Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu griezums

 
10 gadi
Reitings 7729
Reģ: 21.03.2014
Man vienmēr bijuši vidēji gari mati. Bet es nesaprotu kas tā par modi tagad vai kā, ka vairs negriež ar pakāpi, izfilējot, bet vnk taisni. Izskatas briesmīgi. Un jau pie 3ās frizieres esmu bijusi. Un neeju es uz kaktu kantoriem! Līdz pusmugurai gari, taisni, loti biezi mati un vnk apgriezti taisnā griezumā. Lūdzu izfilēt un bik pakāpi, bet nu rezultāts tāpat nekāds. Man pusgadu tagad vajadzēs kamēr ataugs tie mati un nebūs vairs izteikta tā taisnā līnija. Skatos senākas bildes...5 un 10 gadus atpakal normāli varēja apgriezt, bet kas tagad tas ir, nudien nesaprotu.
Varbūt kāda var ieteikt labu frizieri Rīgas centrā, kas normāli griež?
09.12.2023 13:07 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
Man nupat sanāca otrādāk, es parasti savai frizierei lūdzu nedaudz pakāpeniski, nu un viņa ta kādos 3 līmeņos, kā lielas šķipsnas to pakāpi taisīja.
Bet tagad manējā dekrētā, aizgāju pie citas. Omg, viņa man visu aizmuguri pakāpeniski nogriezusi, kā 80to stilā. Galvas virspusē normāli, bet tuvāk galiem plānas pīckas 😬 Ja viņus neieveido, skats drausmīgs. Tad labāk būtu visi viena garuma.
09.12.2023 13:52 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Laikam šis ir iemesls, kāpēc savu pakāpenisko apgriežu pati. 😀
Draudzenei jaunībā friezieris pa dārgu naudu uztaisīja drausmas, tāda veida, kā LuckyStrike komentārā, un tā ļoti traki. Laikam trauma no tā man. 😀
Man arī vidējā garuma, arī nepatīk taisnā līnijā nogriezti, taču nav baigi biezie mati un filēt man nevajag. Gadiem jau esmu pati piešāvusies smuki apgriezt.
09.12.2023 14:08 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Es gadiem mocījos, mēģinot sameklēt frizieri, kas neņem rokās filējamās šķēres 😄 vienmēr ir bijis "tikai nedaudz, lai labāks skats". Tad nācās staigāt kā izplūkātai 😄
Autorei - nav jāgaida, lai ataug, izfilēt nav liela māksla. Ņem tik un griez. Novēlu atrast frizieri, kas uzklausa 🙂
09.12.2023 14:27 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Vairākas reizes esmu jautājusi, lai matus nogriež pakāpeniski,bet viņa ļoti minimāli apgriež,nu tā,ka es neredzu to pakāpi😀 taisnie mati man nepatīk, tad iet tāda kā trīstūrī,bet nav apgriezti pakāpeniski.
09.12.2023 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Man atkal otrādi,ļoti patīk taisni mati,vienmēr piesaku,lai nogriež precīzu taisnu līniju,ļoti patīk,ka matu gali ir biezi,nevis izfilējot kā apgrauztas "sasuļķas",izskatās kā būtu sašķēlušies. Filēšana bojā matus,padara frizzy un plānāku skatu. Tā trijstūra līnija vispār nepatīk,90.gadu stiliņš. "Vecā kaluma" frizieres griež pakāpi un filē,viņām nevar iestāstīt,lai nefilē,tādēļ iesaku pilnīgi nopietni iet pie tādām,kas sen strādā, griež kā agrāk,viņas mācēs apgriezt,jo kā iemācījās skolā, tā arī turpina. Bet tur arī jāskatās no matu struktūras,ne visiem varbūt piestāv perfekti taisna līnija. Kā Samantai Tīnai agrāk bija tas perfekti taisnais karē,liekas,daudz labāk izskatās,kā tas filētais ar pacelto aizmuguri tantīgais
09.12.2023 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 7729
Reģ: 21.03.2014
Man tie mati ir loti slidīgi, smagi un biezi. Neko neveidoju, jo tapat nekas neturas. Rezultātā pie galvas pieglausti un tad kur mati beidzas sanāk tā plati viņu stāv un tā taisnā līnija! Varbūt man vnk uz vecumu tie mati citādi krīt/stāv.
Nav arī tā, ka man iepriekš mega pakāpe bijusi no puses no matu garuma. Nē. Bet galos tie mati izskatījās un stāvēja labāk nekā vnk taisni nogriezta līnija. Brrr!
09.12.2023 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 7729
Reģ: 21.03.2014
Nellija @ 09.12.2023 15:39
Man atkal otrādi,ļoti patīk taisni mati,vienmēr piesaku,lai nogriež precīzu taisnu līniju,ļoti patīk,ka matu gali ir biezi,nevis izfilējot kā apgrauztas "sasuļķas",izskatās kā būtu sašķēlušies. Filēšana bojā matus,padara frizzy un plānāku skatu. Tā trijstūra līnija vispār nepatīk,90.gadu stiliņš. "Vecā kaluma" frizieres griež pakāpi un filē,viņām nevar iestāstīt,lai nefilē,tādēļ iesaku pilnīgi nopietni iet pie tādām,kas sen strādā, griež kā agrāk,viņas mācēs apgriezt,jo kā iemācījās skolā, tā arī turpina. Bet tur arī jāskatās no matu struktūras,ne visiem varbūt piestāv perfekti taisna līnija. Kā Samantai Tīnai agrāk bija tas perfekti taisnais karē,liekas,daudz labāk izskatās,kā tas filētais ar pacelto aizmuguri tantīgais
nu karē griezumam un īsiem matiem es saprotu to taisno līniju. Bet j mati ir līd pusmugurai vai garāki, plus ļoti biezi un taisni.
09.12.2023 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Nu jā,tad Tavs gadījums ir savādāks,man pat gari mati stāv taisni,jo ir vidēji biezi,bet smalkas struktūras,ja izfilētu,izskatītos apgrauzti. Ja Tev uz galiem paliek platāki,tad tiešām labāk filēt.
09.12.2023 17:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits