Mārcis un Rūta Judži - kam taisnība!?

 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Pēc Ietekmeļu diskusijas pārpildīšanas ar šo tēmu, izveidoju atsevišķu diskusiju.
Tēma ir gana svarīga ne tikai šajā gadījumā, bet arī vispārīga mūsdienu problēma.
13.12.2023 07:37 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Kikiriki @ 13.12.2023 20:04
Nu jau morālai un materiālai vardarbībai pievienojusies fiziska, žņaugšana tak ir fiziska vardarbība? Kas būs rīt? Visi trīs bērni būs iegūti seksuālas vardarbības rezultātā? Man tā sieviete taja audio galīgi pēc cietējas neizklausās.

Es domāju, ka tas tonis kas ir viņai pavisam mierīgi var rasties arī sievietei, kas tiešām ir bijusi vardarbības upuris un vienkārši ir dusmu uzplūdā, vēlmē atdarīt ar to pašu. Tas tonis man izklausās pēc naida, pēc atriebšanas. Tas var būt gan gadijumā kad viņa ir upuris un arī tad, ja tā nav. Manās acīs tam nav tik izšķiroša nozīme, tieši tapēc, ka šādas emocijas var piemist gan varmākam, gan upurim. Mani bažīgu dara tas, ka tajos audio failos ir ļoti maz no paša Mārča. Tas vairāk ir publicēts kā papildinājums jau esošajam FB ierakstam no Rūtas. Viņa savā postā bija minējusi arī fizisko vardarbības pusi, taču ne žņaugšanu. Ja atminos pareizi, tad spiešanu pa vēderu, grūstīšanos un spļaušanu sejā.
13.12.2023 20:10 |
 
Reitings 66
Reģ: 13.10.2023
Apple of my eye @ 13.12.2023 19:57
Kāda ir Lato Lapsas saikne ar šiem abiem? Nez kur viņš ņēma to audio ierakstu?
P.S. Es parasti nenorādu citiem, kas viņiem jādara, bet Kalnos, nomierinies bišku! Tu te jau par daudz trako! Tā Tu neiestādīsi kādam savu viedokli, ja bļausi vienu un to pašu 3x pēc kārtas, rakstīsi daudz izsaukuma zīmes rindā vai atbildēsi pilnīgi katram.

Kaut kur bija twiterī rakstīts , ka Rūtas ģimene noalgojusi labākos PR , un ka nevienu teikumu pati neesot fb rakstījusi, nu jau liekas ka tā arī varētu būt , un viens no noalgotajiem ir LL
13.12.2023 20:18 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Apple of my eye @ 13.12.2023 19:57
Kāda ir Lato Lapsas saikne ar šiem abiem? Nez kur viņš ņēma to audio ierakstu?
P.S. Es parasti nenorādu citiem, kas viņiem jādara, bet Kalnos, nomierinies bišku! Tu te jau par daudz trako! Tā Tu neiestādīsi kādam savu viedokli, ja bļausi vienu un to pašu 3x pēc kārtas, rakstīsi daudz izsaukuma zīmes rindā vai atbildēsi pilnīgi katram.

Es arī neizprotu, kapēc Lapsa tur iepinies. Bet domāju, ka kāda labāk mācēs paskaidrot kas viņš par fruktu un kapēc viņam šis viss tā imponē.
Ja par Kalnos, tad viņa ir tipiska līdzi māvēja, jo vienkārši nespēj izvērtēt situāciju pēc faktiem un nolikt sev priekšā dotos lielumus no abām pusēm, tapēc ieņem sev ērtāko pozīciju un blēj vienu un to pašu pa vairākām lāgām, kamēr lielākā daļa tomēr mēģina iedziļināties un saprast, kur tad ir tā taisnība starp abiem. Gluži tāpat kā ir cilvēki, kas uz sitiena atbalsta Mārci, tāpat arī atbalsta Rūtu.
13.12.2023 20:20 |
 
Reitings 3992
Reģ: 19.09.2016
Jāatzīst ka tajā audio Mārcis runāja ļoti mierīgi.Pārsteidzoši mierīgi.Bet varbūt vienkārši nobijies no visa šī.
Bet Rūtas tonis man ar nepatika.
13.12.2023 20:20 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Nav_vispar @ 13.12.2023 20:20
Jāatzīst ka tajā audio Mārcis runāja ļoti mierīgi.Pārsteidzoši mierīgi.Bet varbūt vienkārši nobijies no visa šī.
Bet Rūtas tonis man ar nepatika.

Bet ko nozīmē pateikt sievietei - es tev atņemšu visu? Tā ir agresija. Vienalga, kādā tonī to saka. Tie ir draudi. Un tajā pat momentā, draudzīgais un "pūkainais" Judža publiskais tēls vairs netur kritiku.
13.12.2023 20:24 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Par to toni... vel man liekas, ka Rūtā runā pārākuma sajūta. Varbūt tapēc, ka Lapsa ir viņas aizmugure, varbūt tapēc, ka saņēmusi sabiedrības atbalstu, varbūt tapēc, ka viņai ir kas tāds, kas neapgāžami pierādītu viņas nevainīgumu. Viņa runā tā kā "no augšas". Un Mārcis tāds mierīgs. Klausijos šodien vienu vecu, 2017 gada interviju un arī tur viņš ir tāds mierīgs.
13.12.2023 20:25 |
 
Moderators
Reitings 3717
Reģ: 13.11.2016
Lola12345 @ 13.12.2023 19:14

Var izmest uz cik? 24/48h? Un ko tālāk? Meklē, kur mukt, jo pēc tam viņam būs visas tiesības nākt atpakaļ.

Iespējams tu jauc ar 48h, kas ir aizturēšanas laiks kriminālprocesā un pirms padsmit un vairāk gadiem tiešām bija vienīgā iespēja, ja neskaita apcietinājumu, kuru parasti piemēroja, ja gana smags noziegums.
Pagaidu aizsardzība pret vardarbību ir pieejama, uz cik ilgu laiku vajag, un varmāka nedrīkst atgriezties. Ar tiesneša lēmumu tiek noteikti konkrēti aizliegumi- netuvoties konkrētai personai, dzīvesvietai, upura darbavietai un pat upura apmeklētu sporta klubu tur var ierakstīt, tāpat var noteikt aizliegumu jebkādā veidā sazināties. Par aizliegumu pārkāpšanu - kriminālatbildība.
Kā jau minēju, pagaidu aizsardzību pret vardarbību nosaka uz niecīgu pierādījumu pamata, jo to jādara ātri, un tādēļ iespējamajam varmākam ir tiesības vērsties tiesā, lai to pārskatītu, un to var atcelt, ja tā ir noteikta nepamatoti. To, acīmredzot, ir darījis šīs tēmas varonis, un pagaidu aizsardzība pret vardarbību ir atcelta. Realitātē atceļ vien nelielu daļu no šiem lēmumiem.
13.12.2023 20:27 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
IceCream @ 13.12.2023 19:06
Pie kura posta Sipeniece un Rajecka? Neredzēju ne pie viena.

Judža instagramā zem pēdējās bildes.
13.12.2023 20:29 |
 
Reitings 51
Reģ: 13.12.2023
aauuu @ 13.12.2023 20:24

Bet ko nozīmē pateikt sievietei - es tev atņemšu visu? Tā ir agresija. Vienalga, kādā tonī to saka. Tie ir draudi. Un tajā pat momentā, draudzīgais un "pūkainais" Judža publiskais tēls vairs netur kritiku.

Un ja nu viņa pieņemsim pirms tam viņam saka- es tev atņemšu bērnus. Viņš atbild es tev atņemšu visu, atņemšu bērnus, māju...
Tādu pusaprautu audio nevar vērtēt un izsecināt, kas un kādā kontekstā teikts
SarmaD @ 13.12.2023 20:10

Es domāju, ka tas tonis kas ir viņai pavisam mierīgi var rasties arī sievietei, kas tiešām ir bijusi vardarbības upuris un vienkārši ir dusmu uzplūdā, vēlmē atdarīt ar to pašu. Tas tonis man izklausās pēc naida, pēc atriebšanas. Tas var būt gan gadijumā kad viņa ir upuris un arī tad, ja tā nav. Manās acīs tam nav tik izšķiroša nozīme, tieši tapēc, ka šādas emocijas var piemist gan varmākam, gan upurim. Mani bažīgu dara tas, ka tajos audio failos ir ļoti maz no paša Mārča. Tas vairāk ir publicēts kā papildinājums jau esošajam FB ierakstam no Rūtas. Viņa savā postā bija minējusi arī fizisko vardarbības pusi, taču ne žņaugšanu. Ja atminos pareizi, tad spiešanu pa vēderu, grūstīšanos un spļaušanu sejā.

Tā saruna liekas iestudēta, zināja, kur to pēc tam izmantos
13.12.2023 20:31 |
 
Reitings 2216
Reģ: 19.05.2022
Tātad Judzim Rūta padsmit gadus bija laba māte, bet pēkšņi palika slikta un bērni noteikti tāpēc jāatņem.
Es Rūtas vietā pateiktu- ok, audzini tad arī pats!
Un pati pievērstos sev, taisītu savu karjeru, sapelnītu naudu, maksātu alimentus, noprecētu kādu foršu vīru.
Gribu redzēt, cik ilgi Mārcis to izturētu. Vīrietis, kura dzīvesveids un profesija bija ballītes, bikses patstāvīgi pusmastā, tagad spēlēsies ar pajauno drušku kārtīgos ģimenes tēvos un mātēs??
Bet, ko gan vēl no sievas- mājsaimnieces var paņemt, lai ir sāpīgi?! Katlus, pannas, caurus legingus? Nē, tie ir bērni!
13.12.2023 20:38 |
 
Moderators
Reitings 3717
Reģ: 13.11.2016
Sieviete, acīmredzami, zina, ka viņa ieraksta sarunas, bet vīrietis to nezina.
13.12.2023 20:39 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Mathilde @ 13.12.2023 20:38
Tātad Judzim Rūta padsmit gadus bija laba māte, bet pēkšņi palika slikta un bērni noteikti tāpēc jāatņem.
Es Rūtas vietā pateiktu- ok, audzini tad arī pats!
Un pati pievērstos sev, taisītu savu karjeru, sapelnītu naudu, maksātu alimentus, noprecētu kādu foršu vīru.
Gribu redzēt, cik ilgi Mārcis to izturētu. Vīrietis, kura dzīvesveids un profesija bija ballītes, bikses patstāvīgi pusmastā, tagad spēlēsies ar pajauno drušku kārtīgos ģimenes tēvos un mātēs??
Bet, ko gan vēl no sievas- mājsaimnieces var paņemt, lai ir sāpīgi?! Katlus, pannas, caurus legin gus? Nē, tie ir bērni!

Un šī ir daļa, kur sliecos aizstāvēt Rūtas pusi un piekrist viņas jautājumam, kāpēc nevarēja bērnu sadalījumu izvirzīt uz 50/50? Šķiet, ka arī Mārcis grib ieriebt un nav nekāda svētā nevainība. No Rūtas nav ko citu paņemt, kā bērnus.
13.12.2023 20:42 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
SarmaD @ 13.12.2023 20:20

Es arī neizprotu, kapēc Lapsa tur iepinies. Bet domāju, ka kāda labāk mācēs paskaidrot kas viņš par fruktu un kapēc viņam šis viss tā imponē.
Ja par Kalnos, tad viņa ir tipiska līdzi māvēja, jo vienkārši nespēj izvērtēt situāciju pēc faktiem un nolikt sev priekšā dotos lielumus no abām pusēm, tapēc ieņem sev ērtāko pozīciju un blēj vienu un to pašu pa vairākām lāgām, kamēr lielākā daļa tomēr mēģina iedziļināties un saprast, kur tad ir tā taisnība starp abiem. Gluži tāpat kā ir cilvēki, kas uz sitiena atbalsta Mārci, tāpat arī atbalsta Rūtu.
Klau tu taču esi smagi īpatna zoss! Atsienies
13.12.2023 20:44 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Mathilde @ 13.12.2023 20:38
Tātad Judzim Rūta padsmit gadus bija laba māte, bet pēkšņi palika slikta un bērni noteikti tāpēc jāatņem.
Es Rūtas vietā pateiktu- ok, audzini tad arī pats!
Un pati pievērstos sev, taisītu savu karjeru, sapelnītu naudu, maksātu alimentus, noprecētu kādu foršu vīru.
Gribu redzēt, cik ilgi Mārcis to izturētu. Vīrietis, kura dzīvesveids un profesija bija ballītes, bikses patstāvīgi pusmastā, tagad spēlēsies ar pajauno drušku kārtīgos ģimenes tēvos un mātēs??
Bet, ko gan vēl no sievas- mājsaimnieces var paņemt, lai ir sāpīgi?! Katlus, pannas, caurus legin gus? Nē, tie ir bērni!
Super !!!!
13.12.2023 20:45 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Relaxxxxxx @ 13.12.2023 20:18

Kaut kur bija twiterī rakstīts , ka Rūtas ģimene noalgojusi labākos PR , un ka nevienu teikumu pati neesot fb rakstījusi, nu jau liekas ka tā arī varētu būt , un viens no noalgotajiem ir LL

LL ir vai nu noalgots tiešām kā aizmugure un PR vai arī piekritis piedalīties, jo sabiedrībai to ir tiesības zināt. Otrajā gadījumā viņš parasti naudu par to neprasa.
13.12.2023 20:45 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Kalnos @ 13.12.2023 20:44
Klau tu taču esi smagi īpatna zoss! Atsienies

Arī tas, ka tu savu vārdu smagumu nespēj panest liecina par to, ko par tevi jau teicu. Tu taču minēji ka esmu tev blokā, bet turpini lasīt. Kapēc? Jo manos komentāros ir saturs, ko nevar teikt par taviem tukšajiem blējieniem "Vēzis, vēzis!"
13.12.2023 21:05 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Relaxxxxxx @ 13.12.2023 20:18

Kaut kur bija twiterī rakstīts , ka Rūtas ģimene noalgojusi labākos PR , un ka nevienu teikumu pati neesot fb rakstījusi, nu jau liekas ka tā arī varētu būt , un viens no noalgotajiem ir LL
piemēram, man liekas, ka tieši Mārcis ir, kas noalgojis cilvēku un sakārto lietas, lai visi citi dara visu viņa vietā. Pat vienveidīgie gan ex sievas, gan ex sievasmātes posti, kur liekās, ka viena un tā pati persona rakstījusi.
Kā arī tas valts dalbiņš, kas visu FB piekladzinājis nav īsti normāls kaut pēc šī video https://www.instagram.com/reel/CxE4baNKMsm/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
13.12.2023 21:16 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.12.2023
Klau, bet kāpēc pēc Rūtas izpaustās pieredzes liela daļa metas aizstāvēt viņu ar visām četrām, neizanalizējo jebkādus iespējamos scenārijus un nepieļaujot iespēju ieklausīties arī otras puses stāstā? Tīri intereses pēc, gaidu, kad tiks apgāzts šis stereotips, ka sieviete ir cietēja bet vīrietis morāls kroplis. Reizēm pati pirms mr esmu diezgan neadekvāta attiecībā pret otru pusīti, bet savas iespējamās rīcības sekas apzinos, neļaujot tām realizēties par neko vairāk kā cīņu ar sevi, nevis partneri (nejaukt šeit iekšā ciklu, tas bija vienkāršs piemērs). Ar to gribēju pateikt, ka ir māksla sievietei pašai apzināties un atzīt savu vainu, nevis tikai nopelst vīrieti ar kuru kopā slēgta laulība un, tomēr, pēc krāpšanas dzemdēts vēl trešais bērns.
13.12.2023 21:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5006
Reģ: 03.11.2012
Bjork @ 13.12.2023 21:16
piemēram, man liekas, ka tieši Mārcis ir, kas noalgojis cilvēku un sakārto lietas, lai visi citi dara visu viņa vietā. Pat vienveidīgie gan ex sievas, gan ex sievasmātes posti, kur liekās, ka viena un tā pati persona rakstījusi.
Kā arī tas valts dalbiņš, kas visu FB piekladzinājis nav īsti normāls kaut pēc šī video https://www.instagram.com/reel/CxE4baNKMsm/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

Noskatījos to video, vienkārši wtf un viņam vēl profilā rakstīts, ka viņš pasniedz sievietēm seminārus 😀🙈
13.12.2023 21:24 |
 
Reitings 1215
Reģ: 19.10.2023
Bjork @ 13.12.2023 21:16
piemēram, man liekas, ka tieši Mārcis ir, kas noalgojis cilvēku un sakārto lietas, lai visi citi dara visu viņa vietā. Pat vienveidīgie gan ex sievas, gan ex sievasmātes posti, kur liekās, ka viena un tā pati persona rakstījusi.
Kā arī tas valts dalbiņš, kas visu FB piekladzinājis nav īsti normāls kaut pēc šī video https://www.instagram.com/reel/CxE4baNKMsm/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

Dalbiņš reālajā dzīvē ir tāds losis. Slavens kļuva tikai tad, kad kādu laiku salaida ar radiogeišu Ievu Adams. Virtuāli arī lien daudzām pudelēm par korķi. Normāls nav, bet traks arī ne, drīzāk tāds antiņa tipāžs.
13.12.2023 21:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits