Svešinieki lūr ratos

 
Reitings 3
Reģ: 16.04.2024
Nespēju saprast. Pastaigājos ar mazo, neatkarīgi kādi rati (kulba vai sporta)
kāds var izskaidrot, kāpēc, uz ielas sveši cilvēki, kā dzērves, stiepj savu kaklu, lai redzētu kas ir ratos?
Un tādu situāciju ir daudz. Pacietības mērs ir pilns, vienai kundzei, smaids sejā ātri pazuda, citai pēkšņi kakls pagriezās otrādi. Tas ir bezkaunīgi! Varbūt, ratos jāved Annabelas lelle, vai tas, ko viņi grib redzēt!
16.04.2024 21:07 |
 
Reitings 13
Reģ: 28.02.2024
Ratu kulbā iekšā nelūru, bet mēdzu aizskatīties uz skaistiem bērniem, dzīvniekiem un arī pieaugušajiem. Arī uz skaistām lietām un dabas elementiem.
17.04.2024 13:48 |
 
Reitings 908
Reģ: 02.02.2020
Kad pašai vēl bērns sēdēja /gulēja ratos, bieži uzmetu aci, kā citi bērni saģērbti ratos. 😄 Bet nu tāda pārspīlēta bāšanās virsū arī neliekas normāla. Bet nu visādas tantes runāsies un līdis klāt arī tad, kad bērns vairs nesēdēs ratos.
17.04.2024 21:21 |
 
Reitings 936
Reģ: 13.12.2023
Knita @ 17.04.2024 01:28
Ha ha. Es tevi saprotu. Attiecībā uz zīdainīšiem cilvēki aizmirst robežas. Es reiz veikalā kaut ko ņēmu, rati pavisam man blakus, pagriežos un viena ar abām rokām kulbā jau ielīdusi: "Kādi smuki vaidziņi, kāds deguntiņš." Pēc tādām vairākām reizēm, apsedzu ar autiņu. Tad tāpat pa šķirbu mēğināja skatīties iekšā, nu vismaz nebāza zemainus pirkstus pie jaundzimušā. Es nez, kaut kā negribējās, ka sveši random cilvēki aiztiek manam bērnam seju. ?

Nu labi, par aiztikšanu pilnībā saprotu, man gan pašai tā nekad nav gadījies. Bet nu labu vēlošām babuļām ļauju no droša attāluma parunāties ar bēbi, kurš jau sēž pastaigu ratos. Mans bēbis gan ir ļoti komunikabls. Bet te uz autores bērnu pat nedrīkst paskatīties! Atgādināšu, ka sabiedriskās vietās drīkstam skatīties, uz ko vien vēlamies. Ja autori tas aizskar, nu nezinu, bērnam varbūt kādi iedzimti defekti vai kā, tad jāaudzina mucā, citu variantu nav.
18.04.2024 09:18 |
 
Reitings 682
Reģ: 28.01.2023
Nekad nav bijusi doma aiztikt svešu bērnu, bet aizskatīties gan mēdzu un ļoti. Īpaši ja tas ir kāds bēbis kas jau uzsmaida vai mazulis, kurš jau staigā un smejas, vienmēr ļoti piesaista. Neko sliktu pie sevis tai brīdī nekad nedomāju, un vienkārši papriecājos un aizmirstu😂
Autorei vienkārsi hormoni trako un vēlas savu bērnu taka lauvene pasargāt no visa
18.04.2024 10:45 |
 
Reitings 168
Reģ: 26.08.2015
Vai tev nav pēcdzemdību depresija? Veids kā tu raksturo sev apkārt notiekošo liek par to domāt. Protams, ja kāds svešinieks reāli aiztiek zīdaini vai ratus, tev ir visas tiesības to neļaut. Skatīties no malas nevar aizliegt un arī nevajag. Tikai nesapratu, ko nozīmē - "smaids sejā ātri pazuda". Vai bēbim ir veselības problēmas vai tu kaut ko pateici, izdarīji?
19.04.2024 12:56 |
 
Reitings 55
Reģ: 19.04.2024
vienai kundzei, smaids sejā ātri pazuda

Nesapratu ko izdarīji, bet man nezināmās kundzes vairāk žēl, ja klāt nelīda ar rokām. Tev skauž viņas prieks un smaids?
19.04.2024 20:31 |
 
Reitings 109
Reģ: 07.03.2024
Džīzaz! Kur dzīvojat, ka svešas tantes gramsta vēderus un kulbās lien?😂😂😂
Reiz, kad vēl studēju, kursabiedru pāris stiepa līdzi savu tikko staigāt sākušo bērnu uz eksāmeniem. Nu smuka, smuka jau bija tā čirkainīte🤗 Visiem dikti patika un bērns tika ņurcīts un bužināts. Taču viens profesors nepavilkās uz to, ka studentiem tik feins bēbis un abi vecāki dabūja knapu 3 (5baļļu sistēmā) makroekonomikā🤷🏻‍♀️.
19.04.2024 23:00 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.12.2023
Izskatās jau gan, ka blenz uz citiem, ja redzi, ka lūr tev ratos. Es tādu tendenci neesmu novērojusi, četri bērni un četri rati, neviens nav stiepies ielūrēt.
20.04.2024 13:25 |
 
Reitings 55
Reģ: 19.04.2024
Iespējams, visiem interesē bērns bet mammai nepiegriež vērību un mammai rodas dusmas. Ja bērns paliek nervozs no svešo uzmanības, tad tā ir par daudz. Ja mierīgs, tad nav par daudz.
20.04.2024 14:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)