Drauga mamma

 
Reitings 6
Reģ: 06.01.2024
Čau!
Man ir 23, esmu attiecībās pusotru gadu. Pirms 3 mēnešiem draugs mani iepazīstināja ar savu mammu. Viņš mani brīdināja, ka viņa mamma mēdz būt asa, bet ļoti reti, tāpēc lai nebaidos. Skaisti saģērbos, nopirku viņai ziedus un končas, devāmies iepazīties. Uzreiz viņa man sāka izteikt visādas indīgas piezīmes un beigās "Es tak tikai jokoju, vai tad Tu humoru nesaproti? Man nevajag radinieci bez humora." Varbūt es kaut ko nesaprotu no humora, bet vai tas ir normāli, ka katrā tikšanās reizē viņa man saka pretīgas, indīgas piezīmes un beigās pasaka, ka tikai joko un es nesaprotot humoru? Piemēram, vai tas ir smieklīgi - Tevi laikam bērnībā nebaroja, ka kā skals esi, kleitu jānēsā ar formām, citādi kā uz pakaramā izskatīsies, baro manu dēlu kārtīgi, lai viņam nav anoreksija kā tev. Jā, esmu slaida, bet nejau anoreksiķe. Un pats trakākais, ka mans draugs mani neaizstāv, viņš saka, ka mamma neko ļaunu nedomā, viņai esot tāds savdabīgs humors.
06.01.2024 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 2503
Reģ: 29.01.2009
Nu bet tā kā Tu viņai neko pretī nesaki, tad viņa domā, ka drīkst par Tevi izņirgāties, jo Tev taču nav nekādu iebildumu. Visticamāk ar laiku kļūs tikai vēl trakāk. Ja Tavs puisis nejēdz Tevi aizstāvēt, tad nākamreiz viņai stingrā tonī pasaki, ka necietīsi tādas pretīgas piezīmes. Jāmāk taču par sevi pastāvēt! Bet es gan Tavā vietā nopietni apdomātu, vai man tādu mīkstmiesi vajag.
06.01.2024 20:25 |
 
Patīk
Reitings 493
Reģ: 02.05.2020
Vienīgais veids kā rupji, dzēlīgi cilvēki saprot lietas šajā dzīvē ir ja viņiem tieši tāpat cērt pretī. Varu iztēloties kā viņa kaut ko uzdirš ar smīnu uz lūpām un domā, ka ir baigi varenā otru pazemojusi, bet tā kā bail no sekām, tad pieliek "tas tikai humors" sava teiktā beigās. Fui. Šádi indivīdi normālu valodu parasti nesaprot. Tas nav nekāds humors kas viņai ir, bet gan aizsargreakcija, jo dziļi sevī viņai nav pašapziņas un izvēlas iet cilvēkos ar uzbrukumu, lai tie nepaspēj norādīt uz viņas trūkumiem pirmie.
Gadus atpakaļ man bija ilggadīga drauga mamma - arī problemātiska, ne kā Tev, bet ļoti kontrolējoša. Es viņai pieklājìgi, bet devu pretī, kamēr viņa saprata ka mani grozīt un kontrolēt nevarēs. Lika mieru un turpmāk bijām ļoti draudzīgi.
06.01.2024 20:34 |
 
Reitings 353
Reģ: 29.04.2021
Mana drauga mammai arī ir tāds jocīgs humors, ļoti bieži tie joki ir pat aizvainojuši , ka brīžam nevar saprast , vai tas tiešām ir joks. Esmu jau pieradusi, iesaku neņemt pierē vienkārši .
07.01.2024 10:53 |
 
Reitings 14342
Reģ: 29.08.2022
Ja gribi, lai beidz tā jokot, tad dod tāpat pretī. Ne viņu noliec, bet tiešām, kā te minēja - “Jūsu dēlam kau patīk tāds pakaramais”. No pieredzes zinu, ka šādi asprāši pierimstas, kad tādā pašā garā dabū atpakaļ. Ja nevari pati, tad ar laiku būs kāds cilvēks, kurš viņai tā attrieks atpakaļ, ka viņa pārdomās savu rīcību.
Mana drauga mamma kādreiz ar mēdz netaktiskas frāzes izspert manā priekšā (vairāk par citiem cilvēkiem, ne mani), bet es jau esmu pieradusi + draugs viņai aizrāda tādos brīžos. Ja nav tik traki, ar laiku pierod.
Galu galā, var jau ar samierināties. Ja netaisaties dzīvot pie mammas, šādas replikas būs jādzird tik tad, kad apciemosiet viņu.
07.01.2024 15:27 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Tur tā jārīkojas ar vecu veceni, kas neko nesaprot no dzīves vairs???
07.01.2024 17:07 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Tur tā jābrāļojas ar vecu veceni, kurā vairs neko nesaprot no dzīves vairs???
07.01.2024 17:08 |
 
Reitings 20
Reģ: 07.01.2024
Parunā ar draugu par viņa mātes neērtajiem komentāriem un to, ka draugs neaizstāv Tevi, varētu palīdzēt risināt problēmu un uzlabot attiecības.
08.01.2024 09:00 |
 
Reitings 2743
Reģ: 05.09.2023
Lasu jūsu stāstus un reāli priecājos, ka man nav jādīlo ar debīlu vīramāti.
Un iesaku neņemt par piemēru tekstus kā "neņem galvā, ar laiku pierod". Nevienam cilvēkam nav jāpierod pie pieauguša cilvēka stulbuma, ja vien tas nav klīniski pierādīts. Nav nevienam jāpierod pie tā, ka pazemo. Tā drauga māte ir kaut kādā Dieva vietā, ka jāsamierinas?
08.01.2024 09:25 |
 
Patīk
Reitings 2697
Reģ: 08.05.2022
Es laikam muti nevarētu turēt. Ok pasaka pirmajā reizē , Tu aiz cieņas neko, otrajā arī neko, bet nu sorry, ja šis jau sāk atkārtoties vairākkārt kādēļ klusē? Kur viņai cieņa pret tevi? Atcērt pretī un viss un nav pat jaaizvaino, var tik smuki pieklājīgi pateikt tā, lai kaut nedaudz viņu pieklusinātu. Jābūt gudrākai.
08.01.2024 09:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits