Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maģistra studijas ekonomikas nozarē

 
Reitings 110
Reģ: 19.05.2022
Tā ka tuvojas laiks pieteikties studijām,joprojām neesmu izvēlējusies uz kuru programmu pieteikties.
Varbūt šeit ir kāda,kas ir mācījusies LU ekonomikas fakultātē vai RTU? Un var padalīties ar atsauksmēm?
07.06.2024 18:16 |
 
Reitings 42
Reģ: 02.11.2023
Esmu studējusi LU ekonomikas fakultātē bakalauru un RTU maģistru, bet tas gan vairs nebija ekonomikas nozarē. Teiksim tā - RTU no studijām ir lielāka jēga, vairāk praktiskas lietas nevis plika teorija, bet varbūt mans salīdzinājums nav korekts, ņemot vērā, ka nomainīju nozari.
07.06.2024 18:36 |
 
Patīk
Reitings 36262
Reģ: 12.10.2022
cimperliigaa @ 07.06.2024 18:36
Esmu studējusi LU ekonomikas fakultātē bakalauru un RTU maģistru, bet tas gan vairs nebija ekonomikas nozarē. Teiksim tā - RTU no studijām ir lielāka jēga, vairāk praktiskas lietas nevis plika teorija, bet varbūt mans salīdzinājums nav korekts, ņemot vērā, ka nomainīju nozari.
Piekrītu. RTU iegūst zināšanas un praktisko pieredzi. Ir vairāk jāmācās, taču pabeidz universitāti ar zināšanām un kā tās likt lietā nevis iegūsti tikai papīru. LU parasti gan ir diezgan budžeta vietu, ko RTU nepiedāvā. Nezināšu kā ir šobrīd.
09.06.2024 23:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits