Lūgums pēc jūsu viedokļiem.

 
Reitings 9
Reģ: 14.01.2024
Sveiki. Interesējos pēc jūsu viedokļiem.. Kas varētu būt pie vainas tam, ka krūtis ir palikušas nenormāli jutīgas un sāp? Līdz mr ir 9as dienas palikušas, esmu mazliet nemierīga. Tā kā grūtniecība galīgi man nebūtu tas labākais variants pašlaik, vai var būt arī, kas cits pie vainas? Jo vienu reizi sanāca tā, ka biju stāvoklī un tad krūtis arī bija jutīgas, bet šķiet, ka savādākā veidā. Un lūgums tiešām bez stulbiem komentāriem. Jo parasti pirms mr ne vienmēr, bet dažreiz krūtis ir jutīgas, bet nu tas ir dienu vai divas tik iepriekš, ne jau 9as dienas. 😢
14.01.2024 20:14 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Kikiiiiii2 @ 14.01.2024 20:32
@SarmaD Izlasi tekstu līdz galam, kā jau minēju, iztiksim bez stulbiem komentāriem. Un, ja Tu nezini, tad lūdzu ej tālāk. Jo paskatoties Tavus citus komentārus VISOS postos, izskatās, ka Tu zini visu. Un patīk savu snuķi iebāzt visur.? Jo var tak arī nebāzt savu purnu visur un komentēt lieki. Paldies. Tālāk vari pirst savā dīvānā tālāk. ? Un tas, ka Tavi “b*eģi” un, kas tur vēl, vien parāda, ka Tu esi diezgan metams cilvēks, no kura viedokli pat prasīt nevar.?
Tieši tā!
Tēmu uzvedība vakarā ,jauniņa sieviete ,uztraucās. Cilvēks gribēja tikai aprunāties.Nav te cālis kur jūs visus norejat sarma! Nav obligāti jākomentē ja tēma nesaista!
15.01.2024 14:08 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
Kalnos @ 15.01.2024 14:08
Tieši tā!
Tēmu uzvedība vakarā ,jauniņa sieviete ,uztraucās. Cilvēks gribēja tikai aprunāties.Nav te cālis kur jūs visus norejat sarma! Nav obligāti jākomentē ja tēma nesaista!

Tur meitene, ne sieviete. Turklāt labāk sākt ar steigu lietot prezervatīvu.
Un kāds sakars te ar cāli?
15.01.2024 14:09 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
SarmaD @ 15.01.2024 14:09

Tur meitene, ne sieviete. Turklāt labāk sākt ar steigu lietot prezervatīvu.
Un kāds sakars te ar cāli?
Tur ir JAUNIŅA SIEVIETE!
Un tas ka tu,un vel daža te atskrēja lozņāt no cāļa slēgtās grupas nav sen nekāds noslēpums !!!
P.S. Vairs neko neatbildēšu ,nav jēga ar tādu runāt!!
15.01.2024 14:13 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
Kalnos @ 15.01.2024 14:13
Tur ir JAUNIŅA SIEVIETE!
Un tas ka tu,un vel daža te atskrēja lozņāt no cāļa slēgtās grupas nav sen nekāds noslēpums !!!
P.S. Vairs neko neatbildēšu ,nav jēga ar tādu runāt!!

Pasaki, ka esi jocīga nepasakot, ka esi jocīga. 😂
Ej uztaisi vel kādu tēmu no sava simtā profila par mums.
15.01.2024 14:15 |
 
Reitings 9
Reģ: 14.01.2024
Paldies atsaucīgajām un pieagušajām sievietēm, kas šo arī ņem pa pilnu un iesaka ko darīt un kas arī varētu būt pie vainas!
Bet runājot par dažu labu “pārgudru” cilvēku, atvainojos, d*ršanu, tas jau vien parāda kurš šeit nav īsti līdz galam pieaudzis. Lūdzu, uz priekšu, pati ieraksti to visu tajā pašā googlē, un iemet šeit linku, kur IR paskaidrots šis viss. Jo nekas no tā nav iespējams atrast. Nākamais, cik Tev Sarma vai kā Tevi tur dēvē ir gadi? Dodu divus variantus - Vai nu kāda 19 gadus veca meitene, kura nāk savu žulti likt ārā, jo skolā tiek apcelta, vai tika apcelta. Vai arī otrs variants - 30 gadīga sieviete, kura diemžēl ar dzīvi ir neapmierināta, savam vīram neko pateikt nevar, tāpēc lielo “varoni” mētās aiz anonīma profila. Atkārtošos, IZLASI KAS TIEK JAUTĀTS. Ja tiešām tik grūti ir ar to saprašanu, nu tad lūdzu vērsies pie speciālistiem, jo disleksija ir diezgan problemātiska lieta un izskatās, ka Tev viņa ir.
Es neesmu cilvēks, kas ir uz naidu. Bet tik interesējos, kas varētu būt pie vainas. Ne es Tev prasu skatīties man, atvainojos, kājstarpē vai kur, bet ja Tev nav tādas problēmas bijušas, tad staigā tālāk un ej savu veci apmierini, jo izskatās, ka Tev ar to varētu būt problēmas. Viss, ej pati vienreiz pieaudz un sāc domāt ar pauri kur Tu lien un kur ne.
Jauku vakaru, jau uzrakstīju administrācijai, lai Tevi šeit bano, savādāk tupi turpini smirdēt tik šeit.
16.01.2024 04:15 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
Labāk būtu updeitojusi esi stāvoklī vai nē. Tāds bezjēdzīgs palags...
16.01.2024 06:13 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
Lūdzu, uz priekšu, pati ieraksti to visu tajā pašā googlē, un iemet šeit linku, kur IR paskaidrots šis viss.

Paldies vari neteikt 😀
https://www.researchgate.net/profile/Lisa-Amir/publication/10830600/figure/tbl1/AS:669623812894729@1536662166316/Causes-of-nipple-and-breast-pain-23.png
16.01.2024 06:20 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
Jauku vakaru, jau uzrakstīju administrācijai, lai Tevi šeit bano, savādāk tupi turpini smirdēt tik šeit.

Tik ļoti iedzēla fakts, ka ir sievietes (ne es viena, daudzas šeit) kuras patstāvīgi varētu atrisināt savas bažas par būšanu stāvoklī, ka sajuties slikti par savu blamēšanos un tagad "es ņemšu un viņu sodīšu", jo norādu uz to, ka šo jautājumu īzijā var atrisināt ne ar google, ne prasot šeit, bet ar testu un iespējams vizīti pie ĢĀ vai ginekologa, ja tas ir ilgstoši. Es neko jaunu nepateicu, lielākajai daļai sieviešu tas ir pašsaprotami. Tas, par ko tev vajadzētu aizdomāties ir tas, ka pat pēc "sanāca būt stāvoklī" nav apziņa, ka sekss ir ar zināmām sekām. Un ja šīs sekas tev reiz sēdēs klēpī vai jau sēž, tad ir laiks pieaugt un risināt problēmas tā, kā pieauguši cilvēki to dara, nevis marinēt situāciju lai redzētu ko svešas sievietes saka par tavu veselības stāvokli, par kuru neko nezina un ap kuru būs tikai un vienīgi minējumi.
16.01.2024 06:33 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Sarma jau trako no 6 ,rītā
16.01.2024 10:48 |
 
Reitings 9
Reģ: 14.01.2024
Kalnos @ 16.01.2024 10:48
Sarma jau trako no 6 ,rītā

Patiesība acī iekoda, tāpēc jau skrien kā kāmis ritenī jau no paša rīta.😄 Bet @SarmaD, tā kā tiešām, kas Tev sāp? Kā Tev šis posts aizskāra? Kas Tevi ir tik ļoti sāpinājis? Mammas mīlestība par maz bija? Tētis aizgāja prom no jums? Vīrs aizgāja pie mīļākās un atstāja Tevi vienu? Vai skolā esi apcelta un sista? Es tā kā nopietni Tev jautāju, jo nezinu nevienu tik pilna naida cilvēku. Lai gan zinu, nebrīnos, ka esi tāda pati, un ne velti parasti tādiem cilvēkiem nav ne draugi, nekas, tāpēc jau sēdi forumā un kunksti visu laiku. Ej pieaudz, ej iemācies latviešu valodu, LAI BEIDZOT TU VARĒTU IZLASĪT KO TEV RAKSTA, savādāk tiešām liekas, ka Tev ir mentālas problēmas.😄 Un mani palagi ir mani palagi, mana sarunas komentāri, ne Tavi. Aizej labāk paskaties par attiecībām un pakomentē tur, jo es saprotu, ka Tev sirsniņa sāp, par to, ka esi palikusi viena, bet neuztraucies, mēs visas esam Tev. Droši vari sākt kratīt savu sāpi, kas Tev vainas, savādāk liekas, ka apdalīts cilvēks esi, kas vai nu ir dzīvojis bērnu namā vai arī kaut kādā palīgskolā gājusi. Tak vienreiz aizej no šejienes, savādāk laimīga Tu nebūsi. Nevajadzēja nokaitināt un līst iekšā kā tādai vistai un pukstēt nonstopā.
16.01.2024 13:53 |
 
Reitings 2741
Reģ: 05.09.2023
Kikiiiiii2 @ 16.01.2024 13:53

Patiesība acī iekoda, tāpēc jau skrien kā kāmis ritenī jau no paša rīta.? Bet @SarmaD, tā kā tiešām, kas Tev sāp? Kā Tev šis posts aizskāra? Kas Tevi ir tik ļoti sāpinājis? Mammas mīlestība par maz bija? Tētis aizgāja prom no jums? Vīrs aizgāja pie mīļākās un atstāja Tevi vienu? Vai skolā esi apcelta un sista? Es tā kā nopietni Tev jautāju, jo nezinu nevienu tik pilna naida cilvēku. Lai gan zinu, nebrīnos, ka esi tāda pati, un ne velti parasti tādiem cilvēkiem nav ne draugi, nekas, tāpēc jau sēdi forumā un kunksti visu laiku. Ej pieaudz, ej iemācies latviešu valodu, LAI BEIDZOT TU VARĒTU IZLASĪT KO TEV RAKSTA, savādāk tiešām liekas, ka Tev ir mentālas problēmas.? Un mani palagi ir mani palagi, mana sarunas komentāri, ne Tavi. Aizej labāk paskaties par attiecībām un pakomentē tur, jo es saprotu, ka Tev sirsniņa sāp, par to, ka esi palikusi viena, bet neuztraucies, mēs visas esam Tev. Droši vari sākt kratīt savu sāpi, kas Tev vainas, savādāk liekas, ka apdalīts cilvēks esi, kas vai nu ir dzīvojis bērnu namā vai arī kaut kādā palīgskolā gājusi. Tak vienreiz aizej no šejienes, savādāk laimīga Tu nebūsi. Nevajadzēja nokaitināt un līst iekšā kā tādai vistai un pukstēt nonstopā.

Ir vel kāds minējums par mani, jeb visus esi izsmēlusi? 😀
Būs jau labi, gan atradīsi sāpošo pupu iemeslu, neraizējies.
16.01.2024 16:39 |
 
Reitings 16
Reģ: 16.01.2024
Saprotu, ka ir uztraukums, ja netiec uzreiz pie ārsta, bet labāk veselības lietas nevajag jautāt forumā. Kādam tādi simptomi var būt kas nopietns, kādam nē. Katrs organisms ir citāds. Lieki sevi satrauksi. Labāk sagaidīt savu pierakstu pie ārsta.
16.01.2024 17:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits