Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzas

 
Reitings 19
Reģ: 08.05.2024
Jautājums par pieredzi ar mazāka budžeta kāzām. Vēlamies veidot kāzas uz apmēram 36 cilvēkiem. Kā svinību vietu vēlamies kaut ko, kas ir apmēram 50km rādiusā no Rīgas, lai nav lielā braukāšanās.
- Vai kāzu plānošanu kā tādu, nenoraujot jumtu sev, var saplānot pats vai sirdsmieram ieteiktu labāk meklēt kādu profesionālu kāzu rīkotāju? Un kā ar vakara vadītāju - vai to ņemt tādu cilvēku, kas ir bijis arī tas kāzu rīkotājs vai tam nav nozīmes?
- Vai ir jānolīgst papildus staff, kas visu vakaru parūpējas, lai kāzu viesiem nebūtu tukši trauki vai tas atkarīgs no vietas (ja iekļaujas kā pakalpojums), kur notiksies svinības.
- Vai ērtāk, ka sarakstīšanās ir kaut kur turpat, kur pašas svinības vai labāk dzimtsarakstu nosaļā atsevišķi?
- Vai kāzu kleitu nav jēgas iegādāties un labāk īrēt vai cita sajūta tomēr ir ar savu? Un vai ir kāda, kas specifiski vēlējās tādu kleitu, ko varētu pāršūt par citu svinīgu kleitu dzīvei vēlāk (runāju par, pimēram, zīda kleitu, kuru var pārkrāsot).
- Ielūgumus sūtījāt papīra formātā tā oficiāli vai elektroniski izveidotus?
- Būtu forši, ja padalītos ar to kādas izmaksas ir bijušas un uz ko nav vērts izgāzt naudu, bet uz ko - tieši vajadzētu.
- Vai kādai ir pieredze ar Zirgzandalēm?
Jebkāda cita noderīga informācija par kāzām tiks novērtēta.🤝
Gan jau, ka ir vēl jautājumi, bet gribēju piebilst, ka nekad neesmu bijusi baigā kāzu plānošanas fanāte kā citas dāmas, tāpēc baigi šo procesu neizbaudu 😀 Gan jau, ka ja budžets būtu bezgalīgs, tad nebūtu jāiespringst.
31.05.2024 09:53 |
 
Reitings 954
Reģ: 03.11.2023
Ja procesu neizbaudi, bet detaļas tomēr tevi uztrauc, tad ļoti iesaku nolīgt kāzu plānotāju un nebūs jāulauza galvu ne par vienu no šiem jautājumiem.
31.05.2024 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 518
Reģ: 29.01.2009
Vari paskatīties svētku pili,Ķekavas novads. Ceremoniju var uz vietas uztaisīt. Viņi paši visu saorganizē,tikai vajag pašam fotogrāfu un dažus sīkumus. Ir piedāvājums ģimenes kāzas, ap 30 cilvēkiem. Ēdiens,apkalpošana,pat kūka,uzkodas pēc ceremonijas ir iekļautas cenā,nakšņošana un brokastis arī. Dekorēšana un galda kartes arī.
31.05.2024 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 518
Reģ: 29.01.2009
Var arī bez nakšņošanas,tad līdz 1.00 naktī ir svinības,bet nemaz tik liela cenu starpība nesanāca bez nakšņošanas. Vēl ļoti lielas izmaksas sastāda it kā sīkumi,kas beigās paņem lielu budžetu,piem. galda kartes,krēslu dekorēšana,korķa nauda utt,un tur nav korķa nauda,var savu alko nest un nav jāpiemaksā,tāpēc ka tik nesanāk tā,ka samaksājot it kā vairāk un viss ir iekļauts,nekā pa sīkumiem salasīsies tāda summa,ka beigās vēl dārgāk būs
31.05.2024 14:27 |
 
Reitings 954
Reģ: 03.11.2023
Nellija @ 31.05.2024 14:20
Vari paskatīties svētku pili,Ķekavas novads. Ceremoniju var uz vietas uztaisīt. Viņi paši visu saorganizē,tikai vajag pašam fotogrāfu un dažus sīkumus. Ir piedāvājums ģimenes kāzas, ap 30 cilvēkiem. Ēdiens,apkalpošana,pat kūka,uzkodas pēc ceremonijas ir iekļautas cenā,nakšņošana un brokastis arī. Dekorēšana un galda kartes arī.

Baigi krievisks tur tas stiliņš ar mākslīgajiem ziediem, bet nu ērti noteikti ir, piekrītu.
31.05.2024 14:35 |
 
10 gadi
Reitings 518
Reģ: 29.01.2009
Ir arī ar dzīvo ziedu dekorācijām,to var izvēlēties,vienīgi tad sanāk piemaksāt
31.05.2024 14:50 |
 
Reitings 368
Reģ: 19.07.2017
Es esmu bijusi kāzās, kur ir 30 viesi. Papildus staffs nebija. Viesi paši cienājās ar ko vēlējās (viss jau bija salikts uz galda). BET. Tās bija kāzas pēc kurām man ļoooooooti gribējās ēst. :D :D bija uzklāts 19:00 siltais ēdiens un plkst.21:00 visu novāca un atstāja tikai salātu galdu. Izgājām ārā paelpot svaigu gaisu un atnākot atpakaļ šķīvis vairs nav, ir tikai stūrī salāti. Nē, nē, nē. Uz ēdienu nevar taupīt. :D
Biju uz kāzām kur ir 50+ cilvēki. Tur dancoja meitenes visiem uz riņķi, te ieliet, te pasniegt, te novākt. Perfekti. Bet, protams, tās ir izmaksas.
31.05.2024 18:24 |
 
Reitings 368
Reģ: 19.07.2017
Es kleitu nopirku andelemandele. Es neredzēju jēgu skriet uz Rīgu ar zīdaini, vazāties pa veikaliem un meklēt to ko vēlos. Es zināju ko vēlos sev mugurā, ieraudzīju, nopirku jau pāris mēnešus atpakaļ. Jauna maksāja ap 600, dabūju par 150€. Kleita pēc ķīmiskās, bez defektiem. Vēl līdzi iedeva aksesuārus un matu rotu. Kleitu, neredzēju jēgu pirkt jaunu par milzu naudu. Neesmu māņticīga.
Ielūgumus mēs nosūtījām elektroniski, jo pilnībā visi no ģimenes ir ārzemēs. Nesūtījām pa pastu, lai nav, ka viens jau saņēmis, otrs ceļ traci, kur mans ielūgums utt.
31.05.2024 18:33 |
 
Reitings 368
Reģ: 19.07.2017
Un mani vienmēr kāzās ir tracinājuši tie nieciņi personalizētie. Uz galda kaut kādas malkas ripas vai nominācijas kaklā karamās. Būsim godīgi, daļa viesu nākamajā rītā viņus ir pazaudējuši un jaunais pāris var naudiņu labāk citur ieguldīt nekā sūdiņos.
31.05.2024 18:34 |
 
Reitings 760
Reģ: 13.12.2023
LeediiB @ 31.05.2024 09:53
Jautājums par pieredzi ar mazāka budžeta kāzām. Vēlamies veidot kāzas uz apmēram 36 cilvēkiem. Kā svinību vietu vēlamies kaut ko, kas ir apmēram 50km rādiusā no Rīgas, lai nav lielā braukāšanās.
- Vai kāzu plānošanu kā tādu, nenoraujot jumtu sev, var saplānot pats vai sirdsmieram ieteiktu labāk meklēt kādu profesionālu kāzu rīkotāju? Un kā ar vakara vadītāju - vai to ņemt tādu cilvēku, kas ir bijis arī tas kāzu rīkotājs vai tam nav nozīmes?
- Vai ir jānolīgst papildus staff, kas visu vakaru parūpējas, lai kāzu viesiem nebūtu tukši trauki vai tas atkarīgs no vietas (ja iekļaujas kā pakalpojums), kur notiksies svinības.
- Vai ērtāk, ka sarakstīšanās ir kaut kur turpat, kur pašas svinības vai labāk dzimtsarakstu nosaļā atsevišķi?
- Vai kāzu kleitu nav jēgas iegādāties un labāk īrēt vai cita sajūta tomēr ir ar savu? Un vai ir kāda, kas specifiski vēlējās tādu kleitu, ko varētu pāršūt par citu svinīgu kleitu dzīvei vēlāk (runāju par, pimēram, zīda kleitu, kuru var pārkrāsot).
- Ielūgumus sūtījāt papīra formātā tā oficiāli vai elektroniski izveidotus?
- Būtu forši, ja padalītos ar to kādas izmaksas ir bijušas un uz ko nav vērts izgāzt naudu, bet uz ko - tieši vajadzētu.
- Vai kādai ir pieredze ar Zirgzandalēm?
Jebkāda cita noderīga informācija par kāzām tiks novērtēta.?
Gan jau, ka ir vēl jautājumi, bet gribēju piebilst, ka nekad neesmu bijusi baigā kāzu plānošanas fanāte kā citas dāmas, tāpēc baigi šo procesu neizbaudu ? Gan jau, ka ja budžets būtu bezgalīgs, tad nebūtu jāiespringst.

Manas puslegālās covid kāzas: ap 15 viesu, bez nakšņošanas, bet īpaši neknapinoties = 5k ar kapeikām, ieskaitot jaunā pāra privāto afterparty (par dažiem sīkumiem gan vecāki samaksāja, bet to uzzināju vēlāk).
-Par svinību vietām Rīgā nav padoma.
-Ja tu gribi daudz smalkumiņu, detaļu uc, tad labāk ņem kāzu rīkotāju un miers. Vai 36 viesiem vajag vakara vadītāju? Nezinu…tev vedēji ir absolūti pret/nepadodas tādas lietas? Un vai būs kkādi mūziķi? Tie citreiz arī piestrādā par vakara vadītājiem/publikas kurinātājiem. Mums personīgi nebija vadītāja, jo visi viesi jau bija labi pazīstami un nebija nekādu awkward mirkļu.
-Es teiktu, ka vajag vismaz kādu viesmīli, vismaz lai traukus/glāzes novāc.
-Es pirku savu kleitu Etsy no šuvējas tepat Rīgā, viņa arī piekrita braukt ciemos mani samērīt un tad pielabot, kur vajadzēja. Izmaksas bija 500eur. Varēju jau arī andelē nopirkt, bet neko foršu tajā laikā neatradu. Par īrēšanu nezinu, nav pieredzes draudzeņu lokā.
-Mums nebija īpašu ielūgumu, jo viesos bija tikai ģimene un tuvākie draugi, visi jau sen zināja, kur kas un kā, nebija jēgas manuprāt. Bet, ja prasi manu viedokli kā kāzu viesim, tie ielūgumi parasti gadiem mētājas random lietu atvilktnē, līdz aizmigrē uz miskasti!
-Ja gribi pa šiko un izvairīties no pārpāļa, iesaku Kāzu Bāru. Esmu bijusi kāzās, kur šie darbojas, super!
Ko lai vēl iesaka…tikai neaizej baigā stresā ar šo visu, kaut kas vienmēr noiet nedaudz greizi, bet neviens tāpat neko nemanīs un, ja manīs, rīt tas viss jau būs aizmirsts 😉
31.05.2024 20:21 |
 
Reitings 368
Reģ: 19.07.2017
Es laikam īrēt neieteiktu. Čakars. Nedod dievs kaut kas notiks tai kleitai, kāds vīna traips vai apakšmala attirst. Īres cena arī līdzīga jaunai.
31.05.2024 20:27 |
 
Reitings 19
Reģ: 08.05.2024
Mīļš paldies meitenes par ieteikumiem. Ir kaut kas nedaudz vairāk izkristalizējies 🌷
02.06.2024 20:51 |
 
Reitings 19
Reģ: 08.05.2024
Nellija @ 31.05.2024 14:20
Vari paskatīties svētku pili,Ķekavas novads. Ceremoniju var uz vietas uztaisīt. Viņi paši visu saorganizē,tikai vajag pašam fotogrāfu un dažus sīkumus. Ir piedāvājums ģimenes kāzas, ap 30 cilvēkiem. Ēdiens,apkalpošana,pat kūka,uzkodas pēc ceremonijas ir iekļautas cenā,nakšņošana un brokastis arī. Dekorēšana un galda kartes arī.

Cik maksā tas ģimenes kāzu piedāvājums? Un cik sanāk piemaksāt, ja izvēlas dzīvo ziedu dekorācijas?
02.06.2024 21:08 |
 
10 gadi
Reitings 518
Reģ: 29.01.2009
Skatoties no sezonas un dienas. Ir pamatsumma un tad 169 Eur no cilvēka,ja grib dzīvo ziedu dekorāciju,tad 189 Eur no cilvēka
02.06.2024 23:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits