Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga hobijs

 
Reitings 219
Reģ: 18.08.2022
Sveikas,
Padalieties ar savu draugu hobijiem un cik ļoti Jūs esiet daļa no tā?
Vai arī pretēji, kāds ir Jūsu hobijs un cik daudz otrā pusīte iesaistās?
25.03.2024 17:50 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Ex draugam bija copēšana. Viss par un ap to. Gājām bieži kopā, kad viņš, tad arī es. Neteikšu, ka mani tas baigi aizrāva, bet patika vienkārši pavadīt laiku pie dabas un sastādīt viņam kompāniju.
25.03.2024 18:06 |
 
Reitings 219
Reģ: 18.08.2022
up, gribētu dzirdēt citus viedokļus, stāstus.
26.03.2024 08:10 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ar draugu mums ir stipri dažādi hobiji, 180°, draugam ir diezgam specifiks, mēdzu baigi reti piebiedroties tīri kompānijas pēc, man ir interesanti, jo tā tēma ir viena no man interesējošām, bet man tā ir teorētiskā līmenī. Manos hobijos viņš arī nepiedalās zāle un maratoni/taku skrējieni vai velomaratoni nav viņa tēma absolūti, retu reizi brauc līdzi kompānijas pēc, ja man ir kāds ātrais posms, kur nepazudīši uz x stundām.
26.03.2024 15:26 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Mēs viens otra hobijos iesaistamies. Takā mums hobiji nav ļoti aktīvi un ir pārsvarā pa mājām, tad redzam un daram daudz reiz kopā. Man šķiet, ka kopīgi hobiji ir superīga lieta. Viņam patīk, ka es ar viņu kopā varu skatīties viņa mīļāko sporta veidu (F1) un nu jau komentēt, diskutēt un fanot pati ar savu viedokli un viņam patīk arī iesaistīties manās lietās ko daru.
Tas, kas man patīk vislabāk ir tas, ka lielākā daļa manu bijušo draugu, manos hobijos vai kādās aktivitātēs iesaistīties nekad īsti nevēlējās, vai arī darīja to, lai es principā aizvērtos un nepaliktu īgna, toties mans tagadējais to dara ar lielāko prieku.
27.03.2024 08:50 |
 
Reitings 219
Reģ: 18.08.2022
Mums pašiem ir tā, ka mani hobiji - riteņbraukšana,restaurācija,hikings un gleznošana, viņam - airsofts, visāda veida tehniskās lietas.
Pašlaik abiem nekas nepārklājas, bet ļoti vēlas, lai iesaistos viņa hobijos, bet neesmu pārliecināta vai gribu, jo tad ar visu dzīves ritmu, man pašai saviem būs jānogriež laiks.
27.03.2024 09:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits