Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ausu caurduršana ar "Studex System 75"

 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Sveiki!
Vai kādam ir pieredze ar ausu caurduršanas metodi "Studex"?
No malas jau izskatās kā tā pati šaušana, bet tā tomēr neesot šaušana.
03.12.2023 14:48 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Šķiet, ka man ar tādu ir taisīts caurums ausī, bet jau kādu laiku atpakaļ. Pats pa sevi nebija sāpīgs process, tomēr tā saka, ka tas neesot īpaši labs caurduršanas veids.
Vienīgā problēma - aizmugure pašam auskaram bija defektēta un saplēsa visu ādu. Rezultātā tas caurums aizauga kaut kā dīvaini. Pluss, vēl tas, ka tagad katru dienu jāliek auskars, citādi ātri aizrauj ciet, un šķiet, ka ir nepanesība uz bižutēriju tieši tam caurumam. Nezinu vai ir saistība...
Nu un, teikšu, ka diezgan šķībi izšauts. Ja neieskatās, neredz, tomēr, ja es gribētu vēl trešo auskaru tajā ausī, uzreiz labi varētu pamanīt to, ka nav pa diognāli izšauti caurumi.
03.12.2023 17:54 |
 
Reitings 380
Reģ: 03.08.2022
Man arī ir ausis izdurtas ar šo studex. Nav nekādu problēmu. Viss ātri sadzija. Sāpēja minimāli.
03.12.2023 19:51 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Sebii @ 03.12.2023 17:54
Šķiet, ka man ar tādu ir taisīts caurums ausī, bet jau kādu laiku atpakaļ. Pats pa sevi nebija sāpīgs process, tomēr tā saka, ka tas neesot īpaši labs caurduršanas veids.
Vienīgā problēma - aizmugure pašam auskaram bija defektēta un saplēsa visu ādu. Rezultātā tas caurums aizauga kaut kā dīvaini. Pluss, vēl tas, ka tagad katru dienu jāliek auskars, citādi ātri aizrauj ciet, un šķiet, ka ir nepanesība uz bižutēriju tieši tam caurumam. Nezinu vai ir saistība...
Nu un, teikšu, ka diezgan šķībi izšauts. Ja neieskatās, neredz, tomēr, ja es gribētu vēl trešo auskaru tajā ausī, uzreiz labi varētu pamanīt to, ka nav pa diognāli izšauti caurumi.

Kāpēc nav labs caurduršanas veids?
Zinu, ka ar parastajām pistolītēm neesot labi (kas ir tieši cauršaušana, nevis duršana). Bet ar šo varētu būt ok, cik es saprotu.
Man pirmo reizi bija šaušana ("Kolonnā"). Slikti viss beidzās. Daudz gadu pagājuši.
Gribu tagad mēģināt atkal, bet vairs to "Kolonnu" nē. Citur gribas. Bet man ir ļoti bail no adatām, tāpēc tetovēšanas salonā vienkārši ar "pliku" adatu negribu. Un tad, izlasīju nejauši par šo "Studex" sistēmu. Likās, ka tas man būtu piemērots kā vidusceļš. Turklāt ir iespējams šo metodi izmantot ne tikai skaistumkopšanas salonos, bet arī medicīnas centrā, kas būtu pat nopietnāk.
04.12.2023 00:44 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Sebii @ 03.12.2023 17:54
Šķiet, ka man ar tādu ir taisīts caurums ausī, bet jau kādu laiku atpakaļ. Pats pa sevi nebija sāpīgs process, tomēr tā saka, ka tas neesot īpaši labs caurduršanas veids.
Vienīgā problēma - aizmugure pašam auskaram bija defektēta un saplēsa visu ādu. Rezultātā tas caurums aizauga kaut kā dīvaini. Pluss, vēl tas, ka tagad katru dienu jāliek auskars, citādi ātri aizrauj ciet, un šķiet, ka ir nepanesība uz bižutēriju tieši tam caurumam. Nezinu vai ir saistība...
Nu un, teikšu, ka diezgan šķībi izšauts. Ja neieskatās, neredz, tomēr, ja es gribētu vēl trešo auskaru tajā ausī, uzreiz labi varētu pamanīt to, ka nav pa diognāli izšauti caurumi.

Un kurā iestādē dūri?
04.12.2023 13:13 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Inna86 @ 03.12.2023 19:51
Man arī ir ausis izdurtas ar šo studex. Nav nekādu problēmu. Viss ātri sadzija. Sāpēja minimāli.

Kurš pakalpojumu sniedzējs tas bija, ja nav noslēpums? 🙂
04.12.2023 13:18 |
 
Reitings 380
Reģ: 03.08.2022
Tigeriene @ 04.12.2023 13:18

Kurš pakalpojumu sniedzējs tas bija, ja nav noslēpums? ?

Tas nebija Rīgā.
04.12.2023 13:47 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Nezināju, kas tas ir un iegogleeju. Tādu verķīti pati pasūtīju ar visu ārstniecisko auskaru un izdūru mājās. Kopā trīs auskarus, vienu no tiem skrimslī. Problēmas pilnīgi nekādas un necik.
04.12.2023 14:09 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Tigeriene @ 04.12.2023 00:44

Kāpēc nav labs caurduršanas veids?
Zinu, ka ar parastajām pistolītēm neesot labi (kas ir tieši cauršaušana, nevis duršana). Bet ar šo varētu būt ok, cik es saprotu.
Man pirmo reizi bija šaušana ("Kolonnā"). Slikti viss beidzās. Daudz gadu pagājuši.
Gribu tagad mēģināt atkal, bet vairs to "Kolonnu" nē. Citur gribas. Bet man ir ļoti bail no adatām, tāpēc tetovēšanas salonā vienkārši ar "pliku" adatu negribu. Un tad, izlasīju nejauši par šo "Studex" sistēmu. Likās, ka tas man būtu piemērots kā vidusceļš. Turklāt ir iespējams šo metodi izmantot ne tikai skaistumkopšanas salonos, bet arī medicīnas centrā, kas būtu pat nopietnāk.

Cik esmu dzirdējusi, tā ir tā pati šaušana, kas bojā (ar diezgan ātru triecienu pārsit) audus. Varbūt, ka nepareizi esmu dzirdējusi.
Tomēr, man kopumā ir 3 ar tā saucamo saušanu taisīti pīrsingi un 3 ar adatu, neteiktu, ka man izšautie būtu kā sliktāk sadzījuši vai kaut kā traumēti (izņemot iepriekš minēto saplēsto ausi, bet tas bija paša auskara defekta dēļ).
Es dūru kolonnā, bet man liekas, ka viņi vairs to nepraktizē.
04.12.2023 21:18 |
 
Reitings 1
Reģ: 05.12.2023
Izdūru trešo caurumu oktobra sākumā , izcili sadzijis un nav jutīgs. Iesaku!
05.12.2023 16:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits