Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Čarkst plaušas.

 
Reitings 47
Reģ: 08.02.2024
Hey! Pirms apmēram 3 dienām man parādījās tāda dīvaina lieta kā plaušu čarkstēšana. Tas ir vairāk kad esmu horizontālā pozīcijā. Varu dzirdēt tādu kā burbuļojošu skaņu kad izelpoju pilnībā. Pilnīga izelpošana arī veicina klepu. Vēl ir tāda kā mazliet spiedoša sajūta plaušās. Bet visādi citādi nav ne temperatūra ne klepus ne iesnas un nekas nesāp. Tikai mazliet nekomfortabla sajūta dēļ šī. Tagad daudzi, cik dzirdu slimo. Kas tas varētu būt?
Paldies! :)
03.03.2024 10:02 |
 
Reitings 6
Reģ: 02.03.2024
Kad cilvēki sapratīs, ka tādas lietas ir jājautā ĀRSTAM, nevis forumam. Vienam šie simptomi var nozīmēt ko vienu, otram ko citu. Kā random cilvēks bez ārsta izglītības un bez pārbaudēm var noteikt tieši Tavu problēmu? Veselība nav bulciņu recepte, lai par to prasītu forumā.
03.03.2024 10:07 |
 
Reitings 64
Reģ: 20.02.2024
Astma? Sēcoša elpošana, "grūtums" krūtīs, saspīlējuma sajūta?
Jebkurā gadījumā jāiet pie ārsta.
03.03.2024 11:17 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
Ārsts un plaušu rtg 2 projekcijās.
Kad man bija pneimonija, klepus un temp. praktiski nebija...
03.03.2024 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Man tā bija pie pneimonijas - ievelkot gaisu, plaušās bija sprāgstošu mazu burbulīšu skaņa. Iesaku nekavējoties doties pie ārsta.
03.03.2024 20:48 |
 
Reitings 47
Reģ: 08.02.2024
Nav nekad bijusi astma. Tagad jau ir 4 diena, kad ir apmēram tāpat. Ir sākušas mazliet, mazliet krēpas dzeltenas nākt. Vistrakāk ir no rīta, kad 'burbuļi sprāgst' izelpas beigās(diezgan nepatīkama sajūta). Teiktu, ka mazliet mazāk spiež plaušas. Plaušu rentgenā nekas netika konstatēts, te ir atbilde -
RTG plaušām PA,LL dx et sin proj.
Plaušu saknes strukturētas. Plaušās perekļveida un infiltratīvas pārmaiņas nekonstatē. Diafragmas kupoli gludi, sīnusi brīvi. Videnes ēna bez pataloģiskām izmaiņām. Sirds - parastas konfigurācijas.
Secinājums: Aktīvu iekaisumu plaušās nevēro.Sal. ar 23.08.2023 RTG (DataMed)-bez mainības.
Ņemot vērā klīniku,rekomendējama CT plaušām.
Vai tiešām datortomogrāfiju šādā situācijā kad neviens man nevar pateikt, vai tā ir 100% saaukstēšanās? Visai specifiska saaukstēšanās es teiktu.
05.03.2024 19:01 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Test Product @ 05.03.2024 19:01
Nav nekad bijusi astma. Tagad jau ir 4 diena, kad ir apmēram tāpat. Ir sākušas mazliet, mazliet krēpas dzeltenas nākt. Vistrakāk ir no rīta, kad 'burbuļi sprāgst' izelpas beigās(diezgan nepatīkama sajūta). Teiktu, ka mazliet mazāk spiež plaušas. Plaušu rentgenā nekas netika konstatēts, te ir atbilde -
RTG plaušām PA,LL dx et sin proj.
Plaušu saknes strukturētas. Plaušās perekļveida un infiltratīvas pārmaiņas nekonstatē. Diafragmas kupoli gludi, sīnusi brīvi. Videnes ēna bez pataloģiskām izmaiņām. Sirds - parastas konfigurācijas.
Secinājums: Aktīvu iekaisumu plaušās nevēro.Sal. ar 23.08.2023 RTG (DataMed)-bez mainības.
Ņemot vērā klīniku,rekomendējama CT plaušām.
Vai tiešām datortomogrāfiju šādā situācijā kad neviens man nevar pateikt, vai tā ir 100% saaukstēšanās? Visai specifiska saaukstēšanās es teiktu.
nu tas tad ir uz tavu atbildību. Rekomendē DT, ja pēc tam komplikācijas vai kas, vaino tikai pati sevi. Ja tā būtu vien nieka apaukstēšanās, diez vai ka atbilstošā klīnika būtu tikai guļus pozīcijā. Citi simptomi? Analīzes nodevi uz iekaisuma marķieriem? Tas būtu pirmais.
06.03.2024 00:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits