Stāstīt vai nē?

 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Vai jūs stāstītu citai sievietei (kura jums ir sveša) to, ka viņas vīrietis jums uzbāžas? Raksta, zvana, vēlas tikties utt. Es šobrīd esmu tādā situācijā. Es vēlētos, lai man pastāsta, ja man būtu vīrietis, kurš uzbāztos citai, bet no otras puses šķiet, ka beigās tāpat es palikšu vainīga pat, ja izstāstīšu.
07.01.2024 17:42 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
chihiro @ 08.01.2024 11:45
Stāstīt. Es nesaprotu tos "pastāstīsi-paliksi vainīga". Vainīga kā acīs? Vīrieša, kurš uzbāžas, vai nepazīstamas sievietes? Kā viņu domas par autori varēs autori ietekmēt? Viņa informēs par to, ka vīrietis uzmācas un viss, tālāk nav viņas darīšana.
Ja tie būtu pazīstamie, es arī ieteiktu stāstīt, bet varbūt vairāk izvērtēt savu saskari ar to pāri. Piemēram, stāstīt par priekšnieka flirtu viņa sievai diez vai būtu prāta darbs, ja grib tur turpināt strādāt.
Tāpat nesaprotu "viņiem var būt atvērtas attiecības, viņa to zina" - nu tad viņa, ja gribēs, to atbildēs, bet, ja nē, neitrāli pateiks "paldies". Patiesībā atbilde "paldies par informāciju" vai ziņas atstāšana bez atbildes, manuprāt, būtu jāgaida visos gadījumos (arī bez atvērtām attiecībām). Nu varbūt uzdos precizējošos jautājumus.

Viņš ir saistīts ar manu darbu, bet ne priekšnieks. Kolēģis.
P.S. Dažkārt mums ir vajadzīga saziņa darba lietās, tāpēc nevaru nobloķēt nejau tāpēc, ka gribu viņa uzmanību.
08.01.2024 14:40 |
 
Reitings 1235
Reģ: 13.11.2023
Jauns profils. @ 08.01.2024 14:40

Viņš ir saistīts ar manu darbu, bet ne priekšnieks. Kolēģis.
P.S. Dažkārt mums ir vajadzīga saziņa darba lietās, tāpēc nevaru nobloķēt nejau tāpēc, ka gribu viņa uzmanību.

Kolēģi arī var būt tādi, kurus satiec katru dienu un tādi, kurus reizi divos mēnešos. Nu es skatītos pēc situācijas par stāstīšanu sievietei, jo, protams, nav jēgas likt sevi neizdevīgā pozīcijā darba vietā sabojājot attiecības ar kādu, ja tās jāuztur bieži, bet arī uzmākšanās darbā nav normāla lieta un būtu izbeidzama tev viņam to konkrēti norādot. Kad pateiksi, lai beidz tev uzmākties, tāpat, ja viņš nav saprātīgs cilvēks, attiecības pasliktināsies. Tomēr tāpēc jau nav jācieš šāda darba vide un ārpus darba uzmākšanās.
Es pati tās sievietes vietā gan gribētu saņemt tādu informāciju.
08.01.2024 14:45 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
chihiro @ 08.01.2024 14:45

Kolēģi arī var būt tādi, kurus satiec katru dienu un tādi, kurus reizi divos mēnešos. Nu es skatītos pēc situācijas par stāstīšanu sievietei, jo, protams, nav jēgas likt sevi neizdevīgā pozīcijā darba vietā sabojājot attiecības ar kādu, ja tās jāuztur bieži, bet arī uzmākšanās darbā nav normāla lieta un būtu izbeidzama tev viņam to konkrēti norādot. Kad pateiksi, lai beidz tev uzmākties, tāpat, ja viņš nav saprātīgs cilvēks, attiecības pasliktināsies. Tomēr tāpēc jau nav jācieš šāda darba vide un ārpus darba uzmākšanās.
Es pati tās sievietes vietā gan gribētu saņemt tādu informāciju.

Jā, katru dienu satiekams kolēģis. Baida tas, ka es izstāstītu viņa sievietei, ka viņš neliekas mierā pat pēc atšūšanas, bet varbūt viņš mani vainīgu padarīs, tad darbā baumas sāksies. Mans darbs man ir svarīgs.
08.01.2024 17:44 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Jauns profils. @ 08.01.2024 17:44

Jā, katru dienu satiekams kolēģis. Baida tas, ka es izstāstītu viņa sievietei, ka viņš neliekas mierā pat pēc atšūšanas, bet varbūt viņš mani vainīgu padarīs, tad darbā baumas sāksies. Mans darbs man ir svarīgs.

Pasaki,ka esi aizņemta un ka neinteresē citi vīrieši.
Jums vēl kopā jāstrādā, tāpēc nevajag neko viņa draudzenei teikt,jo visticamāk vīrietis noliegs visu un beigās tu būsi tā,kas pavedina.
08.01.2024 20:39 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Atļaušos apšaubīt šī hemoroīda devumu uzņēmumam. Ziņa vadībai un viss atrisināts.
08.01.2024 22:20 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Sievietei neteiktu, hr darbā gan ziņotu par uzmākšanos.
08.01.2024 22:33 |
 
Reitings 73
Reģ: 28.11.2023
Tu par Ķemeru?:D viņs kā uzmācīga muša visām raksta ,pofig ,ka ir sieva un bērni cik zinu!
08.01.2024 22:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits