0,1% no šīs pasaules cilvēkiem, t.sk., latviešu vīrieši no pasaules vīriešiem. Tomēr vairums latviešu sieviešu izvēlas tieši latviešu vīriešus, tātad kolēģis kļūdaini vispārina.
3. Pasaulē ir maz valstu, kurās ir tik liels % izskatīgu cilvēku kā Latvijā. Tādēļ Latvijā gluži vienkārši ir lielākas iespējas izvēlēties pievilcīgu partneri, ar kuru turklāt kulturāli, vērtību ziņā, būs salīdzinoši daudz kas kopīgs.
4. Katram apkārt ir tāda sabiedrība, kādu viņš, viņa, izvēlas. Ja kādam apkārt ir bomži, tas liecina, ka vai nu viņš pats ir viens no viņiem, vai arī viņam ir kaut kāda neadekvāti negatīva attieksme pret apkārtējiem.
27.06.2024 11:04 |
 
Reitings 906
Reģ: 03.11.2023
Jebkurā gadījumā tas nav kā restorānā pasūtīt ēdienu no menu. Nedomāju, ka ir daudz tādu sieviešu, kas apzināt nolemj - meklēšu džeku konkrēti tajā valstī, tas vienkārši izklausās muļķīgi.
27.06.2024 11:07 |
 
Reitings 739
Reģ: 13.12.2023
Es domāju, ka, ja sieviete ir tik atsaldēta, ka regulāri sapinas ar kaut kādiem low-life večiem, viņai tas kaut kā izdodos neatkarīgi no tā veča pilsonības. Tā ka neuztraucies, viss vēl nav zaudēts 👍
27.06.2024 11:16 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.05.2024
law7 @ 27.06.2024 11:04
1. Tas ir labi, ka ir izvēles iespējas.
2. Latvieši nav pat 0,1% no šīs pasaules cilvēkiem, t.sk., latviešu vīrieši no pasaules vīriešiem. Tomēr vairums latviešu sieviešu izvēlas tieši latviešu vīriešus, tātad kolēģis kļūdaini vispārina.
3. Pasaulē ir maz valstu, kurās ir tik liels % izskatīgu cilvēku kā Latvijā. Tādēļ Latvijā gluži vienkārši ir lielākas iespējas izvēlēties pievilcīgu partneri, ar kuru turklāt kulturāli, vērtību ziņā, būs salīdzinoši daudz kas kopīgs.
4. Katram apkārt ir tāda sabiedrība, kādu viņš, viņa, izvēlas. Ja kādam apkārt ir bomži, tas liecina, ka vai nu viņš pats ir viens no viņiem, vai arī viņam ir kaut kāda neadekvāti negatīva attieksme pret apkārtējiem.
tas par ko viņš cepās ir nav par to, ka latviešu sievietes izvēlas arzemniekus, bet viņu nē. Ja nu kas.
Viņš cepās par to ka viņš ir tāds, par tradicionālām un nacionālām vērtībām, un tas ka latviešu sievietes izvelas tos "eksotiskos" un protams ir sekss, ir bērni kas nav no latvieša. Beigas noved pie tā ka latvieši kā tauta izmirst. paaudzi nevis latviešu bērnus bet gan visādus. Tādā ziņā es viņam piekrītu. Bet ko padarīsi. Man vecākā māsica arī jau 17 gadus dzīvo anglijā. Jau ir bērni no angļa. Tie jau vairs nav latvieši. Pases anglijas, pat latviešu valodu nemaz nezin.
27.06.2024 11:17 |
 
Moderators
Reitings 3949
Reģ: 13.11.2016
Min91 @ 27.06.2024 11:17
tas par ko viņš cepās ir nav par to, ka latviešu sievietes izvēlas arzemniekus, bet viņu nē. Ja nu kas.
Viņš cepās par to ka viņš ir tāds, par tradicionālām un nacionālām vērtībām, un tas ka latviešu sievietes izvelas tos "eksotiskos" un protams ir sekss, ir bērni kas nav no latvieša. Beigas noved pie tā ka latvieši kā tauta izmirst. paaudzi nevis latviešu bērnus bet gan visādus. Tādā ziņā es viņam piekrītu. Bet ko padarīsi. Man vecākā māsica arī jau 17 gadus dzīvo anglijā. Jau ir bērni no angļa. Tie jau vairs nav latvieši. Pases anglijas, pat latviešu valodu nemaz nezin.

Gandrīz visas Eiropas pamattautas "izmirst".
Interesanti, ka Latvija, līdzīgi kā Igaunija, ir viena no nedaudzajām Eiropas valstīm, kurās pamattautai ir augstāks dzimstības līmenis nekā imigrantiem un viņu pēctečiem. Tā ka latvieši salīdzinājumā ar citām Eiropas pamattautām nebūt nav tie izmirstošākie.
27.06.2024 11:26 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.05.2024
Džinga @ 27.06.2024 11:07
Jebkurā gadījumā tas nav kā restorānā pasūtīt ēdienu no menu. Nedomāju, ka ir daudz tādu sieviešu, kas apzināt nolemj - meklēšu džeku konkrēti tajā valstī, tas vienkārši izklausās muļķīgi.
nevajag jau meklēt, ārzemnieki paši atbrauc. Esi dzirdējusi par sextūrismu vecrīgā? Jaunas latviešu meičas izdzird bārā angļu valodu un apakšbikses pašas nokrīt. Man viens draugs mēdz būt par šoferi tusētājiem. Visādus brīnumus esmu dzirdējis no viņa, kā vietējās latvietes tur pat uz ielas aiz miskastem ar angļu, vācu tūristiem nodarbojās ar seksu, orālos sniedz...
27.06.2024 11:31 |
 
Reitings 739
Reģ: 13.12.2023
Min91 @ 27.06.2024 11:31
nevajag jau meklēt, ārzemnieki paši atbrauc. Esi dzirdējusi par sextūrismu vecrīgā? Jaunas latviešu meičas izdzird bārā angļu valodu un apakšbikses pašas nokrīt. Man viens draugs mēdz būt par šoferi tusētājiem. Visādus brīnumus esmu dzirdējis no viņa, kā vietējās latvietes tur pat uz ielas aiz miskastem ar angļu, vācu tūristiem nodarbojās ar seksu, orālos sniedz...

Nu un kādu atbildi tu gribi dzirdēt?
Tu konstatēji faktu, ka arī Latvijā ir nabadzīgas un neizglītotas palaistuves. Šī jau ir pilnīgi cita tēma.
27.06.2024 11:35 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.05.2024
Diabolus @ 27.06.2024 11:35

Nu un kādu atbildi tu gribi dzirdēt?
Tu konstatēji faktu, ka arī Latvijā ir nabadzīgas un neizglītotas palaistuves. Šī jau ir pilnīgi cita tēma.
es velos dzirdēt katras personīgo viedokli, kam jūs labāk dodat priekšroku kopdzīvei attiecibam, kaut vienas nakts sakaram. Latvietim vai cittautietim?
Savādāk te jau sāk tāka politiķi runāt visparīgi un teorētiski nesniedzot tiešu atbildi uz jautājumu 😁
27.06.2024 11:50 |
 
10 gadi
Reitings 2362
Reģ: 29.01.2009
Ārzemnieku nekādā gadījumā. Pasarg Die`s vēl kādu tumšo vai netīro 😖
27.06.2024 11:54 |
 
Reitings 739
Reģ: 13.12.2023
Min91 @ 27.06.2024 11:50
es velos dzirdēt katras personīgo viedokli, kam jūs labāk dodat priekšroku kopdzīvei attiecibam, kaut vienas nakts sakaram. Latvietim vai cittautietim?
Savādāk te jau sāk tāka politiķi runāt visparīgi un teorētiski nesniedzot tiešu atbildi uz jautājumu ?

Es dodu priekšroku kopdzīvei ar savu vīru, kurš ir latvietis. Ja būtu turks, kanādietis, etiopietis vai ķīnietis, tad attiecīgi dotu priekšroku kopdzīvei ar turku, kanādieti, etiopieti vai ķīnieti. Tieši tik vienkārši.
27.06.2024 11:54 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.05.2024
law7 @ 27.06.2024 11:26

Gandrīz visas Eiropas pamattautas "izmirst".
Interesanti, ka Latvija, līdzīgi kā Igaunija, ir viena no nedaudzajām Eiropas valstīm, kurās pamattautai ir augstāks dzimstības līmenis nekā imigrantiem un viņu pēctečiem. Tā ka latvieši salīdzinājumā ar citām Eiropas pamattautām nebūt nav tie izmirstošākie.
no tām statistikām nav jēgas. Nevajag salīdzināt mazo Latviju ar valstīm kur ir 30 40 miljoni iedzīvotāju. Uz mūsu mazo cilvēku skaitu ari 10 imigranti kas vairojās ir jau kā drauds Latvijas pastāvēšanai. Cik tad mēs īsti latvieši sajā zemē esam? Ja kopā ar imigrantiem šobrīd ir 1,87 miljoni. Atņem vēl krievus kas šeit dzivo no paaudzes paaudzē. Tad tīri latvieši noteikti esam zem miljona.
27.06.2024 12:04 |
 
Reitings 135
Reģ: 02.04.2022
Domāju, ka atbilde ir atkarīga tikai un vienīgi no konkrētā vīrieša ‘kvalitātes’. Es neizvēlētos ārzemnieku tikai tāpēc, ka ārzemnieks, un tieši tāpat par latviešu vīriešiem.
Vai ārzemnieki mēdz būt mazliet augstākā līmenī, kā dała latviešu? - Mēdz.
27.06.2024 12:05 |
 
Reitings 1567
Reģ: 07.09.2023
Min91 @ 27.06.2024 11:50
es velos dzirdēt katras personīgo viedokli, kam jūs labāk dodat priekšroku kopdzīvei attiecibam, kaut vienas nakts sakaram. Latvietim vai cittautietim?
Savādāk te jau sāk tāka politiķi runāt visparīgi un teorētiski nesniedzot tiešu atbildi uz jautājumu ?

Vienmēr esmu lēmusi par labu savas tautības pārstāvjiem (gan ilgtermiņā gan īstermiņā). Man vienmēr ir bijis primāri lai runājam vienā valodā, mums būtu kopīgs backgrounds, kultūras kods un reliģija. Bez tā, manuprāt, izveidot ilgstošas attiecības un saprasties būtu grūti.
27.06.2024 12:44 |
 
Reitings 59
Reģ: 12.10.2023
law7 @ 27.06.2024 11:26

Gandrīz visas Eiropas pamattautas "izmirst".
Interesanti, ka Latvija, līdzīgi kā Igaunija, ir viena no nedaudzajām Eiropas valstīm, kurās pamattautai ir augstāks dzimstības līmenis nekā imigrantiem un viņu pēctečiem. Tā ka latvieši salīdzinājumā ar citām Eiropas pamattautām nebūt nav tie izmirstošākie.

Beigas noved pie tā ka latvieši kā tauta izmirst.

Paskaties cik apkārt ir daudzbērnu ģimenes. Latvieši jau tiešām neizmirs ja tik daudz vairosies.
27.06.2024 12:52 |
 
Reitings 49
Reģ: 27.10.2022
LV ir liela konkurence, uz vienigajiem pelnošajiem, starp golddigerem, ārzemes arī ar ļimonāriem ir iespejas iepazīties, ja paveicas, ir modeles augums, maz gadi un apgrozības, kas nostrādātas uz vietējiem, tusos klubos utml 😚
ne jau nu uzreiz kāda pāķu pele tā iepazīsies ar to ārzemnieku arī
tur vajag pieredzi drusku, sava veida iniciatīvu
27.06.2024 13:00 |
 
Reitings 906
Reģ: 03.11.2023
Min91 @ 27.06.2024 11:50
es velos dzirdēt katras personīgo viedokli, kam jūs labāk dodat priekšroku kopdzīvei attiecibam, kaut vienas nakts sakaram. Latvietim vai cittautietim?
Savādāk te jau sāk tāka politiķi runāt visparīgi un teorētiski nesniedzot tiešu atbildi uz jautājumu ?

Es jau teicu, neviena taču nepamostās ar domu, ka vot man vajag konkrēti vācieti un uz latviešiem vispār vairs neskatīšos. :D
Es attiecībām izvēlos foršu cilvēku. Un nerunā te par politiķu atbildēm, tā vienkārši ir realitāte, ka sievietes nerunā savā starpā par labāko tautību vīriešu salīdzinājumiem un algoritmiem kā sev tādu atrast. :D Kaut kādā nenopietnā līmenī varbūt.
Golddigeres ir cita suga, par to es neko daudz nezinu, bet ganjau Monako ir lielāka iespēja satikt miljonāru kā Latvijā.
27.06.2024 13:17 |
 
Reitings 906
Reģ: 03.11.2023
Min91 @ 27.06.2024 11:31
nevajag jau meklēt, ārzemnieki paši atbrauc. Esi dzirdējusi par sextūrismu vecrīgā? Jaunas latviešu meičas izdzird bārā angļu valodu un apakšbikses pašas nokrīt. Man viens draugs mēdz būt par šoferi tusētājiem. Visādus brīnumus esmu dzirdējis no viņa, kā vietējās latvietes tur pat uz ielas aiz miskastem ar angļu, vācu tūristiem nodarbojās ar seksu, orālos sniedz...

izklausās, ka pats esi zemās domās par latviešu sievietēm un tad brīnies, kāpēc viņas tavā vietā izvēlas kādu ārzemnieku :)
27.06.2024 13:20 |
 
Reitings 135
Reģ: 02.04.2022
Džinga @ 27.06.2024 13:17

Es jau teicu, neviena taču nepamostās ar domu, ka vot man vajag konkrēti vācieti un uz latviešiem vispār vairs neskatīšos. :D
Es attiecībām izvēlos foršu cilvēku. Un nerunā te par politiķu atbildēm, tā vienkārši ir realitāte, ka sievietes nerunā savā starpā par labāko tautību vīriešu salīdzinājumiem un algoritmiem kā sev tādu atrast. :D Kaut kādā nenopietnā līmenī varbūt.
Golddigeres ir cita suga, par to es neko daudz nezinu, bet ganjau Monako ir lielāka iespēja satikt miljonāru kā Latvijā.

Es piekrītu šim. Tikties ar domu, ka noteikti par partneri jāizvēlas konkrētas nacionalitātes cilvēks ir dīvaini. Tā, man liekas, tikai daži dara un pēc tam aplaužas, jo nevis cilvēks kā tāds ir vērtēts attiecības uzsākot, bet tautība.
27.06.2024 13:24 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.05.2024
Džinga @ 27.06.2024 13:20

izklausās, ka pats esi zemās domās par latviešu sievietēm un tad brīnies, kāpēc viņas tavā vietā izvēlas kādu ārzemnieku :)
kapec zemās domās? Tās nav iedomas, tā ir realitāte ka nejau visi pāri šeit Latvija ir latvietis + latviete. Man personīgi bernu nav un nebūs, takā es tajā latviskuma uzturēšanā nepiedalos. Bet tapat nebūtu patīkami ka vecumdienas pieeju pie loga un pa pagalmu skraida mazi pusnēģeri vai kautkādi musulmaņi.
27.06.2024 13:44 |
 
Reitings 787
Reģ: 23.08.2016
Neesmu dzirdējusi, ka latvietes masveidā meklē ārzemniekus. Parasti tādus tekstus var dzirdēt no sievietēm, kas ir ļoti vīlušies attiecībās vai kam ir grūtības atrast partneri, parasti vecuma grupā virs 40. Tas ir fakts, ka šajā vecumā grupā var būt grūtības atrast brīvu, pieklājīgu, koptu vīrieti, tīri statistisku iemeslu dēļ. Nereti sievietei jau ir bērni, sāpīga attiecibu pieredze, liekais svars un citi "mīnusi", ko ne visi ir gatavi to pieņemt. Ja ir vaļā visa pasaule, ir lielākas iespējas atrast īsto cilvēku, kam šie faktori ir mazsvarīgi :) Manā ieskatā katrs ir pelnījis mīlestību, un ja tiešām nesanāk to atrast latvietī, kāpēc nedomāt plašāk.
Tāpat daudz jaukto pāru rodas tieši tā iemesla dēļ, ka robežas ir vaļā un cilvēki ceļo, ir atvērti citām kultūrām. Ja diviem cilvēkiem sapas, neredzu nekādu problēmu. Manā paziņu lokā ir gan laimīgi, gan ne pārāk apmierināti jauktie pāri, bet ja godīgi-to pašu var teikt arī par tīriem latviešu pāriem.
27.06.2024 14:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits