Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Papardes zieds.

 
Reitings 30
Reģ: 22.05.2024
Jāatdzīst, es līdz kādiem 28 gadiem biju domājis ka papardes patiešām zied.😀 Kad es izdzirdēju runas par papardes zieda meklēšanu līgo naktī, kā cilveks kam floristika vispar neinteresē nodomāju: "Ko jūs piesienaties tiem augiem? Bijis, nebijis tas zieds! Un velpietam tumsā iet pa mežu kautko meklēt, preškam to vajag?!"
Tad vienu dienu viens bijušais kolēģis pastāstija ka papardes nezied un tas ir vienkārši pieklājīgs veids kā pateikt, ka pametīs draugu un viesu līgotāju grupu un ies uz krūmiem nodarboties ar seksu. 😁
Tagad nodomāju, vai mūsdienas tāda "tradīcija" vispar ir vēl aktuāla? Ņemot verā to ka visādas ērces un citi morkški kas kož un dzeļ mums ir vairumā un visās malās. Vai tomēr modernie cilvēki tam ir atmetuši ar roku?
Es kā anti-sociālis mežonis nezinu kā jūs normīši dzīvojat. 😁
23.06.2024 23:53 |
 
Reitings 52
Reģ: 28.04.2024
Kāpēc Tu tik daudz interesējies, ko mēs normīši darām? Sēdi savā mucā un barojies caur spundi!
24.06.2024 00:09 |
 
Reitings 148
Reģ: 11.02.2024
Kāda tev starpība par to papardes ziedu un par to kā dzīvo citi. Besī mani tādi izpušķoti vārdu savienojumi. Labāk neuztraucies par sīkumiem un tā vietā dari ko lietderīgāku.
24.06.2024 00:55 |
 
Reitings 1246
Reģ: 15.07.2023
Min91
Kā jau noproti, visas šīs tradīcijas ir pagātnē. Mēs dzīvojam tehnoloģiju laikmetā un nevienu vairs neinteresē kaut kādi "ziedi". Drīzāk nākotnē ar robotu varēs iet meklēt AI ziedu.😁 Attiecību veidošanas aplikācijas un roboti jau ir. Tagad tikai abi ir jāapvieno.
24.06.2024 09:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits