Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvinàjuma līguma apstrīdēšana

 
10 gadi
Reitings 325
Reģ: 15.08.2012
Esmu izgājusi cauri vairākām līdzīgām tēmām, bet neatradu atbildi. Vai vīrs var apstrīdēt dāvinājuma līgumu (dzīvoklis), ja viņš ir bijis neuzticīgs un vainojams pie laulības iziršanas. Līgums slēgts laulības laikā, pirms 5 gadiem. Vai tiesa akceptēs viņa prasību?
09.02.2024 12:47 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Var . Ar viņa neuzticibu tam nav nekāda sakara .
Varbūt vari atri pārdot ?
09.02.2024 12:50 |
 
10 gadi
Reitings 325
Reģ: 15.08.2012
Cik skatijos, tad var apstrīdēt, ja esmu viņu mutiski, vārdiski, rakstiski aizvainojusi, apvainojusi, nesusi neslavu, vai esmu veikusi darbības, kas nesušas viņam mantiskus zaudējumus. Neko no iepriekš minētā neesmu veikusi. Es pat nezinu, kādu iemeslu viņš varētu uzrādīt, kāpēc vēlas atsaukt dāvinājumu. Bez pamatota iemesla tiesa viņa prasījumu neakceptēšot, tā teica juriste. Gribēju zināt, varbūt kāds saskāries ar šo reāli dzīvē.
09.02.2024 12:57 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.02.2024
Veiksme @ 09.02.2024 12:57
Cik skatijos, tad var apstrīdēt, ja esmu viņu mutiski, vārdiski, rakstiski aizvainojusi, apvainojusi, nesusi neslavu, vai esmu veikusi darbības, kas nesušas viņam mantiskus zaudējumus. Neko no iepriekš minētā neesmu veikusi. Es pat nezinu, kādu iemeslu viņš varētu uzrādīt, kāpēc vēlas atsaukt dāvinājumu. Bez pamatota iemesla tiesa viņa prasījumu neakceptēšot, tā teica juriste. Gribēju zināt, varbūt kāds saskāries ar šo reāli dzīvē.

Oļegs Fiļs ar to ir saskāries, jo šim daudz piķa. Visos pārējos gadījumos tāda apstrīdēšana aizies uz miskasti, vari nesatraukties.
10.02.2024 13:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits