Kaklu spiež, žņaudz

 
Reitings 32
Reģ: 07.02.2024
Čau! manis pēc uzskatiet mani par debīlu, psihiski nelīdzsvarotu!????
Bet, bet, bet, baigā problēma! Piebildīšu: ESMU BIJUSI PIE VAIRĀKIEM ĀRSTIEM UN IZGĀJUSI DAŽĀDAS PĀRBAUDES!
Tātad, jau divi mēneši riņķī būs kā kautkas man traucē kreisajā pusē iekšā kaklā, sataustīt no ārpuses neko nevaru, nekā nejūtu, biju 3x pie lors, saka ka mazliet sarkanas kakls, bet šis ir atviļņa kakls, pataloģijas, izmaiņas kaklā, balsenē viņa neredz! Rakstīja dažādas zāles, bet nepalīdz.
Tālāk, eju pie ĢĀ, sūta uz kobru, aizeju, labi, paņem biopsijas, tur atrod limfocitāru gastrītu, helikobakteriju un epitelizētu eroziju. Labi, šobrīd heliko ar AB ārste man..
tālāk bija kolonoskopija, tur viss čikiniekā, ekg viss ok, plaušām rtg viss ok..
tagad atkal otro reizi iešu pie neirologa.. šis saka ka viss kārtība man, dod mr nosūtījumu uz galvas un kakla angio..
labi.. tātad.. Atkārtošos, lors neko sliktu neredz, vairogdziedzerim viss ir ideali, usg un analīzes, vēdera dobumam viss ir labi, plaušu rtg taisīts, viss ir labi, rīt ir magnētiska rezonanse galvai ar angiografiju, cerams viss labi… 22 gadi tikai, vai tiešām vēzis? Sieviete 22 svars 110kg
Kas mani nomoka?? Kas man tur varētu būt! Žāvājoties liekas ka kreiso kakla pusi iekšā plēš mazliet, liekas ka bumbulis būtu, visu laiku gribu norīt lai nav, rijot ēdienu lielākos gabalos sāp kautkas mazliet.. un tā jau 2 mēneši, analīzes ir labas, viss kārtība.. tik cik dzelzs jāuzlabo.. Biju ari tagad uz USG kakla mīkstajiem audiem, tur nobīde nav…
Nu kas par vainu? Kur vēl man aiziet? Ieskrieties? Rakstīja man adaptolus, antideprisantus utt, nu nepalīdz arī.. kas tur var būt?
Salasoties to vien redzu kā galvas trahejas mutes un balsenes vēzis..
Esmu pārgurusi meklēt iemeslu.. kas man tur ir? Varbūt kādam vēl tā ir bijis? Paldies!????
07.02.2024 16:28 |
 
Reitings 32
Reģ: 07.02.2024
Miuce @ 07.02.2024 22:37

Jā, protams, vismaz pus centners tūskas. Tā tagad sauc taukus. Tev visi iekšējie orgāni ir ieauguši taukos. Pie tāda svara priecājies, ka paiet vari, nenoglušījot ar sirdi. Antidepresanti, blje. Ar mietu pa muguru un ej slaucīt ielas vai mēzt govju kūtis, lai pēc cilvēka sāktu izskatīties.

Patiesība es izskatos diezgan labi, ja pat ir vīrs un bērns, normāli ģērbjos un kustos, nekad dzīvē es neesmu bijusi spička, viss ir bijis labi, diezgan nekorekta sieviete esi!
08.02.2024 09:25 |
 
Reitings 32
Reģ: 07.02.2024
SarmaD @ 08.02.2024 06:49
Es spēju pieņemt ka sievietes izmainas pēc grūtniecības, bet ja man būtu 110 kg es laikam aiz kauna nelīstu ārā no mājas, nevis lepni paziņotu ka tas no grūtniecības. Labi, ir masīva tipa meitenes un līdz ar svaru jāskatās auguma garums un proporcijas. Bet 110 nav ok nevienās proporcijās, tur kaut kas primāri ar to ir jādara. Un es varu galvot ka autorei pašai ikdienā ir grūti ar to svaru dzīvot. Es nestādos priekšā kā ir kustēties.

Esmu 1,83 gara, visi saka ka izskatos labi ja uz 80kg
08.02.2024 09:28 |
 
Reitings 32
Reģ: 07.02.2024
Redzamais vārds @ 08.02.2024 06:14

No cik dziļiem laukiem tu nāc?

