Padoms no malas

 
Reitings 41
Reģ: 20.07.2020
Tā kā nav ļoti tuvu draudzeņu, kam izkratīt sirsniņu, tad vēlētos dzirdēt Jūsu viedokli no malas, varbūt arī kādā pieredzes dalījumā. :) Lieta tāda attiecībās jau 5 gadus, 2 gadus dzīvojam kopā manu dzīvoklī, savu dzīvokli viņš izīrē. Darba/mācību dēļ, šogad vīrietis pilnībā uztur mani materiāli. 5 gadu laikā bijis 1 krīzes periods, kad domājam šķirties, sanāca pārdomāt. Iepriekš ir runāts par laulību, bērniem (iemesls krīzei) - kategoriski nepiekrīt ''nav īstais brīdis, neredz jēgu, ir labi kā ir, nevēlas, kad jāšķiras, jādala viss'' utt. Uz doto brīdi esmu to pieņēmusi, jo šobrīd darbam ir priekšroka.Tad uz pusgadu no dzimumdzīves 0. Pēc kā saņēmu rupjus komentārus par ārējo izskatu, vīrieties arī attālinājas no manis. Jāatzīst gan esmu sevi izlaidusi (+kg). Šī iemesla pēc parādijās kompleksi, sāku izvairīties no tuvības. Pēdējā situācija, kas raisija pārdomas - vīrietis uzdāvināja kaķēnu un vet grāmatiņā kā saimnieku norādija sevi, jo esot maksājis par viņu. Tad kaķēns dzīvoklī saplēsa tapetes, es pieminēju, ka varētu tās atjaunot, uz ko saņēmu atbildi - ka tas ir mans dzīvoklis un ka svešā dzīvoklī netaisīs remontētu. Šobrīd man izskatās, ka mēs dzīvojam katrs savās dzīvēs zem viena jumta. Manuprāt, es nejūtu mūsu starpā tās attiecības saikni, kam ir jābūt ģimenē. Varbūt man nav taisnība un visu saasinu. Līdz ar to, es sāku domāt vai man tiešām tādas attiecības ir nepieciešamas, kur es dzīvoju tikai un vienīgi šī cilvēka dzīves interesēs, ne mūsu kopīgas interesas, nerunājot jau pat par manām. Vīrieti es ļoti mīlu, cienu un ļoti novērtēju šīs attiecības, bet tajā pašā laikā saprotu, ka nevaru vairs it visu pieņemt, jo man arī ir savas vēlmes - ģimene, bērni, uzbūvēt māju, nevis gaidīt, kad tam būs piemērots brīdis pēc vīrieša domām utt.
07.12.2023 19:18 |
 
Reitings 41
Reģ: 20.07.2020
SarmaD @ 08.12.2023 06:11
Kad jums tā krīze notika? Es domāju pēc cik gadu kopābūšanas un cik katram bija gadu?
Es varu teikt tā - vīrieti nevar uzspiest ne uz bērniem, ne laulību tā, lai labdabīgi tas notiktu. Vīrieši līdz tam izaug, nobriest. Un bieži vien pēc 30. Tas, ka tu gribi, tas ir pilnīgi ok. Bet tev tā gribēšana tik liela, tas aizvainojums ka viņš to nedara arī, ka pati esi pārdedzinājusi to prieku par šo domu. Es atļaušos domāt, ka viņš uzvedas egoistiski arī tapēc, ka tu viņu daudz par to zāģē, vai esi zāģējusi un viņā ir aizvainojums.
26 gadi, tu baigi skrien laikam pa priekšu. Viss tev būs. Ja ne ar šo, tad ar kādu citu.

Krīzes periods bija 2 gadus atpakaļ, sanāk 3 gadus attiecības, man 24 un viņam 26, tieši pirms kopdzīves sākšanas. Kopš salabām uzreiz sākām dzīvot kopā.
08.12.2023 16:52 |
 
Reitings 8908
Reģ: 06.07.2022
Justīne123 @ 07.12.2023 19:38

Pēc tās krīzes, es brīžiem aizdomājos par to, ko es darītu, ja nu viņš pēkšņi bildinātu. Un tad uzķēru sevi uz domas, ka man tas, pirmkārt, šķiet nereāli, un, otrkārt, ka neesmu droša, ka es pati gribētu ar viņu precēties.

Viņš Tevi vnk nemīl un neredz kopā ar Tevi nākotni. Paskaties pati un atzīsti to. Vārdsakot, bēdz no viņa, kolīdz vari, jo kaut kur noteikti ir arī Tavs īstais, Tev piemērotais vīrietis.
Ja vecis neieguldās un nav gatavs investēties - tā ir droša zīme, ka viņš cer uz kaut ko labāku, citu.
08.12.2023 17:21 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.12.2023
Šķīries. Nav jēga kaut ko no viņa sagaidīt. Visdrīzāk tev būs grūti viņu dabūt ārā no dzīvokļa.
08.12.2023 17:32 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
GhostGG @ 08.12.2023 08:38

Lolojis gan esmu ?, savukārt, tādas kā tu gan nē, tādām kā tu tikai piezvanīt, kad sagribās, pabeigt mutē un pēc tam pateikt, lai tinās.

Tu pasaki ko tādu, kādai pautu vecenei, tev viņa zobus paretinātu un pašu tevi izmestu no dzīvokļa ar apenēm kājās tikai, izspiestu sulu no tevis un aiz škvarņika ārā no dzīvokļa, domāju, ka tas ir tev vajadzīgs atrauties no kādas sievietes pa purslu, tad tu padziedātu vēl šitos vārdus. 😄🤣 Kā satiktu tādu dzīvē uzreiz apmīztu pakaļkājas un aizskrietu uz visām pusēm no bailēm. Novēlu tev silti to😄domāju, ka tu tad vairs kādu laiku netēlotu stulbu ēzeli. Šis scēnārijs man labāk patiktu, ka tevi izmestu ārā.
09.12.2023 05:23 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Neza000 @ 09.12.2023 05:23

Tu pasaki ko tādu, kādai pautu vecenei, tev viņa zobus paretinātu un pašu tevi izmestu no dzīvokļa ar apenēm kājās tikai, izspiestu sulu no tevis un aiz škvarņika ārā no dzīvokļa, domāju, ka tas ir tev vajadzīgs atrauties no kādas sievietes pa purslu, tad tu padziedātu vēl šitos vārdus. ?? Kā satiktu tādu dzīvē uzreiz apmīztu pakaļkājas un aizskrietu uz visām pusēm no bailēm. Novēlu tev silti to?domāju, ka tu tad vairs kādu laiku netēlotu stulbu ēzeli. Šis scēnārijs man labāk patiktu, ka tevi izmestu ārā.

Pautu vecenes nav viņa auditorija. Spriediet paši kapēc 😀
09.12.2023 06:56 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Pautu vecenes nevajag nevienam, vīriešim patīk sievišķīgas sievietes.
09.12.2023 07:27 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
akul12 @ 09.12.2023 07:27
Pautu vecenes nevajag nevienam, vīriešim patīk sievišķīgas sievietes.

Jā, jā, mēs jau to zinām 😀
09.12.2023 07:36 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu pasaki ko tādu, kādai pautu vecenei, tev viņa zobus paretinātu un pašu tevi izmestu no dzīvokļa ar apenēm kājās tikai, izspiestu sulu no tevis un aiz škvarņika ārā no dzīvokļa, domāju, ka tas ir tev vajadzīgs atrauties no kādas sievietes pa purslu, tad tu padziedātu vēl šitos vārdus. 😄🤣 Kā satiktu tādu dzīvē uzreiz apmīztu pakaļkājas un aizskrietu uz visām pusēm no bailēm. Novēlu tev silti to😄domāju, ka tu tad vairs kādu laiku netēlotu stulbu ēzeli. Šis scēnārijs man labāk patiktu, ka tevi izmestu ārā.

Uzzsita pa nerviem? Varbūt taisnību atklăju, ka tā satrakojies 😂 Tās saucamās pautu vecenes ir kā mazs 160m urlēns, kurš ar lielu "būdu" tev pienāk klāt un prasa 5 kapeikas. Urlēns domā, ka no viņa ir bail, bet pārējie tikai pasmaida, jo zin, ko tad tāds pidriķis var izdarīt.
Pautu vecenes nav viņa auditorija. Spriediet paši kapēc

Nav daudz ko domăt kāpēc, pautu vecenes bieži vien ir ar lieko svaru un neglītas un kaitinošas. Tādas lai paliek citiem vīriešiem, kuriem nav variantu un pārējiem tamponu pircējiem 😜
09.12.2023 08:41 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Nav daudz ko domăt kāpēc, pautu vecenes bieži vien ir ar lieko svaru un neglītas un kaitinošas. Tādas lai paliek citiem vīriešiem, kuriem nav variantu un pārējiem tamponu pircējiem 😜

🤣
09.12.2023 09:46 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Es tomēr priecājos, ka mēs dzīvojam sabiedrībā, kurā esam dažādi un kurā katrs var atrast to savu simpātisko cilvēku.
09.12.2023 09:53 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Vecenes ar pautiem reti atrod savu simpātisko cilvēku, bet pievēršas vīriešu nīšanai 😁
09.12.2023 10:05 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es tomēr priecājos, ka mēs dzīvojam sabiedrībā, kurā esam dažādi un kurā katrs var atrast to savu simpātisko cilvēku.

True. Kā saka - katram podam savs văciņš 👍
09.12.2023 10:06 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
akul12 @ 09.12.2023 10:05
Vecenes ar pautiem reti atrod savu simpātisko cilvēku, bet pievēršas vīriešu nīšanai ?

Nu nezinu. Ar tādiem tiešām pautiem-pautiem varbūt tā arī ir. Jeb atrod tādu pakļāvīgāku vīrieti un pašas attiecībās izvirzās līdera lomā.
09.12.2023 10:11 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
SarmaD @ 09.12.2023 10:11

Nu nezinu. Ar tādiem tiešām pautiem-pautiem varbūt tā arī ir. Jeb atrod tādu pakļāvīgāku vīrieti un pašas attiecībās izvirzās līdera lomā.

Tu domā ņem ar strap-on vīrieti 😵
09.12.2023 10:19 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
akul12 @ 09.12.2023 10:19

Tu domā ņem ar strap-on vīrieti ?

What?
09.12.2023 10:26 |
 
Reitings 1996
Reģ: 22.02.2023
Arabesq @ 07.12.2023 20:46
Es tiešām brīnos - dzīvē reāli pastāv šādas sievietes, kas ļauj pret sevi kā pret lupatu? Tiešām - šis nav trollisms? Ja nav, tad bēdīgi…
Man arī pirmā doma, ka tas pa īstam. Nevar taču tā būt. Meitenes, nu kā jūs nonākat līdz tādam? Tas kretīns pret tevi izturās vēl sliktāk, kā pret grīdas lupatu, bet tu runā par bildināšanu? 🤦‍♀️
Izlasi savu postu, it kā to būtu teikusi laba draudzene. Tava pirmā reakcija? Tu taču teiktu, mīļā, sūti viņu ratā un šodien pat!
09.12.2023 11:36 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.11.2023
Justīne123 @ 07.12.2023 19:18
Tā kā nav ļoti tuvu draudzeņu, kam izkratīt sirsniņu, tad vēlētos dzirdēt Jūsu viedokli no malas, varbūt arī kādā pieredzes dalījumā. :) Lieta tāda attiecībās jau 5 gadus, 2 gadus dzīvojam kopā manu dzīvoklī, savu dzīvokli viņš izīrē. Darba/mācību dēļ, šogad vīrietis pilnībā uztur mani materiāli. 5 gadu laikā bijis 1 krīzes periods, kad domājam šķirties, sanāca pārdomāt. Iepriekš ir runāts par laulību, bērniem (iemesls krīzei) - kategoriski nepiekrīt ''nav īstais brīdis, neredz jēgu, ir labi kā ir, nevēlas, kad jāšķiras, jādala viss'' utt. Uz doto brīdi esmu to pieņēmusi, jo šobrīd darbam ir priekšroka.Tad uz pusgadu no dzimumdzīves 0. Pēc kā saņēmu rupjus komentārus par ārējo izskatu, vīrieties arī attālinājas no manis. Jāatzīst gan esmu sevi izlaidusi (+kg). Šī iemesla pēc parādijās kompleksi, sāku izvairīties no tuvības. Pēdējā situācija, kas raisija pārdomas - vīrietis uzdāvināja kaķēnu un vet grāmatiņā kā saimnieku norādija sevi, jo esot maksājis par viņu. Tad kaķēns dzīvoklī saplēsa tapetes, es pieminēju, ka varētu tās atjaunot, uz ko saņēmu atbildi - ka tas ir mans dzīvoklis un ka svešā dzīvoklī netaisīs remontētu. Šobrīd man izskatās, ka mēs dzīvojam katrs savās dzīvēs zem viena jumta. Manuprāt, es nejūtu mūsu starpā tās attiecības saikni, kam ir jābūt ģimenē. Varbūt man nav taisnība un visu saasinu. Līdz ar to, es sāku domāt vai man tiešām tādas attiecības ir nepieciešamas, kur es dzīvoju tikai un vienīgi šī cilvēka dzīves interesēs, ne mūsu kopīgas interesas, nerunājot jau pat par manām. Vīrieti es ļoti mīlu, cienu un ļoti novērtēju šīs attiecības, bet tajā pašā laikā saprotu, ka nevaru vairs it visu pieņemt, jo man arī ir savas vēlmes - ģimene, bērni, uzbūvēt māju, nevis gaidīt, kad tam būs piemērots brīdis pēc vīrieša domām utt.

Domāju, kāpēc uzdod jautājumu mums, jo, šķiet, ka pati jau visu sev esi atbildējusi.
Ja vajadzīgs apstiprinājums, tad lasīt šādu stāstu ir sāpīgi. Nevienam tā nav jājūtas attiecības + skaidri redzams, ka jums nav kopīgu mērķu (precības, bērni un viss no tā izrietošais, ko cik saprotu, vēlies).
09.12.2023 12:54 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
Melandža @ 09.12.2023 12:54

Domāju, kāpēc uzdod jautājumu mums, jo, šķiet, ka pati jau visu sev esi atbildējusi.
Ja vajadzīgs apstiprinājums, tad lasīt šādu stāstu ir sāpīgi. Nevienam tā nav jājūtas attiecības + skaidri redzams, ka jums nav kopīgu mērķu (precības, bērni un viss no tā izrietošais, ko cik saprotu, vēlies).

Neviens normāls cilvēks neaprobežojas ar tikai precībām un bērniem, ir citi arī ļoti svarīgi parametri un vajadzības. Šodien laimīgs par precēto statusu, ģimeni, bet pēc pusgada jau depresīvs cilvēks ar problēmu kalnu uz kakla.
09.12.2023 15:29 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
SarmaD @ 09.12.2023 10:11

Nu nezinu. Ar tādiem tiešām pautiem-pautiem varbūt tā arī ir. Jeb atrod tādu pakļāvīgāku vīrieti un pašas attiecībās izvirzās līdera lomā.

Lielisks pretstats tam ir džilindžeera sieva, tā tiešām nav pautu vecene, viņa lien uz vēdera lai izpaatiktu džilim, lēkā un staigā uz pirkstgaliem džilindžera klātbūtnē, ka tikai lielais kungs nepasūta viņu, četras mājas tālāk. Tādas sievietes ir nožēlojamas, manā skatījumā lienot uz vēdera vecim un izpatīkot visos veidos.skaidrs ka līderis un kungs mājās ir tikai viņš un viņš komandē veceni, nevis otrādi. Bēdīgi.. 😕
09.12.2023 15:32 |
 
Reitings 17553
Reģ: 21.08.2023
akul12 @ 09.12.2023 10:05
Vecenes ar pautiem reti atrod savu simpātisko cilvēku, bet pievēršas vīriešu nīšanai ?

Nav taisnība. Ir pietiekami daudz vīriešu kuriem patīk komandējoša, pavēloša, izrīkojoša sieviete. Tādi vīrieši kuri ir bīdāmi un bakstāmi.
09.12.2023 15:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits