Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dicloberl svecītes

 
Reitings 45
Reģ: 21.07.2021
Sveiciens meitenēm un sievietēm ar super sāpīgajām mēnešreizēm…
Ginekoloģe izrakstija dicloberl svecītes, neesmu vēl mēģinājusi, bet nāksies, jo pretsāpju tabletes palīdz uz neilgu brīdi un izrakstītās tablete ar nosaukumu Diclomelan ar diži nestrādā… “lienu pa sienām”, sāpes līdz asarās gandrīz. Kas ir lietojušas šīs svecītes - palīdz???
Paldies jau iepriekš.
26.11.2023 22:06 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Man žēl sieviešu, kurām ir spēcīgas mēnešreizes. Kā jūs spējat izturēt? Pati vispār nekādas sāpes nejūtu, tikai ļoti ātri pakete piepildās pilna. Bet sāpju nav
26.11.2023 22:09 |
 
Reitings 45
Reģ: 21.07.2021
Ijaa @ 26.11.2023 22:09
Man žēl sieviešu, kurām ir spēcīgas mēnešreizes. Kā jūs spējat izturēt? Pati vispār nekādas sāpes nejūtu, tikai ļoti ātri pakete piepildās pilna. Bet sāpju nav
Nav citu variantu kā vien censties izdzīvot 😁 Man prieks par tādām kā Jūs, tiešām šīs sāpes nenovēlu nevienai…
26.11.2023 22:19 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Ijaa @ 26.11.2023 22:09
Man žēl sieviešu, kurām ir spēcīgas mēnešreizes. Kā jūs spējat izturēt? Pati vispār nekādas sāpes nejūtu, tikai ļoti ātri pakete piepildās pilna. Bet sāpju nav

Man kaut kā pēdējā gadā parādījušās sāpīgas, bet par laimi, tikai pirmajā dienā. Tā, ka no-spa 4 tabletes pat nepalīdz. Labi, ka man darbs atļauj ņemt brīvdienu , savādāk nezinu kā funkcionētu darba vietā.
26.11.2023 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 1355
Reģ: 13.02.2009
Jā, šīs palīdz labi pret sāpēm un darbojas apmēram kādas 6-8 stundas, esmu lietojusi pēc operācijas, kad vispàr nevarēju bez atsāpinātājiem piecelties.
Vai ginekologs pārbaudījis hormonus un citus iespējamos iemeslus tik neciešamām sāpēm? Es zinu kā tas ir un ilgus gadus meklēju veidus kā atvieglot sāpes : papildus vitamīni, veselīgs uzturs utjp. , manà gadījumā gan mazāk sāpīgas mēnešreizes palika pēc bērna piedzimšanas tikai, bet draudzenei, kura ģība no sāpēm situācija uzlabojās, kad sāka ārstēt endometriozi, tad arī varēja iztikt ar kādu parastu pretsāpju tableti. Es noteikti nevēlos biedēt vai uzstādît disgnozi, vienkārši domāju, vai ārsts iedziļinājies situācijā un vai sāpēm nav arī kāds cēlonis, ko mainīt.
Lai nu kā, izturību!
26.11.2023 22:53 |
 
Reitings 45
Reģ: 21.07.2021
jenna @ 26.11.2023 22:53
Jā, šīs palīdz labi pret sāpēm un darbojas apmēram kādas 6-8 stundas, esmu lietojusi pēc operācijas, kad vispàr nevarēju bez atsāpinātājiem piecelties.
Vai ginekologs pārbaudījis hormonus un citus iespējamos iemeslus tik neciešamām sāpēm? Es zinu kā tas ir un ilgus gadus meklēju veidus kā atvieglot sāpes : papildus vitamīni, veselīgs uzturs utjp. , manà gadījumā gan mazāk sāpīgas mēnešreizes palika pēc bērna piedzimšanas tikai, bet draudzenei, kura ģība no sāpēm situācija uzlabojās, kad sāka ārstēt endometriozi, tad arī varēja iztikt ar kādu parastu pretsāpju tableti. Es noteikti nevēlos biedēt vai uzstādît disgnozi, vienkārši domāju, vai ārsts iedziļinājies situācijā un vai sāpēm nav arī kāds cēlonis, ko mainīt.
Lai nu kā, izturību!
Atvainojos par tiešo valodu, bet vīrieši gan jau šo nelasīs 😁 Nevaru saprast kā justies par tām svecītēm, šķiet, ka jutīšos super neērti un gribēsies uzreiz tikt uz tualeti, lai “tiktu vaļā”.. un tad jau lietošanai nekāda jēga.. + vēders ir jūtīgāks šajās dienā un līdz ar to ir kā ir..
Biju ikgadējā vizītē pie savas ginekoloģes, beidzot atzinos, ka “mirstu” nost no sāpēm pēdējo gadu (iepriekš dzīvoju uz ibumetīniem un nebija tik izteikti traki) un viņa izrakstīja minētās tabletes, ja nepalīdz - svecītes.. Visas analīzes labas, pārbaudija visu kas jāpārbauda, ģimenes sievietēm ar šādas problēmas nav bijušas.. teica, ka īsti nezin no kā tas varētu būt, bet varbūt vienkārši jāaiziet pie citas ginekoloģes?! Vai kāda vispār cita ārsta? Esmu jau izmisumā, ko es darītu, ja man būtu klātienes darbs es vispār nezinu..
27.11.2023 00:51 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Viņas salīdzinoši ātri izkūst. Ieliec, paguli uz vēdera un pēc 15min vari doties.
Bet neatliec līdz pēdējam, kad jau traki slikti ir.
27.11.2023 09:35 |
 
Reitings 45
Reģ: 21.07.2021
Pelnrukšķīte @ 27.11.2023 09:35
Viņas salīdzinoši ātri izkūst. Ieliec, paguli uz vēdera un pēc 15min vari doties.
Bet neatliec līdz pēdējam, kad jau traki slikti ir.
Paldies par ieteikumu, man vienkārši bail, ka būs super neērti un likies, ka kaut kas “lieks” ir.
Šoreiz, protams, atkal esmu sagaidījusi jau lielās sāpes, bet šodien centīšos tikt sev pāri un pamēģināt. Paldies tām dažām, kas te ir, un iesaistās arī ārpus baumu sarunās. 😁 Ļoti jauki un patīkami, ka, kad negribas nevienam neko prasīt un palikt aiz tādas kā maskas, var meklēt kādu padomu/palīdzību te. Ļoti novērtēju un saku lielu paldies. 🙏🏼
27.11.2023 14:32 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
neverhaveiever @ 27.11.2023 14:32
Paldies par ieteikumu, man vienkārši bail, ka būs super neērti un likies, ka kaut kas “lieks” ir.
Šoreiz, protams, atkal esmu sagaidījusi jau lielās sāpes, bet šodien centīšos tikt sev pāri un pamēģināt. Paldies tām dažām, kas te ir, un iesaistās arī ārpus baumu sarunās. ? Ļoti jauki un patīkami, ka, kad negribas nevienam neko prasīt un palikt aiz tādas kā maskas, var meklēt kādu padomu/palīdzību te. Ļoti novērtēju un saku lielu paldies. ??

:)
Es pati nebūtu iedomājusies par svecītēm, lai gan man bija ieteikts izmantot Olfen (principā tās pašas zāles). Tā vietā dzēru Olfen tabletes. Krietni ilgāk iedarbojas. Un tad, pēc vienas manipulācijas, man bija noliktas šīs svecītes. Ilgi nedomājot ieliku (jo sāpēja). Aleluja! Vismaz biju kā cilvēks.
Reizēs, kad ir ļoti grūtas MR, izmantoju svecītes un vismaz nav jārāpo pa sienām.
27.11.2023 16:15 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Tev gadījumā nav endometrioze? Tādas sāpes nav norma.
27.11.2023 19:39 |
 
10 gadi
Reitings 1355
Reģ: 13.02.2009
neverhaveiever @ 27.11.2023 00:51
Atvainojos par tiešo valodu, bet vīrieši gan jau šo nelasīs ? Nevaru saprast kā justies par tām svecītēm, šķiet, ka jutīšos super neērti un gribēsies uzreiz tikt uz tualeti, lai “tiktu vaļā”.. un tad jau lietošanai nekāda jēga.. + vēders ir jūtīgāks šajās dienā un līdz ar to ir kā ir..
Biju ikgadējā vizītē pie savas ginekoloģes, beidzot atzinos, ka “mirstu” nost no sāpēm pēdējo gadu (iepriekš dzīvoju uz ibumetīniem un nebija tik izteikti traki) un viņa izrakstīja minētās tabletes, ja nepalīdz - svecītes.. Visas analīzes labas, pārbaudija visu kas jāpārbauda, ģimenes sievietēm ar šādas problēmas nav bijušas.. teica, ka īsti nezin no kā tas varētu būt, bet varbūt vienkārši jāaiziet pie citas ginekoloģes?! Vai kāda vispār cita ārsta? Esmu jau izmisumā, ko es darītu, ja man būtu klātienes darbs es vispār nezinu..

Te jau atbildēja, svecītes diezgan ātri uzsūcas. Mani vispār nebiedēja sajūta, ka varētu just kaut ko lieku, tajās sāpēs biju gatava darīt jebko, lai tikai paliktu labāk, bet jāatzīst, ka nebija arī nekāds diskomforts ne ievietojot, ne arī pēc tam. Es tās atceros kā lielāko glābēju, jo daudz labāk iedarbojās kā pretsāpju tabletes.
bet drošs paliek nedrošs, es gan aizietu pie vēl kāda ārsta uz pārbaudēm, kas ir arī labs usg speciālists un visu izskata un iedziļinās šajā jautājumā, jo varbūt tiešām ir kāds iemesls tām nežēlīgajām sāpēm un jārisina tas, nevis jācīnās ar sekām.
27.11.2023 23:26 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Miuce @ 27.11.2023 19:39
Tev gadījumā nav endometrioze? Tādas sāpes nav norma.

visām, kurām sāp MR laikā, NAV endometrioze. Tas tā, informācijai :)
Šajā gadījumā gan aizdomīgi, ka tik strauji un tik traki.
28.11.2023 09:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits