Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SPRAY TAN

 
10 gadi
Reitings 463
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Forumā šī tēma ir visai veca, gribētos zināt, cik vietās (kur?) šobrīd piedāvā šo pakalpojumu.
Uz solārijiem neeju, nesauļojos, tāpēc gribētu nedaudz iegūt tonīti vienam pasākumam.
Jūsu atsauksmes?
PALDIES!
27.05.2024 17:23 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Man kolēģes ir gājušas uz dažādām vietām, bet kaut kā tomēr līdz galam nav apmierinātas ar rezultātu, jo tomēr šur tur paliek pa svītrai, vai tā kā pleķim + sūdzās, ka tomēr nevienmērīgi iet nost! Nereklamēju, bet pati lietoju paštonējošo krēmu, kurš nopērkams Drogas no Dove līnijas. Ņemu jau gadiem tumšāko toni un esmu iemanījusies perfekti uzklāt uz ķermeņa, galvenais nepārspīlēt ar daudzumu, bet plānā kārtā vienmērīgi iemasēt... man rezultāts perfekts sanāk. Neviens no dārgajiem brendiem nav pārliecinājis, jo kopumā notestējusi esmu ļoti daudz. Pūšamie varianti vispār nepatīk, kuri ir kā aerosols. Vakarā vienmērīgi uz tīras ādas uzklāju, pagaidu, kamēr nožūst un eju gulēt, no rīta smuki brūna. Bet vienīgais obligāti no rīta dušā, jo pēc paštonējošiem ir tāda smarža un sajūta netīra!
27.05.2024 19:45 |
 
10 gadi
Reitings 463
Reģ: 29.01.2009
engelens @ 27.05.2024 19:45
Man kolēģes ir gājušas uz dažādām vietām, bet kaut kā tomēr līdz galam nav apmierinātas ar rezultātu, jo tomēr šur tur paliek pa svītrai, vai tā kā pleķim + sūdzās, ka tomēr nevienmērīgi iet nost! Nereklamēju, bet pati lietoju paštonējošo krēmu, kurš nopērkams Drogas no Dove līnijas. Ņemu jau gadiem tumšāko toni un esmu iemanījusies perfekti uzklāt uz ķermeņa, galvenais nepārspīlēt ar daudzumu, bet plānā kārtā vienmērīgi iemasēt... man rezultāts perfekts sanāk. Neviens no dārgajiem brendiem nav pārliecinājis, jo kopumā notestējusi esmu ļoti daudz. Pūšamie varianti vispār nepatīk, kuri ir kā aerosols. Vakarā vienmērīgi uz tīras ādas uzklāju, pagaidu, kamēr nožūst un eju gulēt, no rīta smuki brūna. Bet vienīgais obligāti no rīta dušā, jo pēc paštonējošiem ir tāda smarža un sajūta netīra!

Paldies!
Cik dienas pirms pasākuma ieteicams uzklāt.. kā Tev, cik ilgi turās?
Protams, iepriekš vēl pamēģināšu, lai nav pārsteigumi...
27.05.2024 19:50 |
 
Reitings 2638
Reģ: 10.04.2022
Jā, iesaku Doves krēmu paštonējošo, skaists dabisks iedegums bez svītrām. Pakāpeniski nonāk nost, turās nedēļu.
Tiešām brūns, ne dzeltens, oranžš, zaļš.
Ir izmēģināti daudz dažādi veidi, bet Dove ir labākais.
27.05.2024 20:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits