Eirovīzija 2024

 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Skatījāties vakar 1.pusfinālu? Kādi jums favorīti?
Pēc 1.pusfināla mani favorīti - Lietuva Silvester Belt - Luktelk, Vācija Isaak - Always on the run (Vācija ir kvalificējusies automātiski, bet vakar bija priekšnesums), Ukraina Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria. Tādas dziesmas, ko var klausīties ikdienā - Ukrainas dziedātājas jau senāk klausījos, un Lietuvas un Vācijas dziedātājus pievienoju tagad Spotify.
Somija ar Windows95man - No rules man nav favorīts, bet no tādiem jautrajiem vai jocīgajiem priekšnesumiem labākā.
Man liekas, ka kopumā 1.pusfināls bija diezgan vājš un, ja 2.pusfināls būs līdzīgs (neesmu klausījusies dziesmas, kas tur būs), tad Dons tiks uz finālu. Novēlu viņam tikt un iegūt augstu vietu finālā. Ikdienā viņu neklausos, bet tas ir skaidrs, ka viņam ļoti laba balss un laba mūzika, liekas, arī patīkams cilvēks.
08.05.2024 09:39 |
 
Reitings 4156
Reģ: 01.03.2022
Dons ir fantastisks. Tāds prieks un lepnums. Vokāls ir tik spēcīgs, ka pat nevajag lēkāt ar pliku dibenu, lai pievērstu uzmanību.
Asaras acīs bija kopā ar Donu!
Bet cīņa vēl nav galā, pats galvenais vēl priekšā - fināls!
10.05.2024 13:16 |
 
Reitings 544
Reģ: 07.04.2022
Tigeriene @ 10.05.2024 12:19
Un tagad es domāju...tie, kas "brēca", ka vajadzēja sūtīt divdomīgo kaķu dziesmu vai tos jauniešus ("Vēstulēs")...vai tiešām arī viņi tiktu finālā, ja mēs tomēr izvēlētos Katrīnu vai jauniešus...?
Vnk atskatoties uz šo pusfinālu. Vai kāds no viņiem tiktu...? Domāju, ka drīzāk, ka nē, nekā jā. Varbūt arī tiktu...vispār man grūti tā pateikt.
Kā jūs domājat?

Domāju, ka citi izpildītāji netiktu finālā, viena iemesla dēļ, jo viņi nav Dons. :)
Donu Latvijā tauta ir iemīlējusi, viņš sevi ļoti labi pierādījis daudzu gadu garumā ar inteliģentumu, patieso dziedāšanu un patīkamām melodijām. Ja karjeras sākumā viņš bija tāds pats kā daudzi citi toreizējie un tagadējie talantu šovu uzlecošās zvaigznītes, kuras te viņas ir - te nav, tad Dons tomēr izpeldēja tam visam farsam, skandalozumam cauri, kas mēdz nākt līdzi visai uzlecošai atpazīstamībai, nu, kaut vai Miglāne un tamlīdzīgās.
Kā zināms, Latvijas emigranti ir izkaisīti pa Eiropu, tad nu arī sadevās šoreiz visi rokās, jo tiešām ļoti reti būtu tādi, kuriem Dons būtu vienaldzīgs un bīdīja arī apziņa, ka kuru tad, ja ne Donam dot zaļo gaismu finālā. Arī daudzi citi ne Latvijai piederīgie balsoja par Donu, palasīju youtube komentārus, daudziem patika viņa piezemētā personība un patiesums. Tās beigu emocijas daudziem lika nobalsot par viņu.
10.05.2024 14:30 |
 
Reitings 1469
Reģ: 03.11.2023
blondi69 @ 10.05.2024 13:06
jo kašera druška, nu diemžel Dons savācis kaut kādus vana bī komandā, kamēr pats profesionālis...un vispār viņam ir visskaistākā draudzne- Madara, cerams aprecēs! Ja ar viņu parādītos Eirovizijā, ta butu plus punkts, bet, protams kašer un undine grib uzturēt lgbt sajūtiņu

kas tev tai galviņā notiek :D:D
10.05.2024 14:32 |
 
10 gadi
Reitings 1058
Reģ: 21.10.2009
Nebiju piefiksējusi viņa attiecību statusu. Draudzene tiešām skaista un sakarīga 👌😊 lielisks pāris
10.05.2024 15:00 |
 
Reitings 681
Reģ: 07.09.2018
sinddyy @ 10.05.2024 14:30

Domāju, ka citi izpildītāji netiktu finālā, viena iemesla dēļ, jo viņi nav Dons. :)
Donu Latvijā tauta ir iemīlējusi, viņš sevi ļoti labi pierādījis daudzu gadu garumā ar inteliģentumu, patieso dziedāšanu un patīkamām melodijām. Ja karjeras sākumā viņš bija tāds pats kā daudzi citi toreizējie un tagadējie talantu šovu uzlecošās zvaigznītes, kuras te viņas ir - te nav, tad Dons tomēr izpeldēja tam visam farsam, skandalozumam cauri, kas mēdz nākt līdzi visai uzlecošai atpazīstamībai, nu, kaut vai Miglāne un tamlīdzīgās.
Kā zināms, Latvijas emigranti ir izkaisīti pa Eiropu, tad nu arī sadevās šoreiz visi rokās, jo tiešām ļoti reti būtu tādi, kuriem Dons būtu vienaldzīgs un bīdīja arī apziņa, ka kuru tad, ja ne Donam dot zaļo gaismu finālā. Arī daudzi citi ne Latvijai piederīgie balsoja par Donu, palasīju youtube komentārus, daudziem patika viņa piezemētā personība un patiesums. Tās beigu emocijas daudziem lika nobalsot par viņu.

Nu re. Tad jau beigās pareizu izvēli veicām!
10.05.2024 15:35 |
 
Reitings 2218
Reģ: 16.02.2021
Dons nodziedāja ļoti labi un es pat nobalsoju, bet man arī ļoti patika Francija. Novēlu Donam uzvarēt.
10.05.2024 16:35 |
 
Reitings 160
Reģ: 20.02.2024
Kā zināms, Latvijas emigranti ir izkaisīti pa Eiropu, tad nu arī sadevās šoreiz visi rokās, jo tiešām ļoti reti būtu tādi, kuriem Dons būtu vienaldzīgs

Da labi... cik Latvijas populācija vispār ir niecīga uz citu valstu fona. Un cik no tiem cilvēkiem vispār interesē tāda Eirovīzija vai Dons?
10.05.2024 17:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4333
Reģ: 31.10.2010
Krišjānis Kariņš @ 10.05.2024 17:22

Da labi... cik Latvijas populācija vispār ir niecīga uz citu valstu fona. Un cik no tiem cilvēkiem vispār interesē tāda Eirovīzija vai Dons?

Kā redzi, interesē. Pretējā gadījumā viņš finālā neatrastos.
10.05.2024 17:42 |
 
10 gadi
Reitings 1058
Reģ: 21.10.2009
Candelaria @ 10.05.2024 16:35
Dons nodziedāja ļoti labi un es pat nobalsoju, bet man arī ļoti patika Francija. Novēlu Donam uzvarēt.

Man arī Francija, un arī Albānija vēl ļoti patika.
10.05.2024 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 7047
Reģ: 17.09.2009
Visi tā jūsmo, itkā Dons būtu uzvarējis Eirovīzijā 2024 😁
10.05.2024 20:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4333
Reģ: 31.10.2010
Ariete @ 10.05.2024 20:47
Visi tā jūsmo, itkā Dons būtu uzvarējis Eirovīzijā 2024 ?

Nu sorry, pēc 8 gadiem beidzot tikt finālā arī ir ievērojams sasniegums.
10.05.2024 20:51 |
 
Reitings 494
Reģ: 17.12.2023
Ariete @ 10.05.2024 20:47
Visi tā jūsmo, itkā Dons būtu uzvarējis Eirovīzijā 2024 ?

Uzvarējis jau nav, bet pati labi saproti, ka tas mums ir liels notikums- tikt finālā.
Lai priecājas cilvēki! Jebkurš normāls cilvēks kurš ir tendēts uz dziedāšanu nevis uz šovu, saprot, ka Dona dziedājums ir spēcīgs un kvalitatīvs. Ļoti vienkārša dziesma, taču kaut kas jau cilvēkos ir uzrunājis :)
Es jau te atkārtošos, bet es esmu ārkārtīgi priecīga un lepna par Donu, fantastisks cilvēks : ) Viņa preses konferences runa arī uz visiem 100 %
10.05.2024 20:54 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Ja neesat redzējuši, paskataties joku ikea fb. 😀
10.05.2024 21:59 |
 
Reitings 494
Reģ: 17.12.2023
chihiro @ 10.05.2024 21:57
Man Nīderlande pazuda no favorītiem.
https://izklaide.tv3.lv/muzika/niderlande-netiek-pielaista-pie-eirovizijas-meginajuma-saistiba-ar-iespejamu-naida-kurinasanu/

Nuuuu, tas jau nav īstais iemesls. Esot noticis kaut kas šodien starp viņu un žurnālistu.
Un kas tā par naida kurināšanu? Jo uzlika karogu? Nu nē taču. Izraēlai nevajadzētu atrasties tur. Punkts.
Palasi reddit un X. Ievietots video, kur Izraēlas žurnālists mēģina kasīties ar NL pārstāvi. Baumo, ka arī Izraēla ir provocējusi Joost ar viņa tēva nāvi.
10.05.2024 22:29 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
huitzitzilin @ 10.05.2024 22:29

Nuuuu, tas jau nav īstais iemesls. Esot noticis kaut kas šodien starp viņu un žurnālistu.
Un kas tā par naida kurināšanu? Jo uzlika karogu? Nu nē taču. Izraēlai nevajadzētu atrasties tur. Punkts.
Palasi reddit un X. Ievietots video, kur Izraēlas žurnālists mēģina kasīties ar NL pārstāvi. Baumo, ka arī Izraēla ir provocējusi Joost ar viņa tēva nāvi.

Kādēļ lai žurnālists ne no kā pēkšņi provocētu Nīderlandes pārstāvi? Nevis, piemēram, latviešus vai vāciešus? Acīmredzot šī iemesla dēļ, kas minēts rakstā, ka preses konferencē Nīderlandes pārstāvis izmeta repliku vērstu pret Izraēlas pārstāvi. Pieņemu, ka pēc tam varēja no Izraēlas žurnālistiem kaut kas arī būt atbildē.
Es uzskatu, ka Izraēlai tur ir jāatrodas, jo Izraēla aizstāv savus iedzīvotājus no teroristiem. Bet runa nav par Izraēlu kā tādu, bet gan par bērnišķīgo uzvedību, t.i., dalībnieki pirms Eirovīzijas pusfināliem zināja, ka Izraēla netiek izslēgta. Ja nepiekrīt, boikotē Eirovīziju, nevis uzbrūc meitenei, kurai, ja godīgi, ar Izraēlu nav super liels sakars, jo teju visu dzīvi dzīvojusi krievijā un pēc pilna mēroga kara pārvākusies uz Izraēlu. (krievijas dēļ man šī meitene arī nešķiet pievilcīga, bet nu tā kā pārvākusies, tad uz to pieveru acis)
Ja domā, kā tas noticis citos pasākumos ar krieviju (nemūzikas, bet, piemēram, sporta), tad citu valsts pārstāvji, ja iebilst pret krievijas dalību, iziet no telpas ārā vai tml. (es gan parasti uzskatīju, ka tādos pasākumos vnk nav jāpiedalās vispār). Es vienkārši domāju, ka tāda ākstīšanās ar replikām preses konferencē un kaut kādu "sienas" veidošanu ir bērnišķīgs veids, kā izteikt protestu.
Lai nu kā, tas ir mans viedoklis, kuru šeit izteicu, jo iepriekš teicu, ka Nīderlandes priekšnesums ir ok, bet tagad to atsaucu.
10.05.2024 22:42 |
 
Reitings 4990
Reģ: 01.04.2023
Izraēlai tur nav jāatrodas tāpat kā Krievijai. Besī skatīties šo liekulības tirgu.
https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/eurovision/eurovision-eric-saade-palestine-israel-keffiyeh-b2541524.html
11.05.2024 00:45 |
 
Reitings 2218
Reģ: 16.02.2021
Tuana @ 11.05.2024 00:45
Izraēlai tur nav jāatrodas tāpat kā Krievijai. Besī skatīties šo liekulības tirgu.
https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/eurovision/eurovision-eric-saade-palestine-israel-keffiyeh-b2541524.html

Nu tikai nevajag, Palestina ir tāda pati kā Krievija teroristi. Vienīgā atšķirība, ka Ukrainai nav pašai savi ieroci un nauda ar ko cīnīties pret Krieviju. Izraēla vienkārši aizstavas pret teroristiem, tā pat kā Ukraina pret Krieviju. Ja Ukrainai būtu tāda armija ka Izraēlai karš sen jau būtu beidzies, drīzāk pat nebūtu sācies, jo krievs zinātu ja dabūs pretī.
Ja Nīderlande bija pret Izraēlas valsts pārstāvi un bija pretenzijas, tad varbūt vajadzēja palikt mājās. Tracina, ka konkursus jauc ar valstu konfliktiem un mēģina kaut kā pievērst uzmanību.
11.05.2024 01:03 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Candelaria @ 11.05.2024 01:03

Nu tikai nevajag, Palestina ir tāda pati kā Krievija teroristi. Vienīgā atšķirība, ka Ukrainai nav pašai savi ieroci un nauda ar ko cīnīties pret Krieviju. Izraēla vienkārši aizstavas pret teroristiem, tā pat kā Ukraina pret Krieviju. Ja Ukrainai būtu tāda armija ka Izraēlai karš sen jau būtu beidzies, drīzāk pat nebūtu sācies, jo krievs zinātu ja dabūs pretī.
Ja Nīderlande bija pret Izraēlas valsts pārstāvi un bija pretenzijas, tad varbūt vajadzēja palikt mājās. Tracina, ka konkursus jauc ar valstu konfliktiem un mēģina kaut kā pievērst uzmanību.

Piekrītu attiecībā uz to, ka krievijai un palestīnai/hamas ir acīmredzami kopīgas vērtības. Ukraina un Izraēla aizstāvas.
To, ka konkursu jauc ar politiku, kā jau iepriekš teicu, ir vienmēr un, manuprāt, citādāk nevarētu, atšķiras tikai veids, ka daži to var izdarīt saprātīgāk nekā citi.
Redditā tiek teikts, ka Nīderlandes pārstāvis kādam iesitis. Bet oficiālas info gan vēl nav.
Jebkurā gadījumā redzams, ka citiem dalībniekiem, izņemot Nīderlandi (un Grieķija vēl izcēlās), nav šādu skandālu - un nedomāju, ka visi atbalsta tur Izraēlu, līdz ar ko tomēr var aizdomāties, vai tā no zila gaisa kāds no Izraēlas komandas kaut ko pateica Nīderlandes pārstāvim.
11.05.2024 02:24 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Tuana @ 11.05.2024 00:45
Izraēlai tur nav jāatrodas tāpat kā Krievijai. Besī skatīties šo liekulības tirgu.
https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/eurovision/eurovision-eric-saade-palestine-israel-keffiyeh-b2541524.html

Tas būtu tāpat kā kāds uzvilktu krievijas karogu uz Eirovīzijas skatuves.
Turklāt, ja Eirovīzijas rīkotāji cenšas būt neitrāli, viņi var pamatoti norādīt uz to, ka palestīnieši nepiedalās konkursā un līdz ar to tur nav vietas viņu simbolikai.
Bet vispār ieejot redditā, tik daudz drāmu, piemēram, itāļu reperis, kas piedalījās nacionālajā atlasē, izlaidis dziesmu, kur ir plaģiāts Lietuvas Eirovīzijas dziesmai. :D
11.05.2024 02:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits