Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvošana 2. stāvā

 
Reitings 5
Reģ: 01.02.2024
Sveiki,
Vēlējos uzzināt kā ir dzīvot 2. stāvā? Pagaidām es dzīvoju 1.stāvā, kur ir ļoti auksti un pat pelē, tagad paveras iespēja pārvākties uz citu otrā stāva dzīvokli, bet domāju kā tur būs un vai tur ir siltāk un labāk nekā dzīvojot 1. stāvā?Vai tie kas dzīvo ir apmierināti ar otro stāvu, vai ir kādi mīnusi? Un kādi ir plusi? Ļoti ceru, ka ir siltāk nekā dzīvojot pirmajā stāvā, kur pat vasarā ir auksti. Vēlējos dzirdēt kā katram ir ar otro stāvu un vai tas ir labs stāvs. :)
01.02.2024 21:25 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.02.2022
Dzīvoju otrajā stāvā, jaunajā projektā. Bija super silti, nekāda pelējuma. Domāju, ka arī būtiski, vai nav stūra dzīvoklis. Man nebija. Pluss māja kvalitatīva un siltās grīdas - tāpēc ar aukstumu problēmu nebija. Patika, ka nav augstu jākāpj augšā lejā, nepatika, ka jāmaksā par liftu, lai gan neizmantoju 😀
01.02.2024 21:35 |
 
Reitings 44
Reģ: 11.02.2023
Visaukstākie parasti ir pirmie/pēdējie stāvi un stūra dzīvokļi. Esmu dzīvojusi 2. stāvā 3 dažādos dzīvokļos, visur ir bijis silti. Atkarīgs jau arī no tā, kāda māja, radiatori utt. Vēl jau arī pluss, ka gar logiem neviens nevazājas utt., pirmajā stāvā ļoti negribētu.
01.02.2024 21:51 |
 
Reitings 5
Reģ: 01.02.2024
Vēl vienīgi man te dzīvojot ir koki priekšā, saule īsti neiespīd vispār un varbūt tāpēc pelē, nezinu. Gan jau daudz iemeslu kāpēc tā.
Vēl uztrauc tas, ka otrā dzīvoklī arī būtu koki priekšā… man jau bail no tiem kokiem sāk palikt. Gribētos lai saulīte iespīdētu.
Citi atkal saka, ka vajag tos kokus, lai nav tik karsti, vai lai citi nelūr iekšā.
Vai kādam 2.stāvā arī ir koki? Vai viss kārtībā? Vai saule iespīd? Vai silti un telpā gaišs?
02.02.2024 00:25 |
 
Reitings 671
Reģ: 03.11.2023
Eviaja @ 02.02.2024 00:25
Vēl vienīgi man te dzīvojot ir koki priekšā, saule īsti neiespīd vispār un varbūt tāpēc pelē, nezinu. Gan jau daudz iemeslu kāpēc tā.
Vēl uztrauc tas, ka otrā dzīvoklī arī būtu koki priekšā… man jau bail no tiem kokiem sāk palikt. Gribētos lai saulīte iespīdētu.
Citi atkal saka, ka vajag tos kokus, lai nav tik karsti, vai lai citi nelūr iekšā.
Vai kādam 2.stāvā arī ir koki? Vai viss kārtībā? Vai saule iespīd? Vai silti un telpā gaišs?

nuuu nebūs visu māju otrā stāva dzīvokļiem vienāda situācija ar siltumu, mitrumu un kokiem.
02.02.2024 09:02 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.02.2022
Eviaja @ 02.02.2024 00:25
Vēl vienīgi man te dzīvojot ir koki priekšā, saule īsti neiespīd vispār un varbūt tāpēc pelē, nezinu. Gan jau daudz iemeslu kāpēc tā.
Vēl uztrauc tas, ka otrā dzīvoklī arī būtu koki priekšā… man jau bail no tiem kokiem sāk palikt. Gribētos lai saulīte iespīdētu.
Citi atkal saka, ka vajag tos kokus, lai nav tik karsti, vai lai citi nelūr iekšā.
Vai kādam 2.stāvā arī ir koki? Vai viss kārtībā? Vai saule iespīd? Vai silti un telpā gaišs?

Nu man arī bija koki, bet es pieļauju, ka to, cik daudz suale iespīd vai neiespīd caur kokiem ir atkarīgs no koku biezuma, novietojuma, arī debess puses utt. Te tu forumā neizzīlēsi kā ar tiem kokiem konkrēti tavā dz būs 😁
02.02.2024 11:41 |
 
Reitings 338
Reģ: 29.04.2021
Ja māja pelē , vienalga 1. Vai 7. Stāvs . Pati šobrīd dzīvoju 2.stava , arī vienā pusē logiem saule neiespīd dēļ mājās dīvainas konstrukcijas , tas diezgan skumīgi , pietrūkst saulītes gaismas.
02.02.2024 11:47 |
 
Reitings 5
Reģ: 01.02.2024
Bet interesanti, ka mums tā, bet kaimiņienei blakus ir silti un nekas nepelē, lai gan arī logi un viss uz to pašu pusi.
02.02.2024 23:38 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Es pieliku priekšā žalūzijas.
Man tā saule nepatīk.
Bija tumšs un labi.
03.02.2024 13:05 |
 
Patīk
Reitings 14608
Reģ: 09.12.2015
Kaut kā tā sanācis, ka vienmēr esmu dzīvojusi 2.stāva dzīvokļos. Man patīk - nav augstu jākāpj, vasaras naktīs var droši turēt logus vaļā. Bet man ir svarīga saulesgaisma, tāpēc nejutos īsti labi, dzīvojot vietā, kur gandrīz visi logi bija uz ziemeļiem, attiecīgi tur saulīte neiespīdēja vispār nekad. Tāpēc kokus priekšā logiem arī negribētu.
04.02.2024 13:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits