Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dali Dali aplikācija

 
Reitings 4
Reģ: 15.02.2014
Varbūt kāds ir lietas kursā, kas notika ar Dali dali ?
Pēkšņi vairs nekas nestrādā, aplikācijā nav iespējams ieiet. Saņemu e-pasta ziņu, ka tāda vairs nebūs. Ir divi līgumi, tagad domāju - ka tos atmaksāt ? Ja iepriekš atbildēja uzreiz , tad tagad e-pastā klusums. Šobrīd esmu neizpratnē, ka tālāk rīkoties.
03.01.2024 12:41 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.01.2015
Uzrakatīju epastā un saņēmu ļoti jocīgu atbildi. To pašu, ka aplikācija vairs nebūs, jauniem pakalpojumiem nevarēs pieteikties un viss jāmaksā uz kontu. Pašiem jāskatās uz tiem pakalpojumu līguma grafikiem.
Bet epasts bija pilns ar gramatikas kļūdām un neviena brīdinājuma epasta vai zvana? Ļoti jocīgi un neievieš uzticību. Viņi uzmetīs klientus bez brīdinājuma un tad visiem būs mistiski kaveti maksājumi
03.01.2024 14:57 |
 
Reitings 4
Reģ: 15.02.2014
Ja , es arī saņemu tādu pašu atbildi. Bet man nepatīk tas, ka Tu maksā bet Tev nav īsti grafika, vai nenāk atgādinājums. Diezgan nenopietni. Jo vienam pirkumam notiek atgriešana - principa veikals atgriezis naudu uz dali dali un no otra pirkuma, arī bija preču atgriešana - bet ne visu- līdz ar to summa mainījās, bet līgumā jau tas neparādās.
Interese, kas tieši viņiem notika, ka vairs nepastāvēs.
03.01.2024 15:25 |
 
Reitings 2675
Reģ: 30.01.2023
Es uarakstīju un man atbildēja, kas atlicis,
Konts ar sakrita ar visu. Bet dīvaini gan, ka tā pazuda aplikācija.
03.01.2024 17:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits