Par strapon seksu.

 
Reitings 84
Reģ: 04.10.2023
Šodien šajā forumā, vecs gan ieraksts bija, lasīju to, ka sievietes apgalvo- lielākajai daļai heteroseksuālu vīriešu, patīk tas, ka viņu meitenes viņus izdrāž dupsī. To rakstīja sievietes, pie tam, sakot, ka viņām tas patīk, arī baudu sagādā. Es, šķiet, būšu no tās mazākās vīriešu daļas.
Nē, es tādas darbības nenosodu. Cilvēku seksualitāte ir brīnišķīga dabas dāvana.
Vien jautājums. Ja sievietes saka, ka lielākajai daļai vīriešu, patīk tas, ka meitenes viņus pakaļā paņem, tad sanāk, ka lielākajai daļai sieviešu, patīk savus večus dibenā ņemt?
Šis nav provokatīvs jautājums.
11.12.2023 18:24 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.09.2023
Hodge @ 11.12.2023 20:34
Par tēmu. Mani dibenā nav ņēmuši ne vīrieši, ne sievietes. Jā, es pamēģinātu (ar sievieti), bet bailes, ka tas man iepatiksies. Tur ir tā problēma. Vienkārši, lasījis esmu to, ka vīrieši, kurus drāž dibenā (vienalga, vīrieši vai sievietes), sajūt tādu oh- la la orgasmu, ka vairāk neesot spējīgi uz normālu dzimumaktu ar sievieti. Tas mani biedē, attur no tā pasākuma. Vēl jau tas, ka neērti to sieviņai jautāt. Sieviņa, izdrāz mani ? ne ne, tas neiet.

Iepriekšējā tēmā rakstīji,ka esi sūkājis vīrietim. Tātad jau ir iepatikušies vīrieši
12.12.2023 09:28 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
man liek domāt, ka Tu esi trollis

Lai kā būtu, seksa foruma sadaļa ir mirusi, liekas pat klosterī ir daudzveidīgāka seksuālā dzīve. Ir labi, ka kāds cenšas atdzīvināt sulīgas seksa tēmas, nevis tumsā un zem segas reizi mēnesī.
12.12.2023 11:13 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Lai kā būtu, seksa foruma sadaļa ir mirusi, liekas pat klosterī ir daudzveidīgāka seksuālā dzīve. Ir labi, ka kāds cenšas atdzīvināt sulīgas seksa tēmas, nevis tumsā un zem segas reizi mēnesī.

True, bet no otras puses, ja kaut vai runājam par šo konkrēto tēmu, tad ņemot vērā kā šeit viens otru ķengā, diez vai kāda atzīs to, ka viņa savu vīrieti paņem ar strapon 😁 kur nu vēl par citām lietām
12.12.2023 11:19 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
GhostGG @ 12.12.2023 11:19

True, bet no otras puses, ja kaut vai runājam par šo konkrēto tēmu, tad ņemot vērā kā šeit viens otru ķengā, diez vai kāda atzīs to, ka viņa savu vīrieti paņem ar strapon ? kur nu vēl par citām lietām

Apšaubu, ka katram mājās strapon plauktā stāv, bet šādi vai citādi prostatas masāžu gandrīz katrs vīrietis savā dzīvē ir izmēģinājis.
12.12.2023 11:24 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Apšaubu, ka katram mājās strapon plauktā stāv, bet šādi vai citādi prostatas masāžu gandrīz katrs vīrietis savā dzīvē ir izmēģinājis.

Godīgi varu pateikt, ka es neesmu. Man mentāls bloks pret tādām lietām 😁
12.12.2023 11:32 |
 
Reitings 717
Reģ: 03.11.2023
GhostGG @ 12.12.2023 11:19

True, bet no otras puses, ja kaut vai runājam par šo konkrēto tēmu, tad ņemot vērā kā šeit viens otru ķengā, diez vai kāda atzīs to, ka viņa savu vīrieti paņem ar strapon ? kur nu vēl par citām lietām

Kāpēc lai neatzītu? Viena meitene tepat sākumā jau pastāstīja. Man tikai liekas, ka tas varētu būt ļoti rets gadījums, bet nu jūs vīrieši jau labāk zināsiet kādas jums fantāzijas.
Anonīms forums taču. Tāpēc arī nesaprotu, kādēļ autors pats nepasaka atklāti, ka fantazē par to.
12.12.2023 12:02 |
 
Reitings 84
Reģ: 04.10.2023
Džinga @ 12.12.2023 12:02

Kāpēc lai neatzītu? Viena meitene tepat sākumā jau pastāstīja. Man tikai liekas, ka tas varētu būt ļoti rets gadījums, bet nu jūs vīrieši jau labāk zināsiet kādas jums fantāzijas.
Anonīms forums taču. Tāpēc arī nesaprotu, kādēļ autors pats nepasaka atklāti, ka fantazē par to.

OK, teikšu atklāti- manas seksuālās fantāzijas. Sieviete mani izdrāž. Jā, ņem un izdrāž. Es guļu uz vēdera, bet meitene man virsū un piš nost.
12.12.2023 14:25 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Ja runa par anālo, tad manā uzskatā dibens ir domāts tikai vienai lietai - kakāšanai. Pa turieni paredzēts nākt ārā , nevis kautko likt iekšā. Pati nekad neesmu mēģinājusi un arī neparakstītos uz to.
Un kā sieviete vīrietim var anālo veikt? Ar pirkstiem? ( fui pretīgi), Dildo?
Varat uzskatīt mani par vecmodīgu omi, bet šis viss ir liels tabu.
12.12.2023 14:33 |
 
Reitings 717
Reģ: 03.11.2023
Forelee @ 12.12.2023 14:33
Ja runa par anālo, tad manā uzskatā dibens ir domāts tikai vienai lietai - kakāšanai. Pa turieni paredzēts nākt ārā , nevis kautko likt iekšā. Pati nekad neesmu mēģinājusi un arī neparakstītos uz to.
Un kā sieviete vīrietim var anālo veikt? Ar pirkstiem? ( fui pretīgi), Dildo?
Varat uzskatīt mani par vecmodīgu omi, bet šis viss ir liels tabu.

Nu, tas ir tavs uzskats un sajūtas, tev neviens neliek to darīt. Es arī to nemēģinātu, vienkārši negribu, bet citus džadžot īsit nav nekādas jēgas.
PS. Kaut kāds netīrs fetišs ir teju katram no mums, tikai daži negrib iedziļināties savās sajūtās vai to atzīt.
12.12.2023 14:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
OK, teikšu atklāti- manas seksuālās fantāzijas. Sieviete mani izdrāž. Jā, ņem un izdrāž. Es guļu uz vēdera, bet meitene man virsū un piš nost.

Ļoti labi. Atrodi sievieti, kurai tas arī varētu patikt (tādu nemaz tik maz nav, starpcitu), vai arī ej pie eskortiem, kuri tavu fantāziju realizēs. Problēma atrisināta.
PS. Kaut kāds netīrs fetišs ir teju katram no mums, tikai daži negrib iedziļināties savās sajūtās vai to atzīt.

Tas gan. Vai arī baidās ko par to padomās citi. Man, personīgi, vienalga, ko katrs dara savā guļamistabā, kamēr abas iesaistītās puses ar to ir mieră un kamēr tas nav saistīts ar kaut kādām pretlikumībām. Ja abi ir apmierināti, droši, uz priekšu 👍
12.12.2023 15:03 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
akul12 @ 12.12.2023 11:13

Lai kā būtu, seksa foruma sadaļa ir mirusi, liekas pat klosterī ir daudzveidīgāka seksuālā dzīve. Ir labi, ka kāds cenšas atdzīvināt sulīgas seksa tēmas, nevis tumsā un zem segas reizi mēnesī.

Tad kad tu būsi drāzties tikai dienas gaismā un viss, tad tev liksies interesanti un sulīgi tumsā to darīt zem segas. Ja tu edisi tikai makaronus, tad drīz sagribēsies kautko citu. Forumā daudzas tēmas ir apmirušas, netikai seksa runas. Turklāt tava sāpe ir nolasāma, ka tev ir bijis sekss 1x mēn un zem segas, ka neesi apmierināts! Tagadejā dod 2x mēn?
13.12.2023 03:30 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Hodge @ 11.12.2023 20:34
Par tēmu. Mani dibenā nav ņēmuši ne vīrieši, ne sievietes. Jā, es pamēģinātu (ar sievieti), bet bailes, ka tas man iepatiksies. Tur ir tā problēma. Vienkārši, lasījis esmu to, ka vīrieši, kurus drāž dibenā (vienalga, vīrieši vai sievietes), sajūt tādu oh- la la orgasmu, ka vairāk neesot spējīgi uz normālu dzimumaktu ar sievieti. Tas mani biedē, attur no tā pasākuma. Vēl jau tas, ka neērti to sieviņai jautāt. Sieviņa, izdrāz mani ? ne ne, tas neiet.

Šaubos vai tādam sīkām smerdelim ir sieviņa😱😱😂
13.12.2023 03:40 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Hodge @ 11.12.2023 21:15
Fakts ir tas, ka ne tikai vīriešiem patīk, ka viņus drāž, bet arī sievietēm patīk, ja viņas dupsī ņem.
Man bija draudzene, kura atnāca no dušas un uzsēdās man virsū ar dibena caurumu. Es to neprasīju, man tak vienalga, kuru caurumu drāzt. Bet viņa gūstot īpašu baudu dibenā. Jā, sajūtas man bija savādākas, caurumiņš daudz šaurāks. Bet es biju daļēji piedzēries. Tas nekas.
Es vien saku to, ka dupsī drāzties patīk i vīriešiem, i sievietēm. Orgasmu gūstam. Tā mana sieviete, jā, guva orgasmu no tā, ka es viņu dibenā drāzu. Jocīgi.

Slima cilvēks 😂😂
13.12.2023 04:13 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Jupiter @ 12.12.2023 08:48
Paklau, ja es dalīšos ar saviem strap-on piedzīvojumiem, es gribu zināt, kā šī informācija tiks izmantota. Tas vien, ka Tu to uzskati par stulbu pieeju, man liek domāt, ka Tu esi trollis. Tu vienkārši gribi runāt par seksu bez jebkādas jēgas.

Nē, jēga ir tāda, ka šādi cilvēki, izjūt gandarījumu un prieku runājot par sex, varbūt tā pat viņus uzbudina, savā veidā priekšspēle pirms masturbācijas...nošauj divus zaķus ar vienu šāvienu - pievērš sev uzmanību, jo bez i-neta tas nav izdevies. Un otrs ir runā par tēmu, kuru grib un uzbudina
13.12.2023 04:16 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
GhostGG @ 12.12.2023 15:03

Ļoti labi. Atrodi sievieti, kurai tas arī varētu patikt (tādu nemaz tik maz nav, starpcitu), vai arī ej pie eskortiem, kuri tavu fantāziju realizēs. Problēma atrisināta.
Tas gan. Vai arī baidās ko par to padomās citi. Man, personīgi, vienalga, ko katrs dara savā guļamistabā, kamēr abas iesaistītās puses ar to ir mieră un kamēr tas nav saistīts ar kaut kādām pretlikumībām. Ja abi ir apmierināti, droši, uz priekšu ?

Ghost tev laiks ir pamest forumu beidzot..
13.12.2023 04:20 |
 
Reitings 563
Reģ: 13.12.2023
GhostGG @ 12.12.2023 15:03

Ļoti labi. Atrodi sievieti, kurai tas arī varētu patikt (tādu nemaz tik maz nav, starpcitu), vai arī ej pie eskortiem, kuri tavu fantāziju realizēs. Problēma atrisināta.
Tas gan. Vai arī baidās ko par to padomās citi. Man, personīgi, vienalga, ko katrs dara savā guļamistabā, kamēr abas iesaistītās puses ar to ir mieră un kamēr tas nav saistīts ar kaut kādām pretlikumībām. Ja abi ir apmierināti, droši, uz priekšu ?

Kā tu zini, ka nav tik maz? Tev regulāri prasa? 😂😂
13.12.2023 12:24 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kā tu zini, ka nav tik maz? Tev regulāri prasa?

Nu man ir bijušas vairākas, kuras to ir ierosinājušas un gribējušas uz mani to īstenot. Mans dibens ir svēts, tajā neko sprauzt nedrīkt :D
13.12.2023 12:27 |
 
Reitings 563
Reģ: 13.12.2023
GhostGG @ 13.12.2023 12:27

Nu man ir bijušas vairākas, kuras to ir ierosinājušas un gribējušas uz mani to īstenot. Mans dibens ir svēts, tajā neko sprauzt nedrīkt :D

O, tad jau laikam esi kkāds beta, kuru sievietes grib dominēt. Bet pamēģini, varbūt iznāks ārā zelta ola 😂
13.12.2023 12:38 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Bet pamēģini, varbūt iznāks ārā zelta ola

Tev tā bija? Es tomēr atteikšos.
13.12.2023 12:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3783
Reģ: 31.10.2010
Aizspriedumi, aizspriedumi. Vīriešiem ir tāds orgāns kā prostata un sen jau noskaidrots, ka pareiza tā stimulācija sagādā daudz intensīvākas sajūtas kā parastais sekss. Tikai ak vai, piekļūt tam var tikai caur dibenu un tas nu ir daudzu hetero vīriešu lielais tabu. Nespējot atvērt plašāk prātu, viņi paši sev liedz lielu baudu.
Un par šo runājot
dibens ir domāts tikai vienai lietai - kakāšanai.
- vai to pašu nevar teikt arī par orālo seksu, ko daudzi ļoti mīl? Mute taču domāta tikai ēšanai un runāšanai.
13.12.2023 12:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits