Vai esmu tāda vienīgā?!

 
Reitings 20
Reģ: 28.11.2023
Sveikas Dievietes! Man nekas cits neatliek,kā uzrunāt Jūs un paklausīties Jūsu stāstus vai kādu ieteikumu. Gari sīkumos neizplūdīšu.
Stāsts ir par to,ka esmu lielās auzās.... Man ir vīrs un 2 bērni,māja.. nu viss ir skaisti. Viss būtu labi ,ja es spētu iemīlēt savu vīru. Patiesībā, es viņu nekad neesmu mīlējusi. Es mīlu citu un viņš mani. Mūsu ceļi jaunībā šķīrās un tagad tas atkal ir sakrustojies...piebildišu,ka esam viens otram pirmās mīlestības..Sākām sarakstīties netīši, līdz mēs tikāmies uz neilgu laiku un tas bija Bomba (Mums pat nebija seksa)! Es sapratu, ka es gribu visu atlikušo dzīvi dzīvot ar viņu tikai un to pašu jūt viņš. Vai tiešām jēga upurēt visu kas man ir, lai tikai es būtu laimīga? Jo es atklāti sakot ....neeesmu !!!!
28.11.2023 22:41 |
 
Reitings 175
Reģ: 02.11.2023
SarmaD @ 29.11.2023 12:46

Ja karma tā darbotos, tad pus pasaule degtu ugunīs.

Ģeniāls komentārs, kā naglai uz galvas.
29.11.2023 18:25 |
 
Reitings 14
Reģ: 23.11.2023
Es kā bērns, kurai vecāki izšķīrās, kad man bija 12 gadi, varu pateikt to, ka tas nekādu traumu man neatstāja. Traumu man atstātu tas, ja viņi turpinātu dzīvot kopā un katru dienu būtu jāklausās viņu strīdi un jāredz, ka nekādas mīlestības viņiem nav. Kad viņi izšķīrās, tad viss kļuva labāk
30.11.2023 14:01 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Zzanda @ 30.11.2023 14:01
Es kā bērns, kurai vecāki izšķīrās, kad man bija 12 gadi, varu pateikt to, ka tas nekādu traumu man neatstāja. Traumu man atstātu tas, ja viņi turpinātu dzīvot kopā un katru dienu būtu jāklausās viņu strīdi un jāredz, ka nekādas mīlestības viņiem nav. Kad viņi izšķīrās, tad viss kļuva labāk

Tev bija 12, šeit ir runa par maziem bērniņiem, ja autore vēl pirms deviņiem gadiem bija kopā ar pirmo mīlestību, tad kamēr iepazinās ar vīru, radās bērni… nu, lieli nevar būt.
Man bija 14, kad vecāki šķiras, arī nekādu traumu nebija, tomēr pusaudžiem pašiem savas lietas, vecāki tik daudz neinteresē, bet mazajiem vecāki ir viss viņu pamats. Man vienkārši liekas, ka autore “streb karstu” un šķiršanas būtu kārtīgi jāizvērtē, nevis pēc viena randiņa jagrauj viss, kas uzbūvēts.
30.11.2023 14:10 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Meitenes, jūs nevarat zināt tā vienkārši vai jums no vecāku šķiršanās ir vai nav trauma, jo ļoti bieži mēs paši savas uzvedības un domāšanas stilus nepamanam kā ne- normālus un domājam, ka mums viss ok. Vecāku šķiršanās trauma var izpausties ļoti dažādi - sākot ar vajadzību būt perfektai līdz OCD - zemapziņā cilvēks domā, ka vecāku šķiršanās noteikti ir viņa vaina un, ja būtu bijusi perfekta, tas nebūtu noticis (vaino sevi bērns), beidzot ar maucīgu uzvedību un miljons seksuālajiem partneriem, jo vecāki izšķīrās un tētim nebija laika - kā kompensējot to uzmanību, ko tēvs nevarēja dot - protams, tikai piemēri. Tas, ka neraudi par vecākiem katru dienu spilvenā, nenozīmē, ka nav traumas iegūtas.
Es arī esmu šķirtu vecāku, ļoti toksiskas ğimenes bērns. Man ir gan trauksme, gan tendence izvēlēties partnerus, kas vecāki par mani minimums 5g(vnk jaunàks nesimpatizē) utt. Un to visu var saprast un identificēt tikai vēlāk dzīvē un ar terapijas palīdzību, no kurienes tas nāk. Manā gadījumā vecāku šķiršanās bija labākais, ko viņi varēja paveikt, jo bērnam nav jāaug skandālos un manipulācijās. Bet tas nenozīmē, ka mani šī pieredze netraumēja.
30.11.2023 14:22 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Elizabeteputnos @ 30.11.2023 14:22
Meitenes, jūs nevarat zināt tā vienkārši vai jums no vecāku šķiršanās ir vai nav trauma, jo ļoti bieži mēs paši savas uzvedības un domāšanas stilus nepamanam kā ne- normālus un domājam, ka mums viss ok. Vecāku šķiršanās trauma var izpausties ļoti dažādi - sākot ar vajadzību būt perfektai līdz OCD - zemapziņā cilvēks domā, ka vecāku šķiršanās noteikti ir viņa vaina un, ja būtu bijusi perfekta, tas nebūtu noticis (vaino sevi bērns), beidzot ar maucīgu uzvedību un miljons seksuālajiem partneriem, jo vecāki izšķīrās un tētim nebija laika - kā kompensējot to uzmanību, ko tēvs nevarēja dot - protams, tikai piemēri. Tas, ka neraudi par vecākiem katru dienu spilvenā, nenozīmē, ka nav traumas iegūtas.
Es arī esmu šķirtu vecāku, ļoti toksiskas ğimenes bērns. Man ir gan trauksme, gan tendence izvēlēties partnerus, kas vecāki par mani minimums 5g(vnk jaunàks nesimpatizē) utt. Un to visu var saprast un identificēt tikai vēlāk dzīvē un ar terapijas palīdzību, no kurienes tas nāk. Manā gadījumā vecāku šķiršanās bija labākais, ko viņi varēja paveikt, jo bērnam nav jāaug skandālos un manipulācijās. Bet tas nenozīmē, ka mani šī pieredze netraumēja.

Trama šajā dzīvē var būt no jebkā. Tu vari dzīvot brīnišķīgu dzīvi piepildītā ģimenē, aiziet pie terapista un atrast traumu. Ja cilvēks dzīvo pilnīgi normālu dzīvi un neredz nekādus drastiskus iznākumus tamdēļ, ka vecāki šķīrušies, nevajag steigties ar secinājumiem, ka gan jau tā bērna dzīve izčakarēta, tik pats to nezin.
30.11.2023 14:29 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Gan jau pa šiem deviņiem gadiem citu nevarēja dabūt viņš, tāpēc nolēma atskriet pie tevis. Un visticamāk viņš tikai grib labi pavadīt laiku, izklaidēties ar tevi, sekss un tā nejau veidot ģimeni ar tevi. Nāc pie prāta. Bet no vīra gan šķiries, lai viņš atrod sev normālu sievieti nevis tādu vējagrābsli kā tu.
30.11.2023 14:31 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
SarmaD @ 30.11.2023 14:29

Trama šajā dzīvē var būt no jebkā. Tu vari dzīvot brīnišķīgu dzīvi piepildītā ģimenē, aiziet pie terapista un atrast traumu. Ja cilvēks dzīvo pilnīgi normālu dzīvi un neredz nekādus drastiskus iznākumus tamdēļ, ka vecāki šķīrušies, nevajag steigties ar secinājumiem, ka gan jau tā bērna dzīve izčakarēta, tik pats to nezin.
nesaku, ka obligāti izčakarēta. Man nav izčakarēta, bet ietekmēta gan. Vnk lielākā daļa cilvēku (iespējams, autore pati) dara stulbas lietas pa dzīvi, teiksim krāpj visu laiku, vai visu laiku melo, bet nekad neanalizē, no kurienes šādas lietas nāk un kāpēc viņi to dara. Pasaka - ai vnk tāds cilvēks. Nu nē.. Tāds brutāls piemērs kā - dzērājs nepaliek par dzērāju aiz laimīgas dzīves, tā teikt.
30.11.2023 14:33 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Elizabeteputnos @ 30.11.2023 14:33
nesaku, ka obligāti izčakarēta. Man nav izčakarēta, bet ietekmēta gan. Vnk lielākā daļa cilvēku (iespējams, autore pati) dara stulbas lietas pa dzīvi, teiksim krāpj visu laiku, vai visu laiku melo, bet nekad neanalizē, no kurienes šādas lietas nāk un kāpēc viņi to dara. Pasaka - ai vnk tāds cilvēks. Nu nē.. Tāds brutāls piemērs kā - dzērājs nepaliek par dzērāju aiz laimīgas dzīves, tā teikt.

Zinu vienu vīrieti, kuram ir skaista, talantīga, laba sieva, labi vecāki, ir laba dzīvesvieta un tā tālāk, bet viņš tāpat ir nodzēries. Vaina ir viņā, nevis apkārtējos
30.11.2023 14:38 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Ijaa @ 30.11.2023 14:38

Zinu vienu vīrieti, kuram ir skaista, talantīga, laba sieva, labi vecāki, ir laba dzīvesvieta un tā tālāk, bet viņš tāpat ir nodzēries. Vaina ir viņā, nevis apkārtējos
tātad cilvēks ir nelaimìgs pa dzīvi. nekad mēs nezinām, kas notiek aiz kaimiņa aizslēgtām durvīm. Tas ir kā ticēt influenceru instagrama ideālajām dzīvēm, kur aizkadrs bieži ir sapuvis. Skaista sieva ir forši, bet tik pat labi viņš varētu būt slēpts gejs, vai teiksim nekad negribēja precēties bet piespieda utt... nu tik daudz var minēt gariem penteriem. Daudziem cilvēkiem ārēji skaistas dzīves ir pilnas noslēpumu. Tālu nav jāmeklē - palasi Gobzema Purvu. (BTW kur viņš noziedējis?!)
30.11.2023 14:52 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.11.2023
Ļoti žēl, ka esi nonākusi šādā situācijā, jo šķiet dīvaini "uzražot" bērniņus ar vīrieti, ko nemīli. Bet nepelšu. Katram savas kurpes jānēsā. Vien pateikšu to, ka dzīve ir patiešām īsa, lai sevi upurētu, turoties pie tā, kas tavai sirdij neliek pukstēt. Bērniem arī labāk, ja mamma ir laimīga nevis velk, kādu dzīves smagumu vai nepatiku. Bērni visu jūt. It īpaši to, ja divu cilvēku starpā nav mīlestība.
30.11.2023 14:56 |
 
Reitings 175
Reģ: 02.11.2023
Zzanda @ 30.11.2023 14:01
Es kā bērns, kurai vecāki izšķīrās, kad man bija 12 gadi, varu pateikt to, ka tas nekādu traumu man neatstāja. Traumu man atstātu tas, ja viņi turpinātu dzīvot kopā un katru dienu būtu jāklausās viņu strīdi un jāredz, ka nekādas mīlestības viņiem nav. Kad viņi izšķīrās, tad viss kļuva labāk

Jā, un noteikti arī ģimenēs, kur vīrs visu acu priekšā sit sievu, bērniem ''nav traumas, jo vecāki izšķīrās''. Protams, labāk augt ar vientuļo vecāku, labāk pie vecvecākiem, citreiz pat bērnunamā var būt labāk, nekā ar disfunkcionāliem vecākiem.
Bet paņemiet par piemēru normālas ģimenes. Kur nav katru dienu skandāli, kautiņi, alkoholisms, narkomānija utt. Pat tādā gadījumā teikt, ka bērniem būs vienalga, ka vecāki šķiras, ir absurdi. Kaut vai tā normalitāte būtu tikai bērna ilūzija, bet patiesībā vecāki viens otru nemīl.
30.11.2023 15:14 |
 
Reitings 175
Reģ: 02.11.2023
Ijaa @ 30.11.2023 14:31
Gan jau pa šiem deviņiem gadiem citu nevarēja dabūt viņš, tāpēc nolēma atskriet pie tevis. Un visticamāk viņš tikai grib labi pavadīt laiku, izklaidēties ar tevi, sekss un tā nejau veidot ģimeni ar tevi. Nāc pie prāta. Bet no vīra gan šķiries, lai viņš atrod sev normālu sievieti nevis tādu vējagrābsli kā tu.

Arī ļoti reāls variants. Pati esmu redzējusi pāri, kurš izšķīrās ar skandālu, viens otru noraka cik vien varēja, tad pēc dažiem gadiem saprata, ka nevienam citam nav vajadzīgi un apprecējās viens ar otru otrreiz.
Ja jau autore bez viņa nevar dzīvot, nesaprotu kā pēc šiem 9 gadiem tad ir joprojām dzīva?
30.11.2023 15:19 |
 
Reitings 461
Reģ: 08.10.2023
usgburhgbnrth @ 30.11.2023 15:19

Arī ļoti reāls variants. Pati esmu redzējusi pāri, kurš izšķīrās ar skandālu, viens otru noraka cik vien varēja, tad pēc dažiem gadiem saprata, ka nevienam citam nav vajadzīgi un apprecējās viens ar otru otrreiz.
Ja jau autore bez viņa nevar dzīvot, nesaprotu kā pēc šiem 9 gadiem tad ir joprojām dzīva?
.
Nu kā ja jau viņa gulēja zem segas ar vīrieti kuru nekad nav mīlejusi, tad tur ir bijusi nauda no vīra un citi labumi. Diezvai viņa oalkktu attiecības ar vīrieti bez naudas un citiem manteriāliem labumiem. Mīlēstibas vietā izvēlējās naudu. Vīra personīgā prostituta
Paver kājas par dzīves vietu bezmaksas un par dzīvošanu uz kakla acimredzot vīrs nav redzējos viņas patieso attieksmi un raksturu. Nabaga vīrietis. Ceru ka viņs to neuzticīgo prostituttu padzīs no savas mājas uz neatgriešanos lai iet dražas apkārt cik uziet, tad bērni driz vairs nebūs vajadzīgi autorei jo būs lielā mīla atkal. Vares jaunu bēbi uzražot.
02.12.2023 02:06 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Elizabeteputnos @ 30.11.2023 14:22
Meitenes, jūs nevarat zināt tā vienkārši vai jums no vecāku šķiršanās ir vai nav trauma, jo ļoti bieži mēs paši savas uzvedības un domāšanas stilus nepamanam kā ne- normālus un domājam, ka mums viss ok. Vecāku šķiršanās trauma var izpausties ļoti dažādi - sākot ar vajadzību būt perfektai līdz OCD - zemapziņā cilvēks domā, ka vecāku šķiršanās noteikti ir viņa vaina un, ja būtu bijusi perfekta, tas nebūtu noticis (vaino sevi bērns), beidzot ar maucīgu uzvedību un miljons seksuālajiem partneriem, jo vecāki izšķīrās un tētim nebija laika - kā kompensējot to uzmanību, ko tēvs nevarēja dot - protams, tikai piemēri. Tas, ka neraudi par vecākiem katru dienu spilvenā, nenozīmē, ka nav traumas iegūtas.
Es arī esmu šķirtu vecāku, ļoti toksiskas ğimenes bērns. Man ir gan trauksme, gan tendence izvēlēties partnerus, kas vecāki par mani minimums 5g(vnk jaunàks nesimpatizē) utt. Un to visu var saprast un identificēt tikai vēlāk dzīvē un ar terapijas palīdzību, no kurienes tas nāk. Manā gadījumā vecāku šķiršanās bija labākais, ko viņi varēja paveikt, jo bērnam nav jāaug skandālos un manipulācijās. Bet tas nenozīmē, ka mani šī pieredze netraumēja.

Jā! Es arī visiem skandināju, ka mani neietekmēja vecāku skirsanās (šķīrās kad man bija 9), skandināju ilgi, līdz pat pilngadībai. Tikai pēc tam es sāku saprast un apzināties, ka man ir ļoti maz atmiņu no tā laika, tā it kā prāts būtu noslēpis to kas mani varētu sāpināt . + cietu no OCD, bet es to sāku arī apzinaties tikai vēlāk, jo 9-15 gados es nemaz nezināju kas tas tāds ir, vnk domāju, ka ar mani nav kaut kas ok un viss. Šķiršanās protams bija labākā vecāku izvēle, jo labāk tā, nekā noskatīties tajos skandālos, bet uzskatu, ka katru no mums iespaido vecāku šķiršanas, kādu mazāk, kādu vairāk, tikai liela daļa savas traumas, rakstura/uzvedības iezīmes nesazimē ar to.
02.12.2023 02:19 |
 
Reitings 14
Reģ: 23.11.2023
Nopietni? Mans "tēvs" gandrīz katru dienu atnāca mājās nodzēries un viņa izklaide bija sist mani un mammu un jūs uzskatat, ka man atstāja traumu tas, ka viņi izšķīrās? 😂 Es tieši pēc viņu šķiršanās beidzot sāku izbaudīt dzīvi, biju laimīga, nesasista, nedzirdēju skandālus, nedzirdēju kā mamma raud no sāpēm. Tas, ka jums tas atstāj traumu, nenozīmē, ka tā ir visiem. Jūs nezinat citu situācijas. Diezvai kāds manā situācijā būtu teicis "Tēt, paliec, turpini sist mani un mammu, jo jūsu šķiršanās man atstās traumu"
02.12.2023 07:26 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Zzanda @ 02.12.2023 07:26
Nopietni? Mans "tēvs" gandrīz katru dienu atnāca mājās nodzēries un viņa izklaide bija sist mani un mammu un jūs uzskatat, ka man atstāja traumu tas, ka viņi izšķīrās? ? Es tieši pēc viņu šķiršanās beidzot sāku izbaudīt dzīvi, biju laimīga, nesasista, nedzirdēju skandālus, nedzirdēju kā mamma raud no sāpēm. Tas, ka jums tas atstāj traumu, nenozīmē, ka tā ir visiem. Jūs nezinat citu situācijas. Diezvai kāds manā situācijā būtu teicis "Tēt, paliec, turpini sist mani un mammu, jo jūsu šķiršanās man atstās traumu"

Labi, ka tava mamma izšķīrās no tāda sūda. 👍🏻 Daudzas sievietes paliek tādās attiecībās.
02.12.2023 09:58 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Zzanda @ 02.12.2023 07:26
Nopietni? Mans "tēvs" gandrīz katru dienu atnāca mājās nodzēries un viņa izklaide bija sist mani un mammu un jūs uzskatat, ka man atstāja traumu tas, ka viņi izšķīrās? ? Es tieši pēc viņu šķiršanās beidzot sāku izbaudīt dzīvi, biju laimīga, nesasista, nedzirdēju skandālus, nedzirdēju kā mamma raud no sāpēm. Tas, ka jums tas atstāj traumu, nenozīmē, ka tā ir visiem. Jūs nezinat citu situācijas. Diezvai kāds manā situācijā būtu teicis "Tēt, paliec, turpini sist mani un mammu, jo jūsu šķiršanās man atstās traumu"

Bet tas viss taču tā pat tevi iespaidoja. Nav jau runa tieši par šķiršanās faktu kā tādu, bet par vecāku savstarpējām attiecībām un to kas līdz tai šķiršanai noveda.
02.12.2023 11:03 |
 
Reitings 175
Reģ: 02.11.2023
Atcerēsimies faktu, ka autore grib šķirties ne jau tāpēc, ka viņa sit bērnus, bet tāpēc, ka viņai ir mīļākais.
Manuprāt, autore ir pati sev sabojājusi dzīvi. Un tagad ir izvēle vai nu skriet pie cita un būt laimīgai (kas arī nav garantēts, kā te daudzas jau rakstīja), bet sabojāt dzīvi vīram un bērniem, vai arī turpināt dzīvot kā ir un nemēģināt atspēlēties citiem par savām kļūdām. Te tomēr nav runa par to, ka paslīdēja kāja un tiku zem mašīnas, bet ka gadiem ilgi skaties cilvēkam acīs un melo, sakot, ka mīli viņu. Vai arī tur tādas attiecības, ka vnk dzīvo kopā kā kopmītnēs un nekādi šādi vārdi netiek pārmīti?
02.12.2023 12:39 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
VIņai nekāda mīļākā nav, tikai iedomas 😁
Visticamāk vecā mīlestība viņu pasūtītu, ja šī parādītos pie viņa durvīm ar bērniem.
02.12.2023 12:45 |
 
Reitings 175
Reģ: 02.11.2023
akul12 @ 02.12.2023 12:45
VIņai nekāda mīļākā nav, tikai iedomas ?
Visticamāk vecā mīlestība viņu pasūtītu, ja šī parādītos pie viņa durvīm ar bērniem.

Kā pieredze rāda, ja pats līdz šim nav apprecējies un apbērnojies, tad var arī savākt atpakaļ bijušo.
02.12.2023 12:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits