Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Svešinieki lūr ratos

 
Reitings 3
Reģ: 16.04.2024
Nespēju saprast. Pastaigājos ar mazo, neatkarīgi kādi rati (kulba vai sporta)
kāds var izskaidrot, kāpēc, uz ielas sveši cilvēki, kā dzērves, stiepj savu kaklu, lai redzētu kas ir ratos?
Un tādu situāciju ir daudz. Pacietības mērs ir pilns, vienai kundzei, smaids sejā ātri pazuda, citai pēkšņi kakls pagriezās otrādi. Tas ir bezkaunīgi! Varbūt, ratos jāved Annabelas lelle, vai tas, ko viņi grib redzēt!
16.04.2024 21:07 |
 
Reitings 834
Reģ: 13.12.2023
Tāpēc, ka bēbīši ir mīlīgi. Nespēj atturēties. Neņem tik ļoti pie sirds.
16.04.2024 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 811
Reģ: 13.01.2011
Es pirms bērna biju dzirdējusi, ka šādi notiek. Tagad kad man ir bērns- ne reizi tas nav noticis 😁
Nu sporta ratos tur jau nav jāstiepj nekas, viss redzams paskatoties uz ratiem.
16.04.2024 21:49 |
 
Reitings 3
Reģ: 16.04.2024
Aizspogulia @ 16.04.2024 21:49
Es pirms bērna biju dzirdējusi, ka šādi notiek. Tagad kad man ir bērns- ne reizi tas nav noticis ?
Nu sporta ratos tur jau nav jāstiepj nekas, viss redzams paskatoties uz ratiem.
ir gadījumi, kad apstājas un pagriežas, neatkarīgi sēdus vai guļus pozīcijā.
16.04.2024 21:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4042
Reģ: 31.10.2010
Ja bērns ir apslēpts kulbā, tad piekrītu, ka tur nevienam nepiederīgam iekšā bāzties nevajadzētu. Bet ja bērns ratos atrodas tā, ka visiem ir labi redzams, tad kaut ko pārmest ir savādi. Kāpēc lai neviens nedrīkstētu paskatīties uz atklāti redzamu bērnu?
16.04.2024 22:08 |
 
Reitings 3
Reģ: 16.04.2024
Minelūše @ 16.04.2024 22:08
Ja bērns ir apslēpts kulbā, tad piekrītu, ka tur nevienam nepiederīgam iekšā bāzties nevajadzētu. Bet ja bērns ratos atrodas tā, ka visiem ir labi redzams, tad kaut ko pārmest ir savādi. Kāpēc lai neviens nedrīkstētu paskatīties uz atklāti redzamu bērnu?
rati var būt arī caurspīsīgi tad! Kāpēc vsp jābāž deguns uz bērnu, vot ko tur grib redzēt. Mēs tak neskatamies uz citiem cilvēkiem un nepavadam ar acu skatienu.
Bet nu izskatās ka te kas liks komentus, paši blenž uz svešiem bērniem un izskatās ka tas ir forši. Bet tai pat laikā, savējiem māca, ar svešiniekiem nerunāt.
16.04.2024 22:16 |
 
Reitings 2280
Reģ: 22.02.2023
Jēziņ, nu gan. Es atzīšos, ka arī uzmetu acis bēbīšiem (ratos gan nelienu 😆), jo pašai bēbju laiks beidzies, bet nu dikti gribētos vēl kādu.
16.04.2024 22:22 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
Tan bērnam kaut kāda nepilnība ka nedrīkst redzēt?
16.04.2024 22:51 |
 
Reitings 508
Reģ: 07.04.2022
Man liekas tev kāds dzīvniecisks sindroms, ka tik ļoti gribas pasargāt mazuli, tikai no kā? :D
Kas tur tāds ir, ka paskatās uz mazuli? Skatās, jo bēbīši ir super mīlīgi un parasti paši ķer svešinieku skatienus, ziņkārīgi pētot, smaidot un smejot. Atmest pretī smaidīgu skatienu bēbītim būtu kas nosodāms?
Tev viss kārtībā ar psihisko stāvokli?
Un kā jau te minēja, neticu, ka pavisam svešinieki lien iekšā kulbā ar aizklātu kapuci. Varbūt tikai kādi puspazīstami kaimiņi/paziņas ar kuriem tajā brīdī runā, tad ieskatās, bet arī aiz labestīgas ziņkārības un pat pieklājības. Man pretēji, būtu dīvaini, ja manu jaundzimušo neviens negribētu apskatīties un ignorētu. Tieši lepnums bija parādīt kā vienu, tā otru meitiņu. :D
Izklausās, ka tev pašai nav pilns būris, ka tik ļoti saasināti uztver to, ka paskatās uz tavu bērnu.
16.04.2024 23:22 |
 
Reitings 1341
Reģ: 19.07.2019
Neizskatās, ka autore sūdzas par to, ka kaut kādi cilvēki pāris sekundes paskatās uz viņas bērnu. Drīzāk tie ir tādi, kuri uzkrītoši skatās uz svešu cilvēku. Es viņu pilnīgi saprotu. Labi, man nav bērnu, bet vienalga kaitina cilvēki, kuri lūr uz mani tā, it kā cilvēku nebūtu redzējuši.
Turklāt ja vēl klāt lien visādi cilvēki, kuriem ir sazin kādas slimības un baciļi.
Mani interesē arī to komentātāju rīcība, ja viņas sāks tuvāk aplūkot dažādas būtnes, kurām interesē, piemēram, jūsu matu krāsa. Varu garantēt, ka lielai daļai būs brēciens par pārkāptām robežām.
Kā tādā gadījumā justies mammai, kuras mazulim ir tēmēti šie skatieni. Vienreiz braucu tramvajā uz darbu, iekāpa mamma ar bērnu ratiņiem, mazais sāka raudāt, tad kaut kāda tantiņa mēģināja ieraudzīt, kas tad nu tur ir, bet es viņai stāvēju priekšā. Galu galā viņa visādi mēģināja izlocīties, lai redzētu notiekošo, bet es speciāli aizliku skatam pretī savu somu, mēteli, lai viņa nelūr. Tiesa gan tajā mirklī, kad mamma kāpa ar ratiem ārā pie bērnu poliklīnikas, tā tante sāka bļaut pa visu tramvaju, ka bērni tiek nepareizi audzināti un ģērbti, mammas to neprot utt. Tad gan man viņai gribējās iekraut pa snuķi.😁
17.04.2024 00:04 |
 
Reitings 59
Reģ: 20.02.2024
Katram savs. Es reiz nepievērsu nekādu uzmanību bērnam, kurš centās māt ar rokām un visādi citādi sev pievērst uzmanību, un bērna vecāki uz mani paskatījās ar tik nosodošu skatienu, tā it kā es viņiem būtu parādā savu uzmanību. Droši varat likt man mīnusus, bet man bērni ir dziļi vienaldzīgi un es nekad viņiem nepievēršu ne mazāko uzmanību, bet, redz, arī tas kādu kaitina, jo nez kāpēc cilvēki uzskata, ka viņu bērni ir tādi brīnumi, ka visiem apkārtējiem obligāti jāpievērš viņiem uzmanība. Cilvēki ir dažādi - kādam dikti interesēs, kādam būs pilnīgi vienalga. Pie tā jāpierod.
17.04.2024 00:41 |
 
Reitings 9875
Reģ: 19.09.2023
Ha ha. Es tevi saprotu. Attiecībā uz zīdainīšiem cilvēki aizmirst robežas. Es reiz veikalā kaut ko ņēmu, rati pavisam man blakus, pagriežos un viena ar abām rokām kulbā jau ielīdusi: "Kādi smuki vaidziņi, kāds deguntiņš." Pēc tādām vairākām reizēm, apsedzu ar autiņu. Tad tāpat pa šķirbu mēğināja skatīties iekšā, nu vismaz nebāza zemainus pirkstus pie jaundzimušā. Es nez, kaut kā negribējās, ka sveši random cilvēki aiztiek manam bērnam seju. 😀
17.04.2024 01:28 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
Ja ar rokām mauc iekšā ratos tad es saprotu dusmas. Visādi citādi... neredzu iemeslu uztraukumam. Ja vien neglūn ar maniaka skatienu.
Un tie vecāki tik dažādi! Reiz paziņa, pie kura gāju ciemos savu bēbi iestūma man rokās kā ienācu pa durvīm. Like tiešām, es nepaspēju somu savu nolikt. 😄 Atceros to ar smaidu jo tas bebuks tāds fifīgs. Tagad jau liels, skraidošs puika.
Un tad atkal bija gadijums ar ciemošanos pie seniem paziņām kuri grūtniecību turēja noslēpumā līdz bebis piedzima. Uz atvadām pabužināju punci, pamāju ar roku un likās ka vecākiem īsti nepatika. Neko neteica, bet bija tāda auras maiņa.
17.04.2024 06:27 |
 
Patīk
Reitings 1761
Reģ: 24.05.2019
Vienreiz kāda sieviete pamanījās iebāzt degunu ratos, neskatoties uz to, ka virs tiem bija piesiets saulessargpaladziņš (piesiets pie roktura, šķirbas tikai gar sāniem).
Man šķiet, ka tādi cilvēki ir psihiski slimi...
17.04.2024 07:25 |
 
Reitings 1065
Reģ: 03.11.2023
Euphrasia @ 17.04.2024 00:41
Katram savs. Es reiz nepievērsu nekādu uzmanību bērnam, kurš centās māt ar rokām un visādi citādi sev pievērst uzmanību, un bērna vecāki uz mani paskatījās ar tik nosodošu skatienu, tā it kā es viņiem būtu parādā savu uzmanību. Droši varat likt man mīnusus, bet man bērni ir dziļi vienaldzīgi un es nekad viņiem nepievēršu ne mazāko uzmanību, bet, redz, arī tas kādu kaitina, jo nez kāpēc cilvēki uzskata, ka viņu bērni ir tādi brīnumi, ka visiem apkārtējiem obligāti jāpievērš viņiem uzmanība. Cilvēki ir dažādi - kādam dikti interesēs, kādam būs pilnīgi vienalga. Pie tā jāpierod.

Gribēju rakstīt apmēram to pašu. Man nav nekādas intereses komunicēt ar bērniem, un liekas, ka drīzāk citi nosoda par to, nekā par skatīšanos virsū.
Karoč, ar dažiem bērnu vecākiem nekad nekas nebūs labi. 😀
17.04.2024 08:32 |
 
Reitings 4590
Reģ: 19.09.2016
Pilnīgi saprotu autori. Ja bērns ir atklāti redzams, tad ok, bet speciāli stiept kaklus, lai lūrētu ir vienkārši nepieklājīgi.
17.04.2024 09:20 |
 
Reitings 286
Reģ: 06.08.2021
SarmaD @ 17.04.2024 06:27
Ja ar rokām mauc iekšā ratos tad es saprotu dusmas. Visādi citādi... neredzu iemeslu uztraukumam. Ja vien neglūn ar maniaka skatienu.
Un tie vecāki tik dažādi! Reiz paziņa, pie kura gāju ciemos savu bēbi iestūma man rokās kā ienācu pa durvīm. Like tiešām, es nepaspēju somu savu nolikt. ? Atceros to ar smaidu jo tas bebuks tāds fifīgs. Tagad jau liels, skraidošs puika.
Un tad atkal bija gadijums ar ciemošanos pie seniem paziņām kuri grūtniecību turēja noslēpumā līdz bebis piedzima. Uz atvadām pabužināju punci, pamāju ar roku un likās ka vecākiem īsti nepatika. Neko neteica, bet bija tāda auras maiņa.

Ko? Un kas tā par modi aiztikt grūtnieces punci? Jums patiktu, ja Jūsu ķermeņa daļas vnk tāpat aiztiktu?
Man nekad nav bijusi doma kādai grūtniecei bužināt vēderu, it īpaši bez cilvēka paša akcepta. Vienigās reizes, kad esmu kādas grūtnieces puncim pieskārusies bijušas, kad viņām bērniņš kustās un pašas pajautā vai vēlos pieskarties, bet tāpat vien uz savu galvu tagad aiztikt vēderu- nu nē.
17.04.2024 09:42 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
EsFeja @ 17.04.2024 09:42

Ko? Un kas tā par modi aiztikt grūtnieces punci? Jums patiktu, ja Jūsu ķermeņa daļas vnk tāpat aiztiktu?
Man nekad nav bijusi doma kādai grūtniecei bužināt vēderu, it īpaši bez cilvēka paša akcepta. Vienigās reizes, kad esmu kādas grūtnieces puncim pieskārusies bijušas, kad viņām bērniņš kustās un pašas pajautā vai vēlos pieskarties, bet tāpat vien uz savu galvu tagad aiztikt vēderu- nu nē.

Nekādu punci grūtniecei es neaiztiku. Dzimušam, 3 mēnešus vecam bērnam, ne grūtniecei. 😆
Es varbūt ne īpaši skaidri uzrakstiju savu domu, pārlasiju rakstīto. Tiešām varētu saprast ka es bužinu grūtnieci. 😆
17.04.2024 09:56 |
 
Reitings 286
Reģ: 06.08.2021
SarmaD @ 17.04.2024 09:56

Nekādu punci grūtniecei es neaiztiku. Dzimušam, 3 mēnešus vecam bērnam, ne grūtniecei. ?
Es varbūt ne īpaši skaidri uzrakstiju savu domu, pārlasiju rakstīto. Tiešām varētu saprast ka es bužinu grūtnieci. ?

Tad atvainojos, ka pārpratu. Vnk, ir tiešām daudz cilvēku, kuri bez nekādas prasīšanas mēdz aiztikt grūtniecēm vēderus.
17.04.2024 10:12 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
EsFeja @ 17.04.2024 10:12

Tad atvainojos, ka pārpratu. Vnk, ir tiešām daudz cilvēku, kuri bez nekādas prasīšanas mēdz aiztikt grūtniecēm vēderus.

Jā, tie arī man liekas reti riebīgi. Nav jāaiztiek vēders, īpaši bez atļaujas. Nu bet vispār nav labi tā brutāli iet cita privātajā telpā. Ir cilvēki kuri ar takta sajūti nav dzimuši. Ari pieaugušā vecumā un izturās tā ar jebko - radiem, paziņām, ģimeni, kolēģiem. Pati zinu vienu tādu eksemplāru. Pats domā ka ir megasuperūber harizmātisks, bet visiem viņš besī. Narciss? Patmīlis?
17.04.2024 11:07 |
 
Reitings 167
Reģ: 11.02.2024
Ielūri viņiem acīs tā, ka uzreiz novērš skatienu
17.04.2024 13:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)