Depresija

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Mēnesi pagulēju psihenē ar smagu depresiju.
Pirms laidos uz Rīgu, mani atlaida no darba veselības dēļ. Biju uz slimības lapas 3 mēnešus. Kad biju gatava iet atpakaļ uz darbu, man atteica un teica ka ir jau pieņemts cits un nevarot tik ilgi mani gaidīt, projekti gaida, darbi gaida.
Nestrādāju tur ilgi, 7 mēnešus.
Tagad esmu bezdarbniekos. Kaut kādu pabalstu jau saņemu...
Tad pienāca mana rinda un es iegūlos psihenē. Tur bija labi, es pat teiktu izcili. Veselības stāvoklis strauji uzlabojās, patīkami cilvēki, patīkami terapeiti, labi baroja, foršas nodarbības, daudz draugi, laba istabas biedre, brīvajā laikā varēju ķemmēt Rīgas veikalus
Pēdējā vakarā jau sapratu, ka negribu braukt mājās. (Dzīvoju 200 km no Rīgas)
Jo vienkārši te nekā nav. Sapratu, ka aiz psihenes vārtiem ir traka pasaule. Tur bija miera osta.
Jūtu, ka visa vecā dziesma sākas no jauna, nāk virsū trauksme tikko vien acis atverot no rīta, kur lai darbu dabū, dzīvesbiedram arī pa ziemu nekāda lielā alga nesanāk, abiem mašīnas kredītā, dārgs kompis kredītā, dzīvokli īrējam un visu samaksājot kapeikas vien paliek pāri. Tā jau viņš labi pelna, vasarā,ziemā strauji ienākumi sarūk, tāda darba specifika vnk
Kamēr nestrādāju, tikmēr vienkārši nīkstu dzīvoklī un domāju visādus sū_us
Karoči atkal esmu kā adatu kamols. Pat miega zāļu deva vairs īsti nelīdz, jo vienkārši nav tā noguruma, ja visu dienu nīksti zem deķa.
Nekādas svētku sajūtas nav, neko negribas, miegs arī vairs nav nekāds kvalitātatīvais.
Kamēr biju psihenē, es brīvajā laikā skaldīju visu Rīgu ar kājām un kad deva zāles pēc stundas es vairs kājās neturējos.
Tagad: iedzeru vēl lielāku devu uz pusi un liekas ka maratonu vēl varētu noskriet
Karoč dirs_ ir. Viss sākas no jauna
23.12.2023 11:15 |
 
Reitings 39
Reģ: 24.09.2023
Kam jums 2 mašīnas?

Lielummānija
26.12.2023 06:28 |
 
Reitings 39
Reģ: 24.09.2023
SarmaD @ 24.12.2023 14:12
Profils nomainijis niku un izdzēsies. Nekā neparasta mentāli nestabilam cilvēkam. Gaidīsim nākamo gaudu palagu.

Ziemassvētku dāvanu vietā gaidiji nākamo palagu? 😀🎁
26.12.2023 06:30 |
 
Reitings 39
Reģ: 24.09.2023
SarmaD @ 24.12.2023 14:12
Profils nomainijis niku un izdzēsies. Nekā neparasta mentāli nestabilam cilvēkam. Gaidīsim nākamo gaudu palagu.

Tas tāpēc, ka nobijās, ka cita lietotāja saka lasīt viņas ierakstus no 2012 gada 😁
26.12.2023 06:32 |
 
Reitings 17
Reģ: 04.01.2024
Saprotu, ka esi piedzīvojusi grūtu periodu ar darba zaudēšanu un nākotnes neizlēmību. Psiholoģiskā atbalsta saņemšana un iepriekšējās pieredzes izjūtšana psihēnē bija svarīga, bet saprotu, ka tagad ir grūti. Svarīgi ir meklēt palīdzību no profesionāļiem, lai izprastu šos sajūtu ciklus un meklētu risinājumus, kas varētu uzlabot tavu emocionālo stāvokli. Dalies ar saviem tuviniekiem vai draugiem par savām sajūtām, lai atrastu atbalstu šajā sarežģītajā laikā.
05.01.2024 16:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits