Mārcis un Rūta Judži - kam taisnība!?

 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Pēc Ietekmeļu diskusijas pārpildīšanas ar šo tēmu, izveidoju atsevišķu diskusiju.
Tēma ir gana svarīga ne tikai šajā gadījumā, bet arī vispārīga mūsdienu problēma.
13.12.2023 07:37 |
 
Reitings 2199
Reģ: 10.09.2021
Un busim godigi. Nekas labs nav tajas attiecibas, kur virs visu sponsore un sieva tikai pa majam daudzus gadus. Agri vai velu rodas konflikti utt, ir jabut kaut vai minimaliem ienakumiem vai nodarbosanai. Tur veidojas konflikti gan no sievas puses, ka nejutas noverteta, gan no vira puses, ko tad sieva chikst, jo majas sedet ir easy.
13.12.2023 13:53 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
McSara @ 13.12.2023 13:51

Vārds pret vārdu, es arī zinu un? Tev ir tava pieredze un man ir mana! Visas situācijas nav vienādas.
Arī man Tev nekas nav jāpierāda!
Lūdzu fano un atbalsti tālāk tādus kā MJ

Protams ka nav! Tad kas tev liek domāt, ka šī ir vienāda ar tavu piedzīvoto? Es, atšķirībā no tevis, neesmu nevienā pusē un joprojām uzskatu, ka sačakarējās gan Rūta, gan Mārcis, līdz kam aizveda šī situācija. Kamēr nav vairāk materiālu, tikmēr arī nevaru nostāties neviena pusē, jo tādu balto un nevainīgo nav.
13.12.2023 13:57 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Iemetīšu arī savas piecas kapeikas!
Bērni mūsdienās paliek nevis pie mīļākā vecāka , bet pie populārākā, tajā brīdī turīgākā un tādā , kurš nav sliktais policists, respektīvi, kurš nečeko tavas mācības, neburzī, ka Tev istabā bardaks utt.
Otrkārt, ja esi precējies un šķiries, kur prikols TRĪS BĒRNU MĀTEI UN SIEVAI teikt, lai lasās prom, jo tā nav viņas māja. Sanāk, ka viņa to māju tīra, uzpasē, gatavo , par visiem rūpējas, bet kad šķirās, tad vot es viņu pirku, lasies prom.
Šoreiz esmu sievietes pusē, jo pēc tā video viss ir pateikts!
13.12.2023 14:04 |
 
Reitings 5585
Reģ: 20.08.2021
SarmaD @ 13.12.2023 13:57

Protams ka nav! Tad kas tev liek domāt, ka šī ir vienāda ar tavu piedzīvoto? Es, atšķirībā no tevis, neesmu nevienā pusē un joprojām uzskatu, ka sačakarējās gan Rūta, gan Mārcis, līdz kam aizveda šī situācija. Kamēr nav vairāk materiālu, tikmēr arī nevaru nostāties neviena pusē, jo tādu balto un nevainīgo nav.

Pilnīgi noteikti neapgalvoju, ka Rūta ir balta un pūkaina.
Par to, ka pagale nedeg viena, šis teiciens man jau sāk apnikt. Kā kaut kas tā tās nabaga pagales tiek pieminētas.
13.12.2023 14:08 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Man zemiski šķiet visām vārītēm atbalstīt sievieti tikai tapēc, ka tā ir sieviete, zinot to, ka viņa ir šķīrusies, tad to briesmīgi slikto jākli paņēmusi atpakaļ un tad tas saldsērīgais teksts par to, ka visus to pazemojumus, dzeršanas, sānsoļus cietusi vientulībā, jo tā ir tāda viņas daba, paspilgtinot viņas ciešanu ceļu citu acīs, jo viņa taču nabadzīte, kura tādam kretīnam vel trešo bērnu dāvājusi. Neviens šādiem klusajiem cietējiem medaļas nedāvina un baltāki viņi tamdēļ nekļūst. Neiet prom, nepiedalīties tajā farsā, dzemdēt, piedot ir izvēle. Pašas pieņemts lēmums.
13.12.2023 14:10 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
McSara @ 13.12.2023 14:08

Pilnīgi noteikti neapgalvoju, ka Rūta ir balta un pūkaina.
Par to, ka pagale nedeg viena, šis teiciens man jau sāk apnikt. Kā kaut kas tā tās nabaga pagales tiek pieminētas.

Pagales es vispār nekur nepieminēju.
13.12.2023 14:10 |
 
Reitings 139
Reģ: 12.10.2022
Puppet @ 13.12.2023 12:35
to ka vińai bija vēzis cilvēki paši izdomāja. To , ka vińai nogrieza krūti arī paši izdomāja “vienpupes”dēł.
Es sliecos , ka vińai bija breast lumpectomy nevis mastectomy . Lai noverstu laundabiga audzeja iespejamibu. Un ja Tu iegooglesi bildes ar breast lumpectomy diemzel var būt “nesmuki” rezultati , ka ja Tevi nesauktu pat vienpupi tas loti loti aizkertos atmińā.
Šai operacijai arī apsēji ir savadaki. Un nenońem visu krūti. Tapec bilde izkatas viss “normali”. Un tapec Judzis saka ka vēzis nav , jo nebija . Bet simptomi bija un operacija bija smaga.

no Delfi:
Pēc biopsijas slēdziens bija cits – krūtī bija autoimūns iekaisums, kas laika gaitā var pārvērsties par ļaundabīgu audzēju. Veselības problēmu saasinājums bija vēl viens signāls, kas lika Rūtai pārvērtēt savu dzīvi. Veselības ziņā uz laiku kļuva labāk, bet bija jāpaliek regulārā ārstu uzraudzībā. Pērnpavasar veidojumi krūtī atgriezās.
13.12.2023 14:12 |
 
Moderators
Reitings 4627
Reģ: 13.11.2016
Lola12345 @ 13.12.2023 13:47

Nu nav tik vienkārši. Ļoti bieži tiešām kamēr nav asinis un viss pārējais neko nedara. Pēdējo gadu laikā ir labāk, dēļ visiem notikumiem, bet piemēram pirms 10/15 gadiem tu varēji aiziet ar zilu aci un “mēs neko nevaram izdaīt”, “nav nozieguma sastāva”.

Kāda nozīme, kā bija pirms 15 gadiem?
Mainījušies ir ne tik daudz notikumi, cik juridiskais regulējums. Pagaidu aizsardzības pret vardarbību institūts likumos ir ieviests un darbojas jau gandrīz 10 gadus. Varmāku var izmest uz ielas, parakstot policista aizpildītu veidlapu, neatkarīgi no tā, kam pieder īpašums. Ātri un vienkārši. Savukārt to nedarīt bieži vien diemžēl ir vienkārši cietušo dzīves izvēle jeb vardarbības tolerance, t.i., vardarbību tolerē ne jau sabiedrība vai institūcijas, bet gan vardarbībā iesaistītie.
13.12.2023 14:13 |
 
Reitings 5585
Reģ: 20.08.2021
SarmaD @ 13.12.2023 14:10

Pagales es vispār nekur nepieminēju.

Šobrīd visiem ļoti patīk šis teiciens!
Vienkārši pieminēju, lai nav lieki jāraksta!
13.12.2023 14:19 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Nekādas līdzjūtības pret durām, kuras karājas gadiem vecim bikšu starā, sadzemdē jāklim un dzērājam knēveļu varzu. Tagad atmodās pēc gandrīz 20 gadiem, atmodās, jo vairs bikšu staru noturēt nevarēja. Dirsa plika, uzvedas kā pustraka, plus sīkie paši nez ko neraujas pie māmules. Un par tiem veidojumiem krūtī? OMG, statistiku apskatieties krūts vēža Latvijā, ne pirmā, ne pēdējā, bļaušana gan skaļāka nekā tām, kurām jau krūtis noņemtas. Kas attiecas uz piselīgo bungu sitēju, sieviete ar smadzenēm pēc pirmā varoņdarba tādu pasūtītu dēt. Taču bezsmadzeņu bikšu staru turētāju mums netrūkst. Un vecums? 40 gadi tam pārītim. Pēc bildēm domāju ka 50-55. Un tāpat nav skaidrs, ko pīpēja Maligina meita, kad pinās ar to priekšlaikus novecojušo alkānu.
13.12.2023 14:29 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Un vispār, jebkādos kontekstos, šis te "esmu pieradusi visu izciest viena, sevī" nav nekāds labais tonis pašai sev un applausus vērts. Atminos kā man druška pusdienu pauzē pateica liktenīgu frāzi, pēc kuras es uzreiz sapratu, kas man ir jādara, kad vaimanāju viņai par savām nedienām. Ja tu esi viens ar sevi, tad tu arī esi viss kas tev tajā brīdī ir. Par stulbumu ir jāmaksā. Šajā gadijumā tā varbūt ir par ļoti liela cena, bet jāmaksā.
13.12.2023 14:31 |
 
Reitings 23973
Reģ: 18.08.2022
Skatos man viens pazīstamais arī ielicis solidaritāres postu tam vīram ,kas mani tiešām izbrīnija ,ka pie posta bija pievienota “brains” emoji,tas laikam majiens ,ka tai sievai ir kădas mentălas problēmas vai tamlīdzīgi.
Lai ,nu kă man palika loti negativa pēcgarša no tā posta ,tada sajuta,ka tuvie draugi pavisam varĩtēm megina pieradit,ka ta sieva nav pieskaitama vai ar intelektu apveltita.
13.12.2023 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Pārlasot otrreiz sievas tekstu, ar vēsu galvu, man tomēr nolasās manipulēšana no sievas puses un reakcija no vīra puses, nevis otrādi. Ja, vīrieti mērķtiecīgi izved no pacietības, viņš var arī nesavaldīties, jebkurs var nesavaldities, ne tikai vīrietis. Tāpat man rodas sajūta, ka sievai ir izmisums, jo visu zaudē- vīru, pēc tam bērnus un nu arī māja būs jāzaudē, visticamāk, jo par visu maksājis Judzis un bērni pie viņa. Vēl alimenti jāmaksā, ko nevar atlauties. Un vīrs tikmēr dzīvo tālāk- jaunas attiecības, ceļojums visiem kopā ar bērniem, viņa tiek izslēgta no ģimenes.
Es nesaku, ka tas viss, ko rakstu ir patiesība, tas vienkārši ir manas sajūtas, ieliekot sevi šajā situācijā, iejūtoties abās lomās… ļoti ceru, ka sieva runā patiesību un šī nav atriebība, jo ja izrādīsies, ka sieva vienkārši “kļuva emocionāla”, tad ļoti žēl Mārča un bērnus.
13.12.2023 14:45 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.12.2023
Ne bez iemesla bērnu dzīves vieta noteikta pie tēva, tas video arī īsa un sīka vienība, kas zin, kas bijis pirms tam. Tā sieviete arī laba, dzemdē tris bērnus, laužas pie varmākas pagulēt uz dīvāna piesedzoties ar mēteli, kka liekas, ka pate arī nav bez vainas! Un vispār tur bērni jau tajā vecumā, ka gan bāriņtiesa, gan tiesa var uzklausīt bērnu viedokli! Turklāt, tas, lā izturējusies pret sava vīra pirmo bērnu neko labu par viņu neliecina!
13.12.2023 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 3134
Reģ: 29.01.2009
yay @ 13.12.2023 13:31

bet nu paga, ko tieši bijusī sieva iegūst pucējot spalvas Mārcim tagad?

Nu tāpēc, ka jaunā sieva apriori būs sliktā.
Piemēram, manam exvīram ir arī jauna dāma, ar kuru iepazinās pēc šķiršanās. Reiz viņi kopā bija pakaļ iebraukuši pie maniem vecākiem paņemt mūsu kopējo bērnu (dāma palika mašīnā).
Mamma pēc tam man zvana un reportē, ka kopā ar TO! (nicinoši šņācošā tonī) bijis 😃. Lai gan ne es ko ļaunu esmu teikusi, ne viņas vispār pazīstamas. Viņai viņa nepatīk vien tā iemesla dēļ, ka ir kopā ar mana bērna tēvu. Tā ka ticība man viņas (exsievasmātes) slavējumiem ir 0.
13.12.2023 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Rūtai tomēr nav vēzis, bet autoimūnā saslimšana.
13.12.2023 15:08 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Naomi* @ 13.12.2023 15:05
https://jauns.lv/raksts/zinas/587298-man-par-piedzivoto-bija-kauns-ruta-judze-pateiciga-par-lidzcilveku-atbalstu?utm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0TEXbH6zm2Epr_XShSZDL6H0_KovY7Buiw-2DLY6sJHSAeJMEMyPJyBuo_aem_AZnV92hXLVOakOFYyrdtQWvyFpSEd77ARLlTPp5xykEbhhiNmjlszzcK6DtbL_gi2iU#google_vignette

Nu lūk. Tapēc arī teica slimība, ne vēzis. Tomēr raksts taisīts tā, lai padomātu, ka viņai ir bijis vēzis un Mārcis ir kretīns, kurš uzstājas labdarības koncertos krūts vēža slimniecēm, bet patiesībā ir pilnīgi pretējs. Lai nu kā, par vienpupi nosaukt ir zemiski. Bet arī pati veido tādu manipulatīvu auru.
13.12.2023 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
SarmaD @ 13.12.2023 15:13

Nu lūk. Tapēc arī teica slimība, ne vēzis. Tomēr raksts taisīts tā, lai padomātu, ka viņai ir bijis vēzis un Mārcis ir kretīns, kurš uzstājas labdarības koncertos krūts vēža slimniecēm, bet patiesībā ir pilnīgi pretējs. Lai nu kā, par vienpupi nosaukt ir zemiski. Bet arī pati veido tādu manipulatīvu auru.
tieši to pasu iedomājos, ka manipulēt māk, ne tikai ar vīru, bet arī ar vārdiem.
13.12.2023 15:14 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Naomi* @ 13.12.2023 15:14
tieši to pasu iedomājos, ka manipulēt māk, ne tikai ar vīru, bet arī ar vārdiem.

Man, savukārt, interesē ko tagad Kalnos teiks, kura bļaustijās par to vēzi. 😀
13.12.2023 15:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits