Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viedpulkstenis ar iphone

 
Reitings 4
Reģ: 11.12.2023
Sveikas meitenes!
Esmu nobriedusi pirmajam viedpulkstenim.
Ko Jūs man ieteiktu?
Pašai ir Iphone, tā kā nepieciešams lai sadarbotos ar šo telefonu. Skatījos uz Garmin Venu 3/3s bet daudzas funkcijas tomēr strādā tikainuz Android, kā ari svarīgi būtu lai man nav tas telefons jātur 10 m rādiusā- tātad e-sim.
Apskatoties liekas jau ka tomēr paši Apple viedpulksteņi būs visatbilstošākie, bet varbūt esmu ko palaidisi garām! 😊
Varbūt kādai ieteikumi?
21.01.2024 16:18 |
 
Reitings 891
Reģ: 25.11.2022
Man pašai ir Apple Watch un varu tikai ieteikt!
21.01.2024 23:06 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.03.2023
Pievienošos. Iesaku Apple Watch
22.01.2024 10:06 |
 
Reitings 975
Reģ: 23.02.2023
Apple watch tikai tad, ja esi ar mieru lādēt gandrīz katru dienu-nu max izvilkt var pusotru dienu.
Tā iemesla dēļ vien gaidu kad ātrāk nobeigsies un nopirkšu atkal Fitbit kuru var lādēt reizi nedēļā.
22.01.2024 10:28 |
 
Reitings 81
Reģ: 07.09.2023
Izmantoju ikdienā diezgan pavecu Garmin pulksteni kopā ar ābolīti. Garmins būtu piemērots, ja vēlies vairāk nodarboties ar sportu (es gan neesmu baigā sportiste un pulksteni saņēmu mantojumā no radinieka), bet šķiet, ka arī jaunie Apple Watch'i diezgan labi tracko sporta aktivitātes. Garmins parādīs dažādus paziņojumus no telefona, bet, manuprāt, no paša pulksteņa atbildēt uz ziņojumiem nevarēsi. Viens labums, ka Garmin baterija tur ilgāk. Cik dzirdēts, ābolpulksteņus jālādē katru dienu, ja gribās spilgtu ekrānu.
Ieteiktu Apple Watch, ja vēlies izmantot visas foršās funkcijas. Man pašai arī gribējās pāriet uz Apple Watch, bet ir jau par vēlu, jo negribās pazaudēt 6 gadu laikā nostaigātos solīšus Garmin vēsturē. :( Ja tomēr uzrunā Garmins, tad Venu 3/3s ir tiešām forši pulksteņi. Kolēģis darbā iegādājās Venu 2 kādu laiku atpakaļ, un bija ļoti apmierināts (arī apvienojumā ar iphone).
22.01.2024 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Ekhoo @ 22.01.2024 10:28
Apple watch tikai tad, ja esi ar mieru lādēt gandrīz katru dienu-nu max izvilkt var pusotru dienu.
Tā iemesla dēļ vien gaidu kad ātrāk nobeigsies un nopirkšu atkal Fitbit kuru var lādēt reizi nedēļā.

Jā, tas, ka jālādē Apple Watch katru dienu, tā ir taisnība, un tas ir kaitinoši! Pie tam uzreiz pēc pulksteņa iegādes iesaku nopirkt jaunu pulksteņa siksniņu, jo gumijas siksniņa neļauj ādai elpot.
22.01.2024 10:56 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tev jāsaprot savs budžets un ko tieši tu gribi no pulksteņa. Man pašai ir bijuši Garmni Fenix sērijas un Galaxy Watch ( Frontier, Calssic, PRO), ntajās paaudzēs un ļoti sen Apple Watch. Ja tu gribi gudru pulksteni, kas var atvietot arī telefonu Garmin vai FitBit nebūs tas. Pati šogad mocījos ar izvēli starp jaunu Apple Watch un Galaxy Watch, tieši tā iemesla pēc, ka sporta funkcionalitāte viņiem abiem ir pat vairāk kā ļoti ok,un bonusā ir visas viedās funkcijas LTE versijai, kas ne Garmin, ne FitBit nav, ar tiem tu telefonu nevari atstāt mājās un doties dzīvē. Ņemot vērā, ka tev ir Iphone, tad loģiskā uzvēle būs Apple watch 9 vai ultra 2.
Iesaku ņemt tikai LTE versijas, ir tā vērts, telefons var palikt mājās un tev viss nepieciešamais ir pieejams uz rokas.
22.01.2024 11:11 |
 
Reitings 222
Reģ: 04.12.2023
Apple galīgi neieteiktu, jauns ar pilnu uzlādi neiztur pat diennakti, kas liekas pilnīgs absurds, ko tad darīs, kad baterija mazliet nolietosies.
E-sim funkcija pulkstenim arī liekas diezgan bezjēdzīga, runāt ar to tāpat nav ērti, un viss sasinhronizējas līdz ko telefons ir uzrveršanas rādiusā. Garminiem nav ne vainas, pašus lētākos gan laikam neņemtu.
Samsungi atkrīt, arī tiem tās baterijas ir diezgan pašvakas un ar Apple telefoniem īsti laba saskaņa nebūs.
22.01.2024 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Sisja @ 22.01.2024 11:15
Apple galīgi neieteiktu, jauns ar pilnu uzlādi neiztur pat diennakti, kas liekas pilnīgs absurds, ko tad darīs, kad baterija mazliet nolietosies.
E-sim funkcija pulkstenim arī liekas diezgan bezjēdzīga, runāt ar to tāpat nav ērti, un viss sasinhronizējas līdz ko telefons ir uzrveršanas rādiusā. Garminiem nav ne vainas, pašus lētākos gan laikam neņemtu.
Samsungi atkrīt, arī tiem tās baterijas ir diezgan pašvakas un ar Apple telefoniem īsti laba saskaņa nebūs.

Nezinu, man Galaxy Watch 6 Clasic LTE 47mm
divas diennaktis ar Allways On Display mierīgi iztur arī vecais Galaxy Watch Classic 4 LTE 46mm 1.5 diennaktis dzīvoja, draudznei Apple Watch Ultra 2 diennaktis arī tur un Apple Watch 9 LTE 45mm diennakti stabili iztur.
Es pulksteņus lādēju kamēr esmu dušā un absolūti nekādas traģēdijas no tā nav, līdz ar to tās funkcijas ko piedāvā AW vai GW, kuru dēļ baterijas beidzas ātrāk, ir daudz vērtīgākas man, nekā Garmin ,kuru es varu izmantot tikai sportam un viss.
22.01.2024 11:31 |
 
Reitings 615
Reģ: 30.09.2023
Man pašai ir apple watch se 2022 gada. Neko sliktu teikt noteikti nevaru, baterija tur ļoti labi. Lietoju regulāri un lādēt varu mierīgi reizi 2 dienās.(bet atkarīgs no lietošanas) Bet ja iphons, tad ari apple watch. Kalpos kā mini telefons. Kopumā arī apple tehnika kalpo ļoti labi.
Par siksniņām - jā. Ilgi ar to gumijas nenostaigāsi un azisargstikliņi jāiepērk laicīgi kkādā shein vai aliexpress. Jo gluži katru reizi maksāt 20 eiro par jaunu stikliņu tepat uz vietas ir absurds.
īsumā sakot apple watch ir labs variants ilgtermiņa lietošanai.
22.01.2024 12:24 |
 
Reitings 222
Reģ: 04.12.2023
Andie @ 22.01.2024 11:31

Nezinu, man Galaxy Watch 6 Clasic LTE 47mm
divas diennaktis ar Allways On Display mierīgi iztur arī vecais Galaxy Watch Classic 4 LTE 46mm 1.5 diennaktis dzīvoja, draudznei Apple Watch Ultra 2 diennaktis arī tur un Apple Watch 9 LTE 45mm diennakti stabili iztur.
Es pulksteņus lādēju kamēr esmu dušā un absolūti nekādas traģēdijas no tā nav, līdz ar to tās funkcijas ko piedāvā AW vai GW, kuru dēļ baterijas beidzas ātrāk, ir daudz vērtīgākas man, nekā Garmin ,kuru es varu izmantot tikai sportam un viss.

Man visi pulksteņi, kas bijuši, ar vienu uzlādi ir turējuši vismaz 5 līdz 14 dienas, tāpēc lādēt katru vai katru otro dienu liekas absurds, peitiek jau ka tas ir jādara ar telefonu.
22.01.2024 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 590
Reģ: 13.08.2010
Man garmins reizi pusotrā nedēļā tikai jālādē
22.01.2024 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Sisja @ 22.01.2024 22:30

Man visi pulksteņi, kas bijuši, ar vienu uzlādi ir turējuši vismaz 5 līdz 14 dienas, tāpēc lādēt katru vai katru otro dienu liekas absurds, peitiek jau ka tas ir jādara ar telefonu.

Mums katram ir savas vajadzības, jā, man ar Garmin Fenix 5 ~2 nedēļas turēja, bet tam pulkstenim man nepieciešamā funkcionalitāte bija 0, tikai cik skriešnai vai velo un telefons vienalga jāstaipa līdzi, tgd ar GW LTE vai AW LTE es to varu atstāt mājās un zinu, ka mani sazvanīs un es varēšu sazvanīt, ja man vajadzēs, kā arī piekļuve google pay. Kamēr Garmin un FitBit nebūs LTE, tikmēr es vairs viņus kā variantu pat neizskatu, nav cenas vērti. Un esmu ar mieru lādēt kaut katru dienu, mierīgi uzlādē kamēr esi dušā.
23.01.2024 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Un būtiskais, ko es laikam īsti neuzsvēru, ņemot vērā, ka autorei ir Iphone un viņai vajag e-sim, tad autores opcija ir tikai un vienīgi Apple Watch, jo Galaxy Watch nestrādā ar Iphone un vice versa, Garmin, Suunto, Polar,Fitbit nav e-sim funkcionalitātes. Paliek izvēle tikai tieši kuru Apple Watch. Es personīgi, skatītos Series 9 vai Ultra virzienā, pati es apsvēru Series 9 45mm LTE, jo tas tāds foršais zelta vidussceļš, Ultra 2 , man personaogi, šķita par sālītu, jo tas titāna korpuss, 4mm , un +1000 niti ekrāna spilgutmā nav īsti tās cenas vērti. Ja vien tu obligāti negribi Ultra ar 300nitiem peak brightness, tad tie 2000niti ir ļoti labi redzamībai saulē.
23.01.2024 10:43 |
 
Reitings 50
Reģ: 21.06.2023
Ekhoo @ 22.01.2024 10:28
Apple watch tikai tad, ja esi ar mieru lādēt gandrīz katru dienu-nu max izvilkt var pusotru dienu.
Tā iemesla dēļ vien gaidu kad ātrāk nobeigsies un nopirkšu atkal Fitbit kuru var lādēt reizi nedēļā.

Piekrītu!
23.01.2024 21:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!