Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padoms

 
Reitings 17
Reģ: 26.12.2023
Čau.
Priecīgus otros Ziemassvētkus!
Es savam draugam pajautāju vienu vakaru,, kad skatījāmies tv "Kāpēc tev visi sociālie tīkli ir pilni ar pusplikām meitenēm ar seksīgiem augumiem?" Viņš atbildēja "Beidz, tev nav pamats uztraukumam (tālāk pievērst uzmanību vārdiem ar lielajiem burtiem) MAN NAV VAJADZĪGAS TĀS VISAS SEKSĪGĀS, SKAISTĀS MEITENES, KURAS IZRĀDA SAVU AUGUMU, MAN TEVI LABĀK VAJAG".
Viss ok, tālāk beidzām šo tēmu. Kad izstāstīju šo draudzenēm, tad viņa teica, ka tā frāze (tā, kuru uzrakstīju ar lielajiem burtiem) esot apvainojums man, ka viņam nav vajadzīgas skaistas un seksīgas meitenes, viņam esot es, bet es neesmu skaista un seksīga sanāk. Nopietni domājat, ka tas bija tā jāsaprot? Tagad noskumu dēļ tā.
26.12.2023 21:38 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Lohiem lohu problēmas.
Es primāri netiktos ar cikvēku, kurš ikdienā sev iekš feed patētē pupus un dirsas.
Otrkārt - tava vērtība ir tā puiša rokās? Viņš pateiks, ka tev līkas rokas, tad tā arī uzskatīsi, ka tev līkas, jo tavs puisis to pateica? Pašapziņu jāaudzē. Kad uzaudzēsi, tad nevis attiecībās esot prasīsi kam viņam tās beibes, bet jau startā sapratīsi ka ar tādu nav ko pīties.
26.12.2023 21:40 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Tas bija kompliments un apvainojums vienlaicīgi, manuprāt. :D Viņam nevajagot skaistās un seksīgās, viņam vajagot labāk tevi. :D
Bet piekrītu Sarmai, ka netiktos ar džeku, kurš siekalojas katru dienu uz pusplikām dirsām un krūtīm.
26.12.2023 21:41 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
P.S. Ja viņš saka, ka viņam nav viņas vajadzīgas, tad priekš kam viņš seko viņām? Padomā.
26.12.2023 21:43 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Ijaa @ 26.12.2023 21:43
P.S. Ja viņš saka, ka viņam nav viņas vajadzīgas, tad priekš kam viņš seko viņām? Padomā.

Sapņot nav aizliegts. Pats nevar tādas silikonbeibes dabūt, ceļ to ko var pacelt.
26.12.2023 21:46 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Sapņot nav aizliegts. Pats nevar tādas silikonbeibes dabūt, ceļ to ko var pacelt.

Tieši gribēju rakstīt, tas teksts ar lieliem burtiem. Vajadzīgas jau būtu, ja varētu dabūt :D
Bet jā, man īst nekad nav bijis saprotams sekošana un siekalošanās uz nepazīstamām sievietēm IG, vai citos sociālos tīklos. Pat nezinu, ko ieteikt.
26.12.2023 21:52 |
 
Reitings 1130
Reģ: 13.11.2023
Es saprotu viņa tekstu tā - man nevajag šīs smukās (jo es tās nevarētu dabūt un varbūt vēl doma, ka tādas nederēs ilglaicīgām attiecībām, laulībai), man vajag tevi (jo tevi varu dabūt un tev ir citas labas iezīmes - labs raksturs, saimnieciska utt). Man tas liktos aizvainojoši, pazemojoši.
Un man nav skaidrs, kāpēc, esot attiecībās, jāseko svešām sievietēm IG, FB. Man tas šķiet sekli. Sievietes seko sievietēm ar labiem augumiem, jo iedvesmojas par modi, iedvesmojas tievēt, sportot vai vienkārši aprunā viena otru šajā forumā, kura veikusi šādu vai citu procedūru. Nemaz nerunājot par normāliem profiliem, kuri ceļojuma aprakstus liek vai tml. Ko vīrieši iegūst sekojot šiem profiliem? Ja ne to pašu vai ko līdzīgu, tad man vienīgā atbilde būtu, ka mielo acis, kas savai meitenei redzot ir neglīti. Nemielo acis vispār vai mielo tā, lai to neredz tava meitene, ja vien jums nav brīvdomīgas attiecības.
26.12.2023 22:16 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Ieteiktu večiem tādu lietu, ka kamēr siekalojaties un ig dāmām, kuras pat jums neseko atpakaļ/tas man šķiet tik smieklīgi, ka džeki seko kaudzēm dāmu, kuras viņiem pat neseko atpakaļ/ un nenovērtējat savu sievieti, tikmēr ir kāds cits, kuram jūsu sieviete būtu sapnis un viņš novērtētu viņu, tāpēc ja nevarat savaldīt savus krānus, tad dodiet savai sievietei dāvanu - pasūtiet viņu, lai viņa atrod sev labāku par jums.
26.12.2023 22:52 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Un jā, sapņot nav aizliegts, bet nu tāpat nesasniegs to sapni, ka dabūs tās dāmas. Viņas pat atpakaļ nepiesekos, kur nu vēl tiksies. 😁
26.12.2023 22:53 |
 
Reitings 17
Reģ: 26.12.2023
Viņam seko 423 cilvēki, bet pats viņš seko 988 un lielākā daļa ir tieši tās sievietes pusplikās. Un jā, viņas neseko viņam atpakaļ. Visu laiku nepievērsu šim visam uzmanību, bet tagad sāku aizdomāties..
26.12.2023 22:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits