Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīšanās.

 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
Lasīju, ka te vienu dienu bija tēma par badoo, nolēmu piereģistrēties. Man 25 gadi. Pāris stundu laikā man bija 270 sirsniņas. Nezinu, vai nu es esmu ļoti smuka vai viņi spiež sirsniņas visām pēc kārtas. 😅 No tiem visiem 8 man šķita simpātiski, atbilstoši manam vecumam un viņu profila apraksts sakarīgs, tāpēc nolēmu uzspiest sirsniņas pretī. 5 no viņiem iesāka sarunu visi kā viens "Hey, ko dari, kas jauns, kā iet?" Tik garlaicīgi, mēs pat neesam pazīstami, tāpēc kāda Tev nozīme kā man iet un kas man jauns, ja Tu par manu dzīvi neko nezini. Atbildēju, paprasīju pretī kā iet, viņi pateica "norm, ir ok, visādi", ar to saruna beidzās. Saprastu, ja mēs seni paziņas būtu, kuri saskrējās un to jautātu. Varbūt esmu piekasīga, bet man tas šķita garlaicīgi. 😅 Tad vēl 2 iesāka sarunu ar jēlībām "Čau, mazā, kura tavuprāt ir labākā vieta seksam?" un otrs "Tu izskaties nevainīga😏😋😋". Nu kas tas par sviestu? 😂 Viens no 8 likās gan sakarīgs, viņam 30, pačatojām veselu dienu, bija tik interesanti, bet nākamajā dienā viņš jau man atzinās mīlestībā. Vecīt, mēs pat tikušies neesam, kāda mīla?! Vai tiešām 30 gados ir tik maz smadzeņu?
Kāpēc ir tik grūti iepazīt patiešām sakarīgu vīrieti? 🥲 Agrāk likās, ka mana vecuma džeki ir garlaicīgi, bet tagad pat daudzi 30 gadnieki ir dumiķi. 🥲
30.12.2023 10:52 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Uzskatu, ka tā ir veiksmes spēle iepazīšanās portālos atrast patiešām sakarīgu cilvēku. Tur lielākā daļa ir nogribējušies tipi.
P.S. Esmu pamanījusi to, jā, ka tagad daudzi 30+ ir bērnišķīgāki nekā 20+. Ar tiem saviem angļu slengiem, jauniešu apģērbiem. Tizli.
30.12.2023 11:00 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Vai tu vīrieti izvēlies tikai pēc vecuma? Esmu jau forumā rakstījusi, ka manu draudzeņu lokā vislabākā sijāšanas metode ir izrādījusies izvēlēties tos, kuri raksta bez būtiskām kļūdām latviešu valodā un neraksta nekādas jēlības. Turklāt tādam vīrietim nav obligāti jābūt īpaši atraktīvam virtuālajos tekstos. Vīrieši, kuri ir inteliģenti, labi izglītoti, automātiski nav atraktīvi rakstnieki, taču, satiekot dzīvē, izrādās patīkami un interesanti sarunu biedri.
30.12.2023 11:03 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
law7 @ 30.12.2023 11:03
Vai tu vīrieti izvēlies tikai pēc vecuma? Esmu jau forumā rakstījusi, ka manu draudzeņu lokā vislabākā sijāšanas metode ir izrādījusies izvēlēties tos, kuri raksta bez būtiskām kļūdām latviešu valodā un neraksta nekādas jēlības. Turklāt tādam vīrietim nav obligāti jābūt īpaši atraktīvam virtuālajos tekstos. Vīrieši, kuri ir inteliģenti, labi izglītoti, automātiski nav atraktīvi rakstnieki, taču, satiekot dzīvē, izrādās patīkami un interesanti sarunu biedri.

Badoo spiedu pretī sirsniņas tiem, kuri šķita simpātiski, kuriem nebija mazāk par 23 un kuriem bija sakarīgs profila apraksts. Jā, es saprotu, ka bieži gadās, ka cilvēks nav čatotājs, bet dzīvē ir ļoti labs sarunu biedrs, bet.. pajautāja "kā iet, kas jauns", es atbildēju un pajautāju pretī. Atbildēja "norm, ir ok, nez, visādi" un viss, vairs neko. Kā tur turpināt sarunu?
30.12.2023 11:05 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Vēl iepazīšanās aplikāciju nianse esot tā, ka lielākas iespējas iepazīties ir populārākajā vietnē, jo viena daļa cilvēku, it sevišķi tie, kuri ir gana pievilcīgi pretējam dzimumam, neuzskata par vajadzīgu papildus reģistrēties kādā mazāk populārā vietnē. Badoo, cik zinu, nav populārākā.
Turklāt, ja tavi izvēlētie vīrieši izskatās, ka neder, varbūt jāmēģina ar citiem. Ja tev derīgi likās vien 3% vīriešu, varbūt viņiem ir ļoti liela piekrišana arī no citām?
30.12.2023 11:11 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
law7 @ 30.12.2023 11:11
Vēl iepazīšanās aplikāciju nianse esot tā, ka lielākas iespējas iepazīties ir populārākajā vietnē, jo viena daļa cilvēku, it sevišķi tie, kuri ir gana pievilcīgi pretējam dzimumam, neuzskata par vajadzīgu papildus reģistrēties kādā mazāk populārā vietnē. Badoo, cik zinu, nav populārākā.
Turklāt, ja tavi izvēlētie vīrieši izskatās, ka neder, varbūt jāmēģina ar citiem. Ja tev derīgi likās vien 3% vīriešu, varbūt viņiem ir ļoti liela piekrišana arī no citām?

Starp tiem 270, kuri man uzspieda sirsniņas, bija arī 18-22 gadīgi. Tiem automātiski nespiedu pretī sirsniņas, pat ja likās simpātiski, jo man ir 25 gadi. Protams, skatījos pēc izskata, kuri ir manā gaumē un vai viņu profila apraksts ir sakarīgs. Tur bija tādi "ja māki uztīt, tad raksti man", "patusēšana 5dienā vecrīgā vienmēr ir laba izvēle" utmldz. Tādiem arī uzreiz nespiedu sirsniņas.
30.12.2023 11:18 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Lāšuks. @ 30.12.2023 11:18

Starp tiem 270, kuri man uzspieda sirsniņas, bija arī 18-22 gadīgi. Tiem automātiski nespiedu pretī sirsniņas, pat ja likās simpātiski, jo man ir 25 gadi. Protams, skatījos pēc izskata, kuri ir manā gaumē un vai viņu profila apraksts ir sakarīgs. Tur bija tādi "ja māki uztīt, tad raksti man", "patusēšana 5dienā vecrīgā vienmēr ir laba izvēle" utmldz. Tādiem arī uzreiz nespiedu sirsniņas.

Izvēles kritēriji izskatās saprātīgi.
30.12.2023 11:19 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Kā ar to 30 gadīgo, kurš atzinās mīlestībā otrajā dienā? :D
30.12.2023 11:22 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
Ijaa @ 30.12.2023 11:22
Kā ar to 30 gadīgo, kurš atzinās mīlestībā otrajā dienā? :D

Pateicu viņam, ka pirmkārt, šī ir virtuāla vide, mēs neesam pazīstami, neviens pat pirmajā randiņā neatzīstas mīlestībā, kur nu vēl otrajā sarakstes dienā. Viņš apvainojās un beidza drukāt. 😅
30.12.2023 11:24 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
A kas tevi vizuālajā ziņā atbaida vīriešos? Neesi pārāk izvēlīga?
30.12.2023 11:28 |
 
Reitings 222
Reģ: 04.12.2023
5 no viņiem iesāka sarunu visi kā viens "Hey, ko dari, kas jauns, kā iet?" Tik garlaicīgi, mēs pat neesam pazīstami, tāpēc kāda Tev nozīme kā man iet un kas man jauns, ja Tu par manu dzīvi neko nezini. Atbildēju, paprasīju pretī kā iet, viņi pateica "norm, ir ok, visādi", ar to saruna beidzās

Mazliet šis uzjautrina par to garlaicīgo sarakstes iesākšanu, ko tieši tu gribi, lai kādus memuārus viņi rakstītu, pati taču saki, ka sveši cilvēki, ja tu rakstītu pirmā, tu varētu uzrakstīt ko sakarīgāku par kā iet, vai pliku smaidiņu? Pirmā vēstule ir tikai, lai vispār pievērstu uzmanību, tur nav jāmeklē nez kāda dzīves jēga. Pati jau arī atbildēji pretī tieši tāpat, jeb pilnīgi neieinteresēti, kādu sarunas turpinājumu tur var sagaidīt.
30.12.2023 11:42 |
 
Reitings 32
Reģ: 06.07.2017
Ja piemēram tev nav ārpus standarta bildes kā piemēram: tualetes selfijs, bilde ar vīna glāzi vai bilde ar ziedu pušķi, pieņemot, ka profila aprakstā arī nav vairāk par dažiem teikumiem, sagaidīt, kaut ko ekstra ordināru maza cerība. Turklāt tie 8 no 270 patīk lielai daļai sieviešu, līdz ar ko viņiem ir liela izvēle un nav īpaši nekādas velmēs veikt pat nelielāko piepūli, radot pirmās ziņas šedevrus. Šeit iepriekš bija padoms par gramatiski pareizu rakstību, kas noteikti ir labs un jēlību neesamību. Autore varētu iedot konkrētus piemērus, kā būtu interesanti jāiesāk sarakste.
30.12.2023 12:05 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Vai interesantiem 25 gadus veciem jauniešiem jāsēž badoo? Ja dzīve tā kūsā, iepazīties var kaut vai lecot Siguldā ar gumijām.
Pašas esat garlaicīgas, bet gaidat, ka vīrieši jūs izklaidēs.
30.12.2023 12:08 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
akul12 @ 30.12.2023 12:08
Vai interesantiem 25 gadus veciem jauniešiem jāsēž badoo? Ja dzīve tā kūsā, iepazīties var kaut vai lecot Siguldā ar gumijām.
Pašas esat garlaicīgas, bet gaidat, ka vīrieši jūs izklaidēs.

Man daudz darba, neiznāk iepazīties klātienē laika trūkuma dēļ, tāpēc piereģistrējos tur intereses pēc un nejau ar cerību, ka tur atradīšu vīru. Vienkārši lai iepazītos. Kāda tev problēma? 😅
30.12.2023 12:12 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
akul12 @ 30.12.2023 12:08
Vai interesantiem 25 gadus veciem jauniešiem jāsēž badoo? Ja dzīve tā kūsā, iepazīties var kaut vai lecot Siguldā ar gumijām.
Pašas esat garlaicīgas, bet gaidat, ka vīrieši jūs izklaidēs.

Vīrietim jāaplido sieviete, jāpiesaista uzmanība. Nekā neparasta, pilnīgi normāls lomu sadalijums.
30.12.2023 12:12 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
John_Deo @ 30.12.2023 12:05
Ja piemēram tev nav ārpus standarta bildes kā piemēram: tualetes selfijs, bilde ar vīna glāzi vai bilde ar ziedu pušķi, pieņemot, ka profila aprakstā arī nav vairāk par dažiem teikumiem, sagaidīt, kaut ko ekstra ordināru maza cerība. Turklāt tie 8 no 270 patīk lielai daļai sieviešu, līdz ar ko viņiem ir liela izvēle un nav īpaši nekādas velmēs veikt pat nelielāko piepūli, radot pirmās ziņas šedevrus. Šeit iepriekš bija padoms par gramatiski pareizu rakstību, kas noteikti ir labs un jēlību neesamību. Autore varētu iedot konkrētus piemērus, kā būtu interesanti jāiesāk sarakste.

Nu man nav bildes tualetē, ar ziediem un vīna glāzi arī nav, bet neuzskatu, ka tas būtu kas slikts, ka sievietes tā fotografējas. Vīriešu bildes, kur tur roku uz stūres vai vēdina paduses noteikti arī ir ļoti wooow.
30.12.2023 12:12 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Ja profilā ir norādīta pietiekoši daudz informācija par sievieti tad tā ir tikai un vienīgi nemākulīga komunikācija un vairumā vienkārši uz bui dui. Tādi atlasa paši sevi.
30.12.2023 12:17 |
 
Reitings 1576
Reģ: 11.04.2023
Lāšuks. @ 30.12.2023 12:12

Man daudz darba, neiznāk iepazīties klātienē laika trūkuma dēļ, tāpēc piereģistrējos tur intereses pēc un nejau ar cerību, ka tur atradīšu vīru. Vienkārši lai iepazītos. Kāda tev problēma? ?

Man nekādas problēmas 😁
Vēlreiz, kas traucē iepazīties darbā, piemēram?
Kāda jēga no badoo iepazītiem vīriešiem, ja nemeklē vīru?
SarmaD @ 30.12.2023 12:12

Vīrietim jāaplido sieviete, jāpiesaista uzmanība. Nekā neparasta, pilnīgi normāls lomu sadalijums.

Kā tieši aplidošanu veikt virtuālā sarakstē? 😁
30.12.2023 12:27 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
Ijaa @ 30.12.2023 11:28
A kas tevi vizuālajā ziņā atbaida vīriešos? Neesi pārāk izvēlīga?

Taukaini, nekopti mati, dzelteni zobi, netīri nagi, netīrs, negludināts apģērbs, nekopta bārda(ja tāda ir), pirsingi degunā, lūpā, mēlē, uzacīs un kur tik vēl nē, tuneļi, viss ķermenis tetovējumos, it īpaši uz sejas, lakoti nagi, liekais svars. Nav par izskatu, bet nepatīk vēl smēķētāji un tie, kuri katru piektdienu tusē un dzer. Badoo ir arī uzreiz aprakstā atzīmēts par smēķēšanu un alkohola lietošanas biežumu.
30.12.2023 12:28 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
Sisja @ 30.12.2023 11:42

Mazliet šis uzjautrina par to garlaicīgo sarakstes iesākšanu, ko tieši tu gribi, lai kādus memuārus viņi rakstītu, pati taču saki, ka sveši cilvēki, ja tu rakstītu pirmā, tu varētu uzrakstīt ko sakarīgāku par kā iet, vai pliku smaidiņu? Pirmā vēstule ir tikai, lai vispār pievērstu uzmanību, tur nav jāmeklē nez kāda dzīves jēga. Pati jau arī atbildēji pretī tieši tāpat, jeb pilnīgi neieinteresēti, kādu sarunas turpinājumu tur var sagaidīt.

Nepiekrītu. Man uzrakstīja "Hey, kā iet, kas jauns?" Es atbildēju "Čau, viss labi, nosvinēju ar ģimeni forši svētkus, tagad esmu atgriezusies darbā. Kā Tev?" un man pretī "Norm, ir ok, visādi". Viss. 😅
Es esmu iesākusi sarunu vienreiz uzrakstot džekam "Čau, tev garšo makaroni ar malto gaļu?" Tas ir mans mīļākais ēdiens, tad viņš atbild, varam parunāt par saviem mīļākajiem ēdieniem, vai patīk gatavot vai nē, kas negaršo utt un tad tēmas aiziet arī tālāk par viskautko citu.
30.12.2023 12:28 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Lāšuks. @ 30.12.2023 12:28

Taukaini, nekopti mati, dzelteni zobi, netīri nagi, netīrs, negludināts apģērbs, nekopta bārda(ja tāda ir), pirsingi degunā, lūpā, mēlē, uzacīs un kur tik vēl nē, tuneļi, viss ķermenis tetovējumos, it īpaši uz sejas, lakoti nagi, liekais svars. Nav par izskatu, bet nepatīk vēl smēķētāji un tie, kuri katru piektdienu tusē un dzer. Badoo ir arī uzreiz aprakstā atzīmēts par smēķēšanu un alkohola lietošanas biežumu.

Aaa, nu normāli kritēriji. Kuram gan patīk nekopti cilvēki.
30.12.2023 12:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits