Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīne

 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
ko jūs ieteiktu apskatīt Vīnē?
06.06.2024 20:06 |
 
Reitings 217
Reģ: 14.05.2024
Noteikit apskati Šēnbrunnas pili! To es tiešām Tev iesaku!
Salon Sacher vieta ir must have, ja vēlies skaisti pasēdēt, uzēst šokolādes kūku un iedzert šampanieti, kā arī, ja gribi skaistas bildes uzņemt, šī vieta noteikti ir tā, kur būs skaisti!
Kopumā pati kā Vīne ir maza, mierīgi ar kājām vari visu izstaigāt! Noteikti arī atrodi kādu parku, kur varēsi izbaudīt vakara noskaņu. Vari apskatīt Wiener Karlskirche, tur cik sapratu ir tā vieta, kur cilvēki nāk baudīt siltos vasaras vakarus. Iesaku arī aplūkot muzejus, jo tie šeit ir tiešām daudz!
Sv. Stefana katedrāle ir vēl viens objekts, ko vari aplūkot, tur arī ir vecpilsēta, ko arī vajadzētu redzēt! Īsāk sakot, Vīne ir maza, bet nenormāli skaista!
07.06.2024 07:57 |
 
Reitings 12
Reģ: 28.02.2024
No vēl nenosauktā man patika psstaiga Prater atrakciju parkā, izbrauci tikai ar lielo Panorāmas ratu.
Likās iespaidīgu Belvedere muzejā redzēt Klimta "Skūpsts"oriģinālu.
Sacher kafejnīca bija tā vērta, bet jārēkinās, ka var būt rinda. Es stāvēju kādu pusstundu, lai tiktu iekšā.
Šēnburnā arī iesaku biļeti nopirkt iepriekš, kad aizbraucu paveicās dabūt biļeti pēc stubdas, tā bija pēdējā, tad nākām būtu 3 stundas. Ir vērts arī atsevišķajos muzejiņos, ne tikai pašā pilī . Man ļoti patika kariešu ekspozīcija bijušajā stallī.
07.06.2024 11:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!