Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labākais fitnesa kanāls

 
Reitings 975
Reģ: 23.02.2023
Noteikti ne manu lentu vien ir apsēdis šis čalis, ja nē tad visticamāk Tu esi lohs 😂 (zinātāji sapratīs)
Man viņš sākumā besīja, bet tagad tomēr stāsta arī jēdzīgas lietas.
Gribēju jautāt, vai kāds ir pie viņa sūtījis UB? Kā tie izskatās? Nav tie paši ostrovit?
16.01.2024 21:55 |
 
Reitings 2542
Reģ: 05.12.2021
Zini kam viņš besī vēl? Cilvēkiem, kas nevar ar sevi tikt galā. Cilvēkiem, kad dzīvo farmācijas burbulī un nekādi nepieņem, ka var būt citi varianti. Man ļoti pati kā viņš saka par notievēšanu. Tu or daudz rij 😂
Dzīvs piemērs no blakus diskusijas. Beitika. Mūžīgā tievētĀja. Pat treneri dabūjusi, bet bitievet īsti nevar, jo pa kluso rij.
Man personīgi arī ir liekais svars, kuru nevaru (negribu) dabūt nost, jo riju par daudz. Bet es to apzinos, un viss ko viņš stāsta ir dzīves patiesība, kuru citi atsakās pieņemt
Par uztura bagātinātājiem. Viņš atsūtīja man sarakstu. Cenas demokrātiskas. Mani nobremzēja tas, ka jāpasūta 4 Vienības, ne mazāk. 4 vienādi vai 4 dažādi uztura bagātinātāji. Nav lieku līdzekļu, tāpēc pagaidām ne pasūtīju, bet pieļauju ka pēc kāda laika sūtīšu.
Viņam starp citu bija izaicinājums par burgeriem. Ka mēnesi ēst burgerus ar frī un kolu un ne pieņemties svarā.
16.01.2024 22:31 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Daudz kam patiešām viņam var piekrist un viņš bieži vien stāsta sakarīgas lietas. Tāpat lielākais respekt par visiem piramīdu atmaskotājiem.
Tomēr viņš ir ĻOTI kategorisks. Es domāju, ka gudrs un inteliģents speciālists tomēr varētu atzīt “jā, ok, par sieviešu hormoniem es maz saprotu, bet anyway ir jāsporto un jādzīvo aktīvi”. Tad problēmu vispār nebūtu. Bet tā vietā viņš visus sauc par lohiem, tikai viņš vienīgais gudrais.
UN!!! Tas, ka viņam ir “fitnesa izaicinājums”, bet viņam nav NEKĀDAS fitnesa izglītības, sorry, bet milzīgs red flag. Ar šo viņš ir TIEŠI tajā pašā kategorijā, kur kāda NL tirgone, kas ar tiem vieniem kokteiļiem ir “nometusi 20 kg svara”. Analoģija identiska - viņš domā, ka var tirgot treniņu plānus, jo pats sakačājies, viņas domā, ka var tirgot kokteiļus, jo pašas kaut ko nometušas.
16.01.2024 22:36 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
Kādreiz likās sakarīgas lietas ko viņš stāsta, bet nu jau kādu gadu esmu viņu nobloķējusi.
17.01.2024 08:44 |
 
Reitings 975
Reģ: 23.02.2023
Atgriežoties pie jautājuma-ir kāds sūtījis UB pie viņa?
17.01.2024 13:55 |
 
Reitings 6246
Reģ: 14.12.2022
Es pat īsti nebiju tik tokā pamanījusi,ka viņš tirgo😳 piefiksēju tikai to, ka stāsta🙈 daudz kur jau viņam var piektist. Kur var redzēt ko viņš tirgo?
18.01.2024 14:25 |
 
Reitings 975
Reģ: 23.02.2023
Gardenia @ 18.01.2024 14:25
Es pat īsti nebiju tik tokā pamanījusi,ka viņš tirgo? piefiksēju tikai to, ka stāsta? daudz kur jau viņam var piektist. Kur var redzēt ko viņš tirgo?

Ahah, domāji, ka caurām dienām stāsta par katru UB, ko tas dara, kam un kā tāpat vien prieka pēc? Neee, tas viss ir publikas iesildīšanai, viņš tirgo to visu, pieņemu, ka pa melno, jo par e-veikalu vēl tikai sapņo.
Uzzināt var tikai rakstot privāti uz telegram.
18.01.2024 14:41 |
 
Reitings 6246
Reģ: 14.12.2022
Ekhoo @ 18.01.2024 14:41

Ahah, domāji, ka caurām dienām stāsta par katru UB, ko tas dara, kam un kā tāpat vien prieka pēc? Neee, tas viss ir publikas iesildīšanai, viņš tirgo to visu, pieņemu, ka pa melno, jo par e-veikalu vēl tikai sapņo.
Uzzināt var tikai rakstot privāti uz telegram.
Paldies tagad zināšu, ja pareizi saprotu tad viņš to diezgan tā slēpti tirgo, jo reklāmu tiešām nevienu nebiju manījusi😂 cītīgi jau arī neskatos, bet tik daudz viņš pats viņus rij, ja nemelo. Vēl jo vairāk, ja nav pat internetveikala iespējams, ka prece tāda kuru legāli pat tirgot nedrīkst🤔 internetveikalu uztaisīt jau nav nekāds kosmoss! Nauda kā noprotu viņam ir, kaut ko bija iefilmējis par mašīnām, ka cena neesot problēma un patīk tikai lielie dzinēji! Nez uz kurieni tad maksājumus viņam sūta?
18.01.2024 14:58 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Redzēju tiktoku, kurā kāda sieviete (piemirsu lietotājvārdu), teica, ka nav vērts caur viņu pirkt, jo to pašu var atrast internetā (vai tik kā reiz to pašu ostrovit arī nepieminēja) 2-3x lētāk. Respektīvi čalis tirgo lētāk, kā aptiekā, bet tomēr tāpat uzmet normālu margin.
Citādi, saturs un padomi jau lielākoties jēdzīgi un sakrīt ar paša pieredzi, bet nu ir teiktais, kas ir jāfiltrē un nav jāuztver nopietni, drīzāk jāņem vērā pamatdoma. Piemēram par to grūtnieču svaru un režīmu celties četros (vai nu cik tur agri viņš šobrīd ceļas) no rīta.
18.01.2024 17:41 |
 
Reitings 73
Reģ: 25.02.2022
Ekhoo @ 16.01.2024 21:55
Noteikti ne manu lentu vien ir apsēdis šis čalis, ja nē tad visticamāk Tu esi lohs ? (zinātāji sapratīs)
Man viņš sākumā besīja, bet tagad tomēr stāsta arī jēdzīgas lietas.
Gribēju jautāt, vai kāds ir pie viņa sūtījis UB? Kā tie izskatās? Nav tie paši ostrovit?

Ir Ostrovit
18.01.2024 17:53 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Cik nožēlojamai dzīvei jābūt, lai šeit par Lauri rakstītu sūdu?
18.01.2024 18:51 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Artūrs77 @ 18.01.2024 18:51
Cik nožēlojamai dzīvei jābūt, lai šeit par Lauri rakstītu sūdu?

Neviens jau neko tādu nav uzrakstījis. 😀
18.01.2024 19:22 |
 
Reitings 1284
Reģ: 27.04.2023
Chalis is konkrēts Lohs! Uz citu nomelnošanu cenšās savu biznesu pacelt! Atmaskotājs? Ko viņš atmasko? Neko nezinot, cenšās nomelnot citus! Īpaši uzsverot tās kompānijas, kur ir uztura bagātinātāji, jo grib tirgot (lasīt- iesmērēt) savus. Pie kam- ar milzu uzcenojumu. Izcili pretīgs tips. Jā, ir daži video, kur tiešām ir trāpīts mērķī ar info. Bet kopumā- viens lecīgs gailis!
P.s. Viņa fiziskā forma vispār ne pēc kā neizskatās. Trenera diploms arī nav. Tāds pašpasludināts wannabe treneris!
18.01.2024 19:31 |
 
Reitings 975
Reģ: 23.02.2023
Artūrs77 @ 18.01.2024 18:51
Cik nožēlojamai dzīvei jābūt, lai šeit par Lauri rakstītu sūdu?

Nu, nu? Kur tad sūds? 🤣
Pajautāju kādi ir tie viņa spešel, tieši no ražotāja, UB.
Ja tie ir Ostrovit, tad paldies. Pati jau pasūtīju pa tiešo. Tur cenas 2-3-4€ par iepakojumu.
18.01.2024 20:12 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
KrūzīteDūzīte @ 18.01.2024 19:31
Chalis is konkrēts Lohs! Uz citu nomelnošanu cenšās savu biznesu pacelt! Atmaskotājs? Ko viņš atmasko? Neko nezinot, cenšās nomelnot citus! Īpaši uzsverot tās kompānijas, kur ir uztura bagātinātāji, jo grib tirgot (lasīt- iesmērēt) savus. Pie kam- ar milzu uzcenojumu. Izcili pretīgs tips. Jā, ir daži video, kur tiešām ir trāpīts mērķī ar info. Bet kopumā- viens lecīgs gailis!
P.s. Viņa fiziskā forma vispār ne pēc kā neizskatās. Trenera diploms arī nav. Tāds pašpasludināts wannabe treneris!

Lauris grib tirgot savus UB produktus ar milzu uzcenojumu? Pierādījumus studijā, lūdzu.
Un kas ir tas, ko mēs "nezinam" labo par citiem UB tirgotājiem? Kas mums būtu jāzina? Arī šeit - pierādījumus galdā, lūdzu. 🙂
Jā, Herbalife, piemēram, ir n x pārcenots.
Es saprotu, ka dažām biedrēm ir neizdevusies dzīve, bet no citu "aplikšanas" ar mazvērtības kompleksa raisītiem murgiem savas dzīves sliktās izvēles neizlabosiet. 🙂
Neredzēju šeit nevienu labu komentāru, kurā nebūtu pieminēts kaut kas slikts.
18.01.2024 22:15 |
 
Reitings 667
Reģ: 25.11.2020
Es ar piekritīšu viņam par to, ka jābeidz rīt. Arī par pēcdzemdību periodu piekrītu, ka jaunās māmiņas izplūdušas daudzas 😂 pati pēc dzemdībām ēdu visu, ko gribēju, normas robežās , daudz pastaigas un nekāds svara pieaugums. Biju pat labākā fiziskā formā, nekā iepriekšs. Cilvēkiem nepatīk taisnība, vienmēr sevi attaisno, ka ojj “ pēcdzemdību periods, baroju bērnu ar krūti, tāpēc rīt gribas utt” man jau liekas, ka citos video viņš pieduras saucot citus par lohiem utt.
18.01.2024 22:28 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Artūrs77 @ 18.01.2024 18:51
Cik nožēlojamai dzīvei jābūt, lai šeit par Lauri rakstītu sūdu?

Tieši tikpat, lai kačokvecim sieviešu forumā būtu jānāk aizstāvēt savu kačokdraudziņu 🥰
18.01.2024 22:41 |
 
Reitings 364
Reģ: 12.01.2024
Artūrs77 @ 18.01.2024 18:51
Cik nožēlojamai dzīvei jābūt, lai šeit par Lauri rakstītu sūdu?

Ej paraudi !🤓
18.01.2024 23:01 |
 
Reitings 73
Reģ: 25.02.2022
Artūrs77 @ 18.01.2024 22:15

Lauris grib tirgot savus UB produktus ar milzu uzcenojumu? Pierādījumus studijā, lūdzu.
Un kas ir tas, ko mēs "nezinam" labo par citiem UB tirgotājiem? Kas mums būtu jāzina? Arī šeit - pierādījumus galdā, lūdzu. ?
Jā, Herbalife, piemēram, ir n x pārcenots.
Es saprotu, ka dažām biedrēm ir neizdevusies dzīve, bet no citu "aplikšanas" ar mazvērtības kompleksa raisītiem murgiem savas dzīves sliktās izvēles neizlabosiet. ?
Neredzēju šeit nevienu labu komentāru, kurā nebūtu pieminēts kaut kas slikts.

Lūdzu būs viens piemērs par milzu uzcenojumu. Tryptophan no Ostrovit. Pie Laura 15eur, Fitfactory 7,95eur. Viens un tas pats produkts, divas dažādas cenas.
Izslavētais Berberīns ar vēl lielāku uzcenojumu.
Savā tirgošanā dara to pašu, ko pārējie- nenormāli uzceno un biež. Par citām viņa zināšanām šeit nerunāju un neapstrīdu.
Lietošana, sastāvs un devas tikai angļu val vai poliski un iepakojuma.
19.01.2024 08:05 |
 
Reitings 975
Reģ: 23.02.2023
Biete @ 19.01.2024 08:05

Lūdzu būs viens piemērs par milzu uzcenojumu. Tryptophan no Ostrovit. Pie Laura 15eur, Fitfactory 7,95eur. Viens un tas pats produkts, divas dažādas cenas.
Izslavētais Berberīns ar vēl lielāku uzcenojumu.
Savā tirgošanā dara to pašu, ko pārējie- nenormāli uzceno un biež. Par citām viņa zināšanām šeit nerunāju un neapstrīdu.
Lietošana, sastāvs un devas tikai angļu val vai poliski un iepakojuma.

Un jebkurš pats var no ostrovit pasūtīt pa 4,59€ 😂
Un Fitfacrory uzsvēra, ka ir vienīgi Latvijā kas drīkst tirgot Ostrovit produkciju, tātad Lauris to dara pa melno.
Tādēļ vaicāju kāda ražotāja UB viņš piedāvā. Ja tie ir Ostrovit, tad neesi LOHS, pasūti taču pats :)
19.01.2024 14:45 |
 
Reitings 6246
Reģ: 14.12.2022
Ekhoo @ 19.01.2024 14:45

Un jebkurš pats var no ostrovit pasūtīt pa 4,59€ ?
Un Fitfacrory uzsvēra, ka ir vienīgi Latvijā kas drīkst tirgot Ostrovit produkciju, tātad Lauris to dara pa melno.
Tādēļ vaicāju kāda ražotāja UB viņš piedāvā. Ja tie ir Ostrovit, tad neesi LOHS, pasūti taču pats :)
Tā izskatās, ka galīgi pa melno tirgo un ar tādu uzcenojumu🙈 Galvenais pērc ne mazāk kā 4 gab. Un vēl par omnivu 4 eur maksā😳 un viss tikai pēc sarakstiņa bez bildītēm, īsāk sakot kaķis maisā! Atradu netīšām te pat visu to pašu mrbiceps.lv krietni lētāk un ir internetveikals, bet norēķini paysera nez uz kurieni Lauris prasa naudu sūtīt? Spirulina Laurim 250 gr 19 eur, tie paši 250 gr. Ostrovit 4,99. Utt. Nu ja visam mauc vismaz 4x uzcenojumu nav brīnums, ka degvielas patēriņš autiņam ir nesvarīgs jo ir tak lohi kuri visu šo pērk par tādu naudu, man gan šķiet, ka klienti viņam tā uz vienu reizi kad ierauga ko atsūta ar tādu uzcenojumu! Vispār brīnos, ka kāds vispār pērk apsolūti neko neredzot. Man tomēr neticās viņam, ka pats tik daudz tās tabletes rij! Vēl tā kladzināšana, ka visi pisna produkti ir kaitīgi tos lietot nedrīkst! Ar piebildi tomēr no siera izvairīties Jums nesanāks jo gribēsies tak apēst burgerīti!😳🙈 burgerus sanāk rīt var, bet neesi lohs neēd piena produktus! Tā sanāk?
20.01.2024 08:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits