Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nišas aromāti

 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Hellooo - tām, kas lieto, kādus nišas aromātus lietojat? Kas visvairāk patīk un kādas notis uzrunā? Es esmu jauniņais - bet man šobrīd topā HFC aromāti - kaut vai tāpēc, ka viegli pieejami Stockmann izsmaržot visus.
10.12.2023 15:02 |
 
Reitings 15
Reģ: 19.10.2023
HFC ir forši 🙂
Mans jaunais atklājums ir Eight&Bob. Tieši Original - es teiktu, ka viņš ir drīzāk vīrišķīgs, lai gan skaitās unisex, bet man vispār patīk "vīrišķīgie ". Priekš nišas aromāta labi, ka ir 30 ml, jo parasti jau tik lielie izmēri. Koksne, vetīvers - tā parasti ir zaļā gaisma priekš manis.
https://www.villamode.lv/collections/eight-bob
22.12.2023 07:17 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.11.2023
Es nesaprotu, kāpēc jautāt citiem cilvēkiem viedokli par smaržām? Tad taču ir tik individuāli. Kādam patīk austrumu smaržas, kādam viegli citrusi. Ko dod tas, ka random cilvēks forumā pasaka savu mīļāko smaržu?
22.12.2023 13:43 |
 
Reitings 15
Reģ: 19.10.2023
Džinga @ 22.12.2023 13:43
Es nesaprotu, kāpēc jautāt citiem cilvēkiem viedokli par smaržām? Tad taču ir tik individuāli. Kādam patīk austrumu smaržas, kādam viegli citrusi. Ko dod tas, ka random cilvēks forumā pasaka savu mīļāko smaržu?

Es varu pateikt, kāpēc es piedalos tādās diskusijās. Tāpēc, ka tas ir, pirmkārt, iedvesmojoši - sarunāties ar domubiedriem. Otrkārt, var uzzināt kaut ko jaunu un iegūt interesi iepazīties ar kādām smaržām, par kurām varbūt nemaz nezināju, vai nezināju, kur ir pieejamas. Treškārt, runāties par notīm vispār ir vesela pasaule, jo no tām taču sastāv parfimērija, ne jau no plikiem zīmoliem un reklāmas. Jā, bieži sanāk nevis diskusija vai saruna, bet vienkārši katrs uzskaita, kas viņam patīk. Bet tas nekas, arī tas ir forši.
22.12.2023 19:25 |
 
Reitings 1297
Reģ: 07.09.2023
Neesmu nišas parfīmu fans, 90% procentu to aromātu ko pasmaržoju Creme de la creme veikalos šķiet ļoti smagas un ar tādu kā naftalīna piesitienu (kā no omes skapja, bet laikam jau klasiskajām smaržām tādām ir jābūt). Esmu tur iegādājusies maison crivelli hibiskus mahajad (saldi svaigas un ļoti noturīgas) un byredo gypsy water (arī svaigas bet mazāk noturīgas).
22.12.2023 20:24 |
 
Reitings 15
Reģ: 19.10.2023
Gaby Moreno @ 22.12.2023 20:24
Neesmu nišas parfīmu fans, 90% procentu to aromātu ko pasmaržoju Creme de la creme veikalos šķiet ļoti smagas un ar tādu kā naftalīna piesitienu (kā no omes skapja, bet laikam jau klasiskajām smaržām tādām ir jābūt). Esmu tur iegādājusies maison crivelli hibiskus mahajad (saldi svaigas un ļoti noturīgas) un byredo gypsy water (arī svaigas bet mazāk noturīgas).

Mhm, tur būs vairāk jautājums par to, ko pats veikals izvēlas iekļaut savā sortimentā. Un vēl arī tas, ka oriental, muskusa, ambra notis tomēr ilgu laiku bijušas trends.
22.12.2023 21:19 |
 
Reitings 15
Reģ: 19.10.2023
Gaby Moreno @ 22.12.2023 20:24
Neesmu nišas parfīmu fans, 90% procentu to aromātu ko pasmaržoju Creme de la creme veikalos šķiet ļoti smagas un ar tādu kā naftalīna piesitienu (kā no omes skapja, bet laikam jau klasiskajām smaržām tādām ir jābūt). Esmu tur iegādājusies maison crivelli hibiskus mahajad (saldi svaigas un ļoti noturīgas) un byredo gypsy water (arī svaigas bet mazāk noturīgas).

Man ļoti patīk Gypsy Water. Otras gan vēl nepazīstu.
22.12.2023 21:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits