Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tu un mode

 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Helloo, padalaties ar saviem stila tips&tricks, sekojat modei, tendecēm, kkādiem konkrētiem brendiem? Piemēram, Zara aktualitātēm, Adidas Samba, tam, ka tagad atkal modē ballet flats, vai pērkat to visu - ja jā, tad kāpēc? Kur iedvesmojaties? Ja nē, arī kāpēc.
26.03.2024 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 2709
Reģ: 25.05.2009
Sekoju līdzi aktuālajām tendencēm caur instagram un tik tok, sekojot kontiem, kas apskata modes jaunumus un taisa 'hauls' no dažādiem veikaliem. Visas tendences savā garderobē neieviešu, tikai tās, kas man patīk un kas varētu palikt uz nedaudz ilgāku laiku, kā viena sezona. Piem. Adidas Spezial man patīk, daudz nēsāju sportiska tipa apavus, līdz ar to esmu sev iegādājusies pāri, bet sarkanās kurpes, kas tagad parādās visām ārzemju influencerēm, nav īsti man stils un uzskatu, ka dēļ spilgtās krāsas tās varētu būt vienas sezonas trends līdz ar to kaut kam tādam naudu netērēšu.
26.03.2024 21:00 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Ļoti reti sekoju modei, garderobē laikam nav neviena apģērba gabala, kas atbilstu tagadējām tendencēm. Daudzas drēbes, kas pēdējā laikā ir modē, man nemaz nepiestāv un tajās izskatos pēc kaut kādas dīvaines.😁
26.03.2024 21:48 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.02.2024
Nesekoju modei, bet kā bomzis arī atsakos staigāt
26.03.2024 22:50 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.06.2023
cory @ 26.03.2024 21:00
Sekoju līdzi aktuālajām tendencēm caur instagram un tik tok, sekojot kontiem, kas apskata modes jaunumus un taisa 'hauls' no dažādiem veikaliem. Visas tendences savā garderobē neieviešu, tikai tās, kas man patīk un kas varētu palikt uz nedaudz ilgāku laiku, kā viena sezona. Piem. Adidas Spezial man patīk, daudz nēsāju sportiska tipa apavus, līdz ar to esmu sev iegādājusies pāri, bet sarkanās kurpes, kas tagad parādās visām ārzemju influencerēm, nav īsti man stils un uzskatu, ka dēļ spilgtās krāsas tās varētu būt vienas sezonas trends līdz ar to kaut kam tādam naudu netērēšu.

Sarkanās kurpes neesmu manījusi, vai vari lūdzu iemest kādus piemērus no IG?
27.03.2024 00:14 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Zaiga Gaile ir viena no mūsdienu stila ikonām. Viņai piemīt gaume un savs īpatnējais stils gan darbā, gan vizuālajā tēlā. Arhitekte atzīst – Latvijā ar labu gaumi un eleganci kļūst arvien čābīgāk. Un viņa ir sapratusi, kāpēc tā notiek. «Cilvēki ir ļoti izlaidušies, nav pašdisciplīnas un stājas. Galvenais, lai ērti. Skatos vecās fotogrāfijas – kā cilvēki ģērbās. Prusta varonis iet uz pludmali un velk žaketi, vesti un kurpes. Tagad visi visur iet treniņbiksēs un piepūstās jakās.
Paskatāmies, kā cilvēki izskatās uz ielas, – pūlis ir tikai bars bez stājas un formas, ar alus vēderiem un nošļukušiem šortiem, kas slampājas sporta kurpēs. Vai otra galējība – pārpucējušies,» norāda viņa.
27.03.2024 02:02 |
 
Reitings 332
Reģ: 17.12.2023
Sekoju ļoti minimāli. Velku, kas man patīk. Neuztraucos, ja tas ir kāds apģērba gabals, kas varbūt vairs nav modē (pēc citu domām).
Tā jau 80 % skuķenes ir vienādas uz ielas, lai vismaz ir dažādība :D
27.03.2024 07:51 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Pirms laika bija bums ar Old Money stilu, man pašai patīk tas, ka atgriežas leopards, man patīk arī wide leg bikses, praktiski vairs nenēsāju skinny, bet nu tik daudz negatīvu komentāru par to no vīriešu puses 😄 Tieši par tām biksēm, jo neredz augumu.
27.03.2024 08:05 |
 
Patīk
Reitings 1751
Reģ: 24.05.2019
Sekoju tendencēm, esmu informēta par adidas samba, par sarkanām kurpēm (un zeķubiksēm, un baltām mežģīņu zeķubiksēm) bet pērku tāpat to, kas iepatīkas un dažreiz neviena stiliste to nekad neieteiktu 😄
Cenšos ieviest garderobē vairāk klasikas un neitrālu toņu, lai var ilgāk nēsāt un vieglāk kombinēt. Cenšos nepavilkties uz fast fashion nekvalitatīvām lupatām, besī, kad drēbe pēc pāris mazgāšanas reizēm saveļas vai šuvēs paliek šķība, tāpēc dārgāki pirkumi ir stila ziņā pārdomātāki.
27.03.2024 08:27 |
 
Reitings 17130
Reģ: 27.11.2018
Nesekoju trendiem, neatblastu fast fashion, skriešanu pakaļ modei un lupatu kalnus, arī daudz kas no modes šobrīd nepatīk. Izvēlos kvalitatīvu, labu un ilgspējīgu apģērbu, kurš man piestāv un ir elegants, protams patīk mainīt apģērbu un iepirkt jaunu, bet varu pārdot tālāk, vai kaut ko skapī noturēt gadiem un pēc tam atrast kā jaunu.
27.03.2024 08:44 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
Ģèrbjos tā lai ir interesanti, mazliet sekoju līdzi arī trendiem.
Noteikti negribu izskatīties kā parastā čika ar skinny džinsām un mazu mētelīti. 😀
27.03.2024 08:54 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Modes tendencēm speciāli līdzi nesekoju, bet zinu un redzu, kas interneta pasaulē notiek. Man patīk tas trends ar sarkanajām zeķubiksēm, daudzām meitenēm ļoti skaisti izskatās. Pati gan neplānoju tādas iegādāties un nēsāt, jo tad teorētiski būtu vēl 5 lietas klāt jāpērk, lai sakombinētu un būtu tas kopskats :D
Es pērku un kombinēju savu apģērbu atkarībā no tā, kā man izskatās uz auguma. Iepērkos arī humpalās un arī fast fashion veikalos (H&M, Zara, Shein, Stradivarius, citreiz arī Sinsay), ļoti bieži sanāk kaut kādā mērā pavilkties kādam trendam līdzi, jo tas ir tas ko pārdod un man patīk un izskatās labi. Tagad piemēram nēsāju bikses ar platiem galiem, kaut gan kādreiz iedomāties nevarēju, ka nēsāšu, jo skinny džinsu ērā platie gali bija no no.
27.03.2024 09:04 |
 
Reitings 77
Reģ: 20.02.2024
Man vienmēr ir patikusi klasika, modei nesekoju. Drēbes pērku tad, kad kaut ko vajag, jo īpaši iepirkties man nepatīk.
27.03.2024 09:08 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
Piekrītu Z.Gailei, elegance ir zudusi, vai ir nevietā.
Dīvainas ir tās pārpucējušās meičas OldMoney stilā, absolūti neatbilstoši situācijai, piem., ekskursijā uz purva taku vai jūru brauc lakādas zābaciņos, pērļu virtene ap kaklu un Kardašjanas frizūra 😁 Vai kad frizieres un uzaču zīmētājas saģērbjas ofisa stilā, Chanel žaketītē.
Modei baigi nesekoju, ikdienā vairāk smart casual. Nezinātājs nepateiks, cik dārga ir mana jaka vai soma. Bet meitenes ar Aliexpress pērlēm un feiko Pradu izskatīsies dorogo bogato.
27.03.2024 09:09 |
 
Reitings 77
Reģ: 20.02.2024
meitenes ar Aliexpress pērlēm un feiko Pradu izskatīsies dorogo bogato.

Pat ja tā Prada ir īsta, šādi zīmoli cilvēka izskatu tagad jau padara lētāku nevis dārgāku. Jo daudziem ir asociācija ar šādiem cilvēkiem ar sliktu gaumi, kas saģērbjas brendu logo no galvas līdz kājām, uzpumpē lūpas, nokrāso matus nepiemērotā krāsā utt.
Man ir atsevišķas brendu lietas, bet bez redzamiem logo, jo godīgi sakot būtu kauns to nēsāt.
27.03.2024 09:38 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Krišjānis Kariņš @ 27.03.2024 09:38

Pat ja tā Prada ir īsta, šādi zīmoli cilvēka izskatu tagad jau padara lētāku nevis dārgāku. Jo daudziem ir asociācija ar šādiem cilvēkiem ar sliktu gaumi, kas saģērbjas brendu logo no galvas līdz kājām, uzpumpē lūpas, nokrāso matus nepiemērotā krāsā utt.
Man ir atsevišķas brendu lietas, bet bez redzamiem logo, jo godīgi sakot būtu kauns to nēsāt.

Man aksesuāri ir akcents, es labprāt ielieku kādu Celine, ysl jostu kā akcentu, tas mazais logo neko tur dorogo bogato nepadara. Nezinātājs nemaz nezinās to Celine logo, cik tas ir neuzkrītošs. Tāpat ar somām, saulesbrillēm.
27.03.2024 09:46 |
 
Reitings 1297
Reģ: 07.09.2023
Cenšos sekot aktuālajām tendencēm, taču visu pēc kārtas nepērku, tikai to, par ko esmu pārliecināta, ka ikdienā nēsāšu, sen garām tie laiki kad ļāvos impulsīviem pirkumiem, kas pēc tam gadiem krāja putekļus skapī . Esmu less is more principa cilvēks - labāk viens dārgāks apģērba gabals/apavu pāris /soma, nekā 10 mass market izstrādājumi, kas izskatīsies labi tikai vienu sezonu. Ir savas vājības - esmu riktīgs snickerhead, kroseņu man ir riktīgi daudz (tās pašas adidas sambas bieži velku praktiski ar jebko)
27.03.2024 09:48 |
 
Reitings 219
Reģ: 18.08.2022
Modes tendencēm līdzi nesekoju, jo ģērbjos klasiski eleganti ar melnu pieskaņu. Darbā tās ir žaketes, kokteiļkleitas, papēži vai zābaki, ārpus darba- mežā sportiski, mājās legingi un tunikas. Patīk būt apģērbtai tā, ka jebkurā mirklī mani var pārsteigt un es nekaunētos par savu izskatu.
Tāpat mans stils ir universāls, es varu no darba pa taisno uz teātri aiziet, vai uz mežu pastaigā, jo tērps ir brīvs, ērts un pielāgojams. Nekad neesmu super pārpucējusies, nekad neesmu noskrandusi, vai super comfy hūdijā.
27.03.2024 09:52 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
LuckyStrike @ 27.03.2024 09:09
Piekrītu Z.Gailei, elegance ir zudusi, vai ir nevietā.
Dīvainas ir tās pārpucējušās meičas OldMoney stilā, absolūti neatbilstoši situācijai, piem., ekskursijā uz purva taku vai jūru brauc lakādas zābaciņos, pērļu virtene ap kaklu un Kardašjanas frizūra ? Vai kad frizieres un uzaču zīmētājas saģērbjas ofisa stilā, Chanel žaketītē.
Modei baigi nesekoju, ikdienā vairāk smart casual. Nezinātājs nepateiks, cik dārga ir mana jaka vai soma. Bet meitenes ar Aliexpress pērlēm un feiko Pradu izskatīsies dorogo bogato.

Tu kādu esi purvā redzējusi old money stilā? Parādi man arī :D :D
27.03.2024 10:34 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
Merilda @ 27.03.2024 09:46

Man aksesuāri ir akcents, es labprāt ielieku kādu Celine, ysl jostu kā akcentu, tas mazais logo neko tur dorogo bogato nepadara. Nezinātājs nemaz nezinās to Celine logo, cik tas ir neuzkrītošs. Tāpat ar somām, saulesbrillēm.

Ļoti gribētu Celine saulenītes, nevaru saņemties tādam pirkumam haha
27.03.2024 10:35 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
mrthkjj @ 27.03.2024 09:52
Modes tendencēm līdzi nesekoju, jo ģērbjos klasiski eleganti ar melnu pieskaņu. Darbā tās ir žaketes, kokteiļkleitas, papēži vai zābaki, ārpus darba- mežā sportiski, mājās legingi un tunikas. Patīk būt apģērbtai tā, ka jebkurā mirklī mani var pārsteigt un es nekaunētos par savu izskatu.
Tāpat mans stils ir universāls, es varu no darba pa taisno uz teātri aiziet, vai uz mežu pastaigā, jo tērps ir brīvs, ērts un pielāgojams. Nekad neesmu super pārpucējusies, nekad neesmu noskrandusi, vai super comfy hūdijā.

Piedod, bet tik universāls apģērbs izklausās savādi. Darbā ar melnu kokteiļkleitu un pēc tam uz teātri vai pārgājienu?
27.03.2024 10:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits