Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Liels paldies Jums dāmas!!!

 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
Sveikas foruma dāmas!!!vēlos no sirds pateikties dažām šī foruma lietotājam bez kuru atbalsta nebūtu spējis to izdarīt,tiešām Milzīgs Paldies jums (tās kuras iedrošināji un saprata mani un emocionāli atbalstīja ka varu mammai atklāt savu sievišķīgo daļu) un protams ka arī mammai Milzīgs paldies ka pieņēma to un saprata to!!!
Protams ziņu ka tā lieta nav ikdienišķa parādība jaunam vīrietim bet tas bija/ir mans kaut kāds sapnis.....protams ziņu ka sieviešu biksītes daudz neko neatšķiras no vīriešu apenem bet man sieviešu biksītes liekas daudz ērtākas ikdienā,īpaši vasarā karstā laikā sieviešu stringu biksītes ir pašas ērtākas (pēc manām domām)protams ka krūšturis jums dāmas ir ikdiena ierasta lieta,bet man krūštura nēsāšana ir kas īpašs (tik žēl ka A klusiņām reti ka ir 90 vai 95 cm apkārtmēra,Jo B kausiņš ir nedaudz redzamākā man🤭🤭bet vismaz der un apkārtmērs arī ir pieejams lielāks 😆
Viss vairāk patīk sajust krūštura stīpas ap pleciem kuras bieži krīt nost...kā arī to metāla strīpiņu kas ir "bļodiņām" puhs up un posteratie krūšturi man liekas ka ir viss ērtākie:)
Protams saprotu ka es nekad neuegūšu tieši tās sajūtas kas ir jums kad ir mēnešreizes un lietojat paketes, vismaz varu iegūt sajūtu kā ir staigāt ar paketēm protams personīgi man ļoti patīk nakts garās paketes 🙈un cik zinu kā ļoti daudzām nepatīk lietot viņas
Bet apakšveļas nēsāšana un pakešu likšana protams mani nepadarīs pa sievieti ziņu ka tā ir maza daļa no tā ko lieto sievietes un to ka es nekad nespēšu būtu tik sievišķīgs ka jūs Dāmas
Tiešām ļoti liels paldies tām dažām dāmām kuras mani saprāta un atbalstīja:)
P.s un ziņu ka vīrieša dzimuma pārstāvim nav nemaz tik traki veikalā nopirkt paketes (par ko sākumā ļoti ļoti kaunejos un uztraucos darīt)
Paldies jums:)
17.02.2024 20:24 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Lūdzu, lai kura tevi atbalstīja. Tikai ja plāno kļūt par sievieti, beidz būt gejisks. Viss ko tu uzrakstīji, transgender tiešām var šķist kas īpašs, bet man kā sievietei no dzimšanas, gribas vien apskaust, ka mr tev būs tikai kā psiholoģiska iedoma, bet bez reāliem krampjiem, emocionālajām svārtībām un sajūtu, ka ģībsi pie katras straujākas kustības, pirmajās extra asiņainajās dienās. Ā un kad tās krūtis ne tikai gribas ielikt ļifonā, bet jāpieņem pat ja karājās līdz nabai pēc bērniem. Stringi gan forši. Ja netroļļojies, tad īstajā laikā piedzimi. Pasaule ir atvērta.
17.02.2024 22:26 |
 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
Atkal @ 17.02.2024 22:26
Lūdzu, lai kura tevi atbalstīja. Tikai ja plāno kļūt par sievieti, beidz būt gejisks. Viss ko tu uzrakstīji, transgender tiešām var šķist kas īpašs, bet man kā sievietei no dzimšanas, gribas vien apskaust, ka mr tev būs tikai kā psiholoģiska iedoma, bet bez reāliem krampjiem, emocionālajām svārtībām un sajūtu, ka ģībsi pie katras straujākas kustības, pirmajās extra asiņainajās dienās. Ā un kad tās krūtis ne tikai gribas ielikt ļifonā, bet jāpieņem pat ja karājās līdz nabai pēc bērniem. Stringi gan forši. Ja netroļļojies, tad īstajā laikā piedzimi. Pasaule ir atvērta.
varētu tiešām esmu transgenders kuram patīk tās sieviešu lietas un liek justies sievišķīgi:)protams ka ziņu ka nekad nevarēšu sajus īstas sajūtas kādas ir jums mēnešreižu laiku gan sāpes gan emocionālas svārstības gan pašu asiņošanu....Varu tik sajus kā ir kad pakete ir iezīmēta biksītes:(un pa krūšturu nēsāšanu jau tā pat...man jau nav tik lielas krūšturi lai sajustu īsto krūštura funkcijas sajūtu...bet viss notaļ tās man ir ļoti patīkamas sajūtas
18.02.2024 09:50 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Gribētu redzēt veci sieviešu stringos😂 ola katra uz savu pusi😂 sasmejos kad iedomājos to skatu😂😂😂
18.02.2024 13:52 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Trollītis Matīss 😀
Bet tiem, kam kauns nopirkt higiēnas preces, var ieteikt veikalā izmantot pašapkalpošanās kases.
18.02.2024 14:05 |
 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
debestinaa @ 18.02.2024 13:52
Gribētu redzēt veci sieviešu stringos? ola katra uz savu pusi? sasmejos kad iedomājos to skatu???
dažreiz tās olas krīt ārā, bet sajūtas patīkamas dažreiz liekās ka nav pat biksītes uzvilktas ka tikai "stiķitis dibenā " un ļoti ērti personīgi man ir
Un ar krūšturi mugurā būtu vēl smieklīgāk tev domāju;)
19.02.2024 07:46 |
 
Reitings 667
Reģ: 03.11.2023
Matisss @ 19.02.2024 07:46
dažreiz tās olas krīt ārā, bet sajūtas patīkamas dažreiz liekās ka nav pat biksītes uzvilktas ka tikai "stiķitis dibenā " un ļoti ērti personīgi man ir
Un ar krūšturi mugurā būtu vēl smieklīgāk tev domāju;)

Skaidrs, ka trollis. 😀 Ja būtu tiešām uzvilcis sieviešu stringus, tad būtu skaidrs, ka olas nevar tur nekrist ārā 😀
19.02.2024 08:08 |
 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
Globuss @ 18.02.2024 14:05
Trollītis Matīss ?
Bet tiem, kam kauns nopirkt higiēnas preces, var ieteikt veikalā izmantot pašapkalpošanās kases.
jā zinu bet Drogas nav tādu iespēju :( uzreiz pērku lielāko paciņu parasti kur ir 20vai 24 paketes lai nav tik bieži jāpērk:)
19.02.2024 08:09 |
 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
Džinga @ 19.02.2024 08:08

Skaidrs, ka trollis. ? Ja būtu tiešām uzvilcis sieviešu stringus, tad būtu skaidrs, ka olas nevar tur nekrist ārā ?
tas jau atkarīgs kāda veida stringu biksītes vel🙈🙉viņas jau arī ir dažādas ja uzvelk nedaudz lielākas tad ārā nekrīt:) un mugurpusē to striķiti nedaudz ievelk tad viss ir ok
19.02.2024 21:03 |
 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
Džinga @ 19.02.2024 08:08

Skaidrs, ka trollis. ? Ja būtu tiešām uzvilcis sieviešu stringus, tad būtu skaidrs, ka olas nevar tur nekrist ārā ?
tas jau atkarīgs kāda veida stringu biksītes vel🙈🙉viņas jau arī ir dažādas ja uzvelk nedaudz lielākas tad ārā nekrīt:) un mugurpusē to striķiti nedaudz ievelk tad viss ir ok
19.02.2024 21:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!