Šeit izskatas ka alu cilvēks, noteikti pati sver 140 un dirš atvainojos..
08.02.2024 09:29 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Annija222222 @ 08.02.2024 09:29

Šeit izskatas ka alu cilvēks, noteikti pati sver 140 un dirš atvainojos..

(Dzēsts)
Uzrij vēl 10 kg, neiebāzīs vairs magnētiskās rezonanses aparātā, virs 120 kg problemātiski esot veikt magnētisko rezonansi. Nav brīnums, ka ārsti neko nav teikuši par svaru, aizbļautu pilnu presi, kā kāds atļāvās, ko tādu pateikt.
(Dzēsts)
P.S. Te izskanēja sāpe par manu iespējamo svaru, aplaimošu ar informāciju, ka tas ir pāris kg vairāk nekā PUSE no a ļa mirstošās valenes svara. Pa šo planētu pārvietojos ejot nevis ripojot un nesmoku no taukiem.
(Dzēsts)
08.02.2024 10:54 |
 
Reitings 1253
Reģ: 03.11.2023
Miuce @ 08.02.2024 10:54

Re kā, tauku bumba sāka lekties, bij tāda gaudošana un vaimanas, ka teju mirs, smok, ausis krīt ciet, ka tik ne vēzis, oj. Līdz ko pāris aizrādījumi par svaru, tā uzreiz kvieciens, ka viss tak esot labi, plus labi izskatoties. Tad neaizņem vietu pie ārstiem, cūkmātīt, kamēr tur skraidi ar savām iedomātajām vainām, netiek cilvēki ar reālām problēmām, kuras nav pus centnera tauku radītas. Uzrij vēl 10 kg, neiebāzīs vairs magnētiskās rezonanses aparātā, virs 120 kg problemātiski esot veikt magnētisko rezonansi. Nav brīnums, ka ārsti neko nav teikuši par svaru, aizbļautu pilnu presi, kā kāds atļāvās, ko tādu pateikt. Vīrs un bērns 22 gados, tad ta nu sasniegums, nez vai bakalaurs izmocīts, vai mācību vietā tika sagrūsnēts no pirmā, kurš atrada caurumu tajā speķa blāķī.
P.S. Te izskanēja sāpe par manu iespējamo svaru, aplaimošu ar informāciju, ka tas ir pāris kg vairāk nekā PUSE no a ļa mirstošās valenes svara. Pa šo planētu pārvietojos ejot nevis ripojot un nesmoku no taukiem.
P.P.S. Kas attiecas uz laukiem, tie tā patālu no manis, bet tādas cūkmātītes ar likumu derētu sūtīt uz zemnieku saimniecībām, lai krata nost speķi, nevis tērē ārstu laiku.

Tev ir daudz par daudz brīvā laika 🙏
08.02.2024 11:56 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Uz 110 kg neviena 22 gadus jauna sieviete nevar izskatīties labi.
08.02.2024 12:03 |
 
Reitings 168
Reģ: 26.08.2015
Ja tev ir atviļņa problēmas, neēd vēlāk kā 3 - 4 stundas pirms gulētiešanas un guli uz nedaudz slīpas virsmas. Situācijās, kad problēmas ir psiholoģiskas, der nomainīt tapetes, t.i. paskaties, kur tagad ir pieejamas lētas aviobiļetes uz siltām zemēm un izraujies uz nedēļu. Ar to vien var būt līdzēts.
08.02.2024 13:03 |
 
Reitings 32
Reģ: 07.02.2024
Miuce @ 08.02.2024 10:54

(Dzēsts)
Uzrij vēl 10 kg, neiebāzīs vairs magnētiskās rezonanses aparātā, virs 120 kg problemātiski esot veikt magnētisko rezonansi. Nav brīnums, ka ārsti neko nav teikuši par svaru, aizbļautu pilnu presi, kā kāds atļāvās, ko tādu pateikt.
(Dzēsts)
P.S. Te izskanēja sāpe par manu iespējamo svaru, aplaimošu ar informāciju, ka tas ir pāris kg vairāk nekā PUSE no a ļa mirstošās valenes svara. Pa šo planētu pārvietojos ejot nevis ripojot un nesmoku no taukiem.
(Dzēsts)

Piedod, pieaudzis cilvēks, nekorekti vārdi no mutes un tik aprobežota tu esi..
Citu man nav ko tev pateikt!
Es dzīvē esmu sasniegusi daudz ko, piemēram bakalauru un strādāju par pedagogu skolā!
Un otrs, bailes no vēža un daudz kā cita, jo smagi bojā gāja mana māte cīņā ar plaušu plakanšūnu vēzi!
Dod Dievs, lai tev dzīvē pēc šiem visiem vārdiem nenākas ciest, jo, atceries, karma ir maita!
08.02.2024 17:03 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Kārtējā ar karmas piesaukšanu priekšā, pakaļā.
08.02.2024 21:01 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Annija222222 @ 08.02.2024 17:03

Piedod, pieaudzis cilvēks, nekorekti vārdi no mutes un tik aprobežota tu esi..
Citu man nav ko tev pateikt!
Es dzīvē esmu sasniegusi daudz ko, piemēram bakalauru un strādāju par pedagogu skolā!
Un otrs, bailes no vēža un daudz kā cita, jo smagi bojā gāja mana māte cīņā ar plaušu plakanšūnu vēzi!
Dod Dievs, lai tev dzīvē pēc šiem visiem vārdiem nenākas ciest, jo, atceries, karma ir maita!

22 gadi, bērns un bakalaurs un strādā skolā? Nu ja jau gribas murgot, tad vismaz vecumu vajadzēja pamainīt.
Un ja tā bail no vēža, tad nodzen savu speķi, muļķe, vēzis un citi audzēji statistiski mīl ieperināties mazkustīgā speķī vairāk. Kā arī magnētiskā rezonanse speķa kaudzēm ir neprecīza.
Un savu karmu iebāz savā resnajā pakaļā, ja karmas princips darbotos, slepkavas, laupītāji un pedofīli visi 100% dzīvi sadegtu 🤣🤣🤣 cietumus nevajadzētu 🤣🤣🤣
08.02.2024 21:52 |
 
Reitings 936
Reģ: 13.12.2023
Miuce @ 08.02.2024 10:54

(Dzēsts)
Uzrij vēl 10 kg, neiebāzīs vairs magnētiskās rezonanses aparātā, virs 120 kg problemātiski esot veikt magnētisko rezonansi. Nav brīnums, ka ārsti neko nav teikuši par svaru, aizbļautu pilnu presi, kā kāds atļāvās, ko tādu pateikt.
(Dzēsts)
P.S. Te izskanēja sāpe par manu iespējamo svaru, aplaimošu ar informāciju, ka tas ir pāris kg vairāk nekā PUSE no a ļa mirstošās valenes svara. Pa šo planētu pārvietojos ejot nevis ripojot un nesmoku no taukiem.
(Dzēsts)

Mošk jābeidz vemt internetā savu žulti, tad nebūs jātaisnojas svešiem cilvēkiem par savu dzīvi 😂
08.02.2024 22:13 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1310
Reģ: 29.01.2009
Miuce saņēma 3 brīdinājumu par nepamatotu rupjību un lietotāja ir dzēsta.
08.02.2024 23:01 |
 
Reitings 150
Reģ: 04.08.2023
Ja tevi baida audzējs, varbūt vari ārstam paprasīt onko marķierus uztaisīt sirdsmieram? Varētu būt arī psihosomatika. Man bērnībā bija veģetatīvā distonija - ātrie 2x brauca, jo biju paniku, likās, ka smoku, pagulēt nevarēju. Man bija kādi 11 gadi. VĢ var dažādi izpausties.
08.02.2024 23:06 |
 
Reitings 1253
Reģ: 03.11.2023
Atbalsts @ 08.02.2024 23:01
Miuce saņēma 3 brīdinājumu par nepamatotu rupjību un lietotāja ir dzēsta.

Paldies!
08.02.2024 23:34 |
 
Reitings 32
Reģ: 07.02.2024
Susurīte @ 08.02.2024 23:06
Ja tevi baida audzējs, varbūt vari ārstam paprasīt onko marķierus uztaisīt sirdsmieram? Varētu būt arī psihosomatika. Man bērnībā bija veģetatīvā distonija - ātrie 2x brauca, jo biju paniku, likās, ka smoku, pagulēt nevarēju. Man bija kādi 11 gadi. VĢ var dažādi izpausties.

Jau taisīju 2 veidu gan, bet tie bija labi, nebija novirzes, man pēc mātes nāves ir bijis kautkas līdzīgs kā Jums, arī biju maza 14 gadi, likās ka nosmakšu, bet viss bija kārtība tomēr!
09.02.2024 00:04 |
 
Reitings 32
Reģ: 07.02.2024
Atbalsts @ 08.02.2024 23:01
Miuce saņēma 3 brīdinājumu par nepamatotu rupjību un lietotāja ir dzēsta.

Mīļš paldies! Nenacu šeit diskutēt par svaru, bet, gan citu problēmu, cilvēks pat neiedomājās ka pie svara tiek strādāts, prot tikai rupji izteikties.
09.02.2024 00:07 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Zināmā mērā viņai taisnība bija. Vienīgi pasniegta ļoti tiešā veidā.
09.02.2024 06:19 |
 
Reitings 2043
Reģ: 27.12.2019
Annija222222 @ 07.02.2024 16:28
Čau! manis pēc uzskatiet mani par debīlu, psihiski nelīdzsvarotu!????
Bet, bet, bet, baigā problēma! Piebildīšu: ESMU BIJUSI PIE VAIRĀKIEM ĀRSTIEM UN IZGĀJUSI DAŽĀDAS PĀRBAUDES!
Tātad, jau divi mēneši riņķī būs kā kautkas man traucē kreisajā pusē iekšā kaklā, sataustīt no ārpuses neko nevaru, nekā nejūtu, biju 3x pie lors, saka ka mazliet sarkanas kakls, bet šis ir atviļņa kakls, pataloģijas, izmaiņas kaklā, balsenē viņa neredz! Rakstīja dažādas zāles, bet nepalīdz.
Tālāk, eju pie ĢĀ, sūta uz kobru, aizeju, labi, paņem biopsijas, tur atrod limfocitāru gastrītu, helikobakteriju un epitelizētu eroziju. Labi, šobrīd heliko ar AB ārste man..
tālāk bija kolonoskopija, tur viss čikiniekā, ekg viss ok, plaušām rtg viss ok..
tagad atkal otro reizi iešu pie neirologa.. šis saka ka viss kārtība man, dod mr nosūtījumu uz galvas un kakla angio..
labi.. tātad.. Atkārtošos, lors neko sliktu neredz, vairogdziedzerim viss ir ideali, usg un analīzes, vēdera dobumam viss ir labi, plaušu rtg taisīts, viss ir labi, rīt ir magnētiska rezonanse galvai ar angiografiju, cerams viss labi… 22 gadi tikai, vai tiešām vēzis? Sieviete 22 svars 110kg
Kas mani nomoka?? Kas man tur varētu būt! Žāvājoties liekas ka kreiso kakla pusi iekšā plēš mazliet, liekas ka bumbulis būtu, visu laiku gribu norīt lai nav, rijot ēdienu lielākos gabalos sāp kautkas mazliet.. un tā jau 2 mēneši, analīzes ir labas, viss kārtība.. tik cik dzelzs jāuzlabo.. Biju ari tagad uz USG kakla mīkstajiem audiem, tur nobīde nav…
Nu kas par vainu? Kur vēl man aiziet? Ieskrieties? Rakstīja man adaptolus, antideprisantus utt, nu nepalīdz arī.. kas tur var būt?
Salasoties to vien redzu kā galvas trahejas mutes un balsenes vēzis..
Esmu pārgurusi meklēt iemeslu.. kas man tur ir? Varbūt kādam vēl tā ir bijis? Paldies!????
Sveika! Man ir līdzīgas sajūtas, bet man tas viss parādījās no reizes, kad atlaida neplānoti no darba, kā jau šeit minēts, mazāk par to domā, jo es mazāk par to domāju, jo mazāk kaut ko tur jūtu, kā uznāk panikas, trauksmes lēkme, it īpaši darbā uzreiz liekas, ka viss slikti ir.. 😬🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
09.02.2024 09:54 |
 
Reitings 32
Reģ: 07.02.2024
SVikija @ 09.02.2024 09:54
Sveika! Man ir līdzīgas sajūtas, bet man tas viss parādījās no reizes, kad atlaida neplānoti no darba, kā jau šeit minēts, mazāk par to domā, jo es mazāk par to domāju, jo mazāk kaut ko tur jūtu, kā uznāk panikas, trauksmes lēkme, it īpaši darbā uzreiz liekas, ka viss slikti ir.. ???‍♀️??‍♀️

Man ir tieši tas pats. 😐 Šķiet jo vairāk doma jo vairāk parādās..
09.02.2024 10:41 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Galvas problēma, nekas vairāk te nav.
09.02.2024 10:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits