Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neadekvāts klients

 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Sveiki,
Kā man laipni atšūt klientu, kurš ir par mani 40 gadus vecāks un iedomājies, ka ir baigais sapņu vīrietis, bet patiesībā priekš manis - opis?
Ko man viņam teikt, nākamreiz, kad viņš man rakstīs vai kad atkal tiksimies klātienē?
Man ir nelabi jau no tā, ka viņš man itkā “draudzīgi” rakstīja soc. tīklos, izteica komplimentus un sūtīja bildes ar ziediem, to visu es izvēlējos ignorēt un vienkārši turpināju sarunu par kaut ko citu, bet, kad viņš atkal pierakstīsies pie manis uz matu griezumu, būs jau grūtāk tikt ar viņu galā.
Heeeelp🤦🏻‍♀️
04.04.2024 01:41 |
 
Reitings 1361
Reģ: 19.07.2019
Kāpēc tu viņam atbildi sociālajos tīklos, ja viņš raksta tādas ziņas? Tas pats arī klātienē - novelc robežas un skaidri liec noprast, ka šādi teksti neies cauri un starp jums ir tikai "klients-pakalpojuma sniedzējs" attiecības. Nevajag kautrēties, jo tavas robežas šādos gadījumos tiek pārkāptas. Šādi veci perdeļi domā, ka viss viņiem ir atļauts un nekas jau nebūs par tādiem tekstiem, bet nevajag ļaut sevi pazemot. Turklāt vari vērsties arī pie savas priekšniecības, ka tiek pārkāptas tavas robežas.
04.04.2024 01:55 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Sākumā atbildēju, jo komunikācija taču ir atslēga, kas notur klientu, bet tad tas ievirzījās citās sliedēs. Nu jau pēdējo ziņu nākamajā dienā pat nevēru vaļā. To viņš galu galā izdzēsa, unsend-oja.
Nospraust robežas, izklausās viegli, bet kā tieši, ar kādiem teikumiem? 🤦🏻‍♀️ kā redzat man nav viegli, kad jāpastāv par sevi.
04.04.2024 02:01 |
 
Reitings 1361
Reģ: 19.07.2019
Uz komplimentiem atbildi vienkārši "paldies", uzaicinājumiem, randiņu piedāvājumiem atsaki sausi un bez emocijām, ka ar klientiem netiecies un nevēlies pārkāpt savu profesionālo ētiku. Uz dažādiem jautājumiem atbildi sausi "jā, nē" utt. Neiesaisties sarunās, paskaidro, ka klientam un pakalpojuma sniedzējam ir savi ētikas likumi, kurus nepārkāpt. Nevajag, protams, būt rupjai, bet nekautrējies atteikt, kaut arī tas nozīmē klientu zaudējumu. Tu pati pēc situācijas noteikti zinātu, ko atbildēt, galvenais nebaidies. Ieteiktu tiešām parunāt ar priekšniecību, ja tāda ir, un pastāstīt par situāciju.
04.04.2024 02:25 |
 
Reitings 11768
Reģ: 19.09.2023
18 gados strādāju par pārdevēju, vienā brīdī apnika tie "piektdienas vakara kavalieri", kas nāk pēc papildus pudeles. Es uzvilku vienu zelta gredzenu otrādi, izskatījās kā laulību gredzens. Tiešām krietni samazinājās man kavalieru skaits. Daļu tas attur.
04.04.2024 06:35 |
 
Reitings 1010
Reģ: 13.12.2023
Ahh, tev trūkst pašcieņas. Bloķē profilu, neņem pierakstu. Viss. Bet nauda, tu saki! Pieņemsim, ka katru reizi ir 50 eur par griezumu (vīriešiem gan neadekvāta cena). Pieņemsim, ka nāk reizi mēnesī. Tie ir tikai 600eur gadā.
04.04.2024 07:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4333
Reģ: 31.10.2010
Diabolus @ 04.04.2024 07:31
Ahh, tev trūkst pašcieņas. Bloķē profilu, neņem pierakstu. Viss. Bet nauda, tu saki! Pieņemsim, ka katru reizi ir 50 eur par griezumu (vīriešiem gan neadekvāta cena). Pieņemsim, ka nāk reizi mēnesī. Tie ir tikai 600eur gadā.

+ Vai tev viņš obligāti jāpieņem? Kad grib pierakstīties, saki, ka pie tevis pieraksts pilns.
04.04.2024 09:23 |
 
Reitings 494
Reģ: 17.12.2023
Minelūše @ 04.04.2024 09:23

+ Vai tev viņš obligāti jāpieņem? Kad grib pierakstīties, saki, ka pie tevis pieraksts pilns.

Vai ne? Nav tak problēma pateikt nē, esmu aizņemta tagad laiks nav vai vienkārši arī PATEIKT, ka Jūsu komentāri man nešķiet pieņemami. Naudas dēļ meitene gatava pazemoties
04.04.2024 10:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